Pneurevue.cz » Profil » SJM

Příspěvky v diskuzích

SJMSorry, zase ENTR. Ptotektoráři objevili 790, asi každý zná ( jeden z nejlepších vzorků). Zákazník byl spokojen, ale nešlo mu na rozum, že na jedné směřují dozadu a na druhé dopředu. Dostal přednášku, ale bylo i tak vidět na něm nejistotu. Za 2-4 dny se vrátil s vítězným úsměvem, že se zastavil ve značkovém servise B (kde, to raději neuvádím, protože to by jste nevěřili) a má informaci přímo od vedoucího, že musí být guma levá a pravá. Znovu jsem zopakoval, že tomu tak není, načež požadoval sundat gumy a vrátit prachy. To se nestalo a začali padat slova jako čoi, nova, však znáte. Ještě se pamatuji, že jsem panu vedoucímu vzkázal, aby žral seno a nesral se gum, když tomu nerozumí. Za nějaký čas mě cesty svedly tam, kde byl onen servis. Nedalo mě to a zašel tam. Pan vedoucí se dostavil a po chvilce se i rozpomněl. Omluvil se, že v té době na tak převratnou novinku ještě neměl školení, ale dnes už ho má a ví, jak se věci mají.
O všem, co hýbe gumařinou
pátek, 8. února 2019
 
SJMOutside-Inside, to je letitý folklór. Toto se stalo v "gumařském pravěku", kdy prémiovky stáli ranec a protektory frčely.
O všem, co hýbe gumařinou
pátek, 8. února 2019
 
SJMhttps://faei.cz/uz-je-to-tady-auta-zdrazuji-bude-mnohem-hur/
O všem, co hýbe gumařinou
sobota, 2. února 2019
 
SJMVelmi tristní počtení. Jistě všichni znáte rčení, cesta do pekel je dlážděna dobrými úmysly. Po pravdě, jsem vůbec nerozuměl tomu nedávnému veletoči VW, jak se zbláznil do baterek. Těch 100.000 míst na zrušení je první krok, který mě dává smysl. Taková čísla by měla dříve než později prezentovat každá značka. Samozřejmě to vyvolá efekt sněhové koule s ohromnými ekonomickými dopady.
O všem, co hýbe gumařinou
středa, 16. ledna 2019
 
SJMShambo-zajímavé čtení. Jen bych si dovolil doplnit.Pro SRN to určitě bude představovat jistý problém, pro ČR to bude ale velký problém a tím nemyslím primárně Škodu, ale hlavně ty stovky dodavatelů a tisíce jejich dodavatelů atd. Ten řetězec je hodně, hóóódně dlouhý. Netušil jsem, jak obtížné je najít firmu, která není žádným způsobem zainteresována v automotive.
O všem, co hýbe gumařinou
úterý, 15. ledna 2019
 
SJMzas ten entr - http://www.nexentireczech.cz/volna-mista
O všem, co hýbe gumařinou
sobota, 5. ledna 2019
 
SJMTak takové PR od stolu nevymyslíš. Je vidět, že to mají vymakané od A do Z. Nedávno mě problesklo, že hodím do placu dotaz, jak to tam sviští. No drtí to teda brutálně. Holt, za 650 lidmi již musí být nějaké výsledky vidět.
O všem, co hýbe gumařinou
sobota, 5. ledna 2019
 
SJMno comment--------https://www.e15.cz/byznys/reality-a-stavebnictvi/zemrel-spoluzakladatel-koupelnarske-spolecnosti-ravak-jindrich-vareka-1355029?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu
O všem, co hýbe gumařinou
středa, 2. ledna 2019
 
SJMVše dobré do začínajícího roku 2019 všem z oboru, obzvláště zde diskutujícím a speciální pozdrav pro Bořka. Na místo vzletných přání si postesknu, že přispívatelů stále ubývá, že již by se dali pomalu spočítat na prstech jedné ruky, škoda. Vezměte si malilinko příklad z našeho p.premiéra a jeho angažovanost na soc.sítích. Není nezbytné přidávat obrázky vašeho mazlíčka na sněhu, vybrané krmě na stole, ani róby manželky, nejsou třeba ani mnohastránkové stati, když náhodou bdíte. Stačí občas drobný postřeh, zkušenost, na pár řádků, nic víc.
O všem, co hýbe gumařinou
středa, 2. ledna 2019
 
SJMSouhlasím, že memoranda obecně jsou divadelní kusy, většinou nevalné úrovně, určené pro "méně informované " domácí publikum, viz. např memorandum lithium. Jak je to dlouho, kdy na půdě PS létala slova o krádeži století, tisících miliard Kč o které CSSD chtěla okrást stát, za které tu mohl být evropský Kuvajt? Dnes po lithiu ani pes neštěkne a paní ministryně financí, kupodivu z té strany, která nejvíce křičela, hledá pracně jednotky mld. tu na vlaky, tu na obědy, jindy na učitele atd.. Nicméně to je jen jeden z několika problémů, které u Zetoru vidím. Problémem Zetoru je jeho velikost, přesněji malost v porovnání s globálními výrobci. Není dnes, bohužel, ani domácím, natož evropským či světovým hráčem. Vidět tuto značku na českých polích je spíše unikum. To samo o sobě o mnohém svědčí. V Rakousku, nám velikostí podobné zemi, vidíte Steyry na každém kroku. Velikost farem je ovšem zcela něco jiného. Tady bych viděl kámen úrazu Zetoru na domácí půdě. Je to rozloha zdejších agro-kolosů a pak dotace. Ty jednomu pomůžou a druhého zase zadusí. Ač fanda Zetoru a majitel jednoho muzejního kousku, myslím si, že pomalu přicházející ek. pokles firma v současné podobě nepřežije.
O všem, co hýbe gumařinou
středa, 19. prosince 2018
 
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz