Pneurevue.cz » Fórum » Jaké osobnosti či firmy byste rádi viděli v roce 2012 na stránkách Pneu revue? Jaké otázky byste jim rádi položili?

Jaké osobnosti či firmy byste rádi viděli v roce 2012 na stránkách Pneu revue? Jaké otázky byste jim rádi položili?

 

pondělí, 2. ledna 2012

Otázka ze dne 2.1.2012

 
 
 
 
 kolotoč
kolotoč )))veletoče))) správně řečeno...jsou to podvodníci.Vysral jsem se na ně po 10letech a najednou volají ,píšou,zvou.Nasrat na ně .
pondělí, 16. ledna 2012
 
Poo
Poo Tak myslím že hlavní otázkou nebylo personální obsazení ale jak Servis JM píše :"....jak konkrétně bude stanovena obchodní politika, zda mě, jako servisu mohou do jisté míry garantovat, že Tyrex s GY nebude devastovat maloobchod atd.." Takže mě příjde že otázka byla položena dostatečně konkrétně
pondělí, 16. ledna 2012
 
Michal
Michal No, tak myslím, že to Severní Jižní Moravu neuspokují, ale jinak odpověděli moc krásně:-):-):-):-) či li vlastně potvrdili to, co jsme si tady mysleli:-)
pondělí, 16. ledna 2012
 
Mensa
Mensa Pro servis jižní morava: Níže zasílám odpověď společnosti GY na Vaši otázku ze začátku měsíce (odpovídá pan Tománek). V případě dalších dotazů mě můžete kontaktovat přímo. "Určitě by se nám na otázku lépe odpovídalo, kdyby se tazatel podepsal, protože takto téměř anonymní dotaz jednak nepůsobí příliš přesvědčivě a za druhé nemůžeme konkrétně odvodit, proč se tazatel domnívá, že provádíme cenové veletoče. Co se samotné otázky týče, tak zprávy o personálních změnách v naší společnosti nevydáváme proto, abychom někoho ohromili, ale aby naši obchodní partneři měli přehled o dění v naší společnosti. A co se týče cenové politiky, tak konkrétnímu tazateli na konkrétní a věcné otázky rádi odpoví naši obchodní zástupci."
pondělí, 16. ledna 2012
 
Anonym
Anonym myšáci uličníci zdražují ještě tuto zimu
pondělí, 16. ledna 2012
 
Anonym
Anonym Gum je jako nikdy předtím a bude jich dost.Jen je nebude mít kdo kupovat.Ať si to výhradní dovozci vyžerou.
pondělí, 16. ledna 2012
 
Hruška
Hruška Tak to jsou pekné ceny na KK a Pesicek jsem tak rad ze jsem zatim neudelal zadnou predobjednavku. Asi se jeste dockame zajimavych cen. Az se sezona pekne povlece:-)
pondělí, 16. ledna 2012
 
Tomas
Tomas Bridgestone zdražuje a Pešíček slevňuje. 13.1.2012 To jsou volové, proč se neporadí s Pešíčkem? Aha,asi nepotřebují vyprát prachy.
pondělí, 16. ledna 2012
 
servis jižní morava
servis jižní morava Krásné slunečné odpoledne. Měl jsem v úmyslu sledovat OVM, ale naši politici se nedají poslouchat, natož se na nědívat. Ceny pana Pešíčka nechám bez komentáře, je to jeho věc a názor si již každý asi udělal sám. Co mě naopak překvapilo, že i bratři KK se spustili s letníma GY. Nevím proč to dělají, když letošní zima jasně ukázala cestu. Všichni obchodníci v česku ví, že volných peněz mezi lidem je zase letos méně než loni a tudíž se spoléhat na prodané množství nelze, ale musí to jistit přiměřená marže. Ví to každý, vyjma pana Kalouska a Pešíčka. Dokonce i Tomket pochopil,že žít a rozvíjet se z 10% donekonečna nedá. O to více mě zklamili Karasové. Pánové KK, vy nemáte potřebu soupeřit s lidmi typu p.P, kteří vám nasahají ani po kotníky,a to jak profesně, tak rozumově. Nebylo by užitečnější zase nastavit pro servis nějaké lepší % ? Když vidím ceník Barumu pro předzásobení, myslím že prostor by tu byl.. ?!
neděle, 15. ledna 2012
 
Michal
Michal Tak Goodyear Excellence 195/65 R15 91H ani neobjednávejte, pokud jste to už teda neudělali. Pan cenař ji dal za 57% za 1245 Kč + 30 doprava, skladem 323 ks. Ty brďo, za to já to podle mě ani nenakoupím.:-):-):-)
sobota, 14. ledna 2012
 
Michal
Michal Tak, že by se nic neprodalo, tak to zase ne, vždyť už teď se letní prodávají. Já si spíš myslím, že zima 2012-13 bude hodně špatná. To bude velká mizerie. To už bude krize propuknutá víc než v první polovině roku:-(
čtvrtek, 12. ledna 2012
 
motodílna
motodílna Předzásobovat se může jen blázen. Letos se neprodá ani guma a téměř všechno zbyde na skladě. Pak nezbyde, než zaplatit odvoz někam na skládku, to mi nepřijde jako dobrý obchod.
čtvrtek, 12. ledna 2012
 
Luboš
Luboš Já je poslal do prdele.Říkám jim "hoši já si to raději koupím od taxikáře a nemusím trnot ,že mi zustane hafol pneu skladem"A jak pak otočil a mlel o nějakých podmínkách ...bla bla bla.Seru na všechny.Od nikoho nic nevemu.Z léta mám 860 ks skladem a to mi zatím stačí.
čtvrtek, 12. ledna 2012
 
Michal
Michal To ale, že tyhle firmy dodávají internetovým obchodům přece samo o sobě nevadí. Tady jde o jinou věc. Pokud budeme výrobce bojkovat my, tedy ti malí, tak z toho rozhodně zastoupení nebudou mít vrásky ani náhodou. Protože tyhle dvě firmy, které dodávají eshopům, které mají ceny velmi rozumné a jsou to firmy s nějakou vizí a taky snahou o zisk a ty nás takovou měrou nepoškozují, to je prostě konkurence. Ale celou tuhle větev taky neskutečným způsobem podřezává Pešíček, protože kvůli němu ani tyto "jejich" eshopy neprodavají inkriminované rozměry, kde tomu kraluje právě on. Pokud by tyto velké firmy jako Chára apod. prostě vstali, třískly do stolu a řekli dost, prostě buď nebudete dodávat Pešíčkovi za takových podmínek, protože ani my pak neprodáváme a tím pádem se nám to tedy od Vás nevyplatí kupovat a basta, tak pak by se něco mohlo změnit. Ale my sami na to nestačíme. Jistě, výrobci budou argumentovat, že to, za co to prodává Pešíček je jeho věc, a že na něj nemůžou. To je samozřejmě pravda, ale na druhou stranu on tím podrývá samotnou hodnotu té značky, pokud prostě bude prodávat Michelin A4 za 1360 Kč nebo 1390 to už je jedno, tak tím degraduje samotnou značku. A od toho by se mělo začít. Jinak budeme pořád hrát všichni druhé housle a musíme držet hubu a krok.
čtvrtek, 12. ledna 2012
 
FERDA
FERDA To si nemyslím POO.Podívej se kolem sebe a otevři oči.Budou v prd... jako ostatní.Nějaký poblázněný taxikář,nebo i takví pro mne internetoví hlupáci a teď prominte,ale je to můj názor jako je Chára a pod. to letos určitě nespasí.Čísla jim půjdou do pořádného mínusu a oni konečně zapláčou.
čtvrtek, 12. ledna 2012
 
radek
radek Máš pravdu. A francouzům jsme úplně ukradený.
čtvrtek, 12. ledna 2012
 
Poo
Poo Mám takovou obavu že to asi tak nebude, ty kusy jim lehko dožene právě ten Pešíček, Chára či Urban který dodávaj na internet. Takže oni budou na svejch čříslech a bude jim to zcela jedno kudy to proteklo.
čtvrtek, 12. ledna 2012
 
Martin
Martin Máš velkou pravdu Ferdo. Dojde na ně už brzy, jen co si ve Francii uvědomí, že to klucí z Michelinu v Čr nedělají správně a že se jim snížili příjmy. Pak teprve budou hledat chybu a možná i najdou......:))))
čtvrtek, 12. ledna 2012
 
Ferda
Ferda Vždyť to říkám celou dobu.Michelin si nevidí ani na špičku svého nosu.Nakupovat kde se jen dá a kašlat na ně.Taky jsem nakoupil a nakoupím v zahraničí ať nemají ti blbečci z toho nic,žádné bonusy,odměny a k nám pak přilezou jak prašiví psi.Jejich nenažranost je neskutečná.Dojde na chlapce,dojde.
čtvrtek, 12. ledna 2012
 
Petr
Petr Udělal jsem to podobně, tyto rozměry jsem si objednal ze zahraničí ve větším množství a pár kusů z Michelin ČR. Cenově plus mínus na stejno, ale prémie za prodané kusy pobere někdo v zahraničí a né negramoti z Michelin ČR, kteří mají zapotřebí dodávat značkové pneu někomu jako je pešíček.
středa, 11. ledna 2012
 
 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz