Pneurevue.cz » Fórum » O všem, co hýbe gumařinou

O všem, co hýbe gumařinou

 

pondělí, 14. května 2012

Pravidla registrace a diskuze na fóru

 
 
 
Anonym
Anonym Jo a zadni pneu na Aventadoru 335/35/20 za sehnani a spostu telefonu a usilí vdecim Honzovy Ruzickovi z GPD, v Pirelli mi rekli ze to nepujde, ze nejsou dostupne:-))takze dik Jendo jsi dobrej:-)
neděle, 28. října 2012
 
Anonym
Anonym Hezkou nedeli panove, tak takovy napor jsem za posleni leta nezazil. Jak se spoji snich s blizicim se 1.11. bude asi zle i dalsi roky. Zlate loni: teplo postupne przouvani pro ty co jsou poctivi, firmy a ti co myslí že je povinost od 1.11. bez ohledu na pocasi, pak to tochu polevilo a okolo 10.11.prisla zima a dorazilo se to. Ale letos je to napor nevydanej:-(( vlastne:-))) . Proste chtej prezout skoro vsichni. Tak kolobouk dolu pred vsemi co to zvladete bez nervu hadek atd. Respekt ke vsem takovym. K tady zminenym tematum. Prezou X6 na rychlost je podel meho nesmysl. Takove kola se musi udelat s co nejvetsi peclivosti a zakaznik to musi zapatit. Pak neni duvod spechat. Verim ze se to da udelat velmi rychle, ale proc proboha kdyz je zaplaceny precisni a kvalitni postup. Udrit se umi kazdej. Ale udelat precizni praci v klidu a pohode a jeste doastat zaplaceno to je podle meho groo kazdeho oboru. Ne litat kolem auta jak strelenej:-)) Jinak jak psal SJM opravdu neni mozne se z cekajicich zakazniku podelat ale zase podle meho nazoru je mozne delat 12-14 denne po dobu 14 dnu pri dodrzeny pauz na jidlo dostaku piti a dodrzeni odpocinku at kratkeho behem den. Delat cely den jist v chodu a ani si na nesednout na 10 minut ke kafi je picovi.... Jinak u nas 3 stani + 1 z automechnicke dilny pro montaze celych kol. Denne 65-85 vozu provoz 7-19 dvakrat 20:30 . A v sobotu odpoledne odmena za tvrdou praci Prezuti Lamborghini Aventador na zimní pneu. Jo to absolutní skvost a moci na tom aute udelat je skvely pocit. Taky velka zodpovednost ale vyplatí se pro ten pocit. Prezutí na Corghi Master 26 je absolutní písnička. A pri vyvážení s Hawekou to nechtělo víc jak 50 gramu. Závaží Hofmann v ruzných barvách k vozu nebo k disku podle preni zakaznika od firmy BVB takze diky Lukasi Pavelko:-)) No proste asi pneuservisní orgasmus. Umení udelat poradne auto se zadny prodej cehokoliv nevyrovna. Drzte se dalsi tyden.
neděle, 28. října 2012
 
Hrouda
Hrouda Koukám že taksikáři mají dobrou pověst všude. A tak si rači pořídí zuvačku a dělají si to ve volném čase a toho mají hodně , tak ještě pár lidí z ulice a co není na rytu z drožkaření udělají na přezouvání jako ten ko.... t vedle mě.
neděle, 28. října 2012
 
Michal
Michal Taxikáře a cikány nedělat. taxikáři jsou pro mě jak červený hadr na býka, s těma se slušně nebavím, i když se přijdou jen zeptat, hned vyhazuju...
neděle, 28. října 2012
 
Anonym
Anonym SJM--je to pravda, slušnost se dnes nenosí a letos je to zatím nejhorší. Ve středu telefon od gen.řed. že by potřebovali přezou flotilu 7 superbů.Říkám, dobře a nejlépe tento týden, příští má být zima. Odpověděl: No to né, venku je krásně, já měl na mysli příští týden. V pondělí ale máme přípravu na audit, v úterý audit, ve středu to asi nestihneme, nejlépe ve čtvrtek, protože v pátem máme volno, ale potřebujeme to hned, nemáme čas někde čekat v řadě. To byl příklad toho slušnějšího jednání. Dosloma milujeme taxikáře. Na čem tady jezdí se nedá nazvat jinak než staré, řezavé kurvy. Ten "podnikatel", co vozí lidi, měl v pátek na octavce 13 strzěných šroubů, není to za co zvednout, nemá prý peníze, hlavně že jeden jako druhý si udělal z benzinky závodku. Sedí tam vylepení celý den, popíjí coly, presso, nějakou bagetu, bratru za 400-500 denně, pravila známá z pumpy. Kluci si pro odlehčení tipují klienty od 1 do 5, jako ve škole. Omrknou řadu a podle auta a tváře uzavírají sázky. Docela funguje spojení nadupané auto, kožená bundička = vysoké sebevědomí, nepodložené ovšem IQ. Jak něco takového vidíme u nás prvně, je jasné, že přijel hledat nějakého vola, který nejlépe zadarmo, udělá, co jeho nagelovanou hlavičku napadlo. Téměř vždy je to pěkná pí.... . Pokud ho ve vší slušnosti odkážeme někam, nevím proč, ale všichni jsou tak nějak spokojenější. Až se divím, kolik lidí právě přezouvajících nám to schvaluje, když to vidí a slyší na vlastní uši.
neděle, 28. října 2012
 
Anonym
Anonym Neprodávají to ve velkém Káčka?? A za nehoráznou cenu.
neděle, 28. října 2012
 
Michal
Michal Bořku, přemýšlel jsem o těch zimákách, jak jsi se ptal, protože mě to vůbec nenapadlo sledovat a můžu Ti říct, že co si vybavuji, tak se všichni přezouvali z letních, takže ti dojížděči to z větší části vypustili a nechají to tam úplně na doraz. Je fakt, že min. týden mi jeden kluk říkal, kde ti lidi jsou, když tolik aut viděl na dojížděných zimákách. Jinak s těma Wanli je to sílá. Já nejenže nechápu, že si to vůbec někdo je ochotný koupit a chtít to namontovat na auto, ale, že se to vůbec někdo nestydí prodávat, tím ten prodejce klesá na totální dno....
neděle, 28. října 2012
 
Anonym
Anonym Bořek-Třinec--Tak jsem se teď prošel s malým do TESCA koupit nějaké nutné věci a tak jsem hodil očko po autech. Viděl jsem tak 50 vozů a jen tak okem to vidím že 30% vůbec nepřezuto, 20-30% zimní dojižďáky a 40-50% nové zimní nebo velmi dobré. Taky jsem dnes na servise a zvoní mi tu pevná a firemní mobil. Neberu to ze zásady. Na soukromý mobil zatím 3 a že jestli jsme schopni je přezout, že zítra musí jet brzo ráno a takové ty běžné plky. Říkám, klidně zavolám mechaniky, přijeďte před servis až tam budete zavolám mechanika a výjezd se účtuje za vaše auto 500kč bez dph.+ samozřejmně práce. Tak to dneska nechtějí, oni by nejraději jako normálně a ještě asi i se slevou. Jeden dokonce, že má své nové 17 gumy Wanli co mu v pátek přišli z internetu a že to je pro něho nutné přezout. Tak jsem mu řekl i z výjezdem přes dva tisíce a on jestli jsem se nezbláznil. Já mu řekl jestli se on nepobláznil když si dovolí doslova otravovat v neděli před objedem a vozit si do servisu nějaké hajtry z Číny. Ať si je jde přezout tam kde je koupil a neruší při nedělní pohodě. A byl klid. Co si ti lidi dovolí je až neskutečné. Hlava mi to někdy nebere.
neděle, 28. října 2012
 
FAKE
FAKE SJM: po dlouhé době zase příspěvek co má hlavu a patu, kéž by se tu diskuze ubírala tímto směrem
neděle, 28. října 2012
 
Tire
Tire SJM hezky napsané! jinak... člověk si takhle v neděli zajde do práce hlavně uklidit, dopsat pár faktur a šup 5 zákazníků 4 sady contíků prodané... ale odpoledne vážně budu odpočívat :-)
neděle, 28. října 2012
 
Anonym
Anonym SJM--zase omylem entr.--- straší nás nástupem komunistů, ale oni tu všude jsou tak jako tak, jen jsou zalezlí v jiných stranách, úřadech i firmách. Ty dva miliony se jen tak po listopadu nevypařili. Je otázkou, kteří jsou nebezpečnější. Stačí se podívat, kdo se dere na na prvního občana státu.
neděle, 28. října 2012
 
Anonym
Anonym SKM--dobré ránov šichni. Máme tady přes noc 1 cm sněhu, tak se těším na zítřejší cvrkot. Lépe to počasí nemohlo načasovat. Bylo včera docela zábavné sledovat v TV, kde policie nepouštěla do zasněžených kopců na letních gumách, nicméně podle zákona je vše v naprostém pořádku a takový řidič si prý dokonce na postup policisty může stěžovat právní cestou a má velkou šanci. V naší zemi, kde se justice důsledně drží litery zákona, nikoliv smyslu zákona, jak je nám dokazováno dnes a denně, je to možné. Jinak naprostý souhlas s Bořkem, dojížděných zimáků jsme měli asi 2-3 sady. Je fakt, že 80% lidí namá o nějakých 4mm ani potuchy a když jo, tak si doma šuplerou změří , že mají 4,3 a školí nás, jak jim chceme vytahovat peníze z kapes. V pátek jsem takovým již říkal, že jde o jejich život, nikoliv můj, tak co je mi po tom, až potom zmlkli. Také jsem zvědavý, když to spadlo najednou všude, jak to bude vypadat na e. Je zábavné zkoumat ve zboží, jak všíchni mají gumy skladem, ale po rozkliknutí se dozvíte, že jsou skladem, ale na totaz, nebo jsou skladem a budou dodány za 5 až 10 pracovních dnů, nebo jsou v externím skladu, ale za jinou (vyšší) cenu a poslední perlička: mladý mužský hlas na dotaz,zda mají 205 60 16 A4 se plal, jakou značku a zda myslím zimní nebo letní ! Potom suše konstatoval, že ji má v "sekundárním skladě" a prověří její dostupnost. Od toho času jsem ho neslyšel. No a nejlepší na konec: Manager jednoho nejmenovaného BD obvolává servisy, zda by mu neprodali pro známého Barumku 165/70 13 pol3, že nechce vypadat jako naprostý blbec. Bylo mu trapné, odkazovat na ipneu, kde je před časem ještě měli, ale pro servisy již nebyly. Dnes již nemají nic ani tam.To se člověk pak nediví slovům zaměstnance, který na jednoduchou otázku odpovídá: " Když u nás levá ruka neví, co dělá pravá". P.S. Jsme asi blbečci, ale my se s X5 na 19 onanujeme i 40 mimut. Je to přesně dvojnásobek Fabie a i cena je potom dvojnásobná 1240,-. Buďte soudní, nedá se 10 h denně, 6 dní v týdnu, honit s jazykem na vestě. Kluci jsou pak vyčerpaní, podráždění, mohou něco utrousit z huby i zákazníkovy a nestojí to za to. Jsou to jen lidé a když mu pán, který před 89 seděl jako uvolněný zaměstannec LM ve fabrice a dnes se rozvaluje v křesle na jako nějaký vedoucí UP, povídá, proč se na něj neusmívá, když mu přináší peníze, že by očekával ještě dobré presso, tak ono je někdy těžké zatnout zuby. Zavíráme v 18h, když je prázdno, ale domů nejdříve kolem 20h. Na gumy již není ani pomyšlení, ale napadají vás takové myšlenky, jako např."
neděle, 28. října 2012
 
Anonym
Anonym Bořek-Třinec--Tire, to je aspoň malé ale dobré zamení pro servisy.
neděle, 28. října 2012
 
Tire
Tire no když o tom tak přemýšlím máš Bořku pravdu byl jsem teď shlídnout hromadu starejch pneumatik a zimáků je tam tak 5%...
neděle, 28. října 2012
 
Anonym
Anonym Bořek-Třinec--Je to skutečně trochu více přehnané dělat jeden 20min BMW. Od sud pod sud chlapi s práci pište a nepřehánějte. Jinak bych se chtěl ale zeptat ostatních pneuservisáku na jednu věc. U mne jsem se teď v té honičce zatím skoro vůbec nesetkal s lidmi kteří dojížděli zimní v létě, což svědčí, že jedou na doraz, kolikrát jsou pod 4mm a budou muset přijet ještě později. Překvapilo mne, že zatím je % takových řidičů u mne skoro nulové.Jak je to u Vás?
neděle, 28. října 2012
 
Michal
Michal To je jasné, ale u takových aut se snažit trhat rekordy je naprostý nesmysl. U 14,15,16 bych to chápal, ale u 20 RFT je to blbost.
sobota, 27. října 2012
 
Radek
Radek zase tak jedno to není. víc aut, víc kol, vyšší rentabilita
sobota, 27. října 2012
 
Michal
Michal To je stejnej kecal jak ten s těma 500 umytýma kolama za den. I kdyby měl ten automat, který mají v porsche, tak by to za 20 minut nedal. Já si hlavně myslím, že u naší práce je celkem jedno, jestli ji uděláme o 10 minut dřív nebo ne.
sobota, 27. října 2012
 
Radek
Radek X6 na 20" rft za 20min s mytím nevěřím a je mně to ukradené. Krom toho zvedák na kola je prima, ale čas neušetří.
sobota, 27. října 2012
 
Anonym
Anonym 2 stání, 4 mechynici + 2 pomocníci, dnes od 6hod. do 15hod. Celkem 37 vozů. 21 komplet z ráfků(13al-8pl) + 16 už na discích jen vyvážit a na vůz + 3geometrie + 1 čep a táhlo. 9 sad prodáno. Škaredé deštivé počasí, ale slušný pracovní den.
sobota, 27. října 2012
 
 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz