Pneurevue.cz » Fórum » Jaké osobnosti či firmy byste rádi viděli v roce 2012 na stránkách Pneu revue? Jaké otázky byste jim rádi položili?

Jaké osobnosti či firmy byste rádi viděli v roce 2012 na stránkách Pneu revue? Jaké otázky byste jim rádi položili?

 

pondělí, 2. ledna 2012

Otázka ze dne 2.1.2012

 
 
 
 
Moris
Moris Zima bude a bude i zimní sezona a bude silná ,ale myslím si, že to bude hodně o rychlosti přezutí,kdo přezuje víc aut v kratším časovým intervalu ten prodá i víc kol. Co se týká prodeje pneumatik tak se dost tlačí množství do předobjednávek a to všude. Odhadnout tento rok asi nejni nic těžkýho s jarem se počítalo už na podzim že zbylo poměrně hodně letních kol na skladech a se zimou se opět protrhne pytel, ale stim už ted každej servis i neservis počítá, kdo chce jet dál musí se předzásobit. Jakmile nastoupí zákazníci do pneuservisu podlě mýho nebou mít takovej problém jako minulej rok kdy se nedali určitý rozměry sehnat a byly na příděl.. Každopádně uděl silný zimní sezony je danej zimní vyhláškou, která by se ještě mohla víc zradikalizovat. Jak už jsem psal předzásobím se na 100%,ale rozhodně né na 120%. Většina dodavatelů je schopná garantovat vykrytí nejdíl do řijna což vypovídá podle mě o tom že pneu mají a mít i budou. Jinak co se týká S-pointu podle toho co tady čtu se těm pánům se vstupem ani nedivím a pokud je schopná tahle síť skutečně přinýst jistoty a ne se každej rok dohadovat o podmínkách a bát se nějakej podrazů tak je jistě výhodou. Každopádně S-point je cítit Michelinem ale snad tím zdravím a skutečným se správným myšlením, nebo tak ho tady vnímám já z doslechu. Ale jak to tam všechno je a jestli to je skutečně dobrá cesta ukáže čas.
středa, 23. května 2012
 
Anonym
Anonym Michelin=tomu se říká Strach,nebo taky Bobky u prdele.To je už s nimi hodně špatné,to je s nimi konec.Doufám,že je budou následovat i další.
středa, 23. května 2012
 
Anonym
Anonym ))) : Tak Michelin už vlepil na stránky seznam všech odběratelů,nejen internet,ten má i www odkaz..Ejhle přeci jen to nějakej čičmunda tady čte)))))Jsou z toho asi uplně v pi...i a nejen oni.
středa, 23. května 2012
 
Anonym
Anonym Guma-Nervozita u importérů stoupá do výšin.Doufají,že prodájí alespoň tolik jako vloni a ono ejhle.
středa, 23. května 2012
 
Anonym
Anonym Bořek-Třinec-- Pak je tady pro kvalitní servisy jednoznačně nastolena zimní cesta kdy začnou blokovat internet i ti kteří to doposud nedělali. Důvodem je už jen to jestli schválí povinně všude od 1.11.2012 zimní gumy. Stihnout přezout vše na kolech je už teď nemožné to víme všichni. Nezbude těmto servisům čas na dovezené nové pneu od lidí z ulice a všichni tady taky víme, že kontroly které nedávno byly u mnohých z nás od OIP jsou zaměřeny na černou práci a švarc systém. Na letošní zimu, v ŘÍJNU především se připravují akci v pneuservisech apod. důsledně zopakovat, což Já osobně nesmírně vítám, jsem za to moc rád a to ty pneušroťárny, pneuboudy apod. které mají načerno lidí bude stát moc peněz. Buď jim napaří pokuty až konečně zčernají né z gum ale z toho co a jak dělají, nebo to budou dělat v omezeném provozu kvůli kapacitě bez těchto černých pomocníků a pokud ano, tak si budou muset připlatit za ty lidi a odvody. Max. to také přezují za jiné peníze aby vůbec vydělali. Letošní zima nebude mít vítěze. Prověří připravené a silné. Jestli tady bude mít navrch internet nebo pneuservis je těžké předjímat. Já věřím více těm kvalitním pneuservisům a jde dnes vidět, že i někteří dodavatele si to už moc dobře uvědomují. Stroje, vybavení, kvalitní služby a lidé budou mít podle mne navrch a čas tomu ukáže kde se misky vah nakloní více. Je však taky pravda,že si projdeme asi skutečným peklem a to i z důvodu ekonomiky evropy která dost rychle umírá. Nevím kdy, ale ono to přijde to jsem si hodně jist.Můj názor.
středa, 23. května 2012
 
Anonym
Anonym Novotný.Michale máš pravdu,ten pneuhnída tam za chvíli bude,je už všude,někde již dvakrát.
středa, 23. května 2012
 
Michal
Michal No to jo. To bude masakr.
středa, 23. května 2012
 
Anonym
Anonym Bořek-Třinec--Mišo-tak potom je válečný stav na letošní zimu jasný a nezvratný. Tady to půjde do krve.
středa, 23. května 2012
 
Michal
Michal To má Ferda stoprocentně pravdu, já už vím, že někteří OZ pirelli, goodyearu a bridgestonu už oslovili internetové obchody a nabízí jim zimu, aspoň to vím od těch, které sám znám. V případě Pirelli mi přijde, že to není úplně z nařízení zastoupení, ale rozhodně s tichým souhlasem. Příklad pirelli mi to ale přijde vytloukání klínu klínem. viz ta válka, která se děje v případě toho pitomýho cinturata 205/5516 Výrobci si teď najali nějaké agentury, které obvolávají eshopy, aby jim posílali data o prodejích a číslech, kolik se toho u nás prodá čistě přes net. Co za to naopak výrobci nabízí nevím, ale dovedu si domyslet, ale rozhodně vím, že jsou to pro ně velmi cená data, protože jsou ochotni za to těm agenturám královsky platit. Zatím jsou v tom zainteresováni karasové, grill, onio, storex
středa, 23. května 2012
 
Michal
Michal To má Ferda stoprocentně pravdu, já už vím, že někteří OZ pirelli, goodyearu a bridgestonu už oslovili internetové obchody a nabízí jim zimu, aspoň to vím od těch, které sám znám. V případě Pirelli mi přijde, že to není úplně z nařízení zastoupení, ale rozhodně s tichým souhlasem. Příklad pirelli mi to ale přijde vytloukání klínu klínem. viz ta válka, která se děje v případě toho pitomýho cinturata 205/5516 Výrobci si teď najali nějaké agentury, které obvolávají eshopy, aby jim posílali data o prodejích a číslech, kolik se toho u nás prodá čistě přes net. Co za to naopak výrobci nabízí nevím, ale dovedu si domyslet, ale rozhodně vím, že jsou to pro ně velmi cená data, protože jsou ochotni za to těm agenturám královsky platit. Zatím jsou v tom zainteresováni karasové, grill, onio, storex
středa, 23. května 2012
 
Anonym
Anonym Bořek-Třinec --Michale souhlasím, že se trh musí dostat do normálu. Bude to ještě chviku trvat, ale věřím že to pak přinese své ovoce. Je potřeba však vydržet. Trh si svou cestu najde i takovými poryvy jako se teď dějou a tajfun teprve asi příjde. Je však taky něco pravdy na tom co napsal Ferda. Zima může být tímto velmi ohrožena. Né snad kusy prodanými, ale tou cenou která bude směřovat nehorázně dolů díky internetu a výhradním. Nějaká rozumná % zisku s pneu pak mohou být v nedohlednu. Je to podle mne prostě skutečná válka a půjde se možná i přes mrtvoly. Uvidíme.
středa, 23. května 2012
 
Michal
Michal Snad máš Bořku pravdu a bude to tak, protože kdyby se to nepovedlo, tak se tím naopak ten trh ještě více rozmělní a bude to ještě větší chaos než je to teď. Ale doufejme, že si svojí vizi a směr udrží. Je fakt, že pročištění je potřeba jako sůl. Mě přijde, že snad každý, koho to napadne se pouští do pneuservisu nebo do prodeje gum. Tady v okolí vzniká spousta pseudoservisů, které jsou někde mezi hranicí švarcu a vedlejškou. Je třeba aby se ten trh dostal do nějakého normálu.
středa, 23. května 2012
 
Anonym
Anonym Bořek-Třinec. Tak toho se Michale nebojím. Vím docela přesně co dnes hledají a věřím že z této nastolené cesty nevybočí a neuhnou někde kde je to svede na špatný směr.Pokud se potvrdí to co se už někde i veřejně propagovalo tak se láme chleba nejenom u pneuservisů,ale především u dodavatelů. Jak jsem psal již několikrát a stále si za tím pevně stojím, je potřeba pročistit pneu trh od půdy až do sklepa, čili od výhradních až po pneuservisy a to se také i asi brzy stane. Je to potřeba, nutné a nezbytné pro pneutrh v ČR. Můj názor. Bořek Filipec www.pneucentrumprofi.cz
středa, 23. května 2012
 
Radek
Radek A nakonec to celé koupí Michelin.
středa, 23. května 2012
 
Michal
Michal No, ale rozhodně by ta síť měla pečlivě členy vybírat, aby tam za chvíli nebyly všichni problémoví, to se tam může dostat pak i Hnídek a to už je kousek k Pešíčkovi a je to v pytli.
středa, 23. května 2012
 
Anonym
Anonym Já mám z toho všeho radost jak maléj kluk.FAKE,co ty na to ty staréj internetovéj nebo výhradní klacku?Tady tvůj kamarád FERDA.Psss skutečný jako i příspěvek pod tímto který je taky můj.Nedáš si raději skleničku aby jsi ty informace pochopil a hlavně rozchodil?
středa, 23. května 2012
 
Anonym
Anonym Tak to je na středu a krásný slunečný den potěšující zpráva.Už víme proč Mišulin a ti další trotli dělají takové prasárny.Odcházejí jim největší odběratelé,kteří je živili a tak to serou přímo do internetu.Bojí se o své teplé místečka kravaťáci.Jestli to bude tak je jasné že zimu zkur... totálně jen aby přežili.sice to nepomůže,ale zkazí co se dá.Naserou to všude na internet a bude to hnus z cenami.To nebude moc dobrá zima oproti minulé.Nějak to my servisy zase přežijme hlavně že kravaťáci už pomalu vyhynou.Hurááá.....
středa, 23. května 2012
 
Anonym
Anonym Bořek-Třinec ---p.Novotný o tom jsem tu minulý týden psal akorát jsem úmyslně nenapsal jména. Už je to tedy asi spečetěno a vyřešeno když jste si to odvážil napsat. Je to pro mne osobně obrovská bomba. Tito TOP zákazníci některých našich slavných nepopulárních dodavatelů přesahující prodeje pneumatik hodně přes miliardu českých korun pohnou i těma největšími skalami výhradních dodavatelů v ČR. Kolena se některým už teď určitě podlamují a to je jen po tom co všichni proživáme na našem trhu jen dobře.Tohle není nějaký pneuservisek co dělá pár milionků, tady je obrovská kupní a vyjednavací síla. Teď si Points hodně navýšil krédo a může si také hodně polepšit v pozici v ČR jak k výhradním tak v zahraničním dovozu a ten to určitě využije ke svůj prospěch.Tady se lámou skály a máme se na co těšit pánové a dámy.
středa, 23. května 2012
 
Michal
Michal Petře také souhlasím. Koukal jsem, že tu Lassu prodávají ve 195/65 R15 91H za 1535 Kč/ks a to mi přijde dost.
středa, 23. května 2012
 
Anonym
Anonym Novotný.Chlapi slyšel jsem,že Point S,rozříží řady o borce jako je Procházka,Ševčík,Řezníček.To bude fičák.Jak zas zk....j ceny
středa, 23. května 2012
 
 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz