Pneurevue.cz » Fórum » O všem, co hýbe gumařinou

O všem, co hýbe gumařinou

 

pondělí, 14. května 2012

Pravidla registrace a diskuze na fóru

 
 
 
BF
BF Sabe, průměrné zdražení práce- všechny OS, C, OFF, Nákladní 15%, RFT - navíc 25%, Mechanická o 20%.
čtvrtek, 6. ledna 2022
 
SAB
SAB Zdravím všechny rozumné kolegy ,kteří mají koule na to aby v letošním roce zvýšili ceny svých služeb.V mém případě jsem se dopočítal 20% navýšení cen z důvodů navýšení cen dodávky el.energie.Jak to máte u Vás???
čtvrtek, 6. ledna 2022
 
BF
BF Pepo, záleží co od toho stroje očekáváš. Mám kolegy co mají v tvé požadované verzi Hunter, Sice, Sicam, Mondolfo Ferro apod. Každý stroj je v něčem zajímavý. Ceny jsou však taky důležitým aspektem, který může rozhodnout. Kdybych si dnes vybíral prošel bych si jich více ať mám jasnou představu. A zrovna jsem nedávno s kolegou který potřebuje automat a osobně mne o to požádal udělal, prošli jsme pár typů strojů a myslím si že si vybral zodpovědně a taky dobře. Cena byla v jeho případě ne nejdůležitější, ale taky to nechtěl zase vyloženě přehnat a to bylo celkem rozumné pro výběr. Každý má však třeba jinou potřebu, systém práce, nebo i finanční stránku do které může jít.
pondělí, 3. ledna 2022
 
pepazdepa
pepazdepa Zdravím kolegové.Nemá někdo z Vás osobní zouvačku s upínáním za střed něco jako SICE S200,nebo S1000EVO TOP A, Mondolfo Ferro -Aquila TORNADO ,FAIP HPA M 1032 Serie...atd .Chtěl bych něco s autonomní funkcí demontáže. Děkuji
pondělí, 3. ledna 2022
 
BF
BF Tak když už je ten poslední den v roce rád ještě napíšu pár řádků. Rok to byl náročný, ale za mne velmi úspěšný. Člověk i když nechtěl byl bohužel vtažen jak do politiky, tak do viru který nás tady otravuje a bude ještě otravovat nějakou dobu. Po pracovní stránce to bylo velmi dobré a mám radost, že zimní sezona byla až neskutečně vydařená. Podařilo se vše co jsem chtěl i něco mnohem navíc a investice vložené do servisu věřím že přinesou pozitiva do blízkého budoucna. Rok 2022 nebude vůbec lehký, ceny všeho kolem nás bohužel porostou, pracujících lidi na servise není dost, problému je a bude až až a to nevíme vůbec co nám připraví ještě ten vir co nás otravuje už téměř 2roky. Na druhou stranu zase každý z nás na servise ale i v životě si však nastavuje pravidla sám, každý by měl být zodpovědný, každý by měl vědět kde jsou hranice čehokoliv a tak si taky říkám že se přece nebudeme lehce vzdávat, nebudeme plakat a napadá mne, třeba se i držme trochu hesla "Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko". Hezký nový rok přeji všem rozumným v oboru.
pátek, 31. prosince 2021
 
BF
BF Dobrý den, děkuji Vám za vysvětlení. S tímhle svým článkem jako i s ostatními nemám problém a jsem tedy i rád, že ho někdo přidal třeba a zrovna tady do blogu.
pátek, 31. prosince 2021
 
mensa
mensa Viz teď jsem to ukázal na svém příspěvku.
pátek, 31. prosince 2021
 
mensa
mensa Dobrý den, každý může článek přidat do blogu, pokud se mu líbí (i když není autorem) viz tlačítko vytvořit blog. Tak ho tam asi někdo dal. Takhle to myslím funguje...
pátek, 31. prosince 2021
 
BF
BF Technický dotaz. Včera jsem nebyl vůbec přihlášen, nic jsem do pneurevue tady do diskuze nepsal a přesto mi tu naskočil v 18.19 hod. nový blog??? Nevadí mi tam ten článek který jsem psal nedávno do diskuze, ale jak se dostal do blogu? Jsem trochu z toho zmatený.
pátek, 31. prosince 2021
 
Pneunm
Pneunm Taky jsem si to taky rozkliknul,kvalifikovaný personál, cenová hladina někde uprostřed, nájem 18 tis., 3% z náhradních dílů, 25% z práce. Tak teda držím palce :)
čtvrtek, 30. prosince 2021
 
roman
roman Můj názor: Několik jich vznikne, nasadí dumpingové ceny, ještě více doku*ví trh a pak ukončí činnost. Takových už bylo víc... Jen budou mít kolenovrti další "argument", že oni to tam přehazovali (tipuji 1 rok) běžně za 500Kč a vy chcete tolik peněz za práci (s dovětkem "jste zloději"). To chce klid => přežijeme to.
středa, 29. prosince 2021
 
BF
BF V anketě je otázka --- Má podle vás na českém trhu šanci nový auto/pneuservisní franšízový projekt? Za mne je to jen utopie a trh je už u nás co se týče auto-pneuservisu nasycen. Sice z různou kvalitou, ale nasycen je. Se západem se nemůžeme absolutně srovnávat. Postavit u pumpy trochu lepší plech budku v této formě je už teď podle mne nesmyslná a utopistická nereálná hloupost. Možná že jich může pár fungovat a to jen tím že to bude malý zázrak a kapka v moři v celé ČR, ale jsem naprosto přesvědčen že toto tady u nás nemá vůbec absolutní budoucnost. Číslo 400 je fantasmagorie a hausnumero které je zcela nepodložené a jde vidět, že ten kdo to vymyslel ví o auto pneu servisních sítích velmi málo nebo spíše fyzicky nic. Zbožné přání a sen je jen myšlenka která musí být podložena činy. A to tady není ani ta 0. Neumím ani nechci si představit, že někdo na cizím pozemku který nikdy, opakuji nikdy nemůže být už jeho vlastnictvím si pronajme plech boudu, nasype tam peníze za vybavení, bude platit nájem a energie, třeba i formou odebiráním náhradních dílů od jednoho dodavatele. Nereálné, nesmyslné a zhola a zcela nepochopitelné. Jen kaskadér, zoufalý servisák a možná doslova i sebevrah při dnešních cenách všeho by šel do tohoto nenazval bych to vůbec projektu. Já jsem odvážný, ale opravdu ne blbý a tohle nejenom že smrdí průserem, ale především nějakým pro mne zatím neznámým podvodem. A přítel SJM mne pomalu v tom co našel na justici jen utvrzuje. Kdyby to stavěli vyloženě třeba výrobcí autodílů, tak ještě pochopím některé kroky, ale tohle je jen utopie. No nic, tohle už dnes nebudu řešit, napsal jsem svůj názor a tím to pro mne hasne.
středa, 29. prosince 2021
 
PM
PM Teď se s těma dluhopisama roztrhl pytel. Ještě bych pochopil ty protinflační státní, ale tyhlety firmičky opravdu ne.Divil bych se kdyby se ten projekt opravdu rozjel....
neděle, 26. prosince 2021
 
SJM
SJM Ahoj Bořku, tak ještě dnes se povalovat a na rok je zase vystaráno. 400 servisů do r.2024 !!! Jako silvestrovský článek by to bylo dobré, jinak naprostý souhlas, totální utopie. Když jsem ale projel justici, to jsem fakt "čuměl". Žádná historie, žádné výsledky, základní kapitál 10.000 a společnost, která ji 100% ovládá, základní kapitál 100 Kč (sto korun českých). Co dodat?
neděle, 26. prosince 2021
 
BF
BF Krásné a pohodové Vánoce a sváteční dny přeji přátelé gum. Kapr je už dojeden, dárky jsou již rozdány a tak mohu jen popřát pohodu, klid, radost z práce i života a především zdraví, které je dnes už nejenom banální frází. Do našeho života zasahuje již téměř dva roky bludný vir který udělal z celého světa chaos. Přejme si a věřme, že jak přišel tak i časem zase rychle odejde a i když už nikdy svět jaký byl předtím asi už nebude, ale ať je aspoň nějak uspořádaný a trochu i normální, protože co se děje a bohužel asi ještě bude brzo dít nás zatím vůbec nepotěší. Musíme se však s tím každý poprat po svém. Nikdo to nemá z nás si myslím lehké, každý zažívá radosti, ale i starosti jak osobní tak ty pracovní. Rok 2021 byl pro mne osobně příjemným překvapením. Rok vydařený po pracovní stránce na výbornou a za sebe mohu říct že jsem maximálně spokojen. Splnil jsem si to co jsem potřeboval a navíc udělal i další věci, které vůbec nebyly v plánu na tento rok, což je za mne a pro mne i obrovské pozitivum. Mám upřímnou radost když jsem navštívil, nebo telefonoval s kolegy kteří potvrdili že letošní rok byl opravdu po dlouhé výjimečný a důkazem jsou třeba nakoupené špičkové stroje a vybavení do pneuservisu. Rozměry pneu rostou a s tím nároky na profesionální vybavení pneuservisu. Stroj který kdysi stál sto tisíc a byl už dost kvalitní dnes nesplňuje ani náhodou potřeby středního pneuservisu. Stroje dnes jsou zcela jinde jak možnostmi a funkcemi tak i ale cenově, aby uspokojili potřeby kolikrát už ne i toho servisu, ale lidi kteří žádají nějakou službu. Bohužel s váhou pneu roste i problém zdravotní a ten je v dnešní době kdy nejsou lidi kteří by dělali na servisech velmi podstatný. Nedivím se pak že si mnozí kvalitní pneuservisáci šáhli po špičkových strojích, poloautomatech, automatech, se zvedáky, pomocnými rameny, apod. Cena těchto špičkových strojů které ulehčí nejenom zádům, rukám ale i hlavě však někdy atakuje až děsivé částky na a za dnešní pneuservisní služby a proto je dobře, že svou práci postupně zdražují a budou dále i zdražovat, protože zdraví je důležitější než se totálně sedřít a skončit jen díky tomu, že dělali kolikrát dobráka lidem z ulice, nebo firmám které si z pneuservisů udělali často i doslova po splatnostní banku. I charita má však svou určitou hranici a odsud podsud jsou určité hranice kde jít a kde už ne. A v dnešní době obzvlášť. Chci tím říct, že zdraví je a má být všude na prvním místě a my mnozí pneuservisáci to dnes pociťujeme a taky už to moc dobře víme. A proto přeji ještě jednou všem především pevné zdraví a užijte si hezký sváteční večer.
pátek, 24. prosince 2021
 
Pneunm
Pneunm Šťastné a veselé všem.
pátek, 24. prosince 2021
 
Hrouda
Hrouda No zajímavé. A kdo tam bude pracovat? A za jakou mzdu? Ukrajinec? Mongol? Nebo snad Čech? Za 20 nebo 50 hrubého? Vzhledem k tomu že to nemá sklad nebo ne dost velký, tak to bude oblíbené u eshopu jako montovna. Předpokládám že naši světoví výrobci pneumatik to náležitě podpoří a neděli nějakou tu skvělou cenu na pneumatiky plus nějaké to horské kolo a nebo láhev na horské kolo jako dárek. No. Počkám co ztoho vyleze. A těším se na první setkání s tímto projektem třeba někdy v červenci to budou zisky panečku.
čtvrtek, 23. prosince 2021
 
pepazdepa
pepazdepa http://dluhopisy.quickstopcar.net/ Pevné zdraví všem a také toho štěstí.
čtvrtek, 23. prosince 2021
 
hohencenda
hohencenda Hezké snad taky klidné svátky Vánoční, Vám všem rozumným přeje Čenda.
úterý, 21. prosince 2021
 
 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz