Pneurevue.cz » Fórum » Jaké osobnosti či firmy byste rádi viděli v roce 2012 na stránkách Pneu revue? Jaké otázky byste jim rádi položili?

Jaké osobnosti či firmy byste rádi viděli v roce 2012 na stránkách Pneu revue? Jaké otázky byste jim rádi položili?

 

pondělí, 2. ledna 2012

Otázka ze dne 2.1.2012

 
 
 
 
Robert. Šanda
Robert. Šanda Ještě dodám k mé poslední otázce. Ani vašim frenčizantům to neprospěje naopak :C je to dost krátkozraké.
pondělí, 23. dubna 2012
 
Bořek-Třinec
Bořek-Třinec Krásný den servisáci. Tak jsem se včera projel na Autosalon do Bratislavy abych se trošku odreagoval od přezouvací sezony. Již čtvrtý rok jezdím na Slovensko a musím uznat že se mi tam líbí. Atmosféra veletrhu je více domáčtější a pohodovější než Brno, které řadu let upadá a dnes si dovolím napsat že už pro autoservisní činnost na pár budoucích let minimálně umřelo. Ten Bratislavský salon není tak velký, není tak honosný jako bývalo Brno, přesto si ale ale drží svou hladinu kvality i přes těžké období které všichni prošli a procházejí. To co jsem potřeboval to jsem tam našel a bylo to pro mne velkým motivačním přínosem. Brno i letos už všichni víme totálně shořelo a snad jediná věc která by mě osobně dokázala tam dostat je konference pneu odvětví. Bohužel jsem pryč a tak věřím že v některém z dalších dílu časopisu pneurevue bude rozsáhlý článek na toto téma. Budoucnost pneuservisu jako oboru je podle mne otevřená a je částečně i v rukách pneuservisáku. Je pak dobře, že někdo udělá takovou konferenci. Může to jen napomoci dobré věci.
pondělí, 23. dubna 2012
 
Jirka
Jirka Je to jednoduchý. Pešíček udělal zásadní chybu jako většina z nás. Naskladnil od importéra. Letos se jaro vyplatilo naskladnit jen od Michelinu a Conti, vše ostatní (Pirelli, Goodyear, Bridg, Dunlop atd) je venku o ranec levnější. U mně to byla poslední naskladňovací akce na jarní sezónu. :-(((
pondělí, 23. dubna 2012
 
Robert Šanda
Robert Šanda Dobrý den pokud to tu čte někdo z barumu můžete mě odpovědět proč naskladňovat vaše pneu, když při investování 1500kč bez daně získám 72kč . Tato směšná částka je rozdíl mé naskladnění a zákazník který koupí ve vašem ipneu pneu 225/45R17 91W. Podle mě to ztrácí rozum a je to na prd. Já musím množství 100vky kusů a co stoho mám.Naskladnění zaplatím z montáží internet pneu a ve skladu mám pneu že to do konce živata ani moje děti nesjedou. Děkuji za odpověď.číslo dokladu 2100031217 pokud si to chcete prozkoumat
pondělí, 23. dubna 2012
 
Michal
Michal Před 14 dny jsem si na kus papíru napsal, kolik ks P7 Cinturato 205/55 R16 91V má skladem 323 a prodal jich jen 44. To bych čekal, že jich bude prodávat stovky za ty prachy.
pondělí, 23. dubna 2012
 
radek
radek Dopravné zvedl jen u některých kol a ty zase zlevnil, takže prodává za stejno.
pondělí, 23. dubna 2012
 
Anonym
Anonym Michelinu se asi moc nedaří,tak dávaj ke každé sadě Mi,Lk,Bf poukaz na PHM sice je to špetka,ale kape ))))prý speciální kampaň
pondělí, 23. dubna 2012
 
Dobrá zpráva
Dobrá zpráva Borci tak už dopravné u Pešíčků stojí 100Kč. Asi už ta lovekabela není tak ready co dřív :-))http://www.pneu-servis.cz/index.php?PneuID=8836&section=111
pondělí, 23. dubna 2012
 
Pavel
Pavel profik: mám čističku klimatizace TOP AUTO z Itálie - 1 rok a bez problémů. Nyní mi ji bude benone předělávat i na 1234yf. Vůbec jsem nevěděl, že lze tyto modely s r134 předělat...
pondělí, 23. dubna 2012
 
radek
radek Ferdo máš pravdu že pokud se ceny srovnají (čemu nevěřím),lidi půjdou za čistotou, kvalitou, teplem a předvším za ochotou a slušným jednámí. Křupanským vystupováním si nikoho nezískáš!
pondělí, 23. dubna 2012
 
Hrouda UL
Hrouda UL Všechno hotový ? to nechápu. Ty asi žertuješ žejo!
pondělí, 23. dubna 2012
 
Guma
Guma Hele Hroudo Ty už máš všechno hotový?
pondělí, 23. dubna 2012
 
Hrouda UL
Hrouda UL Naše země má potíže uplně se vším a náš Vašek si cetuje po Maroku. Nechal to tu rozkrást a teď jezdí po vejletech. Novinky cz :C
pondělí, 23. dubna 2012
 
Karel Novotný
Karel Novotný Profíku,mám plničku od PROFO HK.Dost dobrý.Má větší nabídku.
pondělí, 23. dubna 2012
 
+ - =
+ - = Jednoduché jako facka. Větší zatížení různých autopneu boud zákonnými povinnostmi bude stimulovat povinnost strachu a hlavně zvýšené náklady které přivedou tyto budkáče k jasnému zdražení nebo k padnutí na hubu. Následkem zdražení práce dojde k tomu,že se i tito budkoví šmatláci budou muset být bezesporu dražší a nevyplatí se jim konečně jen přezouvat ty internetové gumy a být jejich posluhovačské přezouvárny.Také je tu vysoká možnost verze padnutí na hubu a zase na tom ztratí nejvíce ti internetoví potížisté,protože solidní peuservisy buď to už nedělají nebo mají sazbu u dovezených internetových nasazenou pěkně nahoře a tím pádem takoví pofidérní interneťáci nemají kdo by jim jejich zákazníky v blízké budoucnosti udělal.Rovná se to,že zde dojde k vyčištění od pochybných auto i pneuservisu a také hlavně poblázněných některých psychopatu na internetovém prodeji gum.A to je velmi reálné.Více kontrol,více buzerace,více stresu do práce a bude jen dobře.Vyhrajou jen servisy které mají vše OK.
pondělí, 23. dubna 2012
 
Praktik
Praktik Dobří na klímu jsou i v TG PNEU.
neděle, 22. dubna 2012
 
Stanislav T.
Stanislav T. Profiku mám plničku od Miteralu 3roky.Jsem spokojen.
neděle, 22. dubna 2012
 
FERDA
FERDA Máš pravdu,dnes Faka paka interneťáka už vynechám.Stavím se a dám si raději u tebe super čajíček.Zduř kluci buci internetoví.
neděle, 22. dubna 2012
 
Kikos
Kikos Ferdo,zítra raději přijeď ke mě na kafe.Nerozčiluj se s Fake.Je to prostě člověk,který je odlišný od nás servisáku.Rukama nedělá,na puse mele a dělá ze sebe chytrého jen podle tabulek s obch. soudu.Je to nefachčenko a ten je pro mne hodně nepodstatný.Vypusť ho.Zdar.
neděle, 22. dubna 2012
 
(Fake)Redakce
(Fake)Redakce Tak u nás se "boročku" opravdu netitulujeme, ale začneme asi používat úsloví "Lepší být chytrý jako pytel hoven, než být blbý jako FERDA" Tak asi tak ;-)
neděle, 22. dubna 2012
 
 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz