Pneurevue.cz » Fórum » Co všechno byste chtěli mít na nových internetových stránkách www.pneurevue.cz od ledna 2012?

Co všechno byste chtěli mít na nových internetových stránkách www.pneurevue.cz od ledna 2012?

 

čtvrtek, 8. prosince 2011

Otázka ze dne 8.12.2011

 
 
 
 
radek
radek Při osobním odběru nemusí. Vede Petr Šikoš , to je jiná liga!
úterý, 13. prosince 2011
 
Michal
Michal pro Petra: Musíš si započítat ještě 100 kč na kus za dopravu, koukám do obchodních podmínek.
úterý, 13. prosince 2011
 
petr d
petr d http://www.levne-pneu.cz/pneumatiky/195-65-r15-91t-25167/ ja vidim 1280.-
úterý, 13. prosince 2011
 
V.Částka - Dobré Pneu
V.Částka - Dobré Pneu Petr D: v obou případech je to 1380,- za kus pro MO. VO je lepší o slevu podle odběrů. za kolik je kupujete Vy od vašeho Velkoobchodu ?
úterý, 13. prosince 2011
 
Michal
Michal Zatím to tam vede Grill:-)
úterý, 13. prosince 2011
 
radek
radek Hurá do aukce : http://zpravy.idnes.cz/aukce.asp?do=aukce&idAukce=pirelli2012
úterý, 13. prosince 2011
 
petr d
petr d 195/65-15 dunlop 3D koupim jako registrovany pneuservis od dobre pneu za 1284.- bezny clovek z ulice to na tech stejnych strankach koupi za 1380.- a na dalsim webu pana castky to ma zakaznik z ulice za 1280.-!!!! takze o 4.- to koupime draz nez lidi z ulice, tomu se rika dalsi sleva :-)
úterý, 13. prosince 2011
 
Michal
Michal A je to tu zase:-). Zase s tím létem stahujete kalhoty, když brod je kdoví kde daleko. Já naopak souhlasím s Morisem. Neviděl bych to tak černě. Se zimou taky kde kdo tady předpokládal pouze malé nárusty prodeje, max.20%, jak jsem tu někdy četl a jak jste si tu před cca měsícem libovali, že to bylo mnohem víc. Neviděl bych to s tím létem tak bledě. Letošní léto bylo asi nejlepší za poslední dva roky, sám nečekám, že by to příští bylo lepší, ale podle lidí, kteří už nakupují letňáky teď a nejen kvůli daním, tak bych to neviděl nějak zásadně špatně. Takže hlavu vzhůru.
úterý, 13. prosince 2011
 
Petr
Petr Tak to by mně zajímalo, za kolik u vás pane Částko koupí pneuservis 195/65 r15 91t Dunlop 3D, když na internetu prodáváte do ulice za 1280,-Kč s DPH. Děláte rozdíl mezi maloobchodem a velkoobchodem ????? http://www.levne-pneu.cz/pneumatiky/195-65-r15-91t-25167/
úterý, 13. prosince 2011
 
Petr
Petr Tak to by mně zajímalo, za kolik u vás pane Částko koupí pneuservis 195/65 r15 91t Dunlop 3D, když na internetu prodáváte do ulice za 1280,-Kč s DPH. Děláte rozdíl mezi maloobchodem a velkoobchodem ????? http://www.levne-pneu.cz/pneumatiky/195-65-r15-91t-25167/
úterý, 13. prosince 2011
 
V.Částka - Dobré Pneu
V.Částka - Dobré Pneu Petr d: Ano výprodeje jsme minulý týden měli, ale i z těchto výprodejů mají naši VO odběratelé další slevy.
pondělí, 12. prosince 2011
 
Anonym
Anonym fše se řídí do pekel ))))
pondělí, 12. prosince 2011
 
FERDA
FERDA DALŠÍ TUPCI-KOMAT DĚLÁ ZADARMO -http://www.regiony24.cz/13-139408-policiste-kontrolovali-na-ceskobudejovicku-zimni-obuti-aut
pondělí, 12. prosince 2011
 
FERDA
FERDA Já bych to Morisi viděl ještě černěji.Pose... se všichni.
neděle, 11. prosince 2011
 
Moris
Moris Já bych to neviděl zase až tak razantně to co se tedka děje myslím stav naší země je jistě dost nadhodnoceny především díky televizi a internetu kde mi podle všeho připadá že bude příští týden konec světa. Uvědome si že jsme malá Česká republika, která má daleko menší trh než třeba Německo nebo Francie.Proto se obávám že se více výrobci zaměří na tyto trhy a udělají hodně proto aby zde neztratili. Na Čecha se můžou tak akorát vys... . Proto zvažuju jestli nepoptám zahraniční velkoobchody, ale zatim jsem nikdo žádný konkrétní čísla nehodil.
neděle, 11. prosince 2011
 
Kikos
Kikos Taky se přikláním k verzi Ferdy a především Bořka,který tu několik měsíců jasně ukazuje kam se to vše ubírá a kdy je již jisté,že vše pozitivní v oboru půjde v blízké budoucnosti stranou a půjde doslova o přežití.Jen pneuservisy bez dalších poskytovaných služeb povedou živnost hodně často ke krachu.Bez dalšího rozvoje a poskytování dalších služeb je to nemožné ve stavu jaký je jen pneuservis udržet a situace se jen tak brzy nezlepší.Tomu věřím já.Nějaké letní gumy mne taky nevzrušují.Dodavatelé příjdou ještě s krásným prosítkem.Slušně řečeno jsou oni v prdeli možná více než my.Když né teď tak už brzy.
neděle, 11. prosince 2011
 
Anonym
Anonym bude se prodávat i za ceny Pečíčka,jen aby se něco prodalo.Bude mooc těžká sezona a nejen jedna.Hospodářství se propadne až na samé dno a bude se šetřit tak jako nikdy předtím.Tomu věřím
neděle, 11. prosince 2011
 
FERDA
FERDA Vykašlat se z vysoka na nějaké předobjednávky u debilů,kteří jsou nenažraní.Zcela bez významu a o ničem.Příští rok budeme všichni okusovat sloupky u plotu a ne prodávat ve velkém letní gumy.Ať si je nechají zarámovat a strčí do zadní části svého podlého těla.Jak tu psal nesčetněkrát Bořek a já se k němu musím dnes už jen přiklonit,že se blíží totální devastace úplně všeho.Jde to a půjde do spirály z které není úniku.Nějaké blbé letní předobjednávky vůbec neřeším,mám dost z letošního léta a co budu potřebovat si v klidku doobjednám.Gum bude přebytek a za ceny kdy výrobci nebudou vědět co s nimi.Nemám o to strach.
neděle, 11. prosince 2011
 
mida
mida souhlasím s PR
neděle, 11. prosince 2011
 
Anonym
Anonym Souhlasím s SJM
neděle, 11. prosince 2011
 
 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz