Pneurevue.cz » Aktuality » Průmysl

Průmysl

Startup se stoletou tradicí

Startup se stoletou tradicí

úterý, 18. července 2023

Uprostřed července letošního roku jsme přivítali pozvání italské společnosti Prometeon k setkání, jehož hlavním bodem byla návštěva sedmého podniku letošního mistrovství světa superbiků v Imole, ale hlavní téma... celý článek »

 
Goodyear v Chebu

Goodyear v Chebu

čtvrtek, 1. června 2023

Společnost Goodyear EMEA otevírá dvě nová distribuční centra v Chebu v České republice a v Amiens ve Francii. Současně Goodyear utlumuje svůj sklad v německém Philippsburgu nedaleko Karlsruhe, který bude zcela... celý článek »

 
Akcionář hodnotí výsledky Goodyearu

Akcionář hodnotí výsledky Goodyearu

pátek, 12. května 2023

Z výbušného dopisu společnosti Elliott Investment Management, významného investora Goodyearu, představenstvu této společnosti, vyplývá, že Goodyear v posledních pěti letech dosáhl o 90 % a za posledních deset... celý článek »

 
Trelleborg definitivně pod Yokohamou

Trelleborg definitivně pod Yokohamou

pátek, 5. května 2023

Začátkem května letošního roku bylo oznámeno dokončení akvizice Trelleborg Wheel Systems společností Yokohama Rubber Co., Ltd. Název společnosti se mění na Yokohama TWS. Součástí Yokohama Group se tak stává i... celý článek »

 
Goodyear v Chebu, Philippsburg končí

Goodyear v Chebu, Philippsburg končí

pátek, 5. května 2023

Společnost Goodyear EMEA otevírá dvě nová distribuční centra v Chebu v České republice a v Amiens ve Francii. Současně Goodyear utlumuje svůj sklad v německém Philippsburgu nedaleko Karlsruhe, který bude... celý článek »

 
Brand Finance 2023, Michelin nejdražší, Sailun roste nejrychleji

Brand Finance 2023, Michelin nejdražší, Sailun roste nejrychleji

úterý, 11. dubna 2023

Michelin je podle společnosti Brand Finance nejhodnotnější a současně nejsilnější značkou s indexem síly 88,1 bodu ze 100 možných a odpovídajícím hodnocením AAA. Brand Finance vypočítává tržní hodnotu značek,... celý článek »

 
Na cestě k udržitelnosti

Na cestě k udržitelnosti

pondělí, 3. dubna 2023

„Automobilové pneumatiky jsou černé, kulaté a vyrobené z gumy,“ to je obecné povědomí široké veřejnosti. Když se podíváme hlouběji, zjistíme, že konstrukce pneumatik a vzájemné působení různých materiálů, které se... celý článek »

 
Rusko: součty nesedí

Rusko: součty nesedí

úterý, 28. března 2023

V roce 2022 se v Rusku prodalo celkem 35,1 milionu pneumatik pro všechna motorová vozidla, uvádí deník Kommersant. Toto číslo představuje meziroční pokles o 14,9 %, který neúměrně zatížil hlavně segment... celý článek »

 
Zkazit cenu můžete jen jednou

Zkazit cenu můžete jen jednou

středa, 15. února 2023

Společnost Dobré Pneu z Netolic patří k nepřehlédnutelným hráčům v oblasti českého velkoobchodu s pneumatikami. Její zakladatel Václav Částka si otevřel v roce 1997 pneuservis, aby o šest let později vstoupil... celý článek »

 
Akcionář  Nokianu věří, kapacity jako rébus

Akcionář Nokianu věří, kapacity jako rébus

pondělí, 30. ledna 2023

Společnost Solidium Oy, největší individuální akcionář Nokian Tyres, zveřejnila zprávu za druhé pololetí roku 2022 a vyjádřila důvěru v budoucnost finského výrobce pneumatik. V komentáři k výsledkům... celý článek »

 
 
 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz