Pneurevue.cz » Archiv

PNEU REVUE 4 / 10

Charakteristika

Pneu revue je specializovaný magazín typu „business-to-business“ pro oblast prodeje a servisu pneumatik a příbuzná odvětví. Pokrývá všechny aspekty tohoto oboru jak z hlediska prodejců a poskytovatelů služeb, tak i jejich příjemců – zejména vozových parků. Pneu revue monitoruje stav a trendy odvětví v České republice a v evropském a světovém kontextu. Již deset let je respektovaným zdrojem informací a nepřehlédnutelným komunikačním prostředkem, spoluvytvářejícím veřejné mínění.

 
 

Vybrané články

Trendy ve vyvažování osobních pneumatik

Trendy ve vyvažování osobních pneumatik

 

V minulém čísle byl uveden článek o trendech při demontáži a montáži osobních pneumatik, který částečně navazoval na článek připomínající desetileté výročí demontáží osobních pneumatik na strojích bez montážní páky.... celý článek »

 
Pneu mají svou „televizi“

Pneu mají svou „televizi“

 

Internetový prodejce Pneumatiky.cz přišel se zajímavou marketingovou iniciativou: na internetu spustil „TV Pneu“, archiv videí o spotřebitelských tématech, souvisejících s pneumatikami. Poradenství a technické informace... celý článek »

 
Kronika se uzavřela

Kronika se uzavřela

 

Když Bridgestone po letošní Velké ceně Abu Dhabi formule 1 sbalil své „nádobíčko“ a opustil závodní paddock, uzavřela se 14letá kapitola obrovského projektu, který započal již koncem 80. let, kdy japonská pneumatikářská... celý článek »

 
Budou zimní povinné?

Budou zimní povinné?

 

Hospodářský výbor parlamentu doporučil sněmovně, aby v novele zákona o provozu na pozemních komunikacích byla zahrnuta povinnost mít zimní výbavu. Poslanci do novely zařadili podnět svého kolegy Stanislava Humla, který... celý článek »

 
Zákazníku, hrej si!

Zákazníku, hrej si!

 

Na sklonku října jsme prozkoumali internetové stránky několika výrobců a importérů pneumatik, abychom zjistili, zda svým zákazníkům nabídli v tomto období nějaké zajímavé akční programy. Nepřekvapilo nás, že ti, kteří... celý článek »

 
Automechanika 2010 pro pneuservis

Automechanika 2010 pro pneuservis

 

Veletrh Automechanika ve Frankfurtu je tradičně jednou z předních evropských výstavních událostí pro automobilový aftermarket. Zaměřili jsme se na novinky z oblasti pneuservisní a rychloservisní techniky, které možná... celý článek »

 
Společnost s širokou působností

Společnost s širokou působností

 

Na trhu těžko najdeme jinou společnost s tak širokým portfoliem aktivit, jako je CZECH STYLE. Zabývá se výrobou stejně jako velkoobchodem, importem i exportem, poskytováním služeb fleetovým zákazníkům v oblasti silniční... celý článek »

 
 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz