Pneurevue.cz » Profil » BF

Příspěvky v diskuzích

BFDRŽME SI KLOBOUKY, JEDEME Z KOPCE -- https://echo24.cz/a/SQnVW/tak-zly-vyvoj-necekali-ani-pesimiste-automobilovy-prumysl-se-zhroutil-o-80-procent?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=0&dop_req_id=sUI5EiR5O6X-202006081546&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box
O všem, co hýbe gumařinou
pondělí, 8. června 2020
 
BFPokud chcete sexy mechaničky musíte k Hroudovi. Tam jsou dvě a když se daří tak i tři ženy za stroji. Skutečná rarita v ČR.(((-: Hroudo, udržuj hezky svůj harém((-:
O všem, co hýbe gumařinou
pondělí, 1. června 2020
 
BFRomane, Hroudo, Karle, SABe, všichni máte v něčem pravdu a to bezesporu. Je to o místě, lokalitě, konkurenci o dalších mnoha faktorech. Je dobře, že jakoukoliv systémovou svou prací bojujete proti tomu povlu. Každý z Vás má jiný systém a strategii s tím jak to nastavit a udělat aby to fungovalo tak jak Vy potřebujete. Je to tak i správné. Je potřeba hledat cesty kudy jít, aby pneuservis opravdu neskončil na pomyslném ohonu autoopravarenství, když sami víme jak držíme někdy doslova osudy lidí co se týče zodpovědnosti, bezpečnosti v našich rukách. Bojujme dál ti co mají ještě ty koule, držme pozice, držme frontu kdy se nesmí ani krok zpět a pak věřím, že to přejde v protiůder v frontální útok a ti rozumní převládnou nad tím povlem a odpadem oboru. V to plně věřím. Kdyby ne tak už dávno, dávno kašlu na to a dělám něco zcela a úplně jiného. Bojujme přátelé gum.
O všem, co hýbe gumařinou
sobota, 23. května 2020
 
BFRomane, Hroudo, Vy dva jste zrovna ti co máte koule ještě správně na svém místě. Náš čas příjde. Držme pozice frontové linie!!!
O všem, co hýbe gumařinou
sobota, 23. května 2020
 
BFHezký den přátelé gum. Jen postřeh tohoto týdne. Poprosila mne známá ať ji zavezu sekačku na opravu k jednomu soukromníkovi. Přijedu tam a on všude, provazy ať nikdo dál nejde a cedulky, že do opravy už nepřijímá. Když mne viděl říká: bohužel do opravy přejímám jen svoje sekačky a další prodané zboží, nic cizího zakoupeného kdekoliv jinde. Nemám čas na cizí, dělám si jen svoje a stačí mi to až nad hlavu. A já mu povídám- je to od Vás, jen mne poslala Vaše zákaznice. Koukl na sekačku, kde je jeho nálepka a říká. Okamžitě mi to tu nechte , zítra to máte opravené. Nic prosím neřešte. Už mám dost těch co tu jen vozí sekačky odkudkoliv a pak si myslí že teď hned okamžitě budu lítat jak si písknou. Druhý den byla sekačka opravená a slouží jak má. Druhý postřeh den na to. Přijel jsem řešit něco na kolo do krásného a obrovského cyklosalonu a byl jsem svědkem kdy přijeli nějací zákazníci a vytáhli kola z auta a hnali se na servis. V tom přišel majitel a říká : bohužel tyto kola nejsou od nás a tak Vám je momentálně neuděláme. Jedině tak možná po sezoně někdy v září a později. Chlap na to docela hrubě - a proč!! Protože děláme jen svoje kupující zákazníky a nemáme teď žádný absolutní prostor pro kola zakoupené jinde. Prodáváme stovky kol ročně a jen servis těchto kol a elektrokol je časově a hlavně ze strany mechaniků velmi náročný. Chlap nas... odešel. Co říct? Jednoznačně si každý dnes už chrání svůj píseček a dává jasnou lekci lidem kteří si kolikrát jen myslí , že přivezou tu jen sprostou a špinavou práci a každý se s nich podělá. Nepodělá, jen bohužel asi už jen mezi pneuservisy zatím vládne anarchie, bordel, humus a hnus. Ve středu mi přijel frajírek(majitel) s kamionem a že potřebuje udělat defekt okamžitě. Říkám mu: proč si nejedete na svůj servis cca 500m pode mnou. On že nemají teď čas. A já mu na to- podívejte až budete u mne přezouvat i osobní auta co máte ve firmě, až si budete kupovat pneu i na nákladní vozidla co máte ve vozovém parku pak příjďete i s tím defektem. S tou špínou, dřinou, nevýdělečnou prací. Řeknu Vám to takhle, než si ničit stroje, své a zaměstnanců záda pro nic a hlavně za nic tak to si raději dám tady kafe a jsem v klidu. Roky chodíte tam jinam a pak když je třeba sezona, nebo někdo od nich nemá náhodou čas, tak chcete po jiném tu nejhorší práci a hned? Zbláznil jste se? Mimochodem vidíte, že tady máme práci tak teď hned to nejde, protože teď hned se ani pes nevysere! Začervenal se a těžce odfuněl. Nevadí mi to že jsem ho vypakoval, vadí mi to že vidím kolem sebe jak se podnikatelské prostředí všude kolem mění a každý si hlídá svůj píseček, ať už ten živnostníček se sekačkami, nebo ten cykloservis, jen pneuservisy si sereme do vlastního hnízda a děláme si sami sobě kolikrát zle. Hezký zbytek víkendu přeji všem těm kteří mají ještě v tomto oboru vůbec nějaké koule!!!! A moc už jich opravdu není, což je hodně smutné.
O všem, co hýbe gumařinou
sobota, 23. května 2020
 
BFhttps://www.ceskenoviny.cz/zpravy/situace-v-nemeckem-autoprumyslu-se-dramaticky-zhorsuje-uvadi-ifo/1887034?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu
O všem, co hýbe gumařinou
pondělí, 4. května 2020
 
BFHroudo, Čendo, ale i ostatním kteří mi napsali a volali děkuji za přání. Vždyť věk je jen číslo. Přeji všem plné servisy dobře platících a neremcajících zákazníků (((-:
O všem, co hýbe gumařinou
čtvrtek, 30. dubna 2020
 
BFHroudo, kamaráde, přeji ti k dnešnímu svátku jen to nejlepší. Zdravíčko, štěstíčko a ať tě ten tvůj harém na dílně poslouchá.((((-:
O všem, co hýbe gumařinou
středa, 29. dubna 2020
 
BFhttps://www.novinky.cz/ekonomika/clanek/trh-s-ropou-se-zhroutil-prodavajici-musi-kupujicimu-jeste-zaplatit-40321173?seq_no=2&source=hp&dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku&utm_campaign=null
O všem, co hýbe gumařinou
pondělí, 20. dubna 2020
 
BFSHAMBO moc dík za články. Asi takhle: pokud se ropa na květen prodává už že nakupující dostává zaplaceno od těžaře za to že mu vůbec ropu vezme, pak je to poprvé v historii a je to konec nějakých iluzí. Svět jde do totální …. a to si my nedovedeme představit. https://www.seznamzpravy.cz/clanek/ropa-je-nejlevnejsi-za-poslednich-21-let-nizka-poptavka-preplnuje-sklady-101246?seq_no=2&source=hp&dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku&utm_campaign=null
O všem, co hýbe gumařinou
pondělí, 20. dubna 2020
 
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz