Pneurevue.cz » Archiv

PNEU REVUE 4 / 08

Charakteristika

Pneu revue je specializovaný magazín typu „business-to-business“ pro oblast prodeje a servisu pneumatik a příbuzná odvětví. Pokrývá všechny aspekty tohoto oboru jak z hlediska prodejců a poskytovatelů služeb, tak i jejich příjemců – zejména vozových parků. Pneu revue monitoruje stav a trendy odvětví v České republice a v evropském a světovém kontextu. Již deset let je respektovaným zdrojem informací a nepřehlédnutelným komunikačním prostředkem, spoluvytvářejícím veřejné mínění.

 
 

Vybrané články

Pneumatika není cédéčko

Pneumatika není cédéčko

 

Léto – zima, nebo také jaro – podzim. Obchodníci s pneumatikami pracují v roce podle tohoto zvláštního „dvoutaktu“. O vyhlídkách již zahájené zimní sezony, o hodnocení skončené letní, o momentální situaci na trhu... celý článek »

 
Pro „zimáky“ do centra

Pro „zimáky“ do centra

 

Zimní sezóna, která pro pneuservisy začíná vždy mnohem dříve než kalendářní, letos dostala navíc jedno pevné datum: 1. listopadu. Od tohoto dne platí povinnost užívat zimní výbavu na místech, kde to ukládá stejnojmenná... celý článek »

 
Německo: levný segment má již třetinu trhu

Německo: levný segment má již třetinu trhu

 

Význam segmentu výrobků s nejnižšími cenami se zvyšuje v mnoha odvětvích, a tak nepřekvapí, když tomu tak je i v oblasti pneumatik. Nesporně to souvisí s narůstající nabídkou levných pneumatik, jež se dostala do Evropy... celý článek »

 
Triumvirát pro revoluční technologii

Triumvirát pro revoluční technologii

 

Heuliez, Michelin a Orange představili na autosalonu v Paříží WILL, první elektrické vozidlo s integrovanou technologií Michelin Active Wheel. To zcela mění náhled na principy konstrukce automobilů, jak se vyvinuly za... celý článek »

 
Vhodné pneu ovlivňují ekonomiku zemědělství

Vhodné pneu ovlivňují ekonomiku zemědělství

 

Jako vynálezce pneumatiky v podobě, jakou známe dnes, je označován skotský inženýr John Boyd Dunlop, který použil obdobu pneumatik na tříkolce svého syna v roce 1888. Letos tak oslavila pneumatika 120 let své existence.... celý článek »

 
Argumentujte zákazníkům: zimní nezvyšují valivý odpor

Argumentujte zákazníkům: zimní nezvyšují valivý odpor

 

„Díky výsledkům naší nepřetržité práce na výzkumu již neexistují žádné rozdíly ve valivém odporu zimních a letních pneumatik,“ poukazuje Dr. Burkhard Wies, viceprezident Tire Line Development Worldwide společnosti... celý článek »

 
Marketing bez milionů

Marketing bez milionů

 

Obecně na veřejnosti panuje přesvědčení, že na dobrý marketing jsou potřeba miliony. Je to jeden z mýtů, neboť existují i velmi účinné reklamní kampaně za desítky tisíc korun. Na úvod jeden velmi aktuální příklad... celý článek »

 
AutoSock místo řetězů

AutoSock místo řetězů

 

Zajímavou alternativu ke klasickým sněhovým řetězům představují textilní „sněhové ponožky“ AutoSock. Jejich přilnavost na sněhu i ledu je způsobena jedinečným využitím vodního filmu, který se tvoří mezi pneumatikou a... celý článek »

 
Dvě novinky od Technology-Garage

Dvě novinky od Technology-Garage

 

TECO 100špičková zouvačka Firma Technology Garage s.r.o. z Jablonce nad Nisou přichází na náš trh se špičkovým strojem na montáž a demontáž zejména nízkoprofilových a run-flat pneumatik od italského výrobce TECO s... celý článek »

 
Nový zvedák AMI 3,0 N-Line od Auto Motive Industrial a.s.

Nový zvedák AMI 3,0 N-Line od Auto Motive Industrial a.s.

 

Litomyšlská firma Auto Motive Industrial a.s. vyvinula zcela nový dvousloupový hydraulický zvedák AMI 3,0 N-Line o nosnosti tří tun. Nová řada nahradí stávající nabízený produkt AMI 3 Standard. Představení této... celý článek »

 
 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz