Pneurevue.cz » Fórum » O všem, co hýbe gumařinou

O všem, co hýbe gumařinou

 

pondělí, 14. května 2012

Pravidla registrace a diskuze na fóru

 
 
 
cendahohen
cendahohen Anonyme díky za info ohledně pána z Třeboně.
pondělí, 25. února 2013
 
Anonym
Anonym §§§.Hruško to je sice pravda,ale je také ta druhá strana kdy řekneš pravdu a hned se ti za to někdo pomstí kontrolou,udavačstvím apod.Takže každá mince má dvě strany.A anonymita patří k dnešní době.
pondělí, 25. února 2013
 
Anonym
Anonym Muj poslední příspěvek viz: níže. Mějte se panové a tem jinym hodně štěstí a uspechu. Komunikovat musime jinak ne tady a takhle.
pondělí, 25. února 2013
 
mensa
mensa Brilantní komentář.
pondělí, 25. února 2013
 
Anonym
Anonym České internetové diskuse jsou duševní žumpy Internetové diskuse, včetně komentářů čtenářů k různým článkům, vypovídají mnohé o úrovni demokratické kultury. V České republice je úroveň těchto diskusí katastrofální: diskutující jsou vesměs netolerantní a sprostí, málokdy nabízejí věcné argumenty. Zdá se, že pod slupkou institucionální demokracie je mentalita v Čechách ještě pořád značně bolševická. Český internet je nebezpečné území. A to doslova. Stává se postupně rájem extremistů všeho druhu, dokonce je možné tvrdit, že různá diskusní fóra na internetu, které jejich účastníci a správci vydávají za projev demokracie a otevřenosti, demokracii přímo ohrožují, protože v nich převažují extremistické názory. Svoboda má smysl jen tehdy, pokud respektuje určitá pravidla, pokud neznásilňuje ty druhé. V liberálních demokraciích navíc obecně platí, že za svobodu „platím“ tím, že neskrývám vlastní identitu. Anonymita internetových diskusí není zdrojem svobody slova, ale jejím ohrožením. Anonymní diskuse jsou pouze kolbištěm zamindrákovaných zbabělců, kteří si v nich ukájejí nízké pudy, za něž by se jinak veřejně styděli. Mnoho diskutujících využívá anonymity různých diskusních fór především k uvolnění vlastních frustrací. Mohou urážet druhé a vylévat si zlost bez obav, že by je někdo mohl konfrontovat jako konkrétní osoby. Mohou kádrovat či činit temné narážky na minulost a morální profil autorů článků, které komentují, aniž by jim hrozilo velké nebezpečí, že se autor bude bránit. Je v tom kus zbabělosti a intelektuální pohodlnosti. Zbabělosti proto, že mnoho z diskutujících by se pod své názory z různých důvodů neodvážilo podepsat. (Že by to bylo ještě dědictví komunistického rozdvojení mysli, kdy byla většina lidí hrdiny jen na chalupě nebo v kruhu rodinném?) . Intelektuální pohodlnosti proto, že skutečná polemika vyžaduje strukturované argumenty a věcnost. Zdá se, že panuje úzká souvislost mezi způsobem řízení motorových vozidel v té které zemi a kulturou internetových diskusí. V autě jsme také chráněni částečnou anonymitou, takže, pokud k tomu máme sklony, můžeme si na ostatní účastníky dopravního provozu „vyšlápnout“, „natřít jim to“, ukázat, že jsou „blbci“, aniž bychom museli opustit skořápku svého vozu. Jak víme, v Čechách je chování řidičů za volantem v průměru děsivé. Pokud bychom v době 22. výročí sametové revoluce měli soudit kvalitu české demokracie podle kvality internetových diskusí, musíme bohužel konstatovat, že je na tom demokracie u nás dost špatně. Pokud chce kdokoliv pochopit smyl slovního spojení „demokracie bez demokratů“, nechť se začte do českých internetových diskusí.
pondělí, 25. února 2013
 
Anonym
Anonym Jeden pán z Třeboně-Pešíček
pondělí, 25. února 2013
 
cendahohen
cendahohen Hele já sem nějakej vopožděnej kdo je ten taxíkář,drožkář??
pondělí, 25. února 2013
 
Anonym
Anonym Zdeněk.Ferdo právě,že to tady někdo napsal,kdo dodává tomu nejmenovanému taxikářovi.A hned byl průser.Myslím,že psali o nejmenovaném nějakém prodejci z Jablonce a jeho nejmenovaném pobočníkovi v superbu.
pondělí, 25. února 2013
 
Anonym
Anonym Poo.....taxikářské prasozvíře....díky ferdo takhle jsem se za celý den nezařechatal :-)))
neděle, 24. února 2013
 
Anonym
Anonym Tak co se to tu děje za neplechu?Chvíli Vás tu nechám o samotě a vy hned takhle z ostra tady děláte nějaké hlouposti?Žádná cenzura nebude je demokracie a je třeba říct pravdu hlavně těm co se jim to nelíbí.Mi stačilo že ze mně byl někdo posraný a hned si sprostě použil moje jméno které jsem tu už dávno používal.Stéjně mu to chudákovi nevyšlo.Částko mám radost že máš taky srandu jako já z tebe.Vážím si na tobě odvahu tady psát a i když tě nemám vůbec rád a beru tě jako internetového boročka,přesto bych tě sprostě zatím jinak nenazval.Na kravatové interneťáky mám svůj názor a ten se nezmění. Jsou to skunci oboru kteří smrdí už i na fotce časopisu.Je únor nervozita u výhradních a obchoďácích stoupá.Čísla nejdou dohnat,sehnat,nahnat tak to chlapci nebudou odměny.To bude kartáč zhora.A ti největší chudáci to namrskají otrlému Pešíčkovi na shop a je to v pr...Barum za 44%Nokian zimní za 59% apod.Takový bordel tu je a tady se řeší nějaké pytloviny se jmény!Vysmolit se na takové kraviny a věnovat se pořádné práci je potřeba.Kde to neskutečné taxikářské prasozvíře na ty ceny chodí?Jak to že to nemají ostatní dobré pneuservisy?Kdo mu to dodává?Proč mu to dodává?To jsou otázky kterými se má i tento časopis zabývat a ne cenzurou nějakého jména kterému se nic neřeklo a jen si pobrečel někde ať to vymažou.Do prkvančic proberte se!!!!!!!!!!!
neděle, 24. února 2013
 
Michal
Michal Čendo ono to ale co udělali není tak nezištné, oni jen hezky napsali to, co spousta firem chce slyšet, nic víc v tom není. Na druhou stranu si nepamatuju, že by T. někdy nutil vyloženě do předobjednávky, protože ani ta předobjednávka nikdy nebyla tolik výhodná oproti normálnímu nákupu. Co je ale spíš zajímavější je žo, že od 1.3. se co jsem pochopil z té zprávy na boku, že se vrací ke kalkulačním cenám výrobce a ne ty jejich VO ceny. Jestli to teda dobře chápu. To jsem zvědavý, co tam od 1.3. bude.
sobota, 23. února 2013
 
Anonym
Anonym To jako to,že mě nenutí do předobjednávky??No a , mají svou AXA pneu.Ty jejich ceny stojí za prd.
sobota, 23. února 2013
 
cendahohen
cendahohen Koukněte na Tirex.!
sobota, 23. února 2013
 
Anonym
Anonym Včera jsem byl v kině na Troskovo filmu Babovresky hříšné ves, a co ve filmu nevidím? Dodávka s nápisem jak kráva Dobrepneu.cz a pan Částka tam veze pneumatiky. Myslel sem ze vypadnou z křesla. To musí mít dobrepneu poradny zisky když muže dávat reklamu do filmu. Jirka K
sobota, 23. února 2013
 
Anonym
Anonym Poo. Děkuji redakci za doplnění ankety o počet hlasujících
pátek, 22. února 2013
 
Anonym
Anonym Bořek-Třinec--Hezký páteční večer přátelé. Tak si jen tak vyjedu s rodinkou na dva dny jarních prázdnin pryč do klidu a pohody hor bez internetu, bez telefonu a co tady nevidím? Jejejejejejda to se tady dějí tedy na té naši diskuzi věci. Nebudu se momentálně nějak moc vyjadřovat.Nejsem přesně v obraze. Nevím o koho a o co přesně šlo, ale určitě nesouhlasím s nějakou mazací akcí ač už od kohokoliv. Nejsme někde v lágru, aby se tu likvidovala třeba i pravda a budoucnost pneuoboru. A že se tu dějí věci a nejenom pneuservisáci se do toho opřeli a sledují vše mnohem bedlivěji je potřeba vyzdvihnout a ne mazat. Výjimkou je že tady někdo napíše že je p. Částka pí,ho,ku apod. a nepodepíše se a také že nějaké XY pneu jméno je sexuální deviant, pedofil a nevím co ještě. Toto beru za hrubé porušení všech pravidel a mazat okamžitě. Pokud je však schopen dokázat že to tak je, má důkazy které zveřejní a třeba se pak nepodepíše, je to podle mne v pořádku. Proč? Vím sám co jsem zažil a měl když se zde bez ostychu podepisuji za udavače v patách a pak následné kontroly otravovali a přiznali že to bylo na udání, pak i pomlouvače a jejich ubohé žvatlání mne vůbec neodradí, výhružné vymyšlené emaily, tajné sms, atd atd byly taky dost časté, ubohé a chudé myšlenkou. Jsem připraven opět klidně jmenovitě na kohokoliv napsat názor, když budu vědět že mám pravdu, informace a pokud si pevně za tím budu i stát.Takže pokud se tady něco stalo a je na to jasný důkaz, ale né že jedna bába povídala, zveřejněte to a nemažme to. Je potřeba se o tom férově bavit, psát a mluvit. To je můj názor. Bořek.
pátek, 22. února 2013
 
Michal
Michal Já taky ne, dodavetele mám prakticky všechny v Praze, takže jednou za sezonu si vyčlením den a udělám několik koleček do přistaveného kontejneru. Ale jak bych to řešil například s káčkama (jméno jen pro příklad, protože je mám od sebe 400 km), tak to opravdu nevím, to by mě taky docela zajímalo jak to firmy řeší?
pátek, 22. února 2013
 
cendahohen
cendahohen Beru od dvou dodavatelů a nemám z jejich strany s likvidací žádný problém GPD TIrex.
pátek, 22. února 2013
 
DobrePneu
DobrePneu Tam kde zavážíme vlastními auty s likvidací není problém. Jinak likvidujeme kdekoliv , ale minimální množství je alespoň 2 tuny, tedy kolem 250 ks osobních pneu. U menších pneuservisů kteří prodají méně než 200 ks za sezónu to bývá problém. Samozřejmně je možné použité pneu dovést k nám, ale to je v případě větší zvdálenosti nesmysl. Jak to řešíte u vás, když berete od různých dodavatelů?
pátek, 22. února 2013
 
Anonym
Anonym By mě zajímalo,jak třeba řeší zpětný odběr? Pár známejch od něj bere ,ale neví kam s tím.Je to cca 300 ko do roka a nemaj to kam dávat.Jsou to boudaři.
pátek, 22. února 2013
 
 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz