Pneurevue.cz » Fórum » O všem, co hýbe gumařinou

O všem, co hýbe gumařinou

 

pondělí, 14. května 2012

Pravidla registrace a diskuze na fóru

 
 
 
Anonym
Anonym To se Morisi nelíbí snad žádnému normálnímu pneuservisu takováto sviňárna!A že se postarají aby pneuservisy neměli práci je možná cílená kratkodobě blbá záminka.Místo toho aby podpořili pneuservisy nebo aspoň to premio tak se serou do rajonu Michelinu.Ten si to nenechá líbit a půjde zase někde o kousek vedle.Škodovka to zase s Contikem zapeče a bude tu humáč jako prase!Guláš ala gumy poserme to tady všechno.Jenom obyčejné pneuservisy budou likvidovány a zůstanou jen šulini co to dělají za 3kila+salony+pár pneuservisu to přežije.Nebudou to ti co umí jen gumy to je jasné ti zahynou díky nenažranosti výhradních.JO KDYŽ NEJSOU ČÍSLA TAK SE MUSÍ NĚJAK O NĚ POSTARAT.jAK TO UŽ JE JEDNO HLAVNĚ AŤ MAJÍ LETOS PRÉMIE.CO BUDE ZÍTRA,ZA ROK JE JIM U ŘITI.TEĎ CHCTĚJÍ PRACHY,TAK TO TU POSEROU!.Za 2roky už tu výhradní ani nebudou,autosalony budou rozežrané a kňurat že jim už nic nedají a bude pokoj.Do té doby tu bude hnojárna a jen prasárny.Michelin letos konečně po letech vyšel prý s poukázkami bez registrace.Probudili se hošani ale dost pozdě.To je už teď nezachráni od klinické smrti.GOd hoši jsou praštění palicí přes tu vyrážku co nosí na krku a vyplodili takový kid že doufám že je borci z Premia zašlapou až po krk do hnoje a ještě se na ně doslova vymočí.Nic jiného si za podraz nezaslouží.Zdar.
pátek, 30. srpna 2013
 
Moris
Moris Tak myslím, že tato akce graduje nad všemi předchozími excesy výhradních dodavatelů. Goodyear prodávám velmi okrajově pouze na vyžádání zákazníka momentálně na skladě mimo nákladních a agro stav : 0.....Takže mě tato akce, až tak nevytáčí i když se mi vůbec nelíbí.Pro ty co již mají na nadcházející sezonu naplněné sklady je to podpásovka mířená hodně dolů.Docela mě překvapuje jak je tu mrtvo co se týká příspěvků, když vzpomenu na jiný excesy dodavatelů, tak jsem to nestíhál číst. Autosalonu mám ve svém okolí několik a samozřejmě že pokud budou dávat přezutí zdarma tak to zákazníci budou požadovat ve všech ostatních servisech a brát jako samozřejmost. Na pneumatikách už takto je velmi malá marže a ještě k tomu se nám pánové postarají o to, že nezbude nic ani z práce.
pátek, 30. srpna 2013
 
Michal
Michal Bořku, to mi připomíná jednu bajku, kterou jsme měli jako povinnou četbu ve škole za blahých mladých dětských let, kdy dva trosečníci jedou na loďce a chtějí se napít, ale bojí se nahnout s hrníčkem přes bok lodi, protože mají obavy aby se nepřevrhla, tak místo toho udělají díru do dna a pak zjistí, že nemají nic, čím by to zašpuntovali a utopí se....
čtvrtek, 29. srpna 2013
 
BF
BF Dobrý večer. V dnešním krátkém příspěvku bych chtěl zmínit podle mne velice zajímavý nebezpečný hokus pokus skupiny Goodyear. Na podporu prodeje značek GO,DU budou opět lístečky typu hračky,oblečení apod. nesmysly. To tady již bylo a není to nic světoborného, co je však novinkou v podpoře že to není síť PREMIO která bude podporována v prodeji a která by si myslím podporu jednoznačně zasloužila, ale podpora bude směřovat zcela jinam. Ptáte se kde? Přátelé místo podpory svých členů tak se nám někteří manažeři rozhodli dělat zářezy do Francouzských řad. Co tím myslím? Víme všichni jak pevné kramfleky měl Michelin ve francouzských autosalonech a to se chce GO,DU zvrátit ve svůj prospěch. Jak? Tím že si můžou autosalony nabrat gum kolik chtějí s možnosti jakékoliv vrátky, faktury koncem roku za skutečné prodeje jsou samozřejmostí. Perličkou je však novinka která možná vyrazí dech některým lidem tady sledující diskuzi. Sada pneu se bude montovat zcela ZDARMA!!! GO,DU bude dotovat montáž na jednu sadu 650,-kč. Takže jestli to mám lehce celkově shrnout, jejich vlastní síť PREMIA kterou je snad pro každého slušného výhradního dodavatele čest podporovat nebude mít zhola nic a nějaké autosalony budou mít gumy a práci zadarmo! Výmluvy a vytáčky že to je jen akce autovýrobce je jen ubohou nemístnou lží, protože to není vůbec pravda. Logicky mne pak napadá jednoznačně proč to tito výhradní pro mne někdy chudáci dělají, ale to raději už nebudu tady a dnes rozebírat. To je třeba na vás co tu čtete a nic nepíšete. Jedno je jisté, tato zima bude stěžejní a života bojově přeživší pro mnohé. A nenamlouvejme si že tomu tak nebude. Vím moc dobře co tady píši. Hezký večer všem kteří se umí podívat lidem čestně do očí. Hanba těm kteří nám jen lžou a někteří také do očí. Bořek Filipec http://www.pneucentrumprofi.cz/
čtvrtek, 29. srpna 2013
 
Michal
Michal Počkejte až tohle nastane tady a to bude brzy. A uvidíte, že ty poláci budou nakonec jedna z nejlepších ekonomik nejeve východní, ale za chvilku i západní Evropě: http://ekonomika.idnes.cz/majitel-za-zady-zamestnancu-presunul-tovarnu-z-italie-do-polska-pxc-/eko-zahranicni.aspx?c=A130823_210054_eko-zahranicni_zt
úterý, 27. srpna 2013
 
Moris
Moris Ještě, že nejsem frenčízant Bestdriveru :-))))
neděle, 25. srpna 2013
 
Anonym
Anonym Tak jsem zase tady spící princezny.Dnes jsem dostal typa kouknout na KK a Barum.Copak to tam vidíme?Většinou 34% to by se pro malý servisek dalo,ale když to dává do ulice lidem to už není moc dobré.Avšak octavky15 za 37%, 16 za 38% a 17 za 40% je sviňárna!To mnozí z Vás nekoupí ani v předobjednávce.O čem to svědčí?Že ti ubožáci z Barumky jsou taky asi pořádně zhulení a chamtiví.Prý tam nějaký Chmelař či jak se jmenuje je tak zhnilý jak prase jezdit a nabízet servisům tak to raději napere najednou Karasovcům a trh je bestiálně zprasen.Toho by měli vyhodit za lenivost.Maže prý jen med kolem huby a když mu někteří uvěří tak je podrazí Karasovcemi.Hanba takovýmto prý manažerům.Chudáci to jsou a ubozí podrazáci kteří si nevidí přes pupek ani na pinďoura.Zase někdy váš Ferda.Zduř.
neděle, 25. srpna 2013
 
Anonym
Anonym Zdar buci.Tak jak čumím jste tady všici po smrti.A ještě víc čumím na ty dementy co zprasily ceny na tom posmoleném internetu.Letos to vidím fakt v gumách na byznys jako prase!Michelin octavku KK rube 51%do ulice za 1426,- a ten internetový hotentot Peškulíča dokonce za 1390,-kulek do domu.52%jen to hvizdne.1084ks hned akce zima2013!!No to mě klidně všichni poserte!To je hnus že blít je dost málo.Takže je to jasné jako facka,zima bude v gumách o ničem.Zisk v prdeli a teď konečně dojde i na ty servisy co nemají ani šajnu co se to robí za chaos a bordel.Ještě někteří frajeři budete přezouvat gumy co vám dovezou lopaty z ulice v zimní sezoně od těch úchyláků z internetu?Tak si to pak na vánoce či lednu mrsknětě a bude klid.Autoervis neumíte,gumy neprodáte se ziskem,budete robit v sezoně jak blbí jen ty blbé přehozy a zase zjístitě že jste nezarobili ani na suchý chleba.Pak budete jen kňurat že to zase nejde.Běžte s tím někam do záchodu na spláchněte se navždy.Do prdele s vámi všemi co se neumíte postavit k tomu co se u nás děje za bordel!Humus je v tomhle zhnilém českém pneubordelu.Jdu raději spat,protože bych tady musel ještě někoho pořádně poprudit.Je tady dost hnusných adeptu.Zdar.
pátek, 23. srpna 2013
 
BroukPytlik
BroukPytlik Podobný podmínky nám nabízel nokian už v květnu. "Vemte si alespoň 500 ks a dostanete 50% + 6 v bonusech. Tedy celkem 53%." Ještě že sem nevzal. Nabídka od dobroušů na Nokian je dnes až -58%. Takže Nokian je na tom stejně jako vloni.
úterý, 13. srpna 2013
 
BF
BF Tak bych chtěl nahlásit první vlaštovku v super podkopávání cen. A hádejte kdopak je výherce ceny první podrazák před sezonou? No náš starý, dobrý a po minule zimě velmi milovaný NOKIAN. Drží se hesla pro pneuservisy--Naberte si Nokian ve velkém na sklady a my vás za to hezky zaříznem. Tohle vám jen tak nedají. Protože nabídky na kdejaký autosalon jsou - vzít třeba jen 100 gum, sleva tam je okamžitě na faktůře 53-53,5%, spatnost až koncem roku a pozor, pozor, pozor + 3% bonus! No nekup to autosalone, neber to za ty peníze, že ano? A kolik musí vzít servisy? Kolik mají oni % toď otázka třeba pro Vás ostatní. Bořek Filipec. http://www.pneucentrumprofi.cz/
pondělí, 12. srpna 2013
 
Anonym
Anonym Morisi,tak to jsem se aspoň zachlamal.Větší koninu a blbost jsem dlouho neviděl.Majitel podle tiku v očích a blbých plků na hubě není zcela psychicky zdráv.Horší je to však jinde.A to se nás týká mnohem více než kraviny od Grilouše.Tohle je blížící se katastrofa http://aktualne.centrum.cz/domaci/politika/clanek.phtml?id=787500 Pokud ti nahoře nedají prachy na stavby infrastruktůry,tak je tady v tomhle českém hnoji všechno již ztraceno.Je mi z toho co tam vládne nevládne na blití a vidím to že to tu stéjně všechno lehne.Některým to i moc přeji ať už je to tam ve vládě nebo v některých blbých servisech,u výhradních či našich skunku internetu jako je ten z toho videa.Zdar.
pondělí, 12. srpna 2013
 
Moris
Moris Pan Grill je horký adept na Discovery Channel do pořadu Jak se co dělá..... http://www.youtube.com/watch?v=_ZVndd_UQIM ....skutečně pro mě velmi zajímavá věc hlavně to, jak se dává faktura pod folii, bych nevěřil že to takhle jednoduše jde.....o tom že nedobije jenom Českou republiku, ale jistě i Hollywood mě přesvědčila reklama, která by si zasloužila nějakou cenu : http://www.youtube.com/watch?v=6dOcA16f_EY
sobota, 10. srpna 2013
 
Moris
Moris Volby má v kapse levice vláda kmotrů se vymění za vládu demagogů.......Boužel pro nás tak i jinak, jsme Češi a jak řekl Klaus v jednom z novoročních projevu: jsme národ, který nechodí rozbíjet výlohy a zapalovat auta jako v Řecku..... Takže nevím zda pudu volit Babiše nebo extrémisty, vládnutí levice situaci nezlepší ba naopak a pravice snad nepočítam jen Kalouska na to taky nemá.....Do určitý míry nás vynese růst ekonomiky v ostatních zemích převážně Německa, ale marast v kterým šlapeme tu zůstane......A růst s kterým se počítá pro rok 2014 přijít nemusí.....
čtvrtek, 8. srpna 2013
 
Anonym
Anonym Já chachar z Ostravy co jsem si teď cvičně zrobil převodovku a neležím na boku jak někteří ubečení gumoflákači co jen kňurají ti SJM jen řeknu,že je to ještě horší než to tam píšou a někdy mluví.Je to úplně v dupě!Pokud lehne Mital,šachty či Evraz tak to jde do desetitisíců nezaměstnaných+návaznosti kolem a to je pak konečný stav.Takový český Dalas tady bude na severu.Města duchů,rabování a nevím co ještě.Umím si jasně představit co se bude dít když 10 tisíc haviřů výjde do ulic.To nebude nic hezkého pro nikoho,ale ten maras co z toho bude,ten tento stát ještě nezažil.Ta posmolená fotovoltaika může za mnohé.Tomu věř že ti havíři když se naserou udělají klidně z kohokoliv trhací kalendář.Pak se teprve nedivme co třeba naši někteří spoluobčané v republice zažijou.Mít všechno,ležet na kulkách a ti druzí co chtějí pracovat nemůžou a ještě dostanou skoro ho...od tohoto státu který rozděluje lidi podle potřeby.Nový jako by ministr průmyslu ten Polok Czincala bývalý ředitel nějakých železáren či jak se jmenuje tak ten to dobře ví a jsem zvědav co udělá ať to nepřeroste ve válku mezi státem a lidmi.Tady pak nikdo nevyhraje.Zbudou jen zubožení nasraní lidé a zdecimovaný posmolený stát.Zdar.
čtvrtek, 8. srpna 2013
 
BF
BF Nechtěl jsem psát, ale tobě SJM velmi rád odpovím. Problémy mohou brzy nebezpečně eskalovat a prohlubovat se velmi rychle a nekontrolovatelně. Je tady skutečná tikající bomba, která když vybuchne tak to nepřinese nic dobrého pro celou naši republiku. Tady v Třinci to ZATÍM ještě ujde, železárny jedou celkem dobře, staví se, opravuje,buduje ---např sportovní hala vedle mne skoro za miliardu- http://www.ifktv.cz/werkarena.html ,ale Ostrava, Karviná, Havířov může zadělat na pořádný problém v celé ČR. Málokdo si to uvědomuje ale jo tomu tak. Pokud brzy nebude pořádná vláda, která bude něco konečně kromě držení si koryt a hrabání peněz k sobě dělat, začne to tu pomalu a nebo možná i rychle kolabovat a to přinese nepokoje které v důsledku přivedou tuto zemi ke katastrofě. Stojíme na rozcestí kudy půjdeme.Znáte mé názory které tady píšu již delší dobu a jsem přesvědčen že to co příjde pokud se něco pozitivního nestane bude pak doslova peklo. Moc pozitiv ale v této naši společnosti nevidím, to co vidím je někdy až zoufalé volání o pomoc ze všech stran a nebo vidím sobeckost, nevraživost, zákeřnost, nenávist a také mnoho ubohosti. Hezký den skuteční přátelé gum. Bořek.
čtvrtek, 8. srpna 2013
 
SJM
SJM A co řeknete k tomuto, chachaři? Je to realita nebo jen keci ? Já již nevěřím téměř ničemu a nikomu, proto se ptám vždy na více stranách. :http://www.parlamentnilisty.cz/arena/tema/Profesor-Keller-o-socialnim-vybuchu-ktery-nas-pry-ceka-Lidi-uz-nemaji-co-ztratit-279889
čtvrtek, 8. srpna 2013
 
Anonym
Anonym Ta procházka lípovou alejí brzy skončí.To co se tu bude dít ještě nebylo.Je léto a nezaměstnanost roste?Ekonomika padá?Stavebnictví kolabuje?co pak bude letos v zimě?Já nemám strach o sebe,práce mám jak na kostele a rukama se uživím,ale o ty druhé se bojím kteří za to narozdíl od třeba některých blbých gumařů kteří si to i zaslouží zhola nemohou. http://ekonomika.idnes.cz/nezamestnanost-v-cervenci-d0d-/ekonomika.aspx?c=A130808_091120_ekonomika_fih Jdu už raději dělat.Hyc jak blázen,práce však nečeká.Zdar.
čtvrtek, 8. srpna 2013
 
BroukPytlik
BroukPytlik To co politici včera večer předváděli byla přesná ukázka toho jakým způsobem se u nás vládne. Oběma nohama v korupci a lokty se dostat co nejblíže k moci. Bohužel je úplně jedno jestli se tam vší silou dostane někdo "nový" nebo se ubrání ti současní. Zemana podpořil Fischer, tak sedí ve vládě. Temelín dostaví rusové, a aby ne když mají na hradě svého muže. Kalouskovi sebrali zdroje , tak je nasr. Namísto vládnoucích vzorů se díváme na morální úpadek nejhustčího kalibru v podobě mocichtivých politiků. Krize lidských hodnot společnost opravdu dusí. Ve srovnání s politickými boji je ten náš automobilový boj procházka lipovou alejí.
čtvrtek, 8. srpna 2013
 
SJM
SJM No to jste na to naběhli pánové zostra, proč ta příkrá slova? Já opravdu, ale opravdu nevidím důvod pro tato silná slova. Tak si to prosím zopakujme: máme jen krizy ústavní, parlamentví, ekonomickou, morálních hodnot, mezilidských vztahů, krizy důvěry a to je tak asi všechno. Na druhou stranu nám vrostla chudoba a počet osob v ní, zadluženost státu, obcí i občanů, také nezaměstnanost, rostou ceny takových drobností jako jsou potraviny, energie, phm, roste DPH, poplatky státu, dálniční známky atd..... V lidské společnosti je nejdůležitější stabilata a předvídatelnost vývoje. Proto když na jedné straně něco roste, musí na druhé straně se něco snížit, aby byl vyvážený stav. Tak zákonitě došlo ke snížení faktických i reálných mezd, z čehož se odvozuje snížení kupní síly, snížení tržeb, snížení zisku, snížení výběru daní, snížení investic. Jak vidíte není toho málo. Važme proto prosím dobře svá slova a nešiřme mezy gumaři blbou náladu, pro kterou opravdu, ale opravdu není důvod. Je to jen a jen o odpovědnosti každého jedince. Superopoziční smlouva již připravená měsíce v šuplíku nám budiž nápomocna. Vyčkejme prosím pár měsíců a pak prosím vynášejme soudy, potom možná budou ta silná slova na místě. Potom si každý položme otázku, nikoliv falešnou: Chybující je každý, ale proč češi stejnou chybu opakují stále dokola ?!?!
čtvrtek, 8. srpna 2013
 
Anonym
Anonym Byl jsem na sluníčku dost,ale mám jasno.Nemám úpal ani úžeh.Po dnešních sviňárnách v parlamentu si buďte jisti všichni že to tu jde všechno do srač.... Brouku Pytlíku napsal jsi to pravdivě.Největší bordel je však v tom že se výhradním nesešli objednávky a tak brzy naběhnou ke zmetkům internetu.A to bude teprve masakr cen.Někteří výhradní nemají prodáno ani 40% toho co musí prodat aby byly do kešeně prémie.Co se stane?Naběhnou třeba do KK a je to vše v prd...Zboří se tu všechno co tu ještě slušného zůstalo v prodeji černých nesmyslu.A boročci gumaři je někteří rádi pak přezujou a budou brečet že je to bída,že to nejde,že je to v řiti.Letošní zima tedy na beton bude.Je to pro mnohé gumaře konečná,poslední.To je fajn a super.Smolili jste na servis a mysleli jste si že jen gumy vás vytrhnou.Ho...Bez práce nejsou koláče to si pamatujte vy všichni kteří si nevidíte ani na špičku nosu.Rozežranci a nenažranci z vás vyrostli, stéjně jak ti napasení interneťáci a výhradní prasata,jen hrabat by jste chtěli z prodeje gum.To vám vy šuldové dávno skončilo.Budíček,probuďte se!Houby,houby zlatá rybko,je konec pohody začíná konečně ten fajn maras,brutus,hnus co tady pár lidi už dobře předvídalo.Začíná boj,tak bojujte některé srákoty co jste mimo mísu.Stéjně to neustojíte.Jen dobře.Zase se ozvu.Dnes už zduř.
středa, 7. srpna 2013
 
 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz