Pneurevue.cz » Fórum » O všem, co hýbe gumařinou

O všem, co hýbe gumařinou

 

pondělí, 14. května 2012

Pravidla registrace a diskuze na fóru

 
 
 
Michal
Michal Hajdo to máš pravdu, já si to představuju tak nějak podobně, protože jinak to přece není možný.
úterý, 26. února 2013
 
Michal
Michal Já stejně nechápu, jak jde s tím DPH švindlovat, já jsem na to blbej a připosranej ze všeho, takže já daním úplně všechno i TR413 je na dokladech jako samostatná položka. Ale jak jde "dobře zaúčtovat DPH" jak píše Gumař za předpokladu, že beru jenom v ČR a mohl s tím švindlovat to opravdu netuším. Jasně, pokud někdo bere z ciziny, tak je jasné, že tam švindlovat s DPH přes bílí koně a to jde velmi dobře, ale jak to dělají pokud berou jen u nás, to nechápu. Navíc přece má už nějak platit ten institut ručení za DPH za dodavatele. Já jen koukám, kam půjdou s tou cenou u dopravy, za chvíli to bude 500 Kč guma + 500 Kč/ks dopravné jen aby vylezli výš ve vyhledávačích. Zajímalo by mě jak to vypadá v EU, loni se tam žvanilo o tom, že by produkt na eshopu ve vyhledávačích měl mít uvedenou cenu se všemi poplatky, včetně dopravného a balného, že to co člověk vidí to je konečná cena bez nějakých dalších sviňáren, ale už se o tom nějak nemluví.
úterý, 26. února 2013
 
Pavel
Pavel Taky si myslím,že bere napřímo.Barum určitě.
úterý, 26. února 2013
 
Pavel
Pavel Taky si myslím,že bere napřímo.Barum určitě.
úterý, 26. února 2013
 
Radek
Radek Určitě dostává na přímo, ať už je to od conti, mich, pir. nebo GY. Ale jsou položky které mu dají prostřednictvím někoho jiného aby si nedělaly zlou krev, např jako zmíněné excellence.
úterý, 26. února 2013
 
Radek
Radek Ferdo možná že tu toho padlo i více, ale to už zase uteklo mně, páč pak to bylo smazáno.
úterý, 26. února 2013
 
cendahohen
cendahohen No letos pneu beru tak maximálně do komise,nic jínýho asi nebude mít žádný smysl.....
úterý, 26. února 2013
 
Anonym
Anonym Zdeněk.Skutečný Ferdo,já to nemohu napsat,oni by mne vyhodili z práce.Jinak ho znáš,na scéně je již jednadvacet let.To je také divné.Už dost.Psssst.
úterý, 26. února 2013
 
Radek
Radek Ferdo šlo o to že tu kdosi napsal neověřěnou in formaci že to s p. Hnídkem a Pešíčkem peče OZ od GY p. Rucker. _________________________________________________________________________No a následně se to tu rozjelo v tomto duchu: "Jirka 2 - tím se vysvětluje kde bere pan Pešíček zboží skupiny Goodyear. A to mi obchoďák leta říká, že oni jediní mu nedali napřímo. Mají to dobře vymyšlené, na špínu mají svého velkoobchodníka a oni mají čisté ruce. Tím se vysvětluje kde vzal Pešíček loni ty excellenci. Jak je psáno vrána k vráně sedá. ".
úterý, 26. února 2013
 
Anonym
Anonym §§§.Nevím co máš za problém?Je jich hodně,tak je jich tím pádem mraky.
pondělí, 25. února 2013
 
Anonym
Anonym Ty jsi taky mrak ,mraku jeden.
pondělí, 25. února 2013
 
cendahohen
cendahohen Díky §§§ za radu!!
pondělí, 25. února 2013
 
Anonym
Anonym §§§.Za celkem dobré peníze jsou celoročky Nokian-Rotiiva AT.Pak není špatné i Kumho KL78 a Hankook RF10. Vše je dostupné.Gum je mraky.
pondělí, 25. února 2013
 
cendahohen
cendahohen Pánové neměl by někdo pneumatiky letní nebo universální 285 75 16 počet 4 kusy při dobré ceně i více díky čenda.
pondělí, 25. února 2013
 
Radek
Radek Šťourale ty seš vů-.
pondělí, 25. února 2013
 
cendahohen
cendahohen No Hruško škoda že nechceš číst a dál přispívat já si myslím článek dobrý a je vidět že se najdou lidi.kteří nejen čtou ale i přemýšlí. Považoval bych šťourala.za člověka.který se nad tím zamyslel.když zjistil kde už to četl. A to je oč tu běží nejen nadávat ale vzít si i ponaučení.a né bejt jenom kyselej že mi nikdo něco vytkne.
pondělí, 25. února 2013
 
Anonym
Anonym Jirka.Ještě,že tam nenapsal že žil delší dobu v USA a NDR
pondělí, 25. února 2013
 
Anonym
Anonym Ano to je proc jsem se rozhodl dal neprispivat a snazit se to tady ani necist. Anonyme kazdy kdo si to precetl vi ze jsem to nepsal ja. To dojde kazdemu. Kdyz prvni veta je nadpis a druha ho prakticky opakuje.Tak hlavne ze tvoje pochybnost te dovedla pro jistotu ke stourani a vystoural jsi. To o tobe se tam pise,vis, kdyz se ani neumis podepsat.
pondělí, 25. února 2013
 
Anonym
Anonym Šťoural: jen pro jistotu, abyste si nemysleli, že je Hruška takový génius http://www.pehe.cz/zapisnik/2003/ceske-internetove-diskuse-jsou-dusevni-zumpy
pondělí, 25. února 2013
 
cendahohen
cendahohen Proč se tu pořád dohadovat kvúli pár mentálně retardovanejm,tak ať mohou na forum jen ti co se registrují,když jsme poserové.
pondělí, 25. února 2013
 
 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz