Pneurevue.cz » Profil » roman

Příspěvky v diskuzích

romanPneunm: Přesně tak, jak píšeš. Jenom se divím, že se stále najdou jedinci, kteří to kolenovrtům přezouvají za ceny, které byly platné a rentabilní v minulém století. To si stále někdo neuvědomuje, že "máslo za 10Kč, chleba za 4,20Kč" či "tvrdé Sparty za 8Kč" jsou již dobou dávno minulou? Buď nepřezout kolenovrta z "výchovných důvodů", nebo přezout, ale nechat si to KRÁLOVSKY zaplatit !! Nejsou jiné možnosti.
O všem, co hýbe gumařinou
pátek, 15. února 2019
 
romanPneunm: To už prodávají přes půl roku. Nemám ale zprávy, že by si Alza otevřela nějaký svůj pneuservis na přezouvání svých pneumatik. Pokud to někdo jiný "mimozemšťanům" obuje, tak to bude Alza prodávat. Pokud jim to nikdo nepřezuje (nebo za 500Kč/1ks a více), tak jim prodeje gum moc nepůjdou. Záleží to jen na nás, jak se k tomu my, pneuservisáci, postavíme. Pokud stále budeme jenom sklápět uši, tak se stále s námi bude vydrbávat. Nebojte se, přidejte se!
O všem, co hýbe gumařinou
pátek, 15. února 2019
 
romanKvalita služeb jako za středověku, ale pravidelně "upravují" svůj ceník služeb => https://eurozpravy.cz/ekonomika/ceska-republika/248910-ceska-posta-od-brezna-opet-podrazi-lide-si-priplati-az-stokoruny/forum/podle-casu/ .
O všem, co hýbe gumařinou
úterý, 12. února 2019
 
romanKamarád pneuservisák uklízel a našel tohle: http://www.pneurevue.cz/profile/roman/photo/1-roman/6-retro-poklad-z-kamaradova-ponku-z-jednoho-hk.html . Pneuslužby byly za socíku celkem drahé, schválně si to přepočítejte. Minimálně násobte x10 resp. x15 a budete asi překvapeni.
O všem, co hýbe gumařinou
pátek, 8. února 2019
 
romanSmekám před tou paní, že si to nechala vysvětlit a gumy vrátila prodejci. Většina lidí má webshopy za Bohy, kteří se nikdy nemýlí a vždy mají pravdu a naopak mají pneuservisáky za nejpodřadnější blbce, kteří ani neumí gumu správně namontovat. Též něco přidám. Minulý týden mě jeden "expert" reklamoval přezutí 2 pneumatik z netu, že na obou je INSIDE uvnitř a OUTSIDE na venku gumy a přitom on chtěl 1 gumu pravou a 1 gumu levou... I na netu si to ověřoval u prodejce, atd., atd..... Po třech dnech se mi přišel omluvit, že je to namontováno správně.
O všem, co hýbe gumařinou
čtvrtek, 7. února 2019
 
romanMusí nějak nalákat nové montéry pro jejich netové pneumatiky. Třeba se někdo chytne...
O všem, co hýbe gumařinou
čtvrtek, 7. února 2019
 
romanhttps://faei.cz/remeslnici-razantne-zdrazuji-je-jich-totiz-malo/
O všem, co hýbe gumařinou
úterý, 5. února 2019
 
romanMinulý týden jsem byl poctěn mj. návštěvou jednoho kolenovrta ultra lakomého. Kolenovrt začal popisovat svůj příběh. Na svém SUV má letní kola 19" a zimní kola 18" a každý půlrok vše přezouvá... Nějak jsem nechápal oč jde, ale pak mi kolenovrt sdělil, že má pouze 1 sadu TPMS ventilů, která se musí prostřídat na obou sadách AL disků. Nevěřil jsem vlastním uším. Samozřejmě nové gumy si zásadně kupuje v Německu, aby ušetřil cca 150-200Kč na gumě oproti ČR a jestli by se mohl na jaře stavit s tímto harakiri. Moje odpověď zněla: Ne, nově zakoupené gumy jinde vůbec a nikdy nepřezouvám. Odpověděl, že musí tedy se svou nabídkou kontaktovat další, již čtvrtý pneuservis. Oči mi zazářily radostí.
O všem, co hýbe gumařinou
neděle, 3. února 2019
 
romanEnter.... Ale největší problém je v tom, že se kolenovrt nás ani nezeptá na naší nabídku gum a jde zcela "automaticky" na net. Pneuservisák je pro něj ten největší blb, absolutní póvl a jenom montážní otrok - nic víc.Tohle je ten hlavní pr*ser a to se musí změnit.
O všem, co hýbe gumařinou
pondělí, 14. ledna 2019
 
romanAhoj Karle, domnívám se, že 1200,-Kč za přezutí 16" octy v mým domácích podmínkách mimo sezónu není zase tak úplně málo, zejména když vedle v ulici to "uliční expert" udělá (jak i ty píšeš) za cca 600,- Kč. Není problém si říci o 2000,- Kč, ale též druhá strana musí tu cenu akceptovat.
O všem, co hýbe gumařinou
pondělí, 14. ledna 2019
 
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz