Pneurevue.cz » Profil » roman

Příspěvky v diskuzích

romanhttps://www.kupi.cz/magazin/clanek/2175-kdy-se-vyplati-koupit-nove-zimni-pneumatiky : "Zimní pneumatiky kupujte raději na internetu, kde obchody slevňují starší modely a dají se tak pořídit za skvělé ceny." Když vynechám tu hrubku v citaci z tohoto článku, tak opět o pneuservisech ani slovo. Holt jsme asi opravdu ten největší odpad a póvl. Nemám pro to jiné vysvětlení => Tento stav se musí změnit. Nebojte se, přidejte se!
O všem, co hýbe gumařinou
pátek, 13. září 2019
 
romanZeb: Píšete "gumu o třetinu dražší" => to je nesmysl co píšete, ceny se u většiny pneuservisů liší oproti netu (pokud se vůbec liší) o jednotky procent, nikoliv desítky procent. Dále uvádíte "často požaduji konkrétní značku, protože nechci platit za předražený originál, ale nechci low-end" => v tom vám opět většina dobrých pneuservisů vyhoví, takže i tento argument nemohu přijmout. Dále píšete "počítá mi hodinovou sazbu 800 místo 650" => to je jedna z možností, ale pak hodně zákazníků označí takový pneuservis (neprávem) jako zlodějský - důvody snad nemusím opětovně uvádět. A pak je tu poslední vaše citace "by mě neobsloužili" => i to se v některých pneuservisech už stává a je možné, že to bude stále běžnější - opět snad nemusím uvádět to, proč tomu tak je. Pneuservisy nemohou donekonečna dotovat provoz svého servisu z jiných svých aktivit.
O všem, co hýbe gumařinou
čtvrtek, 12. září 2019
 
romanZeb: Je chvályhodné, že čtete naše názory a naše příspěvky, ale i po několika letech čtení (jak sám uvádíte) asi nevidíte nebo nechcete vidět důvody toho, zač my, pneuservisáci, bojujeme. Příjemnější ceny mají shopy mj. proto, jelikož neposkytují servis, který zdaleka není tak výdělečný jako prodej a přitom vybavení servisu stojí stonásobky toho, co náklady na shop a tak často pneuservisy ceny prací dotují ze svého prodeje pneumatik. Ptáte se nás na náš názor na jisté pneumatiky, ale kšeft stejně necháte udělat někomu na netu. Mě se tohle jednání nelíbí, nebo ať je poradenství při nákupu placenou službou. Proč by měl jeden zadarmo radit a druhý pouze kasírovat peníze? Nebo snad chcete po kaprovi, aby si sám sobě vypustil rybník?
O všem, co hýbe gumařinou
čtvrtek, 12. září 2019
 
romanJasně, zkus to. Pokud by neměl kolenovrt kam utéci (nebo by to neplatil ze své kapsy), tak by to určitě fungovalo. Jenže i v roce 2019 jsou pneuservisy, které netové gumy přezují cca od 600-700Kč. Proto si myslím, že jedinou možností je to, aby veškeří kolenovrti jeli k těmto přezouvačům a aby se tito přezouvači "udřeli k smrti". Teprve pak se jim (možná) rozsvítí v hlavě, že se píše rok 2019 a že krabička cigaret už nestojí 8Kč. Další věcí je i to, že mám pouze jedno zdraví a nehodlám si jej zničit právě na kolenovrtních gumách. Zdraví si nekoupíš ani za peníze a léta nám přibývají.
O všem, co hýbe gumařinou
středa, 11. září 2019
 
romanPneum: Uvidíš, co nastane. Myslím si, že 95% kolenovrtů tuto nabídku stejně odmítne (a půjdou vymrzovat někam jinam) a Ty budeš kromě oblíbených výhrůžek od kolenortů navíc nazýván zlodějem. Pokud je odmítneš se slovy "nové cizí nepřezouvám" tak nemohou říci, že jsi zloděj, ale "jen" budeš cílem kolenovrtních výhrůžek. Osobně se mi více osvědčuje varianta "zákaz" a práci beze slevy (kterou mám uvedenou v ceníku prací) spíš používám jako nástroj k tomu, abych prodal více svých pneumatik. Já jsem měl dříve rozdíl v ceně cca 80Kč/kolo a 95% kolenovrtů po vyslovení této "přirážky" okamžitě odtáhlo někam jinam.
O všem, co hýbe gumařinou
středa, 11. září 2019
 
romanPneum: Myslím si, že kolenovrt Hohencendovi vyhrožuje kontrolami ze "všech úřadů" a "zavřením všeho možného". Kolenovrt si totiž myslí, že jsme POVINNI mu netové gumy kdykoliv přezout (a nejlépe za hrst rýže)... Nejsme povinni. Musí to být "kšeft" i pro nás, což za současné situace zpravidla není. V hospodě mu také neuvaří guláš z masa, které si štangast donesl z marketu. Kolenovrt totiž nedokáže pochopit to, že "kšeft" musí být výhodný pro obě strany, nikoliv pouze pro něho. Já též raději kolenovrtní "kšeft" odmítnu, jelikož nevýhody tohoto "kšeftu" jsou větší, než případné výhody takového "kšeftu". Nechci být (a nebudu) tím, se kterým se pouze "vytírá podlaha".
O všem, co hýbe gumařinou
sobota, 7. září 2019
 
romanTo, že kolenovrt Ti vyhrožuje je pravděpodobně znakem toho, že jej odmítlo víc pneuservisů. Nemá přece důvod někomu vyhrožovat za to, když odmítne jeho "úžasnou" zakázku. Přece nebudeš ručit po montáži i za pneumatiky, když na nich nemáš ani korunu zisku. Komu bys je případně reklamoval? Dodavatel pneumatik je přece prodal kolenovrtovi a nikoliv Tobě (ale Ty se musíš převzít ojeté gumy na likvidaci zdarma)... Proto máš proto uvedeno v obchodních podmínkách, že gumy zakoupené na web-shopech nepřezouváš. Tak proč se kolenovrt čílí? Můžeš si být téměř jistý tím, že v případě jakýchkoli problémů s pneumatikami by kolenovrt začal vymrzovat nejprve u Tebe, že je to způsobeno špatnou montáží... Tento stav už přestává být udržitelný, musíme se začít tomu bránit.
O všem, co hýbe gumařinou
sobota, 7. září 2019
 
romanHohencenda: Palec nahoru za Tvůj pravdivý a výstižný vzkaz kolenovrtovi. Čím nás bude víc se stejnou vizí a názorem, tím větší máme šanci něco změnit v našem boji za naše lepší a silnější postavení, které bude adekvátní naší těžké práci rukami a našemu nelevnému strojnímu vybavení. Nebojte se, přidejte se!!
O všem, co hýbe gumařinou
čtvrtek, 5. září 2019
 
romanKolo je nemocný, snad obvaz pomůže... => http://www.autoforum.cz/bleskovky/policie-zatkla-muze-ktery-se-pokousel-opravit-prorazenou-pneu-obvazy-z-lekarnicky/ .
O všem, co hýbe gumařinou
sobota, 24. srpna 2019
 
romanRozjet asi jde skoro všechno, spíš jde o to, aby nedošlo k té situaci, o které jsem psal včera.
Vybavení pneuservisu
pondělí, 19. srpna 2019
 
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz