Pneurevue.cz » Fórum » O všem, co hýbe gumařinou

O všem, co hýbe gumařinou

 

pondělí, 14. května 2012

Pravidla registrace a diskuze na fóru

 
 
 
Anonym
Anonym 13" 100kč, 14" 120,- 15" 150,- 16"180,-
pondělí, 1. října 2012
 
Michal
Michal nákup + kč, to je jistota...
pondělí, 1. října 2012
 
Anonym
Anonym Hoši ,jak řešíte cenu pneu?? Nákup + x Kč,nebo slevou z katalogové ceny?
pondělí, 1. října 2012
 
Michal
Michal Bořku, ano mohu potvrdit a také Tobě i všem přeji dobrou a povedenou sezonu. Říjnem to všechno začíná a doufejme, že to nebude jako loni, kdy se všechno dehraje v řijnu. Září bylo stejné jako loni i předloni, mišmaš letních a zimních, přípravy na zimu, převažování, přezouvání na nové sady, aby byly připravené na zákazníky. Já bych si do řijna a vůbec do celé zimy, aby byla taková jako do roku 2010. Loňskou zimu bych nerad opakoval. ˇříjen byl jeden velký chaos, stres a strašný bordel, kdy se všichni chtěli přezouvat v posledním týdnu a vše bylo ve strašných výkyvech. Všichni se chtěli přezouvat stejně a to bylo na prd. Pro letošek to ale nečekám. Lidem teď volám a píšu, ať se zarezervují na přezutí, ale vcelku byla odezva taková, že na to prdí, že se přezují, jak to vyjde, že zimní pneu stejně nikdo nekontroluje a co v Praze na zimních, když tady bude v listopadu 17 stupňů jako každý rok.,ani se jim nedivím. Je fakt, že já sám na svém autě se budu chovat stejně. Loni jsem to nasadil někdy kolem 15 řijna a pak jsem tady na nich klouzal při těch deštích zbytečně až do poloviny listopadu než se ochladilo, protože to na tu zimní gumu bylo moc. A nedejbože, když pršelo vydali jste se na kočičí hlavy, to se nedalo ani zatočit, na to jsou potřeba dobré letní a zimní opravdu až se sněhem, aspoň jako obyčejný řidič to tak vidím. Druhé kolo čekám tak někdy v lednu, kdy v Praze tradičně napadne sníh a lidi se budou chystat na hory na jarní prádzniny.
pondělí, 1. října 2012
 
Anonym
Anonym Bořek-Třinec--- září máme téměř za sebou a jak ho zhodnotit aspoň u mne? Průměrný měsíc s prodejem letních pneu. Zimních bylo taky jako každoročně touhle dobou, nevybočovalo to z řady ani nijak dolu ani zvýšenou mírou nahoru. Mechanické práce bylo slušný dostatek a tak měsíc dopadl solidně. Jaký bude měsíc říjen si zatím netroufnu hádat či typovat. Vše se bude odvíjet od počasí a jak přistoupí k přezutí firmy a hlavně lidé. Zimních pneumatik je všude plno až bych řekl že je ve většině rozměrech velký přebytek a tak nějakou super bombu s nedostatkem pneu letos neočekávám. Práce by mělo být podle mne dostatek, protože jsme sami všichni viděli jak letošní léto na našich silnicích se zimními pneumatikami vypadalo. Většina pneuservisů co jsem mohl teď za poslední dobu zhlédnout je docela dobře připravena na první nápor tak si jen přejme, aby ta letošní zimní sezona byla úspěšná, dlouhá a aby byla postupně nabíhající ne náhlá a pak i velmi krátká. Snad to všem dobře výjde. Hezký večer všem přeji.
neděle, 30. září 2012
 
Anonym
Anonym Jarda.Ten blbeček si tady snaží dělat reklamu zadarmo,ale vedle jak ta jedle.
čtvrtek, 27. září 2012
 
Anonym
Anonym JJ dlouho se neozvala autodílna
čtvrtek, 27. září 2012
 
Anonym
Anonym S.morava-pánové nezdá se Vám,že těm blbečkám,kteří to dávají skoro zadarmo děláte akorát reklamu,vyserte se na ně.
čtvrtek, 27. září 2012
 
Anonym
Anonym No tak kluci nezlobte.Vždyť je poslední dobou už hodný co tak nepije.Snad dnes nezačne po ukončení prohibice.
čtvrtek, 27. září 2012
 
Anonym
Anonym nebo jiná piča
čtvrtek, 27. září 2012
 
Anonym
Anonym nebo taxikář
čtvrtek, 27. září 2012
 
Anonym
Anonym Jo ,nebo od káček
čtvrtek, 27. září 2012
 
Anonym
Anonym Já bych si zase typnul že FAKE je někdo od CHáry.
čtvrtek, 27. září 2012
 
FAKE
FAKE No tak pan Částka opravdu nejsem ;-) Věř Hruško nebo ne, ale prostě nejsem.
čtvrtek, 27. září 2012
 
Anonym
Anonym Hoši kolik,že byla ta akce na UG7 cca 990 bez dph ???
čtvrtek, 27. září 2012
 
Anonym
Anonym Michale, ja nemyslim tu akci ja mu dekuji za info, jak je to tu i registrovany i anonymni tak si vzdycky tak rikam kdo by kdo mohl byt a furt si myslim ze FAKE je druhej nick pane Castky vis, tak jsem mu dekoval:-)))
čtvrtek, 27. září 2012
 
Michal
Michal Hruško, ale v tomhle si myslím, že pan Částka nejede. To je stejná prasečina od škarky jako nokiany.
čtvrtek, 27. září 2012
 
Anonym
Anonym Díky pane Častka
čtvrtek, 27. září 2012
 
 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz