Pneurevue.cz » Fórum » Jaké osobnosti či firmy byste rádi viděli v roce 2012 na stránkách Pneu revue? Jaké otázky byste jim rádi položili?

Jaké osobnosti či firmy byste rádi viděli v roce 2012 na stránkách Pneu revue? Jaké otázky byste jim rádi položili?

 

pondělí, 2. ledna 2012

Otázka ze dne 2.1.2012

 
 
 
 
Michal
Michal No tak uvidíme, tak já to nechám, jak jsem původně myslel a děj se vůle boží. Vypustil jsem úplně Goodyeary, tak ty ostatní značky nechám na stejnu jako loni a uvidíme.
pátek, 18. května 2012
 
Anonym
Anonym Bořek-Třinec--Mirisi souhlasím s tebou. Letošní zímy se ještě není potřeba moc bát. Příští jaro bude ale už asi hodně jiné.
pátek, 18. května 2012
 
Moris
Moris osobně se předzásobím na 100% zima bude podle mně dobrá a byla by škoda potom někde něco zbytečně draze dokupovat. Jaro bylo silnější než se myslelo takže místo mám a po zimně jsem totálně vymetenej. Takže bych rád viděl u sebe ve skladu nejdíl v říjnu všechny palety plný zimáku. Rozhodně natáhnu pár dálších lídí na dílnu bude se hodit každá ruka...... to musím už během léta, aby kluci byly na zimu zaběhlý jinak by byly jen přítěží. A během sezony si pochytat do okurkový co nejvíc autoservisní práce. Držet skladem je pro servis strategický, zimáky budu mít do 18" skladem jinak by mi začli zákazníci migrovat za konkurencí.Na druhou stranu co by jim taky jinýho zbejvalo pokud nechcou odstavit auto.
pátek, 18. května 2012
 
Michal
Michal Já mám Bořku u té zimy největší obavy z kupní síly obyvatelstva. Pokud lidi budou šetřit, jako, že se to každým měsícem čím dál více projevuje vůbec ve všem, ne jen gumách. Můj názor je, že spousta lidí si prostě řekne, že prostě jezdit nebudou. Jaro mě přesvědčilo o tom, že to není tak úplně nereálné. Vždyť duben byl naprosto stejně hektický jako konec října. Lidi vyloženě chtěli přezouvat na letní hodně brzy většinou s odůvodněním, že si chtějí zimáky šetřit, protože jsou o dost dražší než letňáky. Takové názory jsem zažil v minulých letech u jedinců a letos to byl každý druhý. Víš, že já jsem před každou sezonou vždy velký optimista, ale přiznávám, že od zimy moc netuším co čekat. O práci jako takovou se nebojím, ale spíš řeším, kolik toho vzít nebo nevzít. Nokiany už mám, ale ostatní značky jsem zatím každou o 100-150 ks potenčil.
pátek, 18. května 2012
 
Anonym
Anonym Bořek-Třinec ---OPRAVA--- Já jsem se za 8 let spolupráce ještě nikdy s AM nezklamal a proto to zde i píšu jako svůj názor. Bořek Filipec.www.pneucentrumprofi.cz
pátek, 18. května 2012
 
Anonym
Anonym Bořek-Třinec. DOST UŽ CHLAPI ! ! ! Něco jiného-Tak jsem se zrovna vrátil ze schůzky s AM PNEU. Příjemné posezení a čtyř hodinový rozhovor v pěkné restauraci byl přínosem určitě pro obě strany. Strategie AM PNEU se vždy orientovala na pneuservisy a proto jsem jejich velký zastánce. I když víme že i oni se minulý rok v zimě moc nepochlubili a nevyhnu-li se částečně oprávněné kritice, přesto jsem věrný značce a rád tyto pneu prodávám. Utvrdili mne i teď, že to je správná cesta. Jejich nová, lepší spolupráce s LASSOU a přístupem k pneuservisům je tomu jasným příkladem. Je zde vidět nový a lepší přístup k servisům jako takovým. Připomenu snad jen, že nikdy nepodporovali LASSOU internet domů a ani lidé z ulice neměli a nemají šanci je tam dobře i třeba dnes nakoupit. V současné době je to max-20%, což je pro servisy na dnešní dobu dost dobré a slušné. Zajišťuje solidní zisk z pneu pro servisy, což se u mnohých ostatních pneu zdaleka nedá říct. A také jste je nikdy nemohli a nemůžete dovézt od jakéhokoliv výhradního dodavatele z jiné zemi. Nemáte jakoukoliv šanci toto provést. Tuhle cestu zvolenou pro pneuservisy jsem takto chtěl a přál si ji již roky i od jiných výhradních dodavatelů. Bohužel se k ní nikdo ani trošku nepřiblížil. Dnes budou za své činy mnohé tyto společnosti podle mne hodně pykat, což si o AM PNEU vůbec nemyslím. Přístup některých výhradních zastoupení ke kvalitním pneuservisům byl řadu let hodně opomíjen, utlačován, opovrhován a uměle tlumen za což si odnesou asi brzy hodně nevole a opovržení. Už se tak i děje na těchto diskuzích. Minulá zima byla pro mnohé jak ze servisů tak dodavatelů stěžejní. Ukázali se jasné slabiny i klady kde co jde a kde co né. Jaro vytrysklo velmi emotivní akcí Goodyearu a pokračuje pro mne velmi nepodařeným internetem s Michelinem. Cesta spolupráce ke kvalitním servisům tudy skutečně nemůže vést a nepovede a pak se nemůžou tito výhradní prodejci divit, že jim třeba brzy odejdou absolutní špičky v ČR v oblasti pneuservisu a velkoprodeje. Pokud se tak stane a zatím to tak vypadá, pak si podle mne smrt pro ně příjde velmi rychle. Vývojem prochází každý, ale ve vzkříšení některých už dnes nevěřím. Můžou prosit nebo kopat, to však už asi nepomůže.Myslím a uvidíme za čas jak na tom bude AM PNEU. Já si myslím že tím že nikdy nepodrazili žádný pneuservis, teď dokážou jen pozitiva které tady zatím řadu let jsou a přebývají hodně zúročit. Věřím, že letošní zima bude jiná a pro AM PNEU a pneuservisy s nimi spolupracujícími velmi vydařená. Těším se za sebe na to a věřím že to vše výjde. Není nic lepšího, než když má pneuservis za sebou, nebo spíše vedle sebe partnera kterému může věřit za každé situace. Já jsem se za 8 let spolupráce ještě nikdy s AM nezklamal a proto to zde i píšu jak svůj názor. Bořek Filipec.www.pneucentrum
pátek, 18. května 2012
 
Michal
Michal Nechcete toho už nechat? Já jsem čekal, že na nových stránkách to bude trochu lepší a zatím jsem se dočetl jen samé urážky.
pátek, 18. května 2012
 
Anonym
Anonym Jako Rath dopadnes spise ty skutecny ferd uz jen proto ze jsi stejny hulva
pátek, 18. května 2012
 
Anonym
Anonym Naprostý souhlas SKUTEČNÝFERDA je ostudou tohoto národa ......a pokud dělá v oboru tak lituju jeho zaměstnavatele, kterému určitě dobrou reklamu nedělá a dělat svým chováním nebude. Neklesejte na jeho úroveň .....prostě jej ignorujte.
pátek, 18. května 2012
 
Anonym
Anonym Kdyby jsi ty napravený FERDO neukradl můj Nick tak bych možná zvážil jak se chovat na nové diskuzi.Jsem tu schválně naladěn na interneťáky a výhradní strupy v oboru. Protože jsi TROTL a DEMENT co umí jen uboze krást identitu a jsi asi i hnusný interneťák tak na Tebe alias FAKÁČE zvysoka kašlu!Je potřeba vás kravaťáky poprudit,zadusit a zakopat hluboko pod zem.Ještě i zalít betonem by nebylo škoda.Sedíte si na řiti a nic kromě blbých kefrů a čumění do počítače kde hledáte perpetummobile neumíte.Jé pardon zapomněl jsem že ještě někteří umí zabalit páskou gumy a maximálně se podívat na obchodní soud na výpisy.Boročci.A ty anonyme si déj i do této diskuze přezdívku,já ji tu aspoň mám, tak se nauč podepsat.Dnes 4 sady prodány +3geometrie,což ty neprodáš asi podle tvých blbých keců ani za týden.Je pátek,pohoda tak si odpočiňte kravaťáci před vašim brzkým koncem.Vy jste mimo realitu světa a zloději identit.Nekraďte,protože skončíte jak ten RATH a jeho banda.Vy ale nestihnete nic pořádně nahrabat,protože jste Buci a Puci.ZDUŘ!
pátek, 18. května 2012
 
Anonym
Anonym Skvela diskuze panove, paradni zabavicka, jsou tady opravdovi "mistri" oboru, kteri jsou - jak to tak uz v zivote byva - slyset nejvice... Ovsem jednoznacne tomu vevodi Ferda!!! Myslim toho skutecnyho. To je fakt neskutecny hovado! Od toho bych si nekoupil ani kondom, natoz jinou gumu...
pátek, 18. května 2012
 
FAKE
FAKE :D
pátek, 18. května 2012
 
FERDA
FERDA Dobrý den, FERDA se rozhodl, že už nebude nikoho urážet a psát sprosté příspěvky. Rozhodl se pro věcnou a konstruktivní debatu, která se pneumatik a servisu týká. Již nebude dále sprosťárnami prznit tuto diskuzi. Bohužel se tu objevil SKUTECNYFERDA a je to opravdu skutečnej ferda..... Škoda, že se zde nerozdávají BANY a tito diskutéři se neblokují, úroveň diskuze by jistě stoupla. Co ty na to administrátore-redakce?! S pozdravem napravený FERDA.
pátek, 18. května 2012
 
FAKE
FAKE No jako detektiv by ses jistě neuživil ;-) Pucfleka opravdu nikomu nedělám a pneumatik prodám za rok víc než ty za celý život. No a prudit tady budu, dokud ty budeš hloupě kecat, což vzhledem k tomu, že jinak psát neumíš bude asi na pořád.
pátek, 18. května 2012
 
Anonym
Anonym Já tě pane falešný mám zase docela rád.Asi tak jak vřed na zadku.A jeden z mála kdo to mohl udělat jsi ty,protože jsi mimo realitu a ještě k tomu kancelařská krysa která se hrabe v papírech a nic jiného neumí.A o tvém IQ raději pomlčím.Já tu píšu k věci,situaci,práci a ty jen prudíš a kefráš hnůj na skoro všechny servisáky kteří na rozdíl od tebe něco mají a dokázali.Ty jsi jen loutka někoho a něčeho a sám se ani nevysereš.Taky už blbě ,nechlastéj a napiš něco o tvých krásných servisech co jim děláš pucfleka a pak se můžeš bavit s chlapy v oboru.Jinak šoupej nohama a mlč.Zduř Buku.A spi už.
čtvrtek, 17. května 2012
 
FAKE
FAKE No víš FERDO, rád Tě opravdu nemám a myslím se o tvém intelektu a tvých schopnostech svoje, ale že bych ti zabral nick, tak to opravdu ne.
čtvrtek, 17. května 2012
 
Anonym
Anonym Jinak práce na servise je slabší avšak pořád je to v klidu na tuhle dobu.Podle informací od některých servisů především pneušopky už skoro stojí bez práce, můžu si asi teda hezky pískat.Jsem rád.Kvalita práce a vybavení tady rozhoduje.
čtvrtek, 17. května 2012
 
Anonym
Anonym To víš že jsem to Já,tvá noční můra kravaťáku.A nejsi to náhodou ty kancelářská kryso co jsi si přihlásil mé jméno FERDA?Nedivil bych se teda vůbec.Přesto mne ty internetový červe a chytráku jak troky nezastavíš.Zduř.
čtvrtek, 17. května 2012
 
FAKE
FAKE Teď mám 100%ní jistotu, že nick SKUTECNYFERDA je opravdu skutečný FERDA ;-)
čtvrtek, 17. května 2012
 
Anonym
Anonym Tak,tak to bude.Chytráci za počítačem co vše vidí na papíře jak je to jednoduché shoří rychle jak ten papír co na něho zrovna píšou.Doba je jiná a vše bude brzy jinak.Internet je s gumama ve velké prdýlce a výhradní jsou v ještě větší!Konec srandy kravaťáci,konec lenošení!Je potřeba hezky jezdit po servisech a pěkně prosit a nabízet konečně něco co zaujme.Jo a Point S to bude brzy silné kafe pro darmožrouty,kteří sedí jen na prdeli v kanclu a nejsou schopni se ani rozumně podívat do světa pneuservisů,kde se jejich hezky konec nakonec spečetí. Zduř.
čtvrtek, 17. května 2012
 
 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz