Pneurevue.cz » Profil » roman

Příspěvky v diskuzích

romanTakže naposled: Jde hlavně o zvířený bordel od vzduchového nářadí a při expanzi stlačeného vzduchu. Tohle velké nebezpečí v prodejnách není. Pokud tohle někdo nechce pochopit a zdá se, že opravdu nechce, tak je všechno zbytečné.
O všem, co hýbe gumařinou
čtvrtek, 19. března 2020
 
romanTa expanze stlačeného vzduchu způsobí, že se vir šíří jako aerosol. Ten o tom kafrají v telce...
O všem, co hýbe gumařinou
středa, 18. března 2020
 
romanPneunm: Tohle podstatně větší průser, než přezouvání gum z netu. Tady bychom se měli umět domluvit. Jde o zdraví a životy lidí!!
O všem, co hýbe gumařinou
středa, 18. března 2020
 
romanSAB: Tady si nikdo nehraje na hrdinu. Většina organizací omezila komunikaci na "bezkontaktní", u nás to není možné, guma se bezkontaktně nepřezuje!! Zákazník může stát třeba v Africe, ale to nám je prd platné. Je o zvířený vzduch včetně všech sraček včetně virů. Automobilky zavírají své provozy. Tak musíme dát Vládě ČR svým jednáním jasné sdělení, že holt naše služby musí počkat. Nejsme sebevrazi. Opakuji: Ten největší průser u nás je expanze stlačeného vzduchu z nářadí a gum!! Já také nemám jiný příjem, než svoji živnost. Tato epidemie není sranda, vše půjde do sraček, ale nechci chcípnout kvůli tomu, že "on na rozdíl od vás přezouvá". Přezutí gum je to, co může pár týdnů počkat.
O všem, co hýbe gumařinou
středa, 18. března 2020
 
romanTeď se nebavíme o netových gumách (to je každého věc resp. až bude po epidemii). Teď se bavíme o ochraně našem zdraví a to bychom mohli dát těch osm z desíti, nemyslíš?
O všem, co hýbe gumařinou
středa, 18. března 2020
 
romanHohencenda: Tak to jsi oproti mně ještě mladík. Pánové, pokud ale zavře osm servisů z deseti, tak během dne se ti dva pneuservisáci rádi přidají (pokud už nebude pozdě). Opakuji - rozvířený vzduch od pneumatického nářadí zvedne veškerý bordel i s virama několik metrů daleko!! S rouškou si budete v tomto případě vytřít tak leda zádel a respirátor tohle řešící FFP3? Kdo z Vás jej má? Tohle není jako výměna svíček, pochopte to, prosím!! Tohle si asi vláda neuvědomila, když to povolila i pneuservisům. Kdo přijde teď do pneuservisu s přehazovačkou? Normálně myslící člověk asi ne, jedině ten, kdo na všechno dlabe a má ojeté šlupky z italské lyžovačky nebo někdo, který má právě teď čas "díky" jemu nařízené karanténě.
O všem, co hýbe gumařinou
středa, 18. března 2020
 
romanChápu, i když to vidím trochu jinak. Podle mě je to hlavně chyba naší vlády. Čím striktnější opatření vláda nařídí, tím bude současná situace dříve vyřešena a s menšími vlivy na zdraví národa. Dokonce si i myslím, že by to mělo menší dopad na hospodářství, než současný mírnější postup. Často je lepší myslet na to, co bude za týden, než co bude zítra a pozítří.
O všem, co hýbe gumařinou
středa, 18. března 2020
 
romanJasně, nikdo nikoho nenutí, ale pokud otevře jeden, tak druhý "bude muset" udělat to samé. Píšu to schválně v uvozovkách. Je rozdíl vyměnit alternátor (špinavá práce, ale bez zvířeného prachu) a pistolí povolit kola na autě (prach a bacily jsou "všude"), zejména tehdy, když nejsou adekvátní respirátory k dostání. Kdyby byly k mání alespoň ty respirátory vyšších tříd. A další průšvih: Ten kdo má předepsanou karanténu, tak courá všude kde nemá/nesmí a určitě bude mezi těmi prvními, kdo navštíví pneuservis s výměnou obutí.
O všem, co hýbe gumařinou
středa, 18. března 2020
 
romanTaky jsem trochu naskladněný, proto prodej "toleruji" a ostatní uvidíme a hmyz nejdříve v půli května - práce bude tři zádele a v kratším čase. Ale jde spíš o klasické výměny zima/léto. Jak jsem psal už dopoledne: My jsme ve válce mezi sebou... To je největší průšvih za této situace. Jeden otevře, tak jej musí druhý okamžitě následovat za každou cenu, nejpozději ihned. Respirátory nejsou a zvířený prach od dotahovaček, přezouvání pneu je pro pohyb virů rájem...
O všem, co hýbe gumařinou
středa, 18. března 2020
 
romanHohencenda: Máš dvě možnosti: Buď "chcípneš" hlady, čemuž nevěřím, nebo můžeš "chcípnout" na viráka. Věř tomu, že ta druhá část věty je pravděpodobnější. Samozřejmě to nikomu nepřeji.
O všem, co hýbe gumařinou
středa, 18. března 2020
 
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz