Pneurevue.cz » Profil » roman

Příspěvky v diskuzích

romanZdravím kolegy. U mně byla jarní sezóna dobrá, stálá klientela akceptuje zvýšení cen bez remcání a na kolenovrty z ulice můj názor všichni znáte, takže to ani nemusím dále rozvádět. Jsem zvědavý, jak to bude vypadat na podzim, protože vše se neustále zdražuje a otázka zní, kolik peněz zůstane lidem v kapse na "pneuservisní radovánky". Také přidám jeden příběh: Stavil se pán, že si bude v červnu kupovat novou Scalu a že bude na letních gumách, takže by chtěl, abych mu objednal nové celoročky a ty letní by mě výměnou přenechal, ať si je prodám. Divil se, že jsme se nedohodli.
O všem, co hýbe gumařinou
pátek, 27. května 2022
 
romanMěl jsem úmrtí v rodině, zůstal jsem sám, takže o sobotách je již pneuservis zavřený. V sobotu místo práce v pneuservisu peru, uklízím, starám se o zahrádku atd. Jeden ze sousedů se cítil dotčen, že mu v sobotu nepřezuji auto. Vždyť jsem přece živnostník a o sobotách má přeci každý normální živnostník otevřeno.... Asi nejsem normální, ale v sobotu už mám zavřeno a komu se to nelíbí, ať mi zádel políbí.
O všem, co hýbe gumařinou
čtvrtek, 5. května 2022
 
romanVidím to stejně. Problém je hlavně v tom, že jde o hlavně sezónní byznys (zejména u osobních vozidel) a mimo sezóně je to defakto už o ničem.
O všem, co hýbe gumařinou
pondělí, 25. dubna 2022
 
romanPan "producent" pneumatik Tomket nás informoval na Idnes. No... Dříve jsem se domníval, že slovo "producent" má význam ve smyslu objektu nebo subjektu, který něco vytváří, vyrábí, produkuje. A ejhle stačí pouze se zbožím obchodovat a je to též producent.
O všem, co hýbe gumařinou
čtvrtek, 31. března 2022
 
romanAlespoň že je tam napsáno, že jde o komerční sdělení jisté firmy. Tím samozřejmě nezpochybňuji, že nějaké výpadky mohou být a s velkou pravděpodobností i budou.
O všem, co hýbe gumařinou
sobota, 26. března 2022
 
romanPneunm: Mám stejné zkušenosti. Těch průrazů bočnic je u Nokianu víc než u jiných značek. To už nemůže být náhoda.
O všem, co hýbe gumařinou
sobota, 19. března 2022
 
romanPodle mě je v současné době 1000,- málo i na malý servis, kdy všechno letí raketově vzhůru (pokud tedy nepočítám někoho, kdo není plátce DPH). Já dělám dodávky za 1190,- vč. DPH a jsem OSVČ bez zaměstnanců. Takže ta cena 1360,- ve velkém pneuservisu je dle mého názoru naprosto adekvátní a nechápu, na co si dotyčný člověk stěžoval. Nám snad nejdou nahoru ceny energií, platby pojistného nebo i ceny základních potravin? Všichni lidé si musí uvědomit, že přezutí "za pár korun" je nemožné a je (doufám) již minulostí.
O všem, co hýbe gumařinou
pondělí, 31. ledna 2022
 
romanHroudo, tuhle Tvojí větu bych vytesal do kamene:" No jen si asi vzájemně nepodráží ceny a pak si mohou vyskakovat na 1000Kč/hodina." To je svatá pravda a jeden z největších problémů v naší branži.
O všem, co hýbe gumařinou
středa, 26. ledna 2022
 
romanAsi mu u dílny nejdou zavřít dveře, proto má stále otevřeno. :D
O všem, co hýbe gumařinou
pátek, 14. ledna 2022
 
romanMůj názor: Několik jich vznikne, nasadí dumpingové ceny, ještě více doku*ví trh a pak ukončí činnost. Takových už bylo víc... Jen budou mít kolenovrti další "argument", že oni to tam přehazovali (tipuji 1 rok) běžně za 500Kč a vy chcete tolik peněz za práci (s dovětkem "jste zloději"). To chce klid => přežijeme to.
O všem, co hýbe gumařinou
středa, 29. prosince 2021
 
 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz