Pneurevue.cz » Fórum » O všem, co hýbe gumařinou

O všem, co hýbe gumařinou

 

pondělí, 14. května 2012

Pravidla registrace a diskuze na fóru

 
 
 
FAKE
FAKE Je vidět, že než si přiznat, že ten servis je hezký, tak je lepší hledat naprosté kraviny ;-) Pokud je na hlavu mít sídlo firmy jinde než provozovnu, tak je na hlavu 25% českých firem ;-) Třeba má jeho firma více aktivit a tím pádem více poboček, třeba bydlí v Praze a provozovnu mu řídí někdo jiný, třeba se přestěhoval a otevřel si servis v Novém Jičíně a nechtělo se mu podstupovat veškeré papírování které se změnou sídla firmy souvisí, třeba ho závistiví sousedé několikrát nahásili na FU a on tu buzeraci nechtěl dál snášet, těch důvodů proč mít sídlo firmy jinde než provozovnu je spousta a argument je to tedy značně chabý. Prostě pokud někdo podniká v mezích zákona tak co ho nechat ať si to dělá podle svého. To riziko si nese přece on sám. Jak jsem psal, nevidím přezouvání pneumatik ZDARMA rád, ale ať si přece marketing dělá podle svého ;-)
čtvrtek, 26. července 2012
 
Anonym
Anonym FERDA SKUTEČNÝ---------STÁLE ČEKÁM NA TEN PNEUSERVIS KTERÝ DĚLÁ TOBĚ ANONYME ZADARMO A JEŠTĚ INTERNETOVÉ GUMY SI NECHÁ POSLAT OD ZÁKAZNÍKA AŽ DO SERVISU ABY SE TAM S TÍM DRBAL A PLATIL ZA BLBCE CO SI TO TAM JEN HEZKY POSLAL.TAKOVÝ TY PAKO NEEXISTUJE. TAK PIŠ RYCHLE FRAJERE!ČEKÁM.
čtvrtek, 26. července 2012
 
Anonym
Anonym Zmiňuju tady snad někde nějakej pneuservis nebo eshop ? Nezmiňuju, tak byste už konečně pánové mohli pochopit, že ani z jedním z toho nemám nic společnýho :-) Tom.
čtvrtek, 26. července 2012
 
Anonym
Anonym PROSTĚ INTERNET NEPŘEZOUVAT A BASTA!
čtvrtek, 26. července 2012
 
Anonym
Anonym Hmmm, provozovna v jiným kraji než sídlo, to budou určitě nějací podvodníci :-))
čtvrtek, 26. července 2012
 
Anonym
Anonym Tomáši Součástko,moc levná reklama.Holt si budeš muset k tomu párku koupit ještě hospodu.
čtvrtek, 26. července 2012
 
Anonym
Anonym Sídlo v Praze a provozovna v Novém jičíně???Trošku na hlavu.
čtvrtek, 26. července 2012
 
Anonym
Anonym Mně ten Zemancar taky přijde úplně vpohodě... Nevím teda v jakejch podmínkách fungujou místní... :-) Tom.
čtvrtek, 26. července 2012
 
FAKE
FAKE Mě třeba zrovna tohle přijde jako hezký malý servis http://www.zemancar.cz/o-nas/ jestli je autoservis + pneuservis je to jeho věc. Ale myslím že minimálně podle vzhledu to nemůže spadat do kategorie kterou tu nazýváte "pneubouda"
čtvrtek, 26. července 2012
 
Anonym
Anonym Fake Fake ty jsi ale opravdu nternetový poskok.
čtvrtek, 26. července 2012
 
Anonym
Anonym To je šrotoviště!!!!!!!!!!!!!!!!!!
čtvrtek, 26. července 2012
 
Anonym
Anonym FAKE to je pneuservis?Kde má stránky.Kdo to je?Nějaký garážista?Ukažte mi prosím pneuservis ne pneudílnu kterých je u nás 100000000000.Děkuji.
čtvrtek, 26. července 2012
 
FAKE
FAKE Přezutí ZDARMA při zakoupení pneu u nich u nás stále bohužel některé servisy nabízí, oproti sitauci před několika lety je takových servisů ale naštěstí minimum. To že mají cenu přezutí rozpočítanou v ceně pneu je každému jasné. Mě osobně to přijde velice nešťastné, nicméně každý svého štěstí strůjcem. Vybírám jen letmo z prvních stránek vyhledávačů na dotaz "přezutí zdarma" ;-) http://www.levne-pneu.eu/ http://www.zemancar.cz/pri-koupi-4ks-pneu-50-sleva-na-prezuti/ http://motomv2.webnode.cz/pro-vas-/prezuti-zdarma/ ale znám takové i z našeho okolí.
čtvrtek, 26. července 2012
 
Anonym
Anonym Jinak musím se omluvit za mystifikaci, teď sem se díval, a při zakoupení pneu u nich je na montáž sleva, není to zadarmo, pardon.
čtvrtek, 26. července 2012
 
Anonym
Anonym Sem čekal kdy tu někdo vytáhne přirovnání k hospodě :-) Ale srovnávat se to tak docela nedá. V pneuservisu přece zaplatím za práci.
čtvrtek, 26. července 2012
 
Anonym
Anonym V tom posledním příspěvku máš Ferdo velkou až naprostou peravdu.A Taky čekám na servis který přezouvá zadarmo a ještě si nechá posílat přímo pro zákaznika gumy z interetu.To jsem zvědavý na ten pneuservis Tome. Takový totiž podle ne taky v ČR už neexistuje.Takže buď napiš název a kde je nebo jen lžeš a je to ubohé pokud jsi interneťák a zastiňuješ se tu něčím co nejsi.
čtvrtek, 26. července 2012
 
Anonym
Anonym A že to někdo poškozoval? To není vůbec nejhorší nápad.Mi se to stát ale nemůže,protože ke mne se taková internetová guma ani nedostane.Do hospody taky nedoneseš párek a chleba a neřekneš hospodskému ať ti to ohřeje a dá jen hořčici.Ten by tě hnal svinským krokem a nebo by ti do párku dal max.projímadlo ať se posereš a pamatuješ že to byl tvůj párek.Asi tak pro pochopení pro hlupáky z internetu a gumách.
čtvrtek, 26. července 2012
 
Anonym
Anonym Tak jiná aktuální diskuze tu není, tak jsem na to nemohl nenatrefit. Jakožto zákazníkovi se mně ale tenhle dvojí metr samozřejmě nelíbí. Mám na mysli ty 100% přirážky, případně projevy hulvátství. Beru montáž pneu zdarma v případě jejich zakoupení v pneuservisu, tak to dělají i v tom "mém", to je vpohodě, ale to co jsem psal výše akorát většinu lidí nasere. Jinak opakuji, s pneubyznysem vážně nemám nic společnýho. Tom
čtvrtek, 26. července 2012
 
FAKE
FAKE Anonym: promiň, ale to mi přijde hodně přitažený za vlasy, dovedu si stěží představit, že by to někoho mohlo napadnout, ale že by to ve skutečnosti realizoval a ještě se tím chlubil, tak to fakt ne. To byl spíš nějaký provokatér, což je v otevřených diskuzích celkem běžné ;-)
čtvrtek, 26. července 2012
 
Anonym
Anonym čekám na ten pneuservis.tak sem s ním chytráku?
čtvrtek, 26. července 2012
 
 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz