Pneurevue.cz » Fórum » Jaké osobnosti či firmy byste rádi viděli v roce 2012 na stránkách Pneu revue? Jaké otázky byste jim rádi položili?

Jaké osobnosti či firmy byste rádi viděli v roce 2012 na stránkách Pneu revue? Jaké otázky byste jim rádi položili?

 

pondělí, 2. ledna 2012

Otázka ze dne 2.1.2012

 
 
 
 
Redakce
Redakce Tak jsem si dal flašku vodky abych ty Vaše stesky a další podobné kydy mohl ohodnotit a jdu na to. Pokud si myslíte, že vás pět lidí, co tu pořád do kola melete jací jste borci a opravdoví pneuservisáci dokážete vymáčknout vyjádření od zastoupení Goodyear ohledně excellence, tak jste ještě větší tupci, než lze soudit podle vašich dosavadních příspěvků. Máte dohromady cca 0,01% tržního podílu (snad jsem to nepřehnal) a myslíte si, že budete určovat kdo má za kolik co prodávat, opravdu úsměvné. Nejvtipnější je Bořek, který jak pořád do kola mele, už „přece něco dokázal“ a se svým osmimiliónovým obratem nám bude tvrdit, jak s každým obchoďákem zametá. K smíchu. Hruška, který má jediný občas konstruktivní názory, se tu bohužel posunul do pozice „spoluplácače“ po ramenou a jeho 15ti tisícům prodaných pneumatik věří jenom Bořek. Znamenalo by to obrat kolem cca 30ti miliónů a to nedělá ani vzdáleně ;-) Další případ pro psychiatra je „Servis Jižní Morava“, který jakoukoliv diskusi přemění na hospodské tlachání o konci světa (nebo konci, eura, konci EU, recesi, komunistech a nevím o čem všem dalším) Ferda je neskutečnej hulvát a myslím, že zvláštní škola byl poslední vzdělávací ústav, který navštívil. Pana Částky je mi skoro líto, že se tu takovým tupcům snaží cokoliv vysvětlovat, ale bude to asi proto, že pořád čeká že všechny přesvědčí, že začnou brát od něj :D No prostě k smíchu. Holka od gum, veleúspěšná majitelka několika obchodů v Praze jde dělat do kanclu a v pracovní době jakoby načerno příspívá do diskuse na pneurevue, debilnější fake identitu si fakt nikdo vymyslet nemůže. No a podle množství hrubek v jejich příspěvcích to bude zřejmě spolužačka FERDy. Jediný s čím s váma můžu souhlasit, že Pešíček ceny kazí, ale s tím prostě nic nenaděláte, vždycky se nějakej Pešíček najde, když ne on, tak PNEU HElI nebo KUPUJ-PNEU a další. Tyhle shopy přijdou a zase zmizí, jedinej Pešíček se drží už celkem dlouho. Pokud chcete prodávat přes internet, tak si to zkuste ;-) Existuje spousta úspěšných „skutečných pneuservisáků“, kteří tu jenom nebrečí, ale berou net jako novou cestu k zvýšení tržeb a zřejmě se jim daří, viz SCHINDLEROVO BARUM-PNEU, PNEU PETERKA, PNEU SOUKUP, PNEU OK atd atd. Hruškovi přeju ať mu to jde, má hezkej servis a než se začal pokládat za zástupce ředitele zeměkoule (tím je Bořek) tak se dal i číst. No a závěrem – máte tu další padný argument proč zavést registrovanou diskusi. Snad i vám pěti tady je jasné, že Mensa to nenapsal :D
neděle, 5. února 2012
 
FERDA
FERDA Holka,ty jses nám ale rozkecala.Možná znáš finančně bohaté lidi,ale nevím jestli znáš bohaté lidi duší.To jsou např. skuteční pneuservisáci,kteří svou fyzickou dřinou třeba vybudovali více těch stání,kterými opovrhuješ.Ne ti co měli jen ty prachy a jen si to nechali postavit a teď si hrají na mistry světa.Ty jsi to trošku asi nepochopila jak to myslel.Spinkéjte hezky.
sobota, 4. února 2012
 
holka od gum
holka od gum dobrý večer Bořku, zastat se ženy do které se někdo zbytečně trefuje považuji za dobré vychování....když budete pozornější zjistíte, že jsem se sem přišla bavit o obchodě a pneumatikách a byla jsem posléze bezdůvodně napadána a kdejaká Sybila tu věštila co jsem zač a strkala mě do nějakých šuplíků. Jestli chcete můj pohled z venku...tohle je (měla by být,když je na stránkach časopisu)diskuze o pneumatikách, ale vidím často nějaké poplácávání si navzájem po zádech...kdo má kolik stání, jestli má zameteno ve skladu. Já měla svůj první obchod v jednadvaceti letech v centru prahy....takže ze mě vážený pane Bořku nedělejte nějakou blonďatou chudinku.jinak to není měřítko podle kterého bych měřila sebe, natož co je to úspěch.ABSURDNÍ a věřte nevěřte, svoje pneuservisy ani obchody si nikdo sebou do hrobu nevezme, ani já ne. proto mi přijde fakt absurní ta pýcha a nesnášenlivost. že někdo něco dokázal....????? to je taky absurní, když někdo něco nesobecky udělá pak pro mě něco dokázal, když někomu nezjištně pomůže. už jsem v životě potkala dost bohatých a úspěšných lidí, ale ti opravdu velmi bohatí a úspěšní, taky byli velice skromní a slušní. to jsou pro mě borci, ne proto, že maj prachy, ale pro ten zbytek.(a věřte i kdby ste měli těch kójí sto, stejně budete mít prázdnou peněžku oproti jiným lidem) To je pro mě skutečná hodnota lidí. jen je mi líto, že pár lidí tohle pochopí, zbytek je hrách na zeď. však každému bych přála,aby se zamyslel co je opravdu důležité a co ne. kdybych se já sama neocitla několikrát v blízkosti smrti,asi bych taky nebyl pro mě problém chovat se arogantně bez důvodu a myslet si o sobě bůh ví co. díky těmto zkušenost se takovejm blbinám jen směju............ možná někomu konečně došlo, že nejsem jedna z hlav tisícihlavé saně, co tady lidem unesla princeznu peněženku. každá hlava jeden importér, další hlava pan pešíček, další pan částka, další pan gril.....a co já vím? pokud nedošlo, nevadí, přeji sladké pohádkové snění dál . že někdo kazí ceny? podívejte se, na heuréku....i kdyby ste je všechny postříleli, a zbylo vás jen těch pět co tu na mě prskaj, začne jeden z vás a bude sundavat ceny a ostatní samozřejmě ,naprosto logicky zaním. to je normální chování trhu,lidí. jenže to by se musel vrátit princ ze středověku a zjistit, že upalováním viníků se obchod nedělá. ani upálením lidí co jen neplácají po zádech a neříkají jen souhlasím, jasně, kámo....máš pravdu, seš dobrej....
sobota, 4. února 2012
 
FERDA
FERDA Přesně tak,Bořku. Závist je slabost neschopných.
sobota, 4. února 2012
 
Bořek-Třinec
Bořek-Třinec Holka od gum- jako jsem se Vás zastal, musím take vyčinit. Až 10% pneuservisáku dokáže 10% toho co Hruška, tak pak můžou něco vůbec tady namítat. Jinak ať stojí v pozoru když se baví skuteční pneuservisáci kteří mají v rukou odmakáno na strojích, ne jen na puse a kteří nesedí jen za tím compem a píši samolibé bláboly a hrají si na něco na co nemají a nikdy nebudou mít. Věřte, že tento člověk by strčil do kapsy nejen blondýnu-bez urážky, ale především mnoho dealerů, importérů a ruzných pneuindivid a hnidy tohoto oboru. jakmile začne někdo psát proti hnisu oboru, okamžitě se ozvou tito srabi a útočí zprava, zleva. Sám jsem to tady na stránkách x krát zažil a věřte, že mne to nesmírně posilnilo a dnes vím, že žiju a že závist je slabost těchto odpadlíku. S úsměvem beru tyto ubohé a někdy už i psychicky narušené lidi, kteří se neumí ani podepsat, natož mi to říct a už vůbec se mi podívat do očí.Bořek Filipec. www.pneucentrumprofi.cz
sobota, 4. února 2012
 
holka od gum
holka od gum vářený pane hruška, tedy na poslsedy(ani nevím proč)...co by jste jako chtěl, číslo občanky, fotku?..... at řeknu anebo udělám cokoliv, povedete si všichni jen a jen svou.....nejsem magor a opravdu, nevím co bych tím získala, když bych měla vyvracet nějaké doměnky nějakým pár lidem z diskuze které neznám a nejspíš v životě nepotkám. Kteří se navíc chovají jako samolibí nafoukanci,(nechápu důvod) kteří všechno vědí a dvakrát. přeji mnoho úspěchů a méně chymér
sobota, 4. února 2012
 
Michal
Michal já nechápu, že tady musí být vše od kraje do kraje. Pak se nedivte, že z nás všech mají importeři jen legraci. Jistě, jsou lidé, kteří si budou dogmaticky bránit své, ale je velká škoda, že když sem přijde někdo nový, kdo má na věc jiný názor, tak ho hned semelou, nebo se začne urážet. To je přece škoda, pak je to tady o 4 lidech, ale je třeba mít názorů více, ať už dělá obchodní politiku jakoukoliv. Stejně jako se tady snažím už rok a něco tvrdit, že všechno není černé a bílé, že jsou internetové obchody na přes čumák, ale taky jsou obchody, před kterými je třeba smeknout a že je to tak i mezi servisy, stejně jako jsou importéři a importeři. Ale nenechat ty lidi zde vyjádřit, i kdyby třeba chtěli je hodně hodně špatné.
sobota, 4. února 2012
 
servis jižní morava
servis jižní morava Ale, ale pánové a dámo, tohle nikam nevede, zanechte invektivy a mrkněte na Slovensko. Myslím, že to tam prasklo a tak jedu tam to omrknout. Tady média zarytě mlčí, jako za komunistů. Stejná pakáž. Penta a podobní si koupily Slovensko a co myslíte že ti samí lidé udělali u nás? Že by nyní doopravdy začínal vítězný únor? První únor ukradli komunisté,listopad převlečení komunisté, tak snad teď to bude o kousek lepší. Vidíte naše politiky? Ne, jsou zalezlí kako krysy. Hrrr na ně. Zítra poreferuji, pokud mě to demokratický stát dovolí.http://www.youtube.com/watch?v=AhQ9u38zkS0&feature=related
sobota, 4. února 2012
 
FERDA
FERDA Hruško-Nevzdávej to!!!Jdeme do nich prasat nenažraných a zbabělých!!!
sobota, 4. února 2012
 
FERDA
FERDA Alois,věř že umím být slušný,ale Já jsem tu na to abych se zastal pneuservisáků kteří se snaží makat pro náš obor před hňupy a sračkamiz internetu, importérům kterým se moc dobře hodí když se tu nebude diskutovat proti nim.Je potřeba do nich neustále špárat a píchat ať si nejsou pevní v kramflecích. Já jsem tu na to a Hruška je u mne borec a musí zde psát a nevzdávat to kvůli těmto chudákům internetu a posluhovačům importéru ať ti sráči raději zdechnou!!!Zduř!!!
sobota, 4. února 2012
 
Alois
Alois Tak u Ferdy být zákazníkem si nenechám ani dofouknout pne.Trochu slušnosti by neškodilo.
sobota, 4. února 2012
 
Hruška
Hruška Kazdy at si udela sam obrazek,kdo se zde snazil vecne diskutovat. Mejte se:-)
sobota, 4. února 2012
 
FERDA
FERDA Zase nějaký prudič bude dupat do servisáka borce? Ty co jedeš do kraje vinic Beaujolais zavři zobák a vyhuč. Jsi posraný Micheliňák a jde to cítit až přes tu obrazovku. Že Vás vypič...pneu borec a Vy jste teď posraní jak malé děcka a až za ušima,. Neboj my servisy Vám to už brzy natřeme importéři posraní!
sobota, 4. února 2012
 
R&D chlapec od gum
R&D chlapec od gum Milí Hruško, já mít skladem 5000 ojetin jako ty (každý je nazývá málo jeté,zánonovní,téměř nejeté), tak mě dnes do Lyonu nikdo nedostane. To na přelomu dubna a května nabízí kraj vinic Beaujolais jiné pokoukání.
sobota, 4. února 2012
 
Hruška
Hruška Slušně jsem napsal svuj nazor, tak jak se zde deklarovalo ze je to potreba. Chapu ze odhaleni je krute. A nez ho vyvratit, je lepsi to ukoncit. Bez registace to nebude mit uroven nikdy. Bohuzel.
sobota, 4. února 2012
 
holka od gum
holka od gum vážený pane hruška, gratuluji vám, nevím jestli k tomu, že opravdu nesnesete ženskou na diskuzi kterou považujete za svou , nebo k tomu, že jste opravdu předpojatí blázni. jsem holka od gum, ale nemám potřebu to nikomu dokazovat. upřímně jsem tu psala věci ze svého života....(děkuji za lekci, jsem opravdu naivnmí blázen, kterej si myslel, že ti gumáci co umí zacházet s počítačem budou mít nějakou úroveň)...(někteří se chovali slušně) ..................jinak jste fakt paranoidní blázni. s pánembohem.
sobota, 4. února 2012
 
Hruška
Hruška Diskuze nabere obcas dobrý smer, ale pote ji vzdy zdegraduji prispevky bud vulgarni a nebo prokazatelne smyslene vystupujici osoby.Holka od gum je toho presnym prikladem. Pan Novotný to napsal presně. V pondeli a utery jedu na setkani jedne celoevropske site a do Lyonu na pneu-expo.Budou tam vystavovat velkoobchody zastupci koncernu a pneu vybavení. Ale vzhledem k temto okolnostem ani nevim zda se o nové zkusenosti a poznatky zde podelit. Nejedete nekdo na tento veletrh také?
sobota, 4. února 2012
 
holka od gum
holka od gum dobrý večer pane Novotný, nejsem si zcela jistá jak si vyložit Váš příspěvek... nabízí se mnoho možností výkladu... to co se mi opravdu nelíbí je, že se mi tu každý druhý snaží radit co mám dělat. je možné, že to někdo může myslet dobře....moc tomu však nevěřím............
pátek, 3. února 2012
 
Novotný Karel
Novotný Karel S čím chceš děvče pomoct?Prakticky je nám to všem jasné,pokud Vám ne ptejte se konkrétně,rádi pomůžem.Máte hodného chlapa,tak se mu věnujte.
pátek, 3. února 2012
 
holka od gum
holka od gum "nikdo" děkuji za reakci, však zajímalo by mne jestli tu má někdo taky nějaké praktické zkušenosti. ? :-)
pátek, 3. února 2012
 
 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz