Pneurevue.cz » Aktuality » Obchod » Co připravujeme do příštího čísla

Co připravujeme do příštího čísla

 
ilustracni

středa, 14. dubna 2021

Práce na novém čísle Pneu revue je již v plném proudu, a tak dnes přinášíme krátké avízo na připravovaná témata. V červnovém čísle navážeme na diskuzi ohledně nového zákona o výrobcích s ukončenou životností. Naše materiály uveřejněné v březnovém čísle vyvolaly docela zajímavé reakce, s nimiž vás seznámíme. Budeme se věnovat tématu nových štítků, hlavně z pohledu těch, kteří musí řešit jejich implementaci do skladových a distribučních systémů a také se trochu poptáme, co si o štítcích myslí prodejci pneumatik koncovým uživatelům. Dalším zajímavým tématem je implementace povinných informací o recyklačních poplatcích. Tato povinnost tu sice byla již dříve, ale nyní je v daleko komplexnější podobě a kdekdo s tím zápasí.

 

Dalším tématem jsou franšízy – oslovili jsme vedoucí hlavních franšízových sítí a zeptali se, jak se jim vede.

V produktové oblasti se budeme věnovat OTR pneumatikám na českém trhu, představíme hlavní hráče a značky na trhu. A když už jsme u velkých pneumatik, druhým produktovým tématem budou traktorové pneu.

Je libo medvídek, iPhone nebo rovnou Škoda Kodiaq? Probereme téma B2C podpory prodeje formou soutěží a různých hmotných i nehmotných motivací. Jak takové akce pomáhají (či nepomáhají) prodejům na koncové zákazníky?

Pneu revue vyjde s přílohou věnovanou situaci v silniční autodopravě, protože se občas hodí slyšet názory uživatelů, tj. dopravců.

A to není samozřejmě vše. O dalších tématech vás budeme průběžně informovat formou upoutávek na články na našem webu.

 
 

Související články

 

Komentáře k článku

 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz