Pneurevue.cz » Fórum » Jaké osobnosti či firmy byste rádi viděli v roce 2012 na stránkách Pneu revue? Jaké otázky byste jim rádi položili?

Jaké osobnosti či firmy byste rádi viděli v roce 2012 na stránkách Pneu revue? Jaké otázky byste jim rádi položili?

 

pondělí, 2. ledna 2012

Otázka ze dne 2.1.2012

 
 
 
 
radek
radek Mam vyplaceno vse od cca pulky ledna.
pátek, 3. února 2012
 
Bez Nick
Bez Nick A nedá pokoj.
pátek, 3. února 2012
 
nikdo
nikdo Holko od gum: nexen je fabrika se 70letou tradicí. Michelin tam vyráběl svoje gumy od roku 1991 do 1996 pod značkou Michelin. V roce 1997 -99 tam vyráběli pro Ohtsu-falken resp. Sumitomo - jeden z největších gigantů v automotive. Jsou ještě starší nez Hankook nebo Kumho.
pátek, 3. února 2012
 
Petr
Petr Pánové bonusy od Michelinu se nijak nehrnou, tlačte na pilu, je to od nich taktika nechat to vyhnít a nereagovat!!!!!!! Volejte, mejlujte atd
pátek, 3. února 2012
 
Michal
Michal tak já se ptám, já od Ihle neberu, nemám ani registraci.
pátek, 3. února 2012
 
Anonym
Anonym A zase jen polovina pravdy. Za 58% je pouze 225/45R17, na 195/65R15 je ale 46,7%. Jeden jako druhý.
pátek, 3. února 2012
 
Michal
Michal Co že??? Dunlop 58%???????
pátek, 3. února 2012
 
Hruška
Hruška NABIDKA OD Ihle Vážený zákazníku, zasílám Vám naši akční nabídku na letní pneu,například slevy Michelin 54%, Pirelli 54%, Dunlop 58% - JESTE ZE JSEM ZATIM NEOBJEDNAL
pátek, 3. února 2012
 
Guma
Guma 50%
pátek, 3. února 2012
 
Anonym
Anonym Bonus vyplacen cca 60 000 kč
pátek, 3. února 2012
 
Jirka
Jirka Tak pánové, je únor a bonusy od michelinu v nedohlednu. Nikdo to nechce řešit.. Teď přece dělaji předobjednávky na léto... Takže asi tak je to s importérama. Vy už máte bonusy zyplacený?
pátek, 3. února 2012
 
holka od gum
holka od gum líbí s emi příspěvek od Michala, pro mě velmi hodnotný příspěvek, já mám praxi z jiného oboru a chci se dozvědět zkušenosti lidí. já mám jen teorii ohledně nějakých nových značek. pokud však tato diskuze není veřejná, nebo jen pro "upocené chlupáče s gumou v ruce"..... (nic proti, je to sexi :-), tak postráda smysl , že je na veřejných stránkách a ne s heslem na soukromém webu
pátek, 3. února 2012
 
holka od gum
holka od gum "bez nicku" už jsem řekla že se nebudu vyjadřovat k této otázce. i jsem uvedla důvod. upřímě jsem chtěla znát tvůj-vaše názory, je to marný, asi si změním nick a budu se vydávat za někoho jiného.... pak se třeba dozvím na co se ptám. někdo ochotně odpoví namísto hloupého sexistického napadání
pátek, 3. února 2012
 
holka od gum
holka od gum pro "no nick" zajímalo by mě, jestli kdybych se vydávala za nějakýho pána s pneuservisem měl by si stejné reakce. vlastně nemusíš odpovídat, vím že neměl.
pátek, 3. února 2012
 
bez Nicku
bez Nicku Neprodává tu tmu náhodou SouČáska.Pak už je to jasné děvče,že můžeš v pracoví době.
pátek, 3. února 2012
 
holka od gum
holka od gum ale mě jako potencionálnímu zákazníkovi se celkem zamlouvaj.značky jako kumho nebo hankook se taky vyšvihly a zákazníci jsou spokojení, taky korea..... ....máš "no nick" nějakou zkušenost? díky :-)
pátek, 3. února 2012
 
Anonym
Anonym kočko v pracovní době jako zaměstnanec máš makat pro chlebodárce a ne blábolit )))
pátek, 3. února 2012
 
holka od gum
holka od gum "bez nicku", koukala jsem na prodeje nexenu, ve státech celkem jede(jasně,že státy nejsou evropa), otvíraj třetí plně automatizovanou fabriku..... musí to mít, nějaký důvod, že se jim daří. na jejich sztránkách jsem se dočetla, že technologii tam přivez michelin před pár lety. nový dezény, takový že holka od gum by některý nerozeznala od michelinu nebo good yearu. nemám sama zkušenost s tím kolik je na ně reklamací, jestli je u některých problém s vyvážením.... (
pátek, 3. února 2012
 
Nick
Nick Hankook je dobrá guma. zvlášť v C-čkách a 17+ si to zákazníci hodně chválí a vrací se k nim. S Kumhem tak dobré zkušenosti nemám. Kumho mělo dost problémy s nájezdností.
pátek, 3. února 2012
 
Anonym
Anonym Matěji,tady se mluví o pneumatikách
pátek, 3. února 2012
 
 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz