Pneurevue.cz » Profil » roman

Příspěvky v diskuzích

romanJe fakt, že "netěsný starý knot" bývá častou příčinou úniku vzduchu, takže máme i mimo sezónu další práci. Zákazník pak teprve pozná, proč to stálo u někoho jen 150Kč a proč to u nás to stojí sice 2,5x tolik, ale je to trvalé řešení.
O všem, co hýbe gumařinou
sobota, 23. března 2024
 
romanhttps://www.google.com/search?q=obchodovani+s+kryptomenami
O všem, co hýbe gumařinou
pátek, 8. prosince 2023
 
romanHrouda: Pravděpodobně bitcoiny atd. Zkrátka kryptoměny.
O všem, co hýbe gumařinou
čtvrtek, 7. prosince 2023
 
romanJá už to neřeším. Máš nové gumy od jiného prodejce? Stav se až budu mít přezuty "své" gumy tj. za 14 dní. Chceš moje gumy? Tak povídej a termín najdeme co nejdříve. A funguje to...
O všem, co hýbe gumařinou
středa, 29. listopadu 2023
 
romanDocela dobrá sezóna. Otravní hmyzáci byli rázně odehnáni a nebyli obslouženi, stálá klientela mě v pohodě uživila jak prodejem gum, tak i přezouváním gum. Teď si musím zregenerovat šrámy na těle a na jaře pokračujeme.
O všem, co hýbe gumařinou
sobota, 25. listopadu 2023
 
romanJe fakt, že práce rukami je v současnosti nejhorším (a relativně špatně zaplaceným a náročným) způsobem pro vydělávání peněz. Do důchodu snad to už vydržím.
O všem, co hýbe gumařinou
středa, 1. listopadu 2023
 
romanTaké jsem zažil něco podobného. Než mít takového "zákazníka", tak raději nemít nikoho. Doufám, že ostatní servisy v okolí dostaly echo a zachovají se k tomuto "zákazníkovi" podobně.
O všem, co hýbe gumařinou
pátek, 27. října 2023
 
romanJá jsem cenově pod úrovní velkých servisů, ale zase jsem logicky dražší než servisy v mém okolí, jelikož jsem na rozdíl od nich plátcem daně - takže cenově jsem asi někde uprostřed. Velice často se setkávám s tím, že spousta lidí chce mít na autě namontována co největší kola, a pak se diví, že je to x krát dražší než to bylo na jejich původní "fabce" se 14" koly a začne vymýšlet ptákoviny, aby jej to pokud možno stálo stejně jako u té původní "fabky".
O všem, co hýbe gumařinou
středa, 27. září 2023
 
romanNevím, jak u vás, ale u mně nejvíc řeší cenu lidé v novějších vozidlech vyšších tříd než lidé s letitou Fábií, Octavii nebo Felicií.
O všem, co hýbe gumařinou
středa, 27. září 2023
 
romanPM: Nápad to je dobrý, ale.... Dostat ceny do přezouvacího kalendáře je to poslední. Majoritní část naší populace má jediné kritérium a tím je cena výrobku či služby. Většina telefonátů začíná slovy: "Dobrý den, za kolik máte XYZ?" Markety to vyřešily tak, že "drží" všichni spolu stejnou cenu. Rohlík stojí všude stejně, stejně jako chléb, mléko atd. Rozdíly jsou žádné nebo minimální a pokud, tak pouze kosmetického rázu. I ceny v akcích bývají stejné nebo s minimálními rozdíly. V naší branži je větší konkurence, takže sice můžeš zavést "sezónní" kalendář, ale pokud to neudělají i jiný, tak to nevidím moc růžově a opět ten nejlevnější to vyhraje a bude si moci koupit dokonce i 2 misky rýže. To, že může být (i bývá) odfláknuté je druhou věcí, ale jak říká český zákazník: "Ta cena byla skvělá".
O všem, co hýbe gumařinou
úterý, 26. září 2023
 
 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz