Pneurevue.cz » Fórum » Jaké osobnosti či firmy byste rádi viděli v roce 2012 na stránkách Pneu revue? Jaké otázky byste jim rádi položili?

Jaké osobnosti či firmy byste rádi viděli v roce 2012 na stránkách Pneu revue? Jaké otázky byste jim rádi položili?

 

pondělí, 2. ledna 2012

Otázka ze dne 2.1.2012

 
 
 
 
Anonym
Anonym Petře-ano cena rozhodne.
úterý, 22. května 2012
 
Anonym
Anonym FAKE,nazdar ty kravaťáku!Až napíšeš jednou jedinkrát něco od fochu a logického,tak se snad od radosti zblázním.Já tě fakt žeru a ty se z toho zase třeba opíj.ZDUŘ.
úterý, 22. května 2012
 
Anonym
Anonym Petr --- Lassa AM pneu - rozumný přístup, vše je vcelku pravda, samozřejmě některá zdůvodnění výhod jsou k pousmání, ale jinak jo. Ale jedno "rýpnutí" si neodpustím. Že budou dodržovat cenovou kultúru je sice hezké, ale co, když budou v součtu dražší, než ony opakovaně opěvované Bridgestony. To mám říci zákázníkovi, že jsou to dobré gumy, možná se v něčem vyrovnají Bridgestonům, ale tím, že AM má nezkaženou morálku, proto jsou dražší. Nezlobte se, ale spojení slov Lassa a Turecko (při 100x ověřené kvalitě) vyvolá minimálně pochybnost. Tím v žádném pčípadě nechci říci, že je to chyba AM nebo Lassy, to je výsledek všech těch Goodride, Sunny,Wanli a desítek dalších šitů co se tu do lidí rve. Má zkušenost je v poslední době jen známá značka, případně (bohužel) Barum.
úterý, 22. května 2012
 
Anonym
Anonym Fake tak zalez a mlč.
úterý, 22. května 2012
 
FAKE
FAKE no tahle diskuze snese hodně, včetně milých slovních výměn se SKUTECNYMFERDOU, ovšem nepodepsaně tu během hodiny doslova vyblít šest příspěvků, z toho několik duplicitních, to je zase posun o level výš ;-)
úterý, 22. května 2012
 
Anonym
Anonym Nejde tady o jíné značky než o LASSA. Ostatní gumy jsou jen navíc.
úterý, 22. května 2012
 
Anonym
Anonym Jinak mišulin se nedohodl ani s přepravci pneu a ztrhal reklamu z nákladních aut.
úterý, 22. května 2012
 
Anonym
Anonym Jen se od nich nevyplatí brát nic jiného než Lassa,nebo černá tma Syoon či co??
úterý, 22. května 2012
 
Anonym
Anonym Bořek-Třinec. -Tomu Já osobně říkám spolupráce-výhradní-internet-pneuservis a né to předvedli někteří prodejci na jaře. http://eshop.avonpneu.cz/default.asp?rch=1
úterý, 22. května 2012
 
Anonym
Anonym Tomu Já osobně říkám spolupráce výhradní- internet-pneuservis a né to co předvedli někteří internetoví prodejci na jaře. http://eshop.avonpneu.cz/default.asp?rch=1
úterý, 22. května 2012
 
Anonym
Anonym Bořek-Třinec. FERDO, napsal jsi to trošku tvrději, ale máš podle mne v hodně věcech pravdu. S AM PNEU tedy podle mne dost. Více je na --http://eshop.avonpneu.cz/InfoPage.asp?TP=MN&ID=340
úterý, 22. května 2012
 
Anonym
Anonym ziiu
úterý, 22. května 2012
 
Michal
Michal Je hlavně škoda, že tu registraci nevyužilo více lidí ze staré diskuze. Kolik jich volalo po registracích a zatím se nás tu zaregistrovalo asi 5. To je přece strašná škoda.
pondělí, 21. května 2012
 
Anonym
Anonym Hroudo,nikde se nepřesunula jen výhradní jsou v těžkých depresích a Pešíček a jemu podobní plácalové internetu taky.Vypadá to s nima na Bohnice.Plné sklady starých gum,faktury nezaplacené a je už potřeba objednávat zimáky.Neví kdo to od nich bude vůbec brát.Dobré pneuservisy jsou již většinou dnes bez problému připraveny na zimní nával podryzů a hnusu co zas ti naši slavní kravaťáci vymyslí.Buci internetu se budou letos divit jak dostanou přes prsty a po kul...Jak jsem tu psal měli by vyrazit po servisech plazit se a odprošovat se za své hříchy.AM pneu rozjeli dobrou službu jak jsem se doslechl a jsou někde jinde než zbytek té špinavé sebranky u nás.Ti jediní tady z výhradních jak napsal Bořek nezas... internet a budou na tom určitě lépe než slavný GOO.. BRI.. MICH.To že v diskuzi je přihlášeno bez jakékoliv skrytí z výhradních jen AM svědčí,že to dělají jinak a asi i možná lépe než ti ostatní.To se u pneuservisu hezky pamatuje.Je to dobrý přístup k nám servisům.A my to oceníme taky.Zduř.
pondělí, 21. května 2012
 
Hrouda
Hrouda Dnes u mě byl zástupce AUTOKELLY a zjišťoval jaká je u nás situace a jestli nechceme nějaké jeho pneumatiky. Prej za VIP cenu HAHAHAH. Tak jsem mu řekl že jo ,ale ke každé pneumatice že chci jednu zadarmo. Nedal HMMM .
pondělí, 21. května 2012
 
Hrouda
Hrouda Je škoda že se diskuze přerušila , teď v tak krásnou dobu všichni na všechny naštvaní . Nebo se jen někam přesunula?
pondělí, 21. května 2012
 
Michal
Michal Morisi, je pravda, že těch fordů mi jezdí čím dál víc. Jinak já tam pojedu klasiku, letos mám mraky nokianů 225/60 R17 a taky 235/60 R17, na těch jsem v zimě hodně krvácel. Letos to vidím hodně dobře s 225/50 R17 a 235/45 R17 , 215/55 R16 a hlavně 215/60 R16 XL na Smaxy, galaxy a hlavně Yetiho, ty se tady množí jak houby po dešti. Co si myslím, že zrovna ta 235/55 R17 půjde trochu dolů. 235/60 R18 se bude zase klasicky prodávat hodně, na tom jezdí kde co od audi po volvo.
sobota, 19. května 2012
 
Anonym
Anonym Jirka Tak trochu to vidím jako Michal. Je potřeba počítat s tím, že někteří importéři udělají opět výprodeje, to je stoprocentní. No a KK pneu počítám že udělají stejnou prasárnu jako už od ledna dělají na letní. Rozhodli se točit velký objem kol s minimální marží. Importéři jako je Goodyear jim pak hrnou takové slevy které nemá ani Procházka natož slavné Premio. Takže já budu se zimou hodně hodně opatrný. Zázraky jako byla ta loňská se nedějí každý rok, a když vidím od importérů ty slavné netto ceny, tak je mi jasný, že 1956515 a 2055516 bude prodávat každej eshop s 20 korunovou marží a nic z toho nebude. Jinak abych nebyl úplně pesimista, tak vítám krach přepravní společnosti radiálka. Jejich služeb hojně využívali eshopy, protože byla nejlevnější. Nyní se musí všichni obrátit na zbylé přepravce na trhu a ty rozhodně již tak levní nejsou. Takže cena přepravného opět jde nahoru a stírá se rozdíl mezi eshopem a pneuservisem v ceně.
sobota, 19. května 2012
 
FAKE
FAKE No když držíš skladem tyhle rozměry, tak za sebe můžu ještě rozhodně doporučit 225/60 R17 to jsou například nový Sportage (tenhle rozměr teď dvě zimy po sobě byl opravdu nedostatkový) a pak ještě 235/55 R17 a 235/65 R17
sobota, 19. května 2012
 
Moris
Moris Já se zařizuju podle toho co mi jezdí většinou u mě jsou to hodně fordy nový mondea a focusy 215/55 R16-rozměr kterej se mi hodně rozeběhl....... na starý mondea 195/60 R15 S-max 225/55 r16 dále korejci Kia sorento 235/60 R18 a samozřejmě škodovka absolutně nepostradatelný 225/45 r17 205/55 R16 a 195/65 r15 nový pasaty 235/45 R17 Opel insignia 225/55 R17 na dodávky 14" držím jenom laciný značky protože to jezdí na starejch plečkách s náhonem na zadek kde klouže všechno.... jinak 15" 16" tam je to jasný. Co se týká značek většinou držim od rozměru jednu premiovku - střed -budget a ve 13" a 14" mimo rozměr 185/60 R14 jenom střed a budget.V SUVčkách už jsem opatrnější, až na Sorenta, a rozměry 215/70 R16 ,225/70 R16 který docela jezdí je to co auto to rozměr.
pátek, 18. května 2012
 
 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz