Pneurevue.cz » Profil » roman

Příspěvky v diskuzích

romanPneunm: Nevím, mě připadá, že část zákazníků bere "robota" v pneuservisu jako totálního d*bila, neboli "druh" o několik tříd níže, než automechanika, číšníka, pokrývače, kosmetičku atd. Proč si tak myslím? Zrovna včera mě kravaťák zcela bezdůvodně před montáží poklice "proškolil", že "v pokličce je zoubek na ventilek". To je ale překvapení... Nevím, zda by někdy kravaťák takto zcela bezdůvodně školil automechanika před výměnou oleje tím, kam se lije motorový olej, nebo kosmetičku, že ten pleťový krém je určený na obličej a nikoliv na zádel. Asi pouze jednou by takto dotyčného "poučil" a "Sbohem". A to není ojedinělý případ => těch keců, že prodejce pneumatik mi vzkazuje, že je tam "rotace" jsem slyšel tisíckrát. Že někde na internetu četl, že.... asi milionkrát... Kdyby se raději prodejce postaral o servisování svého zboží, udělal by (dle mého názoru) lépe. Naštěstí existuje i mnoho zákazníků, kteří si mé (naší) práce váží a to mě těší a uživí.
O všem, co hýbe gumařinou
úterý, 10. prosince 2019
 
romanPneunm: Ještě jedna poznámka: Někteří zákazníci nás mají, pneuservisáky, za ty nejpodřadnější "roboty" a největší blbce. To se také musí změnit.
O všem, co hýbe gumařinou
úterý, 10. prosince 2019
 
romanJe to tak, jak píšeš. Bohužel jsme si zákazníky (a nejen je) tak v minulosti "vychovali" a oni toho logicky vy(zne)užívají. Bohužel nikdo z nás neměl před 10 lety odvahu říci zákazníkovi, že tato zakázka je pro mě nevýhodná, tudíž Sbohem, milý zákazníku, tvůj prodejce tě jistě milé rád přezuje. Nyní je situace téměř už neudržitelná a my to musíme změnit do normálního stavu. Ale bude to pár roků trvat.
O všem, co hýbe gumařinou
úterý, 10. prosince 2019
 
romanJak by se asi zákazníci tvářili na ceduli s textem: Pokud si zákazník donese vlastní pneumatiky, disky a TPMS ventily, tak cena za kompletní přezutí vozidla je ve výši 25% ceny doneseného zboží. Třeba k tomu časem dojde... Popřípadě kompletní přezutí za 5000,- Kč a gumy dostanete k tomu zdarma...
O všem, co hýbe gumařinou
úterý, 10. prosince 2019
 
romanJe to jako u všeho => Výpis z "Gumopedie": 1) První udělá jen to, co mu druhý dovolí. 2) Jedni jsou si rovnější než ti druzí. No nic. Tento týden očekávám poslední zákazníky na přezutí a pak už bude asi pro sezóně. Nebyla špatná, byla velmi dobrá.
O všem, co hýbe gumařinou
neděle, 1. prosince 2019
 
romanJeště že to nechce (zatím a snad) FÚ po tom, který to dotyčnému přezouval.
O všem, co hýbe gumařinou
sobota, 30. listopadu 2019
 
romanPneunm: Neboj, na ušmudlance dlabou, ušmudlanec je pouze dobrý jako "robot" na přezutí a na likvidování ojetých pneumatik. Jinak je to úžasná nabídka: Při slevě pro malý pneuservis 2% je vejvar na sadě od cca 70,- Kč => kdo z Vás má na pneumatiky lepší podmínky...
O všem, co hýbe gumařinou
středa, 27. listopadu 2019
 
romanKšefty zatím stále jsou, takže ještě celý příští týden má hmyz zákaz vjezdu a pak se uvidí dle aktuální situace. Líbí se mi, jak hmyzáci po vyslechnutí informací o zákazu vjezdu okamžitě provokativně "prásknou" telefonem. Naivně si myslí, že si "probzučí" svou...
O všem, co hýbe gumařinou
sobota, 23. listopadu 2019
 
romanBořku, ten "banner" nemá chybu. Dovolil jsem si přepsat do Wordu https://uloz.to/file/o1nGxgldeqfi/hmyzaci-zip (heslo k archivu je "roman" bez uvozovek). Ať si jej každý rozumný pneuservisák upraví sám a vyvěsí jej ve svém pneuservisu.
O všem, co hýbe gumařinou
úterý, 19. listopadu 2019
 
romanJak píšeš: Vyčůránci skřípou zubama => Nebojte se, přidejte se!! => oni se časem naučí! Není jiná možnost. Proč si máme nechat stále kálet na svoji hlavu. Jen tak dál!
O všem, co hýbe gumařinou
neděle, 17. listopadu 2019
 
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz