Pneurevue.cz » Aktuality » Obchod

Obchod

Budoucnost pneumatik je „smart“

Budoucnost pneumatik je „smart“

úterý, 3. listopadu 2020

S ředitelem českého a slovenského zastoupení Pirelli Janem Mulačem se znám od chvíle, kdy někdy koncem 90. let vystoupil na pódium – tuším že v Rudolfinu – a oznámil otevření prvního přímého obchodního zastoupení.... celý článek »

 
Vianor v Německu nahradí NAD

Vianor v Německu nahradí NAD

úterý, 3. listopadu 2020

Nokian v Německu ustupuje od franšízového konceptu Vianor. Finský výrobce oznámil, že bude pokračovat v úzké spolupráci s bývalými členy sítě Vianor pod novým marketingovým konceptem Nokian Authorised Dealers... celý článek »

 
Cenové zrcadlo trhu

Cenové zrcadlo trhu

pondělí, 26. října 2020

Ing. Aleš Osmančík patří k mladší generací manažerů, kteří svou kariéru v odvětví začali záhy po studiu. První podnikatelské zkušenosti získal v klasickém velkoobchodu, aby posléze firmu prodal a vydal se... celý článek »

 
Multiznačkový velkoobchod

Multiznačkový velkoobchod

čtvrtek, 15. října 2020

Fenomén multiznačkového velkoobchodu s pneumatikami není na trhu odjakživa, začal se formovat až koncem 90. let minulého století. Žádný prodejce pneumatik nemůže vystačit pouze s jednou značkou a jednou cenovou... celý článek »

 
Bazary žádají kompenzace

Bazary žádají kompenzace

pondělí, 12. října 2020

Asociace autobazarů APPAA žádá vládu o kompenzace za období uzavření prodejen. Během této doby totiž přišli obchodníci o více než 450 milionů korun a práci ztratilo tisíce pracovníků. celý článek »

 
Kola dělají auto

Kola dělají auto

středa, 7. října 2020

Přinášíme další ze série rozhovorů, které jsme připravili u příležitosti 25. výročí našeho časopisu a které vyšly v mimořádné zářijové příloze deníku Hospodářské noviny a týdeníku Ekonom. Tentokrát s ing.... celý článek »

 
Dědici baťovské tradice

Dědici baťovské tradice

čtvrtek, 24. září 2020

Přinášíme další ze série reportáží a rozhovorů, které vyšly v naší mimořádné příloze Pneu revue 25 "Příběhy pneumatik" tento týden v Hospodářských novinách a Ekonomu. Úspěšné "příběhy" podnikání v gumárenské branži... celý článek »

 
Auta jsou stále složitější, servisní technika nesmí zaostávat

Auta jsou stále složitější, servisní technika nesmí zaostávat

pátek, 18. září 2020

Pneumatika bez servisu je jako auto bez kol. Vazba pneumatik na servis je ještě markantnější než v minulosti – s tím, jak roste složitost a komplexnost obojího. Pneumatika nemůže fungovat bez správného... celý článek »

 
Hankook znamená Korea

Hankook znamená Korea

pátek, 11. září 2020

Součástí nového, v pořadí stého čísla Pneu revue je mimořádná příloha Příběhy pneumatik, která vyjde také jako příloha deníku Hospodářské noviny a týdeníku Ekonom. Postupně zveřejníme na našem webu všechny rozhovory... celý článek »

 
Popgom hlásí zavřeno

Popgom hlásí zavřeno

pátek, 11. září 2020

PNEUMATIKY-jednoduše! Tak zněl český slogan nadnárodního projektu Popgom, který v roce 2009 vzbudil určitou nelibost mezi prodejci pneumatik Michelin, protože jedním z jeho vlastníků byl právě francouzský koncern.... celý článek »

 
 
 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz