Pneurevue.cz » Aktuality » Obchod » GT Radial v ledním hokeji

GT Radial v ledním hokeji

 
giti

úterý, 18. května 2021

Značka GT Radial byla jmenována oficiálním partnerem hokejové Ligy mistrů a využije tento nejvyšší evropský hokejový šampionát na podporu zvýšení povědomí o svém sortimentu zimních pneumatik napříč kontinentem.

 

Od srpna 2021 do března 2022 sehraje 32 týmů ze 13 národních lig celkem 125 zápasů, které značce poskytnou masové pokrytí v televizních a rozhlasových přenosech, v tisku a on-line médiích, na oficiální webové stránce Ligy mistrů a také na sociálních sítích.

Podle podmínek smlouvy získá GT Radial reklamu ve všech zápasech, své logo na mediálním pozadí a webových stránkách či vstupenkách, využití znaku Ligy mistrů, digitální aktivaci na míru, propagaci na místě a přístup k aktivitám fanoušků. Specifické propagační aktivity budou zaměřeny na konkrétní zimní dezén, a to GT Radial WinterPro2 Sport.

Stefan Brohs, ředitel evropského marketingu v Giti Tire, výrobce značky GT Radial, řekl: „Mezi GT Radial a Ligou mistrů cítíme dokonalou spojitost. Značku charakterizuje vzrušení, dynamika a rychlý pohyb – všechny vlastnosti, kterými můžete popsat lední hokej na nejvyšší úrovni.“ A dodává: „Až to lepší časy dovolí – a všichni doufáme, že to bude již brzy – budeme na národní úrovni rovněž využívat samotná utkání ke kontaktům se zákazníky. Již se těšíme na setkávání s přáteli a kolegy v uvolněné atmosféře, kdy GT Radial a hokejové zápasy poskytnou vysokooktanovou zábavu.“

 
 

Související články

 

Komentáře k článku

 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz