Pneurevue.cz » Profil » roman

Příspěvky v diskuzích

romanMáš pravdu, je to na brekot, ale pokud si nechápe neustále nechat kálet na hlavu, tak se to nikdy nezmění a nezlepší. Ke mě mají "cizí novky" zákaz vjezdu už čtvrtý rok a jde to. Mám jenom jedna záda a ty si nehodlám více ničit nezajímavými "kšefty" od jistých vyčůránků. Jinak pán ze včerejška se nestavil (což mi vůbec nevadí), asi našel de**la, který mu to za pětikilo přezul - no comment.
O všem, co hýbe gumařinou
čtvrtek, 10. října 2019
 
romanHroudo vím, že se často neshodneme, ale jedna reakce na ty "pohádky", že to nemám z netu, ale mám to: z Polska, mě gumy dal syn k narozeninám, v bazaru jsem je dostal grátis, sami spadly z nebe... Neřeším to, v prosinci jsou vítání za plnou cenu, teď mám plno, protože musím prvně obsloužit "své" zákazníky a teď si musím vydělat na půl roku dopředu, kolenovrti mě neuživí. Vím, že o několik kolenovrtů přijdu, ale "sluhu" jim dělat nebudu. Mám svoji hrdost, svoji strategii a pokud oni chtějí se mnou vym**at s pohádkou "O charitativní Sněhurce a sedmi kolenovrtech"... Bohužel, mám plno.
O všem, co hýbe gumařinou
středa, 9. října 2019
 
romanNo jasně. Já jsem ho dokonce pochválil, že dobře dělá, když jde s "kšeftem" někam jinam, kde to bude levnější a že možná i za 300,- mu to někdo rád přezuje.
O všem, co hýbe gumařinou
středa, 9. října 2019
 
romanKyblík možná i měl :), ale docela by mě zajímalo, jestli u někoho "z charity" pochodil, nebo jestli zítra začne "kroužit" nový okruh po pneuservisech se slovy "za 600,- by to nešlo?"
O všem, co hýbe gumařinou
středa, 9. října 2019
 
romanPřed chvílí: Pane, gumy jsem si už koupil a teď objíždím pneuservisy, kdo mě to za 500,- přezuje. U vás by to nešlo? Nešlo. Tak já jedu jinam, všude jinde mě to rádi za 500,- přezují.
O všem, co hýbe gumařinou
středa, 9. října 2019
 
romanSJM: Problém je v tom, že český národ zatím "není zvyklý" za dobré služby dobře zaplatit a to se táhne už od socíku - bohužel. Zatím se cenová politika služeb v gumařině ani zdaleka nepřibližuje tomu, aby samostatné pneuslužby byly výdělečné resp. alespoň soběstačné. Pokud budou existovat "charitativní" pneuservisy, tak se situace těžko změní. Největší průšvih je ale v tom, že pneuservisy, které mají svoji cenovou politiku nastavenou na "soběstačnou/ziskovou" jsou označovány některými jedinci v tisku, ve shopech či internetových fórech jako "nenažranci" a zákazníci jsou "varováni" před návštěvou těchto pneuservisů. Smutné, že...
O všem, co hýbe gumařinou
pondělí, 7. října 2019
 
romanHrouda: Určitě by se několik lidí k nám přidalo (i když to každý vidíme trochu jinak), ale velká část možná čeká na to, až to "někdo" zavede do praxe před nimi a navíc pořádně otestuje, aby případný neúspěch nepadl i na jejich záda. Většina pneuservisáků chce změnu, ale velká většina nechce pro to nic riskovat či udělat. Dokud se to v celé naší branži nepo**re, tak jakékoliv změny budou asi pomalé a minoritní.
O všem, co hýbe gumařinou
pondělí, 23. září 2019
 
romanHroudo, to je začarovaný kruh. Pokud máš v blízkosti pneuservisy, kde kompletní přezutí stojí stále okolo 500-700,-vč. daně, tak není moc kam zdražovat (resp. můžeš zdražit, ale každý uteče jinam). A dál už je to obehraná písnička, takže proč bych to psal už asi po padesáté...
O všem, co hýbe gumařinou
neděle, 22. září 2019
 
romanHroudo, my dva se evidentně neshodneme skoro na ničem. Pokud by byly adekvátní ceny za práce, tak je jiná situace (kterou Ty preferuješ), jenže ta situace zdaleka není a tak se bráním jinak. Já nevěřím tomu, že se v dohledné době ceny prací zvýší na adekvátní hodnotu a proto praktikuji jinou strategii.
O všem, co hýbe gumařinou
neděle, 22. září 2019
 
romanHrouda: Nesmíš být z těch "boud" tolik vystrašený. Nepamatuji se, že by "bouda" použila nová závaží nebo nové ventily. Bohužel tento nešvar se vyskytuje tu a tam i v normálních pneuservisech. Pneum: Já znám naopak spoustu lidí, kteří se na internetu "trochu" pohybují (zejména starší lidé), ale sociální sítě jim vůbec nic neříkají, ale máš pravdu v tom, že na "klábos" jsou sociální sítě asi lepší, nicméně já osobně beru web jako lepší zdroj informací a rad.
O všem, co hýbe gumařinou
neděle, 22. září 2019
 
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz