Pneurevue.cz » Profil » roman

Příspěvky v diskuzích

romanExistují pneuservisy velké, střední, malé atd. To, že je pneuservis malý ještě neznamená, že je špatný a naopak to, že je pneuservis velký automaticky neznamená, že odvádí špičkovou práci. To samé bude asi platit i u teplot v dílně....
O všem, co hýbe gumařinou
Dnes
 
romanPneunm: Nicméně mít promáčené ruce (nebo rukavice popř. bundu) v kombinaci se zimou nevidím jako ideální řešení.
O všem, co hýbe gumařinou
středa, 17. srpna 2022
 
romanNejenom brutální zdražení energií, ale i jídla či jiných služeb. Samozřejmě kromě pneuservisních - jako vždy... Holt naše branže musí nejprve celá padnout na hubu, jinak se nic nezmění. Když koukám okolo sebe, tak mnoho servisů má ceny stejné jako před rokem, kdy bylo "levně". Já jsem "kompenzoval ceny" v červenci a to samé asi ještě provedu v říjnu. Nezdražuji, jen si chci za svou odvedenou práci stejně jídla, tepla atd.
O všem, co hýbe gumařinou
pondělí, 15. srpna 2022
 
romanDva tarify jsou nezákonné, ale dát slevu jen na "své" gumy je povolené, stejně jako kontrola nových pneumatik s dovětkem, že na nové "mé" gumy se tento poplatek nevztahuje, resp. kontrola je to zdarma. Kdo to nechápe, tak výjezd ze servisu je tímto směrem...
O všem, co hýbe gumařinou
neděle, 3. července 2022
 
romanPneunm: To je právě ten důvod. proč já těmto kolenovrtům říkám, že cizí nové gumy zásadně nepřezouvám. Sice momentálně nevydělám, ale alespoň mě nikdo nebude pomlouvat a psát o mě pomluvné recenze na internetu.
O všem, co hýbe gumařinou
neděle, 3. července 2022
 
romanZdravím kolegy. U mně byla jarní sezóna dobrá, stálá klientela akceptuje zvýšení cen bez remcání a na kolenovrty z ulice můj názor všichni znáte, takže to ani nemusím dále rozvádět. Jsem zvědavý, jak to bude vypadat na podzim, protože vše se neustále zdražuje a otázka zní, kolik peněz zůstane lidem v kapse na "pneuservisní radovánky". Také přidám jeden příběh: Stavil se pán, že si bude v červnu kupovat novou Scalu a že bude na letních gumách, takže by chtěl, abych mu objednal nové celoročky a ty letní by mě výměnou přenechal, ať si je prodám. Divil se, že jsme se nedohodli.
O všem, co hýbe gumařinou
pátek, 27. května 2022
 
romanMěl jsem úmrtí v rodině, zůstal jsem sám, takže o sobotách je již pneuservis zavřený. V sobotu místo práce v pneuservisu peru, uklízím, starám se o zahrádku atd. Jeden ze sousedů se cítil dotčen, že mu v sobotu nepřezuji auto. Vždyť jsem přece živnostník a o sobotách má přeci každý normální živnostník otevřeno.... Asi nejsem normální, ale v sobotu už mám zavřeno a komu se to nelíbí, ať mi zádel políbí.
O všem, co hýbe gumařinou
čtvrtek, 5. května 2022
 
romanVidím to stejně. Problém je hlavně v tom, že jde o hlavně sezónní byznys (zejména u osobních vozidel) a mimo sezóně je to defakto už o ničem.
O všem, co hýbe gumařinou
pondělí, 25. dubna 2022
 
romanPan "producent" pneumatik Tomket nás informoval na Idnes. No... Dříve jsem se domníval, že slovo "producent" má význam ve smyslu objektu nebo subjektu, který něco vytváří, vyrábí, produkuje. A ejhle stačí pouze se zbožím obchodovat a je to též producent.
O všem, co hýbe gumařinou
čtvrtek, 31. března 2022
 
romanAlespoň že je tam napsáno, že jde o komerční sdělení jisté firmy. Tím samozřejmě nezpochybňuji, že nějaké výpadky mohou být a s velkou pravděpodobností i budou.
O všem, co hýbe gumařinou
sobota, 26. března 2022
 
 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz