Pneurevue.cz » Profil » roman

Příspěvky v diskuzích

romanPneum: Něco se hmyzákovi nelíbilo? Že by byla naše terapie na hmyzáky účinná?
O všem, co hýbe gumařinou
pátek, 20. září 2019
 
romanAno, ale většina osobních pneuservisů "žije" z toho, co během těch cca 3-4 měsíců vydělá. Jinak hlásím, že u mě je "klid před bouří", zatím úplně liduprázdno.
O všem, co hýbe gumařinou
pondělí, 16. září 2019
 
romanNemyslím si, že nás, největší póvl na špinavou práci, nepotřebují. Potřebují! Představ si, že by v době přezouvání všechny pneuservisy odmítaly přezouvat všechny nové pneumatiky od jiných prodejců (pneuservisáci by přezouvali jenom "své" pneumatiky). Jsem přesvědčen, že by nastal veliký "binec" a že pak by se začalo konečně jednat o nějakém řešení. Pokud si necháme neustále kálet na hlavu, tak toho logicky využívají resp. zneužívají. Ale to tady řešíme už roky a moc se toho zatím nezměnilo (my jim děláme stále sluhy => oni si s námi vytírají pozadí). Zdražením pneuservisních prací sice pomůžeme částečně vyřešit naší finanční situaci, ale ta nevyřeší náš problém s dodavateli pneumatik.
O všem, co hýbe gumařinou
pondělí, 16. září 2019
 
romanBF: Skoro mě to připomíná situaci, kdy velkoobchod prodá koncákovi 4 pneumatiky levněji než pneuservisu tucet pneumatik týdně a pak se zeptá pneuservisu na to, jak by mu mohl pomoci, aby nad tou situací nenadával, zvítězil a byl spokojený.
O všem, co hýbe gumařinou
neděle, 15. září 2019
 
romanPneum: Škoda, že tím myslí za celé auto. Oni tam uvádějí množné číslo => "Výměna pneumatik s vyvážením kol trvá asi 30 minut. Cena za přezutí se pohybuje kolem pětistovky."
O všem, co hýbe gumařinou
pátek, 13. září 2019
 
romanhttps://www.kupi.cz/magazin/clanek/2175-kdy-se-vyplati-koupit-nove-zimni-pneumatiky : "Zimní pneumatiky kupujte raději na internetu, kde obchody slevňují starší modely a dají se tak pořídit za skvělé ceny." Když vynechám tu hrubku v citaci z tohoto článku, tak opět o pneuservisech ani slovo. Holt jsme asi opravdu ten největší odpad a póvl. Nemám pro to jiné vysvětlení => Tento stav se musí změnit. Nebojte se, přidejte se!
O všem, co hýbe gumařinou
pátek, 13. září 2019
 
romanZeb: Píšete "gumu o třetinu dražší" => to je nesmysl co píšete, ceny se u většiny pneuservisů liší oproti netu (pokud se vůbec liší) o jednotky procent, nikoliv desítky procent. Dále uvádíte "často požaduji konkrétní značku, protože nechci platit za předražený originál, ale nechci low-end" => v tom vám opět většina dobrých pneuservisů vyhoví, takže i tento argument nemohu přijmout. Dále píšete "počítá mi hodinovou sazbu 800 místo 650" => to je jedna z možností, ale pak hodně zákazníků označí takový pneuservis (neprávem) jako zlodějský - důvody snad nemusím opětovně uvádět. A pak je tu poslední vaše citace "by mě neobsloužili" => i to se v některých pneuservisech už stává a je možné, že to bude stále běžnější - opět snad nemusím uvádět to, proč tomu tak je. Pneuservisy nemohou donekonečna dotovat provoz svého servisu z jiných svých aktivit.
O všem, co hýbe gumařinou
čtvrtek, 12. září 2019
 
romanZeb: Je chvályhodné, že čtete naše názory a naše příspěvky, ale i po několika letech čtení (jak sám uvádíte) asi nevidíte nebo nechcete vidět důvody toho, zač my, pneuservisáci, bojujeme. Příjemnější ceny mají shopy mj. proto, jelikož neposkytují servis, který zdaleka není tak výdělečný jako prodej a přitom vybavení servisu stojí stonásobky toho, co náklady na shop a tak často pneuservisy ceny prací dotují ze svého prodeje pneumatik. Ptáte se nás na náš názor na jisté pneumatiky, ale kšeft stejně necháte udělat někomu na netu. Mě se tohle jednání nelíbí, nebo ať je poradenství při nákupu placenou službou. Proč by měl jeden zadarmo radit a druhý pouze kasírovat peníze? Nebo snad chcete po kaprovi, aby si sám sobě vypustil rybník?
O všem, co hýbe gumařinou
čtvrtek, 12. září 2019
 
romanJasně, zkus to. Pokud by neměl kolenovrt kam utéci (nebo by to neplatil ze své kapsy), tak by to určitě fungovalo. Jenže i v roce 2019 jsou pneuservisy, které netové gumy přezují cca od 600-700Kč. Proto si myslím, že jedinou možností je to, aby veškeří kolenovrti jeli k těmto přezouvačům a aby se tito přezouvači "udřeli k smrti". Teprve pak se jim (možná) rozsvítí v hlavě, že se píše rok 2019 a že krabička cigaret už nestojí 8Kč. Další věcí je i to, že mám pouze jedno zdraví a nehodlám si jej zničit právě na kolenovrtních gumách. Zdraví si nekoupíš ani za peníze a léta nám přibývají.
O všem, co hýbe gumařinou
středa, 11. září 2019
 
romanPneum: Uvidíš, co nastane. Myslím si, že 95% kolenovrtů tuto nabídku stejně odmítne (a půjdou vymrzovat někam jinam) a Ty budeš kromě oblíbených výhrůžek od kolenortů navíc nazýván zlodějem. Pokud je odmítneš se slovy "nové cizí nepřezouvám" tak nemohou říci, že jsi zloděj, ale "jen" budeš cílem kolenovrtních výhrůžek. Osobně se mi více osvědčuje varianta "zákaz" a práci beze slevy (kterou mám uvedenou v ceníku prací) spíš používám jako nástroj k tomu, abych prodal více svých pneumatik. Já jsem měl dříve rozdíl v ceně cca 80Kč/kolo a 95% kolenovrtů po vyslovení této "přirážky" okamžitě odtáhlo někam jinam.
O všem, co hýbe gumařinou
středa, 11. září 2019
 
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz