Pneurevue.cz » Fórum » O všem, co hýbe gumařinou

O všem, co hýbe gumařinou

 

pondělí, 14. května 2012

Pravidla registrace a diskuze na fóru

 
 
 
roman
roman Ach jo... Chtěl jsem napsat: neumí opravit defekt knotem...
pondělí, 9. srpna 2021
 
roman
roman Nejhorší na tom je to, že pokud opravíš defekt správně hříbkem, tak hodně zákazníků tě má za "blba", který neumí opravit defekt hříbkem a musíš sundat gumu se slovy "borci vedle to umí i bez sundání gumy". To je fakt na poblití....
pondělí, 9. srpna 2021
 
BF
BF Hezký den přátelé gum. Kdo se chce jako dobrý, kvalitní a profesionální pneuservisák vytočit tak si prohlídněte tohle video. Jestliže autorizované servisy ať už u nás nebo na Slovensku takhle provádějí například opravy pneu, tak bych nejraději podal trestní oznámení. Nedivme se, že pak z nás dělají pak všichni odpad, když tohle jsou schopni provádět. Je mi doslova na blití a jen mne to utvrzuje jaká je dnes těžká cesta profesionálního pneuservisáka. https://www.youtube.com/watch?v=gqcYE_rkvtc
pondělí, 9. srpna 2021
 
Pneunm
Pneunm Díky to zatekani do kordu mě nenapadlo, už jsem to ale dal bez toho. Budu to sledovat a když tak dám vědět kdyby byla nějaká změna. Každopádně na podzim jdou kontíky do důchodu a na jaře na jejich místo nastupují Lassy :)
úterý, 3. srpna 2021
 
roman
roman Též nejsem příznivcem knotů, ale v tomto případě bych to nazval, že "výjimka potvrzuje pravidlo". Knot to dotěsní v plášti aby tam nezatékala voda do kordu a vlastní gel to navíc dotěsní okolo knotu. Myslím si, že tím knotem nic nepokazíš.
úterý, 3. srpna 2021
 
Pneunm
Pneunm Romane když já knotům nevěřím :) Pořád to ucházelo tak jsem to sundal zaďoubal prstem a drží to. I ta vrstva vypadá zevnitř celistvá. Přijde mi že tím knotem bych to zbytečně narušil...
úterý, 3. srpna 2021
 
roman
roman Pneunm: Vrazil bych tam pro sichr navíc knot.
úterý, 3. srpna 2021
 
Pneunm
Pneunm Díky, vytáhnu šroub, počkám dva tři dny jestli to bude držet a vrátím to na auto.
úterý, 3. srpna 2021
 
hohencenda
hohencenda V krajích běhounu to stejně není tam kde to je tak se to snad zacelí za ty peníze,,nebo se to pak vyhodí?
pondělí, 2. srpna 2021
 
roman
roman Já CS zpravidla neopravuji, protože očistit tu vrstvu "gelu" je nesmírně pracné, dojde většinou ke znehodnocení frézky resp. brusné koule, což je větší ztráta, než je zisk z opravy pneumatiky hříbkem. Na dojetí (pokud to CS sám neutěsní a je to proveditelné) dávám na dojetí knot.
pondělí, 2. srpna 2021
 
Pneunm
Pneunm Zdraví přátelé. Dnes jsem si v Chorvatsku přehodil rezervu a došlo mi že vlastně nevím jak a jestli vůbec se spravuje contiseal (nebo jak se to jmenuje)?
neděle, 1. srpna 2021
 
Hrouda
Hrouda To je dost přesný. Já to sem dal jen jako zrcadlo uvažování národa českého. Ale jedno je také dost pravdivé že hodně z nás už dlouho nedělalo za mzdu zaměstnanců a tak nás ta realita taky trošku míjí. Protože mzda, která se tu vyplácí za odvedenou 8 hodinovou práci neposkytuje moc komfortu. I proto jsem začal podnikat.
úterý, 27. července 2021
 
roman
roman Hostinští pochopili, že jsou v současnosti pouze dvě cesty vpřed: Buď musí zdražit své produkty a služby, nebo umřou hlady. U pneuservisů se "vyskytuje" navíc ještě jeden trend vývoje: "Raději chcípnu, ale nesmím přijít ani o jediného zákazníka a musím být stále nejlevnější".
úterý, 27. července 2021
 
Pneunm
Pneunm Žvásty lidí kteří nikdy neprovozovali ani stánek s langošema netřeba brát vážně. Hospodští prostě dospěli do situace kdy si řekli buť zdažím nebo zavřu, možná že by to potřeboval i náš obor...
úterý, 27. července 2021
 
Hrouda
Hrouda No taková je diskuze na téma zdražení Restauraci. Proč si ten smažený nedovede z domova? Nebo si ho neobjedná na hereček?
úterý, 27. července 2021
 
Hrouda
Hrouda A další žalud co by chtěl v Krkonoších objednat za 40kč ////"Já to považuji téměř za zlodějinu. Byl jsem týden v Krkonoších a jídlo 185 Kč a 195 Kč! Za hloupý smažený sýr s hranolkami 185 Kč! Opravdu zlodějina. K tomu všemu nám odmítli pro 4 letého syna dát dětskou porci svíčkové a tak jsme museli platit celou porci u níž bylo avizováno 150 g masa, ale to nemělo ani omylem. Co však považuji za úplnou zlodějinu, byla údajná domácí limonáda za 69 Kč /0,5L! Druhá možnost volby džus 0,2L/45 Kč a nebo Birel za 40 Kč/0,5L." ///// cenu lidské práce ocení jen ten kdo opravdu pracuje. Správná cena je jen na tom co prodává každý z nás Čechů, to co prodává ten druhý je vždy drahé a nekvalitní. To je Czechia.
úterý, 27. července 2021
 
Hrouda
Hrouda Naše malicherné problémy s internetem jsou nic. Taková diskuze o zdražení v restauracích to je masakr . (No nevím jestli je zdražení nejlepší způsob jak lidi nalákat na obědy v hospodách, když už teď tam chodí málo. Připomíná mi to taxikáře. Ti také pořád brečeli, zdražovali, až s nimi lidé přestali jezdit. Ono totiž dát si každý den v práci k obědu minutku, pivo a zaplatit víc než 200 Kč vyjde docela na řachu. Je to m inimálně 1.000 Kč za týden což je 4.000 Kč za měsíc. A když si přidáte 2.000 Kč, tak máte měsíční splátku :operáku na Superba. To je konec to se nedá.
úterý, 27. července 2021
 
hohencenda
hohencenda Tak to mi spadl kámen ze srdce Díky zdravím tebe i tvou drahou polovičku.
pondělí, 19. července 2021
 
Hrouda
Hrouda Čendo zatím vše v pohodě. Děkuji za optání.
neděle, 18. července 2021
 
hohencenda
hohencenda Hroudo doufám že nemáš v dílně vodu.
neděle, 18. července 2021
 
 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz