Pneurevue.cz » Fórum » O všem, co hýbe gumařinou

O všem, co hýbe gumařinou

 

pondělí, 14. května 2012

Pravidla registrace a diskuze na fóru

 
 
 
Radek
Radek Pozváni jsme.
pátek, 8. února 2013
 
Anonym
Anonym No jo Petre jenomze ja nevim kdo jsi?
pátek, 8. února 2013
 
Hrouda
Hrouda Nepřehmal a ani jsem to nepočítal nechávám si to rovnou udělat na finančáku . 500M2 Servis občanská vybavenost. cena10kč x 1,5 koeficient podle zákona to už je 15kč krát počet obyvatel koef. x2 30kč/m2 x500m2 je 15000kč a 2000m2 za speněné plochy a nádvoří je druhejch 15000kč moc prýma.
pátek, 8. února 2013
 
Anonym
Anonym §§§.Hroudo 30tisíc daň?Jsi to pořádně přehnal!!!Já mám servis s 1500m2 pozemkem a 250m2 zastavěné a platím 4000kč.
pátek, 8. února 2013
 
Anonym
Anonym Petr - já Hruško jedu.
pátek, 8. února 2013
 
Hrouda
Hrouda Přesně vím co bude následovat . Udělaly to a zajely do conti jen pro to, aby méně zaplatily a pokud mají můj nákup tak taky méně zaplatí. A po zkušenosti že jim napálím práci tam i montáž udělají jenom já budu žrát omítku a poradí to i dalším kteří rádi ušetří. Protože zemědělci a pastevci jsou chudáčci a každý je okrádá. (příklad já platím za servis daň z nemovitosti něco kolem 30 000kč za rok a oni za ty hektary platí pár špalíků protože průmysl je v jiné skupině než zemědělství a další zla která se jim dějou každý zná nafta zelená atd. Na Žofín mě nikdo nepozve. Ani bych nešel mám moc práce se statkářovejma kolama.
pátek, 8. února 2013
 
Anonym
Anonym Panove tak zitra na Zofine, reprezentacni ples Continental Barum, kdo z Vas co tu pisete je pozvan?
pátek, 8. února 2013
 
Anonym
Anonym Petr - vítěz jseš Hroudo ty, udělej rychle novej ceník prací - vizuální kontrola dovezených pneu 300kč kolo a je to ne.
pátek, 8. února 2013
 
BroukPytlik
BroukPytlik Tak to mi hlava nebere. A nechtěj k tomu montáž zadara? Třeba v neděli poobědě ...
pátek, 8. února 2013
 
Hrouda
Hrouda Já je to nenaučil nakupovali u nás tak jsem je přezouval to jsem zjistil včera že semnou vyjabávaj. Poprvé a naposled.
pátek, 8. února 2013
 
Anonym
Anonym §§§.Co to přezouváš???Ať si jede do Ustí.Sám si za to můžeš,že si z tebe dělají vola.
pátek, 8. února 2013
 
Radek
Radek No to snad ani neni možný !!!
pátek, 8. února 2013
 
Michal
Michal Hroudo, to je strašný...to člověk neví jestli se má smát, co všechno je možný nebo rovnou plakat...
pátek, 8. února 2013
 
cendahohen
cendahohen Hroudo co ti na to říct ??? TO fakt nevím !!! Smutnej příběh Pneuservisů v čechách,možná dopadnem jak posleddní český VLK.
pátek, 8. února 2013
 
Hrouda
Hrouda Práce nic moc prodej velká tlustá nula a bodejť bych prodával on to contitrade servis v Ústí nad Labem zvládne za mě. Teď vážně statek na rozpad hubený krávy, celkový roční obrat ve stovkách KORUN !!!! a pán dostal nákup jako já !!!!! a jako perlu, zboží si nechal zavést k nám na servis rozvozem Contiatakdál a já mu mám doručit fakturu a nechat jí podepsat a při dalším závozu si jí u mne vyzvednou. Tak jo a můžu ještě něco udělat ???? nebo můžu jít sezout ty prašivky co přivezl ten velkostatkář a obout to co si koupil ve vaší síti??. Super
pátek, 8. února 2013
 
Anonym
Anonym 12345 dnes celkem dobrý 235/65R17 4ks +al disky,,225/50R17 4 ks,zatím 4 geometrie a 1 spojka+olej.Po týdnech "okusování trubek " mírná náplast.
pátek, 8. února 2013
 
Michal
Michal nemalujte čerty na zeď....s optimismem a slušností nejdál dojdete. Já se tím řídím pořád a funguje to:-)
pátek, 8. února 2013
 
Anonym
Anonym Petr - ano, budou stejně špatné jako loni
pátek, 8. února 2013
 
BroukPytlik
BroukPytlik samozřejmě Čendo, že je to i tím. Taky vysokou cenou benzínu a nafty a v podstatě zdražováním všeho. Stejně ale čekám, že jarní a letní prodeje budou stejně dobré jako loni.
pátek, 8. února 2013
 
 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz