Pneurevue.cz » Fórum » O všem, co hýbe gumařinou

O všem, co hýbe gumařinou

 

pondělí, 14. května 2012

Pravidla registrace a diskuze na fóru

 
 
 
Anonym
Anonym Zdar gumaři a ostatní bando líná.Jaksi jste tady všichni usli či co?Roboty je na dílně že 4 nestíháme,gumy taky jedou teď dobře a tady se chrápe?To vás najednou bolí ruka že nemůžete něco napsat?Jsem zvědav jak se ale všichni ukážete při te vyhlášené pomoci.Silné řeči tu má hodně frajerů ať už servisáci či interneťáci a tak jsem zvědav na to jak se ukážete všichni když jde o dobrou věc.Zatím jsem slyšel jen že jste prý většinou zalezlí v dírách a hrajete mrtvého brouka až na pár světlých výjimek.Pokud tomu tak bude i nadále pak nečekéjte že s vámi bude někdo pak komunikovat normálně.Plnou hubu slibů a skutek utek.Sám jsem to ještě nedořešil,ale vše doladím tak jak mi to vyhovuje a jak je potřeba.Vím taky proč.Pomoc jsem slíbil a taky to dodržím.Mám čisté svědomí a vy ho máte jaké?Můžete si říct že jste pomohli chudákovi který to potřebuje?Jestli ano tak fajn,jestli ne tak hloupě nečumte a konečně pomozte.Nikoho z vás neporazí pár stovek nebo trochu i víc.
sobota, 22. června 2013
 
Shambo
Shambo Hroudo, držím ti pěsti. Dej svoje hospodářství co nejdříve dopořádku a za sebe ti navíc slibuji, že pokud sem budu psát, budu se více věnovat i domácímu trhu. Sílu a odvahu ti přeji!
středa, 19. června 2013
 
Hrouda
Hrouda Zdravím všechny gumaře a dodavatelé. Právě mě připojili internet a po 18 dnech jsem zase ve spojení se světem. Všem Vám moc děkuji, Bořkem a panem Pavelkou počínaje, Redakci a všem zúčastněným za pomoc, kterou jste nám poskytli. Jsem vděčný a jsem Vám moc zavázán, protože taková podpora, kterou jste nám projevili je něco, co se dost těžko popisuje, ale opravdu DĚKUJI. Určitě až se to tu trochu srovná a budu si moci sednout k pneurevue, tak vám všem ještě jednou poděkuji. Zatím se tu pořád uklízí a už i trochu gumaří. Stále jsem se ještě neprobral tou spoustou bordelu, který tu po vodě zůstal. :D Přátelé jdu pracovat a brzy se ozvu. Jste fajn parta a ještě jednou Vám za celou naší rodinku děkuji.
středa, 19. června 2013
 
Anonym
Anonym Taky něco určitě pošlu.Není mi to lhostejné.Neznám Hroudu,ale stačí mi že vím od jiných že je to dříč a férový chlap.Zaslouží si pomoc.
pondělí, 17. června 2013
 
Michal
Michal To je v prdeli Bořku...fakt já bych za to rabování v takové době normálně zavedl trest smrti s platností na místě, protože to je sviňárna nejhrubšího zrna. :-(((((((((((((((((((((()))
sobota, 15. června 2013
 
BF
BF Hezký večer přátelé gum. Včerejší večer mi nedal a rozhodl jsem se zavolat Hroudovi, tedy Robertovi Šandovi do Mlékojed jak se má. Po hovoru s ním se mi jasně utvrdilo že pomoc je na místě a tak jsem zavolal kolegovi který má drogistické zboží a požádal jsem ho že ráno brzy potřebuji vyjet z Třince do Čech a potřeboval bych drogistické zboží ,lopaty, kbelíky, respirátory, rukavice, apod. Ochotně mi zařídil že po 22 hodině mi bylo umožněno v jeho prodejně nakoupit potřebné zboží a já s klidnou myslí usínal. Ráno jsem si ještě s kluky na dílně vytáhnul Wapku. Odzkoušel ji, naložil do dodávky a vyrazil s rodinou v dáli cest. Po průjezdu Litoměřic a odbočení na Mlékojedy mne čekalo nemilé překvapení. Cesta byla uzavřena protože přes vozovku byly nataženy hadice až do průměru cca 35cm se kterých stříkala na okraji cesty voda. Bylo to z čerpadel která přečerpávají vodu z jedné strany na druhou k Labi. Zeptal jsem se hasiče a ten mne nasměřoval z druhé strany obce. Po vjezdu do Mlékojed, kde byl zákaz vjezdu jsem uviděl tu spoušť která byla udělána vodou. Po příjezdu k servisu Roberta jsem zůstal jako opařený. Mnoho věcí uplavalo, mnoho bylo rozbito a zápach bahna, hnijící trávy a někde blízko tlejících ryb byl místy velmi nepříjemný. Dílna a prodejna v hrozném stavu, Jejich rodinný dům vedle stojící ještě podle mne vypadal o něco hůře. Elektrický proud nikde v celé obci, protože trafostanice je stále pod vodou. ŽIVOTNÍ PODMÍNKY SKUTEČNÁ KATASTROFA! A co mne šokovalo, naštvalo, pobouřilo a deprimovalo přátelé je že když pomáhal jako dobrovolný hasič stěhovat skutečně na poslední chvíli ubytovnu a bylo ve vsi 30-50cm vody tak ho ještě stačili vykrást!!! Jak dílnu tak rodinný dům!!! Hyenismus a promiňte sviňárna nejvyššího zrna to byla a je! Kde se tato společnost nachází, kde je morálka, kde je něco co je ospravedlnitelné za tyto hrozné činy? Neexistuje pro to omluva. Předal jsem Robertovi věci které jsem mu dovezl a zajeli jsme pak na obec vyložit potřebné zboží pro ostatní lidi v obci. Po návratu na servis nám s přítelkyní pomocí malé elektrocentrály uvařil kafe. Sedli si i na chvilku s jeho manželkou a rodinou a popovídali jsme si o všem co a jak bylo a je. Opravdu nepřeji nikomu tuhle hrůzu a děs zažít. Když jsem pak ještě procházel objekty v okolí firmy Roberta pochopil jsem co dokáže voda udělat za pořádnou paseku. Co říct na závěr? Viděl jsem něco hrozného co jsem nikdy neviděl na vlastní oči, slyšel jsem něco co jsem nikdy předtím neslyšel a proto přeji všem lidem zasaženým tímto hrozným živlem jen to nejlepší. Ať v jejich srdcích je už jen sluníčko života. A stále vás všechny požádám o jakoukoliv částku pro pomoc kolegovi z branže, který to skutečně potřebuje. Děkuji Vám všem předem. Bořek Filipec. Momentálně Doksy.
sobota, 15. června 2013
 
BF
BF Chtěl bych poděkovat redakci za rychlé umistění bannerku na těchto stránkách a snad ještě připsat že osud rodiny Šandových by neměl zůstat lhostejný snad žádnému člověku zasvěcenému v pneuoboru. Jeho příběh a osud spojený s práci na pneuservise je příkladem člověka který obětuje vše pro tuto činnost. Mít v servise výšku vody kolem 3,5m a vedle toho v jeho stojícím rodiném domku o pár centimetrů míň není nic příjemného. Jestliže je celá rodina odkázána na pneuservisní činnosti je potřeba najít v sobě lidskost a nabídnout jim pomoc. Proto Vás osobně všechny kteří mohou přispět poprosím o zaslání jakékoliv částky na účet který byl založen na pomoc tomuto člověkovi z oboru. Děkuji. Bořivoj Filipec PNEUCENTRUM PROFI s.r.o. http://www.pneucentrumprofi.cz/
pátek, 14. června 2013
 
Shambo
Shambo Výborně, Bořku děkuji též. Zítra se přidám.
pondělí, 10. června 2013
 
Michal
Michal Bořku, moc děkujeme za zařízení. Já jsem právě odeslal platbu. Díky moc za foto, měl to tam teda fest, to bude práce jak na kostele:-( Snad mu tím nějak aspoň trochu pomůžeme.
pondělí, 10. června 2013
 
BF
BF Dobré odpoledne přátelé gum. Tak jsme se vrátili z banky a účet zřízený pro pomoc našemu kolegovi je--------2600429061 / 2010. Teď již záleží na každém z nás jakou částkou přispějeme.
pondělí, 10. června 2013
 
Shambo
Shambo Pan Mensa: dobrá práce!!!! :)
pondělí, 10. června 2013
 
mensa
mensa Dobrý den. Byl jsem pár dní mimo. Samozřejmě se sbírkou rádi pomůžeme i výrobou a umístěním banneru zde na webu.
pondělí, 10. června 2013
 
Shambo
Shambo BF - díky předem za organizaci této akce, budeš s tím mít práci, ale jakýkoliv finanční příspěvek pro Hroudu je to správné rozhodnutí. Nechci situaci zlehčovat, ale je to tak trochu jak drobný dar na znovupostavení Národního divadla... snad se Hrouda nebude zlobit.
pondělí, 10. června 2013
 
Michal
Michal já jsem jednoznačně pro Bořku. Nechám to na Vás kluci. Dám taky co momentálně mohu, snad mu to nějak pomůže.
neděle, 9. června 2013
 
BF
BF SJM beru na vědomí a souhlasím s průběžným zasiláním prostředků. Vše rychle doladíme. Jde mi o to aby mne pak někdo nenapadl že kolik jsem si ponechal, Chci aby bylo vše čisté, jasné, dohledatelné a bez jakékoliv zášti a pomluv. Děláme to snad všichni pro dobro ne pro obohacení. A já si nikdy nevezmu ani korunu od lidí kteří potřebuji pomoc.
neděle, 9. června 2013
 
Shambo
Shambo Jak je psáno v Písmu: kdo z mála dává, dvakrát dává... A rychle. Firmu do toho tahat nebudu. Kolik budu moci, tolik pošlu, a klidně i několikrát.
neděle, 9. června 2013
 
SJM
SJM SJM--super Bořku, přesně takto, jednoduše jsem si to představoval. Myslím, že kdo chce pomoci, má možnost. Pár tisícovek dozajista žádný servis nepoloží. Jen bych ale nesouhlasil s termínem konec srpna pro předání. To je moc pozdě. Měl jsem pod vodou v 97 rodinu a vím, že rychlost a pocit pro takto zkoušené lidi, že mají z čeho brát a že nejsou po opadnutí vody všem ukradení je důležitý. Po opadnutí vody přichází vzedmutí sil, které ale s přibývajícím časem rychle ubývají. Proto bych doporučoval předávat fin.pomoc průběžně dle potřeby a nečekat do konce srpna. V září již nastupuje podzim a pro vytopené jsou rozhodující pro zajištění střechy nad hlavou prázdiny. Nebráním se zveřejňovat průběžně dary pod našima přezdívkama, ale takové ty oficiality předávání nejsou mě po chuti. Nejde přeci o nás a naše ego, ale o pomoc bližnímu. Doslova mě nasrala Nova, která si z pomoci jedné rodině udělala hnusnou PR, jak hvězdy jejich stupidních seriálů přijedou vynášet nábytek a u toho neštěstí se zvyditelňují. To já bych opravdu nechtěl a opakuji "kdo rychle dává, dvakrát dává".
neděle, 9. června 2013
 
BF
BF Mimo to mi teď přišla zpráva od Hroudy kdy jsem se ho ráno ptal jak to tam vypadá a kolik tam měl vody. Cituji: Ahoj Bořku, doma jsem měl asi 2,5m a na servise přes 3,5 což znamená že dílna byla skoro celá pod vodou. Je tam pořád voda, tak to nevím přesně. Zatím se měj. ---- Myslím že to mluví za vše přátelé.
neděle, 9. června 2013
 
BF
BF Můj nápad je takový že zajdu zítra na banku a založím osobní účet cca na 2 měsíce podle pohybu. Nejde ho vést na cizí účet a tak bude muset být na mé jméno. Vemu k sobě někoho cizího, ne z rodiny ale z pneuoboru a protože věřím p. Lukáši Pavelkovi z BVB který je hodně dobrý člověk, přítel a kterému velmi věřím. Má zítra odpoledne přijet. Aby bylo vše průkazné nechám mu taky přístup na účet kdyby se se mnou něco stalo. Nikdy neříkej nikdy. Hned po založení číslo účtu zveřejníme na této diskuzi. Věřím, že s pomocí redakce PR se nám společně podaří vybrat nemalou částku. Konečný výtěžek bychom pak rádi s Lukášem Pavelkou a např. s p. Mensou předali např. koncem srpna p. Šandovi a jeho rodině osobně. Tím by byla provedena i kontrola. Souhlasíte? Máte jiný nápad? Daně neřeším. Kalouskovi opravdu snad nic do těchto peněz není. To bude prokazatelné že je to dobrovolná sbírka. Bořek.
neděle, 9. června 2013
 
Michal
Michal No tak v tomhle jsem naprostý laik, to opravdu nevím. Já myslel, že bysme mu to prostě poslali a Kalousek ať si trhne nohou, přece nemůže Hroudovi říct, že to zdaní jako příjem, když mu prostě někdo pošle peníze darem na povodně...Přece mi nechcete říct, že by je Hrouda musel danit jako příjem? Vždyť to nesouvisí ani s podnikaním ani s ničím jiným, prostě je to pomoc....nebo myslíte, že by si z toho stát něco nárokoval? Já jsem na tohle opravdu blbej, takže opravdu nevím.
neděle, 9. června 2013
 
 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz