Pneurevue.cz » Fórum » O všem, co hýbe gumařinou

O všem, co hýbe gumařinou

 

pondělí, 14. května 2012

Pravidla registrace a diskuze na fóru

 
 
 
roman
roman Pneunm: Žádost o "dávku" jsem podal již o svátcích přes datovku. Ono to pochopitelné s tím AR, jelikož ten formulář je "aktivní" a s ním neumí netový prohlížeč pracovat. Pokud by nebyl, tak by zase pár lidí frflalo, proč není ten formulář v aktivní formě. Já osobně preferuji aktivní formuláře. Je to rychleji vyplněno a pokud ten formulář neprogramoval "blb", tak je to bez chyb.
úterý, 14. dubna 2020
 
Shambo
Shambo První vlaštovky nových trendů. Volkswagen chce kvůli pandemii upozadit dealery a prodávat napřímo. Podle šéfa koncernu jsou nejslabším článkem řetězce https://byznys.ihned.cz/c1-66749820-automobilka-hyundai-v-nosovicich-po-odstavce-obnovila-vyrobu-provoz-zatim-pobezi-jen-na-dve-smeny
úterý, 14. dubna 2020
 
roman
roman Mám opačné zkušenosti s kolenovrty, proto mají u mě do 15.května smůlu. Až nebude co dělat, tak za raketu budou vítáni, ale moc jich nebude...
úterý, 14. dubna 2020
 
SAB
SAB PM Přesně jak píšeš interneťák se většinou cítí trapně a dává ještě slušný dížko, když mu ty jeho internet pneu jsem ochotný přezout. Většinou se stává,že si pak koupí pneu u mě.
úterý, 14. dubna 2020
 
PM
PM Zlevňovat taky nebudeme, jsem rád že jsme včas podražily , teď by se to hůř obhajovalo. Předtím to každý chápal..... Novky taky nevyhazujeme, v klidu jim vysvětlím, že je to škoda , že jim nemůžeme dát slevu. Vetšinou se cejtěj trapně a daj ještě slušný dížko, buďto už pak nepřijedou nebo příště objednávají pneu u nás, ta druhá varianta je častější.
úterý, 14. dubna 2020
 
Shambo
Shambo SJM - bohužel souhlas. Kladivo na OSVČ a menší a střední firmy. Taková moderní Bílá hora. Po medicínském zvládnutí viru dojde k přerozdělení trhů, vlivů a odvětví.
úterý, 14. dubna 2020
 
SJM
SJM Pneunm---a to jsi ani nezačal vyplňovat. Tisková zpráva MPSV-Přes 15 tisíc žádostí odeslali zaměstnavatelé v programu Antivirus od pondělního poledne. Správně vyplněná je ale pouze asi třetina z nich. MPSV a Úřad práce ČR již na začátku týdne zveřejnili video s popisem, jak při vyplňování žádostí postupovat. Stejně tak je k dispozici podrobný manuál pro zaměstnavatele. Přesto se stále opakuje řada chyb při vyplňování. ---Jak pravil MUDr. Šafránek z básníků: "Dej blbci funkci a vymyslí lejstro". Když podnikatelské odbory hovořili před dvěma týdny, že vládní "podpora" je zástěrka pro likvidaci živnostníků a malých firem, myslel jsem si, že přehání. Stáhl jsem si podmínky pro úvěr ČMRZB a hořce zaplakal. Následně jsem se vrhl na "kurzarbeit". Pí účetní zpracovala orientační výpočet příspěvku státu. Pro malé firmy, škoda mluvit. Došel jsem k vnitřnímu přesvědčení, že dokud to totálně nepadne na hubu, svět se normálně, tržně chovat nezačne. Český kurzarbeit vychází z této zásady: Nemáš práci pro lidi -nepropouštěj. Nejprve zaplať své lidi (my jim to zdaníme) a odveď za ně státu daně. Až toto uděláš, my to prověříme a pokud nejsi debil a správně si vyplnil a zaslal všechna lejstra, možná ti něco vrátíme, ale bacha, pokud jsi se někde spletl, či nedej Bůh, uvedl nepravdu, dopadne na tebe dříve či později ruka zákona.
úterý, 14. dubna 2020
 
Pneunm
Pneunm Tak jsem si chtěl stáhnout žádost o 25 tis. Vyžadovalo to po mě Adobe Reader, moc nechápu proč taková operace kvůli jednomu formuláři ale ok stáhnul jsem si ho. Chci teda otevřít soubor a vyskočí na mě hláška že potřebuju AR pro MaC nebo pro Windows. A já se ptám, je tohle normální?
úterý, 14. dubna 2020
 
roman
roman Práce je docela dost, ale rozhodně to nedosahuje "cvrkotu", který byl touto dobou v jiných letech. Prodej disků i pneumatik zatím nic moc, uvidíme, jak to bude vypadat po dubnových výplatách. Nějaký propad tržeb asi bude, jedinou otázkou je, jak moc to bude.
pondělí, 13. dubna 2020
 
SAB
SAB Kolegové to co se dělo minulý týden u nás v servisu, tak to byl brutál řekl bych, že horší než na podzim no nestačil jsem se divit co to sluníčko a vyšší teploty dokázali s těmi lidmi udělat. Prostě totální davové šílenství .Virus nevirus tolik důchodců co přijelo přezouvat tak to mě úplně šokovalo. Po Velikonocích to bude ještě horší , není žádný důvod slevovat ceny služeb. Ve dvou lidech děláme 4 auta za hodinu na dvou stáních. Bereme všechny i interneťáky , kteří platí základní cenu bez slevy 1500,- bez DPH takže to jsou jednoduché počty. Prodej pneu jde u nás jako každou sezónu jako by nebyla žádná krize. Prodáváme ALU disky i pneumatiky za mnohem vyšší ceny než jsou na internetu. Samozřejmě i TPMS . Jedním slovem sezóna nad samozřejmě všichni zákazníci čekají venku před servisem.
neděle, 12. dubna 2020
 
Pneunm
Pneunm Ale ani hmyz nelítá, akorát včera jeden volal za kolik mu to zkomletuju. Když jsem mu řekl že to nedělám byl dost zaraženej, tak jsem mu popřál krásný den a zavěsil jsem.
sobota, 11. dubna 2020
 
Pneunm
Pneunm PM u mě je prodej taky slabší
sobota, 11. dubna 2020
 
PM
PM My jsme přesunuli sobotu na pátek a teď máme tři dny volna....prodej pneu my přijde zatím slabší..jak u Vás?
sobota, 11. dubna 2020
 
roman
roman Dříve jsem také přezouval i o svátcích, teď už na to dlabu. Sváteční příplatek mě nikdo ze "svátečních zákazníků" nezaplatí (nedá) a jsem také jenom člověk. Notabene "normální" člověk ve svátek na 99% nepřijde a na hmyzáky typu "jenom nasadit kola z netu" z vysoka s**u. Zítra mám zadáno a plno, stejně jako na příští týden. Nezblázním se z toho.
pátek, 10. dubna 2020
 
hohencenda
hohencenda Hurá dnes padla: 8:00-19:58
pátek, 10. dubna 2020
 
Hrouda
Hrouda Já 4dny doma před hodinou jsem zavřel,:D už jsme kantáre a pak zatím do 23.4 plno. Tady na virus dlabou úplně vsichni starý, mladý jsem zvědavě kdy to sem někdo dotáhne a je konec, ale co poznat se to nedá a dělat se musí . Žádný vočuchavání zaparkuj na zvedák a vysmahni na dvůr. Snad to všichni prežijeme.
čtvrtek, 9. dubna 2020
 
Tire
Tire Práce je opravdu hodně asi jak v "zimní sezóně" je 9.4. a mám přezuto 20% zákazníků - hezké počasí udělalo své virus nevirus..., přijdou vhod dva dny volna... a příští týden mě čeká to co tento týden...
čtvrtek, 9. dubna 2020
 
Pneunm
Pneunm Hroudo jezdí to pěkně jen je vtipný že každý druhý auto je důchodce. Ona se kvůli nim zastaví ekonomika a oni místo toho aby seděli doma jedou přezout.
čtvrtek, 9. dubna 2020
 
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz