Pneurevue.cz » Fórum » O všem, co hýbe gumařinou

O všem, co hýbe gumařinou

 

pondělí, 14. května 2012

Pravidla registrace a diskuze na fóru

 
 
 
Pneunm
Pneunm Pěkná reklama, ale já zákazníkovi vymluvím Tomket během pěti vteřin a je úplně jedno kolik reklamy si pan Grill zaplatí.
pátek, 4. září 2020
 
roman
roman Je to klidně možné a asi i velmi pravděpodobné, ale klidně to může být zaměstnanec Franta z Horní Dolní, který to ze své virtuální záplatované kůlny přeprodá načerno nějakému VO za "zajímavou" cenu. Notabene: Do skladu, kam se vejde sto kamionů se stoprvní kamion jaksi lépe "vypaří" a jak se říká: Ukradneš jeden pytel cementu a je to na prokurátora, ale pokud ukradneš celý vlak s cementem, tak je to pouze chyba v účetnictví a život jde dál.
čtvrtek, 3. září 2020
 
karel
karel Před několika lety jsem dostal informaci , že Barumce do místa určení ,ročně !!, nedojede několik kamionů osobních a nákladních pneumatik . Kde myslíte že tyto pneumatiky končí? Já bych řekl , že na internetu.
čtvrtek, 3. září 2020
 
SJM
SJM Malinko mě tam pár drobností nesedí: "Od roku 2017 kradli ve velkém", a přesto to dva roky nikomu nechybělo, mělo by se dodat.Již léta existuje institut, který se nazývá "inventůra skladových zásob". Práce zdaleka ne oblíbená, ale nadmíru potřebná, u obchodů, natož velko, naprosto nezbytná. O mzdách, spíše by sedělo pojmenování almužna, si u "ochranek" nedělám iluze a toto je holt výsledek, protože pak naberou lidi jaké naberou, čímž to konání samozřejmě neomlouvám, ale nejedná se o ojedinělý případ. To se vezme nejprve sada pro kámoše a počká se. A nic. Pak 2, 3, 4 a stále nic a jak praví přísloví " S jídlem roste chuť" a toto je výsledek.
čtvrtek, 3. září 2020
 
Hrouda
Hrouda To se těm blbečkum vyplatilo . pneumatiku porodávají za 700-1000kč protože jinak to nikdo nekoupí ( internetové ceny kazí obchod nejenom nám, ale i zlodějům) a ve výsledku jim napočítají do trestu pneu v hodnotě 1200 000kč : 229 ks = 5240kč za ukradenou pneumatiku. Jo Jo je to boj prodávat pneumatiky není to pro slabé povahy.
středa, 2. září 2020
 
hohencenda
hohencenda Že by měli internetový obchod v opačném případě bude mít nějaký pneuservis dost problém.
středa, 2. září 2020
 
SAB
SAB Romane jen bych doplnil pro info.,že tento lék již mají lékaři a lidé v první linii doporučený už od 23.3.
úterý, 1. září 2020
 
roman
roman Jen pro informaci. Studie tohoto léku již probíhají od 4.5.2020 => https://clinicaltrials.gov/ct2/show/study/NCT04383717 . To, že pro současný farmaceutický byznys to asi není radostná zpráva je jasné. Peníze jsou až na prvním místě a tady to "kazí" lék za zcela dostupnou cenu. Uvidíme, až bude studie dokončena a vyhodnocena (pokud to farmaceutické koncerny vůbec dovolí).
úterý, 1. září 2020
 
SAB
SAB https://www.info-koronavirus.cz/isoprinosine-a-koronavirus/ Povinně přečíst až do konce.
úterý, 1. září 2020
 
jenicek
jenicek Nedokážu si představit co to je být velký pneuservis s několika zaměstnanci. Ty odvody, DPH, těžká práce s nákladními a agro pneu... Hroudo nezávidím ti tvé starosti. Doufám, že bude lépe..
pondělí, 31. srpna 2020
 
Hrouda
Hrouda Nepleteš se. Kdyby měl komu tak bych přidal, ale poslední zaměstnanec u nás vydržel tři dny a už jsem ho nepotkal. A další dva uchazeči po dohodě na nástupu do práce ani nepřišli. Asi si to hodím protože to všechno nemůžu sám utratit .
čtvrtek, 27. srpna 2020
 
roman
roman Přátelé, je zde nějaký klid, takže jen pro připomenutí => https://www.seznamzpravy.cz/clanek/tretina-lidi-z-kancelari-chce-dostat-pridano-cim-mladsi-tim-drzejsi-117417 . Co na to zaměstnanci pneuservisů? Když vidím, jak i veliké pneuservisy v některých okresních městech přezouvají v roce 2020 celé auto komplet za "pětikilo", tak se domnívám, že zvyšování mezd pracovníkům v těchto pneuservisech asi nehrozí. Osobně si myslím, že úředník v kanclu se méně nadře a nemá větší zodpovědnost než pracovník pracující v pneuservisu. Nebo se pletu?
čtvrtek, 27. srpna 2020
 
Pneunm
Pneunm SJM máš pravdu neopustil, vím o čem mluvíš, od začátku roku nahanim kominka (kterého znám od dětství) , elektrikáře a právníka. Na ceně mi nezáleží a stejně je mi to prd platný.
sobota, 15. srpna 2020
 
SJM
SJM Pneunm-Tvůj údiv u mě vyvolává otázku, zda jsi za posledních 6 měsíců opustil zdi své dílny, protože jinak by jsi se nemohl takto podivovat, když od počátku roku zažíváme cenový fičák, jak říká Roman, prakticky všeho. Můj malý příklad. Manželka se rozhodla, že již mě nebude další rok prosit, abych vymaloval, ale pozve si odborníka. Jala se u kamarádek, co mají také tak neschopné muže, zjišťovat kontakt na správného malíře. Kontakty sehnala, ale také se dozvěděla, co stálo např. vymalování dvou pokojů a schodiště. Již ho neshání, ale o to více to mám na tapetě já.
sobota, 15. srpna 2020
 
hohencenda
hohencenda Sakra u nás bouřka jen okrajově ale ted rána že jsem takovou ještě neslyšel tak jsem zvědav co z toho vyleze za výbuch.
pátek, 14. srpna 2020
 
roman
roman Jak píšeš, zdražuje skoro všechno kolem nás. Doufám, že se trochu rozsvítí i v hlavách dobroserů a přizpůsobí své nesmyslné nabídky na ceny roku 2020.
pátek, 14. srpna 2020
 
Pneunm
Pneunm Tak jsem si právě na malým městě v Podkrkonoší koupil kafe sebou a nechal se ostříhat a jsem v tom za 200 Kč. Na sezónu zdražuju!
pátek, 14. srpna 2020
 
Hrouda
Hrouda To určitě ne. To umím líp ;D.
středa, 5. srpna 2020
 
 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz