Pneurevue.cz » Profil » roman

Příspěvky v diskuzích

romanHroudo, sice jsme oba drobní živnostníci, ale to přece neznamená, že si nebudeme bránit či chránit svůj píseček. Sám jsi napsal tohle: "U osobních je to podobné řeknu ne a nebo za 1300,- do kufru a už to dostávám že prej sem se po....l ." => Sám vidíš, že český člověk kvalitní práci (zejména od malého živnostníka) zatím neumí řádně ocenit (jak píšeš 1300,- a už dostáváš kázání o posr**í), takže moc možností už nezbývá... Buď říci ne, nebo sklopit ocas a dělat shopům/lidem kašpara za "lidovou cenu". To je každého věc, jak se zachová. Dále nesouhlasím s Tvým názorem: "jsme tak drobní že se stejně stáváme jen přechodným skladištěm, tak ať si to prodávají přes net". Tady se diametrálně lišíme. Mám sklad, který sice není nijak velký, ale velkou část mé klientely mohu z něj obsloužit okamžitě (byť jej musím téměř pravidelně doplňovat). Nicméně proč bych měl sklápěl ocas a dávat vydělat shopům? Proč? Vždyť to nabízím za ± stejné ceny jako oni a navíc to fyzický mám "doma". A dále: Pokud něco objednávám, tak koncák zaplatí u mě ± stejnou cenu, jako by zaplatil za zboží na netu a navíc nemusí doma čekat na přepravní službu, dostane ode mně slevu na práci při koupi mého zboží. No a na závěr další skutečnost: Léta mě (nám) přibývají a už se dostavují znaky opotřebování organismu. Naše fyzická výkonnost bude postupně časem klesat a tak musíme i prodávat, abychom naše opotřebení kompenzovali příjmem z prodeje zboží. Nikomu svůj názor nevnucuji, ale trvám si za ním. Ať se daří všem rozumným pneuservisákům.
O všem, co hýbe gumařinou
neděle, 11. listopadu 2018
 
romanKolenovrt nesouhlasí s mými podmínkami => jde jinam... Tam jim časem též dojde chuť a trpělivost s kolenovrty => půjdou jinam... Zase někoho najdou... tomu třetímu dojde též trpělivost... Je jen otázkou, kdy se kruh uzavře.... Kolenovrt se vrací k původnímu pneuservisu, ale už akceptuje už (mé/tvé) nové podmínky. Nevěřím, že kolenovrt najde takový pneuservis, který si nechá do nekonečna sr*t na hlavu. A pokud ano, tak já to rozhodně nebudu.
O všem, co hýbe gumařinou
sobota, 10. listopadu 2018
 
romanHroudo, ještě jedna věc. Právník využívá "ohebnosti" zákonů v prospěch toho, kdo mu zaplatí. Techniku ani logiku v tom nehledej. Jedna věc je něco tušit resp. "skoro vědět", ale dokázat to, to je něco úplně jiného. A naopak. Někdy musíš svoji pravdu (postup) dokázat resp. obhájit a právník protistrany stojí a zbrojí proti Tobě. Není lepší se těmto situacím vyhnout a cizí gumy nedělat?
O všem, co hýbe gumařinou
sobota, 10. listopadu 2018
 
romanPřeklep - UPP
O všem, co hýbe gumařinou
sobota, 10. listopadu 2018
 
romanHroudo, vezmi to jinak. Pneu udělá bouli ihned při montáži, kdo za to může? Vadný výrobek, ale nelze vyloučit i "trotla" u zouvačky. Zákazníka to nezajímá, boule se stala pneuservisákovi při montáži. Zákazník to reklamuje u servisu i na shopu, ale shop to svede na toho "blba" v pneuservisu a válka znalců a právníků právě začíná. Vím co píšu, mně se tohle stalo před 3 roky (sice to dopadlo pro mně dobře), ale od té doby mají cizí nové gumy UUP.
O všem, co hýbe gumařinou
sobota, 10. listopadu 2018
 
romanAch jo... ENTER... Snad si to sami domyslíte, jak to bylo myšleno...
O všem, co hýbe gumařinou
pátek, 9. listopadu 2018
 
romanOhledně záruky. Můj kamarád, právník, mně říkal svůj názor na tuto věc - snad to napíšu správně: "Podle OZ je pneuservis tím podnikatelským subjektem, který měl jako poslední výrobek (pneumatiku) v rukou, než ji předal zákazníkovi a ten převzal tento finální produkt k užívání (obuté vozidlo) a tím pádem se záruka uplatňuje u něj pneuservis), jelikož on (pneuservis) figuruje jakožto poslední podnikatelský subjekt v řetězci výrobeku do finálního provozu zákazníkovi".
O všem, co hýbe gumařinou
pátek, 9. listopadu 2018
 
romanMyšáky moc nenabízím. Prvně nabízím to, na čem vím, že já dobře vydělám a zákazník bude spokojen jak s cenou, tak s parametry pneumatiky zakoupené u mně.
O všem, co hýbe gumařinou
pondělí, 5. listopadu 2018
 
romanV pátek okolo poledne se stavil soused z naší malé ulice, jestli by nešlo v rámci našich dobrých sousedských vztahů teď hned nazout jeho nové pneumatiky z netu a pokud možno se slevou. Měl dobrý postřeh: "NEŠLO BY TO SOUSEDE!!" s vysvětlením, proč to teď nejde a nepůjde. To zase bude keců v naší ulici, ale já jim nepolevím. Buď počkají do prosince a patřičně zaplatí, nebo ať si najdou jiného osla.
O všem, co hýbe gumařinou
neděle, 4. listopadu 2018
 
romanHohencenda: To já bych jí řekl, ať se klidně staví znovu, pokud nepochodí jinde, ale pokud by se stavila znovu, tak bych jí řekl, že je už úplně plno a že má smůlu. Mohla minule souhlasit s nabídkou... To by jí naprdlo ještě víc.
O všem, co hýbe gumařinou
neděle, 4. listopadu 2018
 
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz