Pneurevue.cz » Fórum » Jaké osobnosti či firmy byste rádi viděli v roce 2012 na stránkách Pneu revue? Jaké otázky byste jim rádi položili?

Jaké osobnosti či firmy byste rádi viděli v roce 2012 na stránkách Pneu revue? Jaké otázky byste jim rádi položili?

 

pondělí, 2. ledna 2012

Otázka ze dne 2.1.2012

 
 
 
 
Michal
Michal radek: popgom určitě ne, ten to bude mít stejný jako loni a to na mě neměl. No, Pešíček jo, ten určitě, na toho nemám ani náhodou, ale taky kvůli tomu beru hlavně rozměry, které on nemá, takže 205/55 R16 a 195/65 R15 jsem cíleně objednal jen po 20:-):-)
středa, 11. ledna 2012
 
Anonym
Anonym Michelin,Kléber,Kormorán a vše od nich zku.... každý blbec co mu to natlačí doslova do zadku.
středa, 11. ledna 2012
 
radek
radek Klebry ti zase zkur.í pešíček a popgom.
středa, 11. ledna 2012
 
Michal
Michal tak se na ty barumky na to léto vyprdněte. Já teda nevím, ale já těch barumek každým rokem prodávám méně a méně. Teda v zimních celkem dobrý, ale na léto to loni byla těžká mizerie. Lidi to vůbec nebrali, Brillantis 2 se jim nelíbí jak vypadá a bravuris 2 stojí prý za houby. Já teda sám nevím, já na barumkách v životě nejezdil, tak nevím. Ale loni to bylo v duchu, připlatím si 150 na gumě a beru Kleber. Takže jsem se už v srpnu rozčílil, že tam nezbyl ani jeden Kleber a zato několik desítek barumek ještě z tý pitomý předobjednávky. Tak jsem zatnul zuby vystřílel to s 50 kč marží a zařekl se, že barum už ne. Ale očekával bych nějakou gumu typu Bravuris 3, když už bude pomalu to štítkování. Skoro všichni vyrukovali s novinkama, Continental PremiumContact 5, Fulda Ecocontrol HP, Pirelli P1 Cinturato ve více rozměrech a Michelin Primacy 3, dokonce i nějaký Goodyear céčkový Duramax, jestli to píšu dobře, tak by se otrokovičáci mohli pochlapit a udělat nějakou bombu, ze které všichni padnou na zadek:-).
středa, 11. ledna 2012
 
radek
radek No nevím jaká je to výhra když bestdrive barumky na ipneu pouští se stejnou slevou jako do servisů.
středa, 11. ledna 2012
 
Anonym
Anonym Romane píšeš nesmysly. Po jaře si napíšeme a ty zapláčeš.
středa, 11. ledna 2012
 
Roman
Roman No tak to vidíte pánové, a opět se vyplatilo udělat předoobjednávky letního zboží v listopadu a prosinci. Už vydělávám a ještě se nic neprodalo. Už zdražil i Nokian a ostatní během krátké doby udělají to samé. No a vy co teď přemýšlíte co naskladnit a co vlastně budu prodávat a jak to je všechno drahé, tak budete vždy hrát ty druhé nebo třetí housle. Brečte pak jen sami nad sebou.
středa, 11. ledna 2012
 
Petr
Petr už je to tady, už je to tady....Continental oznámil podle serveru tyrepress.com k prvnímu lednu zvýšení cen letních osobních pneumatik pro trhy v Evropě, na Středním východě a v Africe. A toto zdražení odůvodnil vysokými cenami energií i surovin. Pneumatiky Continental podražily o 3 - 4 procenta, další koncernové značky Uniroyal, Semperita a Barum zdražily o 3 - 6 procent.
středa, 11. ledna 2012
 
Michal
Michal No, já mám ale pocit, že Popgom bere drtivou většinu gum z IHLE, protože co jsem dělal zákazníky, kteří to z Popgomu měli, tak tam byly etikety IHLE.
středa, 11. ledna 2012
 
Hruška
Hruška A jak to mají stejne grafickyů:-)) Tak se pánové podívejte na popgom a uvidíde jaký je Michelin obchodní partner-)
středa, 11. ledna 2012
 
Hruška
Hruška Když už nevím jak lidem dál lhát tak si dám na první stránku anketu jak jsou zákazníci spokojení. 1. leden 2012 - Josef B. (Radim) "Děkuji s nákupem jsem byl naprosto spokojen." Barum Polaris 3 205/55 R16 91T Barum pneumatiky Barum Polaris 3 pneumatika 31. prosinec 2011 - ANTONIN R. (VSETIN) "Jsem spokojen s rychlostí a ochotou dopravce v době vánoc." Barum Polaris 3 175/70 R13 82T Barum pneumatiky Barum Polaris 3 pneumatika 29. prosinec 2011 - Magda P. (Praha 5) "Máte perfektní služby. Příště opět nakupuji u Vás. " Continental EcoContact3 195/65 R15 91H Continental pneumatiky Continental EcoContact3 pneumatika A jak to vsichni napsali stejně :-))) i graficky. Jen se pánové podívejte na popgom.cz a vzdy si vzpomente pri objednávce od Michelinu jací jsou to obchodní partneři:-( 27. prosinec 2011 - Milan Z. (Vrchlabí) "Přesně takhle si představuji, že má správně fungovat i-shop. Všechno je skladem za solidní ceny, doprava zdarma a kurýrní služba GLS je také bez chyby. Objednal jsem těsně před svátky a na Vánoce j..."
středa, 11. ledna 2012
 
Tom OV
Tom OV Zdravím pánové kolik vám dávaj na kormorán kleber a hlavně barum na předzásobení zatím žádná sláva to není dík. T.Zbořil.
úterý, 10. ledna 2012
 
Michal
Michal No právě, ale vůči těm ostatním se to pořád vyplatí. Kde ty doby, co se prodávala Fulda sama jsou...
úterý, 10. ledna 2012
 
radek
radek Michelin je drahej. Ale co vzít jiného?
úterý, 10. ledna 2012
 
Michal
Michal Tak tirexácké předzásobení je velká sranda. Ale na druhou stranu Micheliňácké je podle mě hodně dobré, aspoň mě se to líbilo.
úterý, 10. ledna 2012
 
FERDA
FERDA Hruško,je to přesně tak jak píšeš.Ti ještě přilezou.Největší somráci jsou teď u Michelinu,tam se doslova směju jak jsou namydlení.
úterý, 10. ledna 2012
 
radek
radek S předobjednávkama bude mít problém nejen Tirex. Blbé je že pokud se bude něco prodávat bude to zase skoro za nákup.
úterý, 10. ledna 2012
 
Hruška
Hruška Jenom pro zajímavost , jak se dá pěkne poslat opětovně nabídka na předzasobení, když se objednávky nesejdou:-))....Vážený zákazníku, Z důvodu přání zákazníků o prodloužení uzávěrky objednávek,si Vám dovoluji opětovně zaslat Nabídku předzásobení letními pneumatikami pro sezonu 2012. Nabídka byla prodloužena do konce LEDNA 2012 !!! Nebo, že by to servisy nemohli spočítat, kolik se chystají objenat pneumatik:-)) Jo jo čekat čekat a ona cena bude v dubnu uplně nekde jinde!!!
úterý, 10. ledna 2012
 
Anonym
Anonym Nemusíš SJM čekat na informace z GY, zde je iformace z HN:Benzin a naftu čeká extrémní růst cen. Tento týden zdraží až o korunuZdražování pohonných hmot pokračuje rychleji, než se čekalo. Některé pumpy už začínají pomalu přecházet na ceny začínající číslem 4. Do růstu cen se promítá jak nárůst cen ropy v důsledku situace na Blízkém východě, tak i oslabení koruny. A lze očekávat, že brzy kvůli tomu zdraží i dopravci.
pondělí, 9. ledna 2012
 
Petr
Petr Tak jako všichni importéři dodávají komukoli tak všichni velkoobchodníci typu tirex prodávají za nizké ceny do ulice přes svůj či jiný /skrytý/ eshop. Nic nového a neobvyklého tu objeveno není.
pondělí, 9. ledna 2012
 
 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz