Pneurevue.cz » Fórum » O všem, co hýbe gumařinou

O všem, co hýbe gumařinou

 

pondělí, 14. května 2012

Pravidla registrace a diskuze na fóru

 
 
 
FAKE
FAKE Anonym: no ono je to težký, v téhle branži v e-sektoru je těch propojení tolik, že si nemyslím že to má cenu nějak zvlášť prožívat. Modacar rozjel k tomu všemu co uvádíš nedávno nový projekt http://www.pneumatikator.cz, spousta pneuservisáků by se asi divila, kterého VO jsou http://www.nejvyhodnejsipneu.cz (ikdyž se to samozřejmě dá dle sortimentu poznat ;-) ) No když si k tomu připočteš spoustu dalších profláklých věcí jako 123pneu.cz či ipneu.cz říkejme tomu jak chcete, AXA-pneu, Nejlepsipneu.cz........prostě pokud někdo za PNEUB2B je ochotný platit a je přesvědčen že mu to něco přinese tak je to podle mě jeho věc, stejně jako je je Tvojí věcí proti tomu brojit. Tj. když to shrnu, pokud by se to tu řešilo do důsledku, tak tu každý nadává prakticky na všechny výhradní i VO a neměl by odkud brát. Kdo namítne, že bude brát z ciziny, tak až pár takových obchodů zrealizuje tak taky zjistí, že to má svá úskalí od výše limitu, přes dodací lhůty a podobně. Prostě dle mého osobního názoru je nejlepší najít si jednoho, dva, tři stabilní partnery, kterým může opravdu věřit, že co slíbí dodrží a s těmi dělat větší část obratu. Závěrem dodám, že je to můj úplně poslední příspěvek tady, ikdyž mě asi občas budou svrbět prsty. PS: FERDO zdar a sílu ! ;-)
středa, 7. listopadu 2012
 
Anonym
Anonym No jo, chytré tlačítko, to je věc, lepší je mít ale chytrou hlavu-pouze faktická připomínka. Pouze mě děsí ta posloupnost OK pneu......................................pneu B2B. Těmto lidem bych neposlal měsíční paušál ani 5kč.
středa, 7. listopadu 2012
 
FAKE
FAKE Anonym: na OR je takové chytré tlačítko a to sice "hledej vztahy" takže když si na něj klikneš u osoby která Tě zajímá, tak hned uvidíš jestli je podobnost čistě náhodná nebo ne a pokud to tu máš potřebu ventilovat, tak to bude mnohem přehlednější. V tomto případě TI vyleze toto http://obchodnirejstrik.cz/osoby/?sg=1&q=Patrik%20V%C3%A1clav%C3%ADk&ri=N61jI4NTQxNA%3D%3D80NzgwM nicméně pořád tvrdím, ať každý dělá co umí ......
středa, 7. listopadu 2012
 
Moris
Moris Jinak co se týká výhradního autosalonu očividně jim teče dost do bot, v jednom jsem se byl podívat na dílně když jsem jim tam vezl nějaký kola.... Z venku krásná provozovna neni kde zaparkovat ale pěknej showroom ..... ovšem za dveřma dílen stroje snad ještě po Žižkovi..... geometrii tak 8 let starou montážní stroj noname a taky už měl něco za sebou velmi stísněný prostor na dílně, poměrně neochotný presonal..... Nejvíc mě baví když přijde zákazník a nabídnu mu moji zánovní geometrii a on na to, že jde na kontrolu příští týden a vše mu tam udělají s jistým vírazem na tváři že jinde než tam to líp neudělají... Stačí aby nebylo vidět na dílnu za žádnou cenu tam nikoho nepustit, tvářit se profesionálně, přesně objednat jinak že nemáme čas. Taky se perou o každýho zákazníka na servis, občas dělají prasárny.
středa, 7. listopadu 2012
 
Anonym
Anonym Firma PNEU OK shop s.r.o. byla zapsána do obchodního rejstříku u Krajského soudu v Ostravě dne 6.10.11.2003. Byla založena 2 fyzickými osobami - Ing.Aleš Osmančík, Radim Kvasnica ; MODACAR s.r.o. - Ing. Aleš Osmančík, dat. nar. 20. ledna 1978 Radim Kvasnica, dat. nar. 23. srpna 1974 Ing. Patrik Václavík, dat. nar. 28. února 1978 Horní Lhota, Družstevní 143 B2B Europe s.r.o. Praha 8 - Karlín, Pobřežní 18/16, okres Praha Hl.m., PSČ 186 00 Ing. Patrik Václavík, dat. nar. 28. února 1978 Horní Lhota, Družstevní 143, PSČ 747 64 den vzniku funkce: 4. února 2011 Mgr. Vladan Tisovský, dat. nar. 15. května 1974 Ostrava - Moravská Ostrava, Sokolská třída 871/6, PSČ 702 00 podobnost není čistě náhodná
středa, 7. listopadu 2012
 
Anonym
Anonym Bořek-Třinec---jen více takových článku--- http://www.novinky.cz/finance/283677-sjete-pneumatiky-mohou-ridici-pri-smrtelne-nehode-u-soudu-pritizit.html
středa, 7. listopadu 2012
 
Moris
Moris zdravím: Tak sezona nám už doznívá a musím říct, že byla pro mě dobrá co se týká prodeje i práce. Letošní zima se mi krásně nesla v nových pneumatikách osobně jsem to ani nečekal co se prodá.....Michelin mi předehnala značka Continenal -pro mě velmi dobrá dostupnost třetí místo místo v os. Kleber o proti Barumu lepší a ziskovější i když jsou taky z rumunska.....Když jsem to tu pročítál, všiml jsem si, že pondělí z minulýho týdne nebylo opravdovým masakrem jenom pro mě, plný parkoviště osobáku a do toho začali najíždět nákladní samozřejmě s věcma, který se mohli udělat za včasu kromě pár defektů a všechno hned..... Co si musím pochválit jsou firmy s osobníma autama opravdu to vzali vážně a začali přezouvat v čas i když bylo velký teplo a nečekali na sníh. Jinak další větší prodeje čekám, až s příchodem sněhu....
středa, 7. listopadu 2012
 
Anonym
Anonym V tomto zkurveném státě bude hodně lidí rejt držkou v zimi. Farmář co ho dělám dostává od Agrofertu dnes za tunu pšenice 5700 Kč . Na oplátku mu zdražili naftu, osyva,chemii,elektřinu, prakticky všechno. Pravil, že není daleko doba, kdy bochník chleba se bude blížit 100.
středa, 7. listopadu 2012
 
Anonym
Anonym Guma.Jirko asi to tak bude jak píše Michal.Ale nejhorší to bude pro importéři a překupníci.
středa, 7. listopadu 2012
 
Anonym
Anonym Tady se míchájí hodinky a holikny. Pneu B2B je velkoobchodní platforma s VO dodavatelema z čech, německa, i polska. Eios je podobná platforma pouze pro frančízanty Point-s. Riverworld a jejich Nejlepší pneu.cz je Grilovo nový shop, kde cenou útočí na pešíčka, pneunet, KK a jim podobným. Tímto shopem chce asi strhnout celej internet. Všechny srovnávače jsou pro prodejce časovanou bombou, je jedno jestli do ulice nebo na servisy. Prodejci to budou mít asi těžké, proto díky bohu za servis a věrné zákazníky
středa, 7. listopadu 2012
 
Anonym
Anonym Jirka - Michale horší než loni ? To ještě jde ?
středa, 7. listopadu 2012
 
Michal
Michal ...tak nám páni nahoře to dph protáhli..nevím, jestli tam sedí kašpárci nebo lidi, kteří neumí vytáhnout hlavu z vlastního zadku, ale pokud lidé budou méně utrácet, tím méně se odvede do kasičky DPH....pánové ty penízky co jste vydělali na zimě šetřete, abyste se nedostali do problémů, jaro bude asi jedno z nejhorších za posledních 10 let.
středa, 7. listopadu 2012
 
Anonym
Anonym alias griloušek na scéně.
středa, 7. listopadu 2012
 
Anonym
Anonym Já je kontaktoval, odpovědi na otázky naučené, na odborné neurčité, obecné, zkrátka IT projekt se vším všudy. Možná to fungovat, ale já mám pochybnosti. Velkou neznámou je, kdo za tím ve skutečnosti strojí ? Že by nej-lepší pneu - Riverworld s.r.o. ,alias Wedos sídlíci v Černošicích v chatce zahradní kolonie na břehu Vltavy, společně se spoustou jiných firem a mající neznámé majite na Kypru? Možná že jóóó, možná že nééé. Dozajista to ale nebude malý Jarda z Horní Dolni.
středa, 7. listopadu 2012
 
Anonym
Anonym Bořek-Třinec--Míšo je to trochu jinak, ale to tady neřešme. Ber to že by tak mohl jít každý a zadarmo využívat výhod, slev apod. A ten Points taky musí dodrřžovat určitá pravidla a platit třeba před limitem než ten servis. Je to složité a myslím že i spravedlivé.
středa, 7. listopadu 2012
 
Michal
Michal Já nevím Bořku, sice je to vratné, ale podle mě to stejně nic neřeší. Když budu podvodník nebo nebudu chtít zaplatit, tak jim sice dám 50 klacků, pak odeberu gumy za 300 tis, nezaplatím je, tak je padesátka slabá záplata...
středa, 7. listopadu 2012
 
Anonym
Anonym Bořek-Třinec--a to druhé pneub2b neznám, jen vím že v životě bych nedal nějaký měsíční paušál že budu nakupovat u nějakých podvodníků gumy kteří pneumatikám rozumí jako koza náklaďáku. Ti mi je radi ještě nabídnou a zadarmo.Prodejců je jak ..... a ze zahraničí to je někdy za ceny i s dovozem až na servis že ti naši poblázněnci se nechytají. A já bych měl platit někomu zálohu? Se zbláznili..
středa, 7. listopadu 2012
 
Anonym
Anonym Bořek-Třinec--Základní vstup je 50 tisíc a je to vratná záloha v případě odchodu. Je to i taková malá jistina proti třeba najednou zlobivým servisům a taky myslím solidní cena za kvalitní služby. Je na každém jakou cestu zvolí. Nikoho nikde nic netlačí, nikomu se nic nepřikazuje. Je tam svobodné rozhodnutí.
středa, 7. listopadu 2012
 
Michal
Michal částka má to pneub2b, ale celkem čerstvě.
středa, 7. listopadu 2012
 
Michal
Michal ....já pořád nechápu, proč bych vůbec měl něco sakra platit??? Proč??? Tak jsem sakra zákazník, odebírám gumy a platím za ně. Co je to zase za alibismus, nějaká záloha při splatnosti.....
středa, 7. listopadu 2012
 
 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz