Pneurevue.cz » Aktuality » Průmysl

Průmysl

Triangle Tyre na veletrhu The Tire Cologne

Triangle Tyre na veletrhu The Tire Cologne

pátek, 26. dubna 2024

Pneumatikářský průmysl se připravuje na prestižní mezinárodní veletrh The Tire Cologne, který se bude konat v Kolíně nad Rýnem během tří dnů od 4. do 6. června. S 273 potvrzenými stánky vystavovatelů je The... celý článek »

 
Od pneumatiky k integrovaným řešením

Od pneumatiky k integrovaným řešením

čtvrtek, 25. dubna 2024

Společnost Continental představila pátou generaci pneumatik Conti Eco pro nákladní dopravu. Akce, kterou při této příležitosti uspořádala ve svém novém sídle v Hannoveru a posléze v prostorách svého... celý článek »

 
Nexen Tire koncentruje aktivity do Česka

Nexen Tire koncentruje aktivity do Česka

pátek, 29. března 2024

Nexen Tire konsoliduje své tři evropské subjekty (výrobní a prodejní aktivity v České republice, německý prodej a marketing a italskou dceřinou společnost zaměřenou především na prodej a marketing) do jedné... celý článek »

 
Nokian Tyres přerušil výrobu ve Finku, důvodem jsou  stávky

Nokian Tyres přerušil výrobu ve Finku, důvodem jsou stávky

čtvrtek, 28. března 2024

Finský výrobce přerušil v období od 27. března do 9. dubna 2024 výrobu pneumatik ve svém domovském závodě v Nokii. celý článek »

 
20 milionů ($) pro manažera

20 milionů ($) pro manažera

pátek, 19. ledna 2024

Britští novináři spočítali, kolik bude brát ve svém prvním služebním roce nový globální ředitel Goodyearu Mark Stewart. Ten následuje Richarda Kramera, který v nejvyšší funkci strávil čtrnáct let a ve... celý článek »

 
Nový jízdní simulátor Pirelli

Nový jízdní simulátor Pirelli

čtvrtek, 28. prosince 2023

Společnost Pirelli rozšířila své virtuální vývojové centrum (VDC) v hesenském Breubergu o nový jízdní simulátor. Nejnovější generace těchto výrobků se pro výrobce pneumatik stává důležitým nástrojem, který snižuje... celý článek »

 
Dražba kalendáře Pirelli 7. prosince

Dražba kalendáře Pirelli 7. prosince

čtvrtek, 7. prosince 2023

Kalendář Pirelli 2024 od Prince Gyasiho, který byl ve středu 6. prosince ředstaven v Praze, nese název Timeless a oslavuje lidi, kteří podle něj zde zanechali výraznou stopu a jsou předurčeni inspirovat... celý článek »

 
Pyrum do Česka

Pyrum do Česka

pátek, 13. října 2023

Německý specialista na recyklaci pneumatik s ukončenou životností (ELT) Pyrum Innovations AG plánuje postavit v České republice společně s místní energetickou společností závod na pyrolýzu pneumatik. Toto... celý článek »

 
Kde pojem „německá technologie“ dostává svůj obsah

Kde pojem „německá technologie“ dostává svůj obsah

úterý, 10. října 2023

Navštívit špičkový zkušební polygon zaměřený čistě na testy pneumatik se nepoštěstí každý den, a když se přidá fakt, že to není návštěva letem-světem, ale celodenní exkurze odkrývající mnohé detaily a zákulisí... celý článek »

 
Objev slibuje méně prachu z pneumatik

Objev slibuje méně prachu z pneumatik

čtvrtek, 24. srpna 2023

Týmy chemiků z MIT (Massachusettský technologický institut) a Dukeovy univerzity v USA tvrdí, že objevily způsob, jak zpevnit polymery. Při práci s polyakrylátovými elastomery, což je typ polymeru běžně používaný... celý článek »

 
 
 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz