Pneurevue.cz » Fórum » O všem, co hýbe gumařinou

O všem, co hýbe gumařinou

 

pondělí, 14. května 2012

Pravidla registrace a diskuze na fóru

 
 
 
SAB
SAB Hrouda: Naprosto s Tebou souhlasím napsal jsi to velmi pěkně.Trochu Tě uklidním jelikož už i odborná veřejnost je rozdělená a nasraná stejně jako my.K iniciativě sníh- mě osobně stačí kdo je členem této iniciativy např.Prof. RNDr. Jaroslav Flegr, CSc.,který dodnes straší mrazáky na ulicích a nebo MUDr. Milan Kubek hysterický šašo,který chce tvrdý lockdown a zavřít úplně všechno.Obrázek si udělejte sami. Dnes 30.3.21 Otevřený dopis lékařů VLÁDĚ A PARLAMENTU ČR! Rozhodujme pro SVOBODU! (20. 3. 2021) DOPORUČUJI! - Poukázání na ZÁKLADNÍ nesmysly a absurdity kolem koronaviru a nemoci Covid. - Video prezentace PETICE LÉKAŘŮ, kterou 30. 3. 2021 představují Parlamentu ČR. Ostatní lékaře a 76 500 signatářů zastoupí MUDr. Čížek. - Velké poděkování všem ve videu i autorům a signatářům petice. A jsem rád, že jsme pro vás mohli jejich prezentaci natočit. Hlavní body PETICE: 1) Uklidnit obyvatelstvo a přestat je děsit 2) Upustit od plošných restriktivních opatření 3) Povinné roušky a respirátory jen tam, kde je to opravdu nutné 4) Upustit od povinného testování osob BEZ PŘÍZNAKŮ a ponechat rozhodnuté na ošetřujícím lékaři 5) Nedopustit zavedení povinné vakcíny 6) Věnovat se práci na obnově zdevastovaného hospodářství https://vimeo.com/user14311988/review/530548665/7d9b1d302f Podepsaní petice zde https://www.petice.com/oteveny_dopis_leka_vlad_parlamentu_a_mediim_ohledn_tzv_koronavirove_kriz
úterý, 30. března 2021
 
Hrouda
Hrouda Ať jde celej Hel i s Burešm do p.....e i se sněhem!! Máme tu jaro. A všude se v jenom v roušce chodit nedá vypadáto divně, budu stále nosit montérky ať se jim to líbí nebo ne.
úterý, 30. března 2021
 
SAB
SAB Povinné respirátory všude i venku a povinné testování ve firmách jen aby jste věděli odkud vítr vane:https://www.novinky.cz/domaci/clanek/muz-ktery-radi-babisovi-z-kanady-vola-po-zmenach-40350607
úterý, 30. března 2021
 
SAB
SAB Kamera v pneumatice během jízdy. https://www.youtube.com/watch?v=csPWgafjxWk
pátek, 26. března 2021
 
Pneunm
Pneunm Tak tak, mám asi deset patnáct zazníků kterým bych to přezul i v neděli ale ti to po mě kupodivu nikdy nechtějí.
čtvrtek, 25. března 2021
 
roman
roman Hohencenda: To znám. Dotaz: Nešlo by přezout v neděli nejlépe v čase oběda nebo po večeři? Dřív nemůžu, jelikož okopávám kytičky na zahrádce. Odpovídám, že nešlo resp. šlo by, ale je tam víkendový příplatek +100% na práci a 1000Kč fix za otevření. Buď se naprdne se slovy o zlodějích, nebo přijde v normálním čase....
čtvrtek, 25. března 2021
 
hohencenda
hohencenda Nevím kde mi hlava stojí za oknem mají v kancelářích sluníčko kotelník jim topí já nestíhám.Zákazník přišel s príma nápadem jede na chajdu byt´by se nemělo a v neděli večer až pojede zpět mi nabídnul že bych ho mohl přezout ,ten je hodný co.
čtvrtek, 25. března 2021
 
SAB
SAB Tak ještě jednou do třetice a naposled poslední video Prof.Mudr.Jiří Beran,CSc. https://www.youtube.com/watch?v=fzlqyKBddJI
čtvrtek, 25. března 2021
 
SAB
SAB Další fundovaný názor lékaře z první línie Doc.MUDr.Balíka Ph.D. https://www.youtube.com/watch?v=3pXg7DfPSFk
čtvrtek, 25. března 2021
 
Pneunm
Pneunm Video jsem viděl. Nechci se k tomu vyjadřovat protože tomu opravdu nerozumím. Nicméně jedna věc je podle mě jasná. Něco děláme špatně a je potřeba změnit současný přístup vlády která v pocitu vlastní bohorovnosti vymýšlí každý týden nová opatření z nichž některá jsou prokazatelně totální nesmysly.
čtvrtek, 25. března 2021
 
SAB
SAB Poslechněte si to: https://www.youtube.com/watch?v=5G6wQbQJnf4
středa, 24. března 2021
 
roman
roman SABe, já se tady rozhodně nechci zastávat naší vlády, protože kopanců udělala během pandemie mnoho, ale "ono se to hezky říká, ale hůře dělá". Souhlasím, že selektivní řešení by byla lepší, ale jak je přesně a účinně nastavit? Jak zabránit případným omylům v detekci? A těch otázek asi bude víc, které těžko umíme zodpovědět. Já o takovém funkčním návrhu či opatření nevím. Mám rád fakta, takže slova typu "mohlo by, může, je možné, nemusí" jsou sice líbivá, ale realita podložená fakty je jinou věcí. Ano, článek Tebou zmiňovaný je zajímavý, ale podobných článků (ale s jiným přístupem k dané problematice) existují tisíce. Bohužel žádná pandemie nemá ideální řešení a zpravidla vždy platí přísloví, že "pokud se kácí les, létají třísky". Lékařská věda ani epidemiologie nejsou typem vědy jako je např. matematika, kde výsledek je jednoznačný.
středa, 24. března 2021
 
SAB
SAB Romane já netvrdím, že nedělat vůbec nic je to nejlepší tak jak mi to podsouváš, ale píšu o tom, že tady toto celoplošné testování nedává smysl,protože tato celoplošná opatření brání těm cíleným,kde jsem přesvědčen ,že jsou efektivnější.Pro mě jako pro svobodomyslného člověka je toto celoplošné testování tak jak ho vnímám já pouze nástrojem k omezení osobní svobody. Přijde ti v pořádku zavírat zdravé lidi bez žádných příznaku do karantény na základě, testů které dokazují pouze nějakou pozitivitu? Tak jak píše Viroložka :být pozitivní nemusí nic znamenat. Už vůbec ne nemoc! Nebo jinak, když policie obviní ze šíření nakažlivé nemoci člověka, který má negativní PCR test, bude muset žalobce u soudu dokázat, že obžalovaný byl ve skutečnosti pozitivní a nakažlivý?
středa, 24. března 2021
 
roman
roman SABe, je víc odborníků (a věřím, že opravdu rozumí svému oboru) a přesto mají na pandemii a léčbu Covidu diametrálně jiné názory a jiné metody, jak postupovat. Neboj, i názory a rady "alternativy" sleduji docela podrobně a rozhodně netvrdím, že oni nerozumí svému oboru. Ale to samé platí i pro některé "vládní" rádce. Jenže zatím nelze ani o jedné "metodě" říci, že je zcela dobrá nebo zcela mylná. To, že ty AG testy mají rozptyl v detekci od cca 50-90% je pravda a je průšvih je v tom, že ty největší ksindl-testy s detekcí pod 75% se vůbec prodávají. Proč prodej těchto ksindlů není zakázán? Asi víme, odkud fouká vítr. Výsledky AG testů s detekcí okolo 75-90% už mají nějakou váhu. Pokud by byly v prodeji pouze kvalitní AG testy, tak by to bylo nepochybně průkaznější. Ale i tak si myslím, že testování je rozhodně lepším řešením než nic. Takže to "vtloukání pravdy do hlavy" na mě neplatí (jak mylně uvádíš), ale vidím to trochu jinak. Toť vše.
úterý, 23. března 2021
 
SAB
SAB Romane tak to není jak to píšeš já jsem velmi tolerantní člověk a respektuji tvůj názor. Já jsem tímto odkazem chtěl poukázat na fundovaný názor odborníka, který se vymezuje vůči vládním odborníkům, kteří nám den co den předvádí své odborné schopnosti a proto jsme dnes tam kde jsme. Není se co divit, že většina obyvatel je stejného názoru jako ty, když jim denodenně od rána do večera prorežimní odborníci a politici vtloukávají do hlavy své vlastní správné rozhodnutí a názory. Píšu to jako velmi nespokojený občan i přesto, že na rozdíl od ostatních živnostníků a podnikatelů, které zasáhly restrikce mužů pracovat a podnikat.
úterý, 23. března 2021
 
roman
roman SABe, věříš tomu, že číst umím? Mám jiný názor a jak je vidět, jiný názor se na tomto fóru asi netoleruje! To jsme to dopracovali!
úterý, 23. března 2021
 
roman
roman hohencenda: Loni to tak bylo, letos to je snad už "opravené". Někde jsem četl i zdůvodnění, proč tomu tak loni bylo. Nějakou logiku to mělo, ale opět: nejsem lékař, takže nemohu to "vysvětlení" podpořit ani vyvrátit.
úterý, 23. března 2021
 
 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz