Pneurevue.cz » Fórum » O všem, co hýbe gumařinou

O všem, co hýbe gumařinou

 

pondělí, 14. května 2012

Pravidla registrace a diskuze na fóru

 
 
 
Anonym
Anonym Pry zakladem obchodniho vztahu je vzajemna duvera. Jo to mi pekne nazorne predvedli. V tomhle uz ale diky nim mam jasno. Hodnotim jen ciny ne prazdna slova.
úterý, 18. září 2012
 
Anonym
Anonym Pry zakladem obchodniho vztahu je vzajemna duvera. Jo to mi pekne nazorne predvedli. V tomhle uz ale diky nim mam jasno. Hodnotim jen ciny ne prazdna slova.
úterý, 18. září 2012
 
Anonym
Anonym Moris: Hroudo děkuju
úterý, 18. září 2012
 
Michal
Michal Ty bláho, to jsou tlachy, to je úplně o ničem...prej k politováníhodnému pochybení....to byla sviňárna, žádné pochybení...
úterý, 18. září 2012
 
Michal
Michal Hroudo, díky. Teda ani jsem nevěděl, že do profilu lze něco vkládat:-) díky:-)
úterý, 18. září 2012
 
Hrouda
Hrouda Dopis od Michelinu jsem vložil jako JPG do svého profilu do alba MICHELIN http://www.pneurevue.cz/profile/hrouda/photo/3-michelin/4-dopis-od-michelinu.html
úterý, 18. září 2012
 
Anonym
Anonym Moris: To je škoda nicméně jsme si všichni přečetli článek o Michelinu kde se Michelin nevyjádřil proto si myslím že by bylo dobrý aby dostal možnost aspon tady když teda udajne něco vzniklo....
úterý, 18. září 2012
 
Anonym
Anonym nechce se mi ti přepisovat a okopírovat to nejde
úterý, 18. září 2012
 
Anonym
Anonym Moris: chtěl bych požádat kohokoliv komu dopis příšel o zveřjnění celého dopisu at jsme všichni v obraze....
úterý, 18. září 2012
 
Michal
Michal Michelin letos vyjebal úplně s každým bez rozdílu velikosti i zaměření. Jenže na příkladu michelinu si ostatní imporťáci vyzkoušeli, že se stejně nic nestane a gumy se jim točí dál, takže další v pořadí goodyear, teď nokian, pak pirelli, která už je na kraji a tak můžeme pokračovat. Kam to pánové až půjde?
úterý, 18. září 2012
 
Anonym
Anonym Jen ukázka pro nezasvěcené: Dopis Michelinu:Skutečnost,že jsme v několika zamích,včetně České republiky ,vyzkoušeli nový a specifický distribuční kanál,názorně ukázala,že Michelin dokáže okamžitě reagovat na požadavky,životní styl a chování svých zákazníků. atd bla bla bla : Překlad-sereme na vás ,nás zajímá koncový zákazník a internet.Můžete si dělat co chcete,ale na nás nemáte .Nás zajímá jen prodat a vytvořit okamžitý zisk a néé vaše servisy.Budeme dodávat prvořadě internetu jelikož bez něj jsou lidé-opice v prdeli a jsou naučeni na něm kupovat vše.Pneumatiky ,vložky,elektro ,vybrátory,dovolený.Tak nám polibte prdel. Tak jsem to pochopil Já. pane řediteli -obchodní.
úterý, 18. září 2012
 
Anonym
Anonym Píšou samé sračky,ale otřeba o p.Mácovi a jeho ztrátě ani slovo....šmejdi
úterý, 18. září 2012
 
Anonym
Anonym Ano přišel,přišel asi všem.Ani se mi o tom nechce psát,jaká je to trapárna.Opět vedle,jen ze sebe dělají ještě většího blbce než jsou.
úterý, 18. září 2012
 
Anonym
Anonym Přišel vám dopis od Michelinu??
úterý, 18. září 2012
 
FAKE
FAKE no Nokian zblbnul pěkně, jejich cenová politika v ČR je jak zde psal anonym přinejmenším podivná v porovnání s VOC mimo ČR, uvidíme jak to bude vypadat v sezóně
úterý, 18. září 2012
 
Anonym
Anonym Bořek-Třinec--že by nám Nokian zblbnul už taky? Copak se to děje?
úterý, 18. září 2012
 
Anonym
Anonym Všechno vrátit,nebo prodat na internetu pod cenou a fakturu nezaplatit.
úterý, 18. září 2012
 
Anonym
Anonym Videli jste ceny zimnich nokianu v nemeckych velkoobchodech? To ten zimni cenik pocital pan Hybs po lahvy koralky ne. Lituju ty co naskladnili. To je mazec.
úterý, 18. září 2012
 
Michal
Michal Díky. Za to bridgestone LM32 je na těžkém chvostě, tam si opravdu neví rady. Od LM25 nevymysleli dobrou gumu,..:-(
pondělí, 17. září 2012
 
Anonym
Anonym Autozeitung
pondělí, 17. září 2012
 
 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz