Pneurevue.cz » Profil » roman

Příspěvky v diskuzích

romanHroudo, vezmi to jinak. Pneu udělá bouli ihned při montáži, kdo za to může? Vadný výrobek, ale nelze vyloučit i "trotla" u zouvačky. Zákazníka to nezajímá, boule se stala pneuservisákovi při montáži. Zákazník to reklamuje u servisu i na shopu, ale shop to svede na toho "blba" v pneuservisu a válka znalců a právníků právě začíná. Vím co píšu, mně se tohle stalo před 3 roky (sice to dopadlo pro mně dobře), ale od té doby mají cizí nové gumy UUP.
O všem, co hýbe gumařinou
sobota, 10. listopadu 2018
 
romanAch jo... ENTER... Snad si to sami domyslíte, jak to bylo myšleno...
O všem, co hýbe gumařinou
pátek, 9. listopadu 2018
 
romanOhledně záruky. Můj kamarád, právník, mně říkal svůj názor na tuto věc - snad to napíšu správně: "Podle OZ je pneuservis tím podnikatelským subjektem, který měl jako poslední výrobek (pneumatiku) v rukou, než ji předal zákazníkovi a ten převzal tento finální produkt k užívání (obuté vozidlo) a tím pádem se záruka uplatňuje u něj pneuservis), jelikož on (pneuservis) figuruje jakožto poslední podnikatelský subjekt v řetězci výrobeku do finálního provozu zákazníkovi".
O všem, co hýbe gumařinou
pátek, 9. listopadu 2018
 
romanMyšáky moc nenabízím. Prvně nabízím to, na čem vím, že já dobře vydělám a zákazník bude spokojen jak s cenou, tak s parametry pneumatiky zakoupené u mně.
O všem, co hýbe gumařinou
pondělí, 5. listopadu 2018
 
romanV pátek okolo poledne se stavil soused z naší malé ulice, jestli by nešlo v rámci našich dobrých sousedských vztahů teď hned nazout jeho nové pneumatiky z netu a pokud možno se slevou. Měl dobrý postřeh: "NEŠLO BY TO SOUSEDE!!" s vysvětlením, proč to teď nejde a nepůjde. To zase bude keců v naší ulici, ale já jim nepolevím. Buď počkají do prosince a patřičně zaplatí, nebo ať si najdou jiného osla.
O všem, co hýbe gumařinou
neděle, 4. listopadu 2018
 
romanHohencenda: To já bych jí řekl, ať se klidně staví znovu, pokud nepochodí jinde, ale pokud by se stavila znovu, tak bych jí řekl, že je už úplně plno a že má smůlu. Mohla minule souhlasit s nabídkou... To by jí naprdlo ještě víc.
O všem, co hýbe gumařinou
neděle, 4. listopadu 2018
 
romanZdravím všechny rozumné gumaře. Přezouvání je v plném proudu a mě neustále překvapuje, kolik okolních pneuservisů používá k vyvažování kol použitá závaží. Že to udělá nějaký fušer, to by snad ještě pochopil, ale že tuhle prasárnu používají i větší servisy a navíc při namontování nových pneumatik u nich zakoupených, to mě hlava nebere.
O všem, co hýbe gumařinou
sobota, 3. listopadu 2018
 
romanMěl jsem dneska mj. jednoho zákazníka (nakonec si koupil nové gumy u mně, trval jsem rázně na svých podmínkách) a kecáme a on mi říkal, že potřeboval v létě opravit střechu na své chatě. Poslal několik nabídek a všichni pokrývači měli stejnou podmínku: Materiál na opravu střechy bude zakoupen u mně, jinak vám to neudělám... Marně argumentoval tím, že on si ji sežene o 15% levněji přes net... Nakonec si musel si koupit materiál přes pokrývače => Gumaři, nebojte se, přidejte se!!
O všem, co hýbe gumařinou
středa, 31. října 2018
 
romanMáš recht. Mají nás, pneuservisáky, jen jako ty největší a nejpodřadnější pitomce a sluhy. Na špinavou a namáhavou práci jsme jim dobří, ale na kšefty mají webshopy.... To nelze dělat do nekonečna, to si musí uvědomit a pokud jim to nedochází, tak budou mít (a někde už mají) smůlu.
O všem, co hýbe gumařinou
středa, 31. října 2018
 
romanBF: I na ty malé, kteří se sice nějak předzásobili, ale netrefili moc dobře (třeba jako já, ale nebudu asi sám). Já si to myslím též, že se musí najít nějaké kompromisní řešení schůdné jak pro přepravní služby, tak zároveň i pro pneuservisy. I když si dokážu představit i situaci, že velcí VO "hráči" si mohou pořídit vlastní rozvozy (třeba týdenní nebo 2x týdně) po spolupracujících pneuservisech.
O všem, co hýbe gumařinou
úterý, 30. října 2018
 
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz