Pneurevue.cz » Fórum » O všem, co hýbe gumařinou

O všem, co hýbe gumařinou

 

pondělí, 14. května 2012

Pravidla registrace a diskuze na fóru

 
 
 
roman
roman SAB podruhé: Mimo sezónu je hmyz u mě "vítán", samozřejmě bez slevy, nicméně cena přezutí je nižší než ta Tvoje. Vyšší "raketa" není v mém regionu neakceptovatelná - viz. níže.
pondělí, 27. dubna 2020
 
roman
roman SAB: Vidím to trochu jinak. Jsou dvě metody, jak bojovat proti hmyzu - buď "raketové" ceny nebo zákaz. Já volím zákaz, Ty "raketu". V době přezouvání mám své práce dost a aby hmyzák akceptoval "Tvoje" ceny je v mém okolí nereálné a jelikož jim nehodlám dělat kašpara, tak je odmítnu resp. nabídnu termín po cca 15.květnu. Jinými slovy: V mém okolí je hodně dobroserů, kteří jim to udělají za cenu, která je pro mě v sezóně nezajímavá či urážlivá a nehodlám si zaplevelit svůj servis někým, kdo mě nenechá nikdy vydělat. Oni sice potřebují přezout, ale je stále dost dobroserů, kteří mu to "nějak" přezují za pár šlupek. Takže ať se tito dobroserové v mém okolí totálně zahltí hmyzem a ať se třeba uštvou k smrti. Oni ani nejsou plátci daně, takže i legální cestou mají náskok oproti mě 21%. Já jsem už to jednou přehnal (nejsem už nejmladší) a skončil jsem ve špitále. Takže moje stanovisko znáš a já Tě ubezpečuji, že jej měnit nebudu. Takto to praktikuji již několik let a u mě to funguje.
pondělí, 27. dubna 2020
 
SAB
SAB Romane a není jednoduší a srozumitelnější říct hmyzákovi základní cenu na ,kterou on může ve tvém servise dosáhnout ,když si doveze gumy z netu a tudíž nemá nárok na žádnou slevu než ho úplně odmítnout? Pokud by se takhle choval každý servis tak by nikdo neřešil ze servisáků neřešil nějaké dovezené pneu z netu tak jako to neřeším já. Naprosto jednoduché oni to potřebují přezout internet jim to nepřezuje.
pondělí, 27. dubna 2020
 
hohencenda
hohencenda Romane tady borec 480 kč.Netuším jak to dokáže.
pondělí, 27. dubna 2020
 
roman
roman SABe, k těm cenám: Asi záleží mj. na lokalitě. Pokud bych já na hmyzáka vyjel s Tvojí cenou 1500/2000 Kč bez daně za přezutí gum z netu, tak se klidně vsadím, že by to asi úplně každý odmítl. V mé lokalitě se gumy z netu běžnějších rozměrů (13-19") bohužel přezouvají v rozmezí 700-1150 Kč bez daně a u fušérů "za 500". Takže proto mají hmyzáci u mně "utrum". Pokud mám trochu času, tak raději udělám defekt komukoliv z ulice, než hmyzákovi přezout novky.
pondělí, 27. dubna 2020
 
SAB
SAB Pneunm víš jak se to říká? Nejhorší jsou kšefty s rodinou a proto u mě platí všichni ,rodina nerodina jednou odvádím práci a za tu se platí tak to prostě je. Nevidím důvod proč bych měl 2x ročně někomu dělat svojí práci zadarmo. Max. dávám slevu nic víc . Jestli mi někdo říká, že jsem drahý a mají blbé kecy tak jim říkám ať si jedou jinam a najdou si jiný pneuservis.Dnes byla manželka koupit synovi letní obuv protože už z toho vyrostl a doposud bylo vše zavřené. Za dva páry dětských bot vel.37 zaplatila v obuvy 3000,- kur... tak at mi ještě někdo zkusí říct,že jsem drahý.
pondělí, 27. dubna 2020
 
Pneunm
Pneunm SAB já letos tu kapaciu mám tak to za raketu taky dělám ale kdyby přišel někdo z rodiny komu jsem přezouval zadarmo a dával gumy za nákup s tím že má internet tak ho taky pošlu do háje.
pondělí, 27. dubna 2020
 
hohencenda
hohencenda Pneunm nejsem proti rád ti školení ohledně pneuservisu ukáži po sezoně v praxi,jako ji ukazuji každému novému zákazníkovialespon při přezouvání jednoho kola,není to z mé strany nafoukanost ani ješitnost . Něco ze svých vědomostí mě osobně ukázal p.Ruhle nejstarší z Reifen Ruhle,pneuservis mají v rodině od roku 1896 a jsou na to náležitě hrdý.(Nedivím se.)
pondělí, 27. dubna 2020
 
SAB
SAB Pánové pokud nemáte kapacitu přezouvat interneťáky tak tomu rozumím,že je nepřezouváte ,ale já tu kapacitu mám a 1500,- bez DPH jsou slušný peníze za práci 30min osobní vůz. Dodávky a SUV 2000,- bez DPH. I kdybych měl celý den přezouvat interneťáky tak si vůbec nestěžuji,že mi vozí do servisu gumy z netu. Brigádník mě stojí 200,-/hod za ty prachy maká jako šroub. Děláme 4 auta za hodinu na dvou stáních. Internet tady byl a bude ,ale internet jim to nepřezuje takže jsme tady od toho my,ale já si to nechám kur... zaplatit tu práci. Nepohrdám penězi ,které mi vozí do servisu.
pondělí, 27. dubna 2020
 
pepazdepa
pepazdepa Kolegové,mám dotaz.Používáte na geometrii kanál,nebo zvedák.Mám už 3 generaci geometrie,od inrfa-rádia přes 3D Hofmena až po Huntra.Nůžkový zvedák je bohužel do vrtule a nevím co zvolit. OMCN mě stál cca 400 000-s centrálním přízvedem za prahy a s testerem vůle.Kanál je na věky,zvedák cca 15 let. 4 sloup nechci . Děkuji za reakce.
pondělí, 27. dubna 2020
 
Pneunm
Pneunm To školení by mě zajímalo, nějak si to neumím představit. Jinak bych se zachoval samozřejmě stejně, rodina nerodina.
pondělí, 27. dubna 2020
 
roman
roman Není jiná možnost. Nebudou si s námi soustavně vytírat zádel.
pondělí, 27. dubna 2020
 
hohencenda
hohencenda Tomu předcházelo dvou hodinové školeni jejího přítele o pneumatikách a pneuservisu s praktickýma ukázkama.
pondělí, 27. dubna 2020
 
hohencenda
hohencenda Dnes neteř 28 let jezdi ke mě od 18 .Má nového přítele ,tak pneu z netu. Nový chlapec nemá řp, zřejmě. Nikdy jsem ho neviděl řídit ale nastudovaný internet a rady kamárádíčků .Volá neteř kadeřnice říka máme ty pneu z netu kdy to přezujem. Řikám slávek ( nový přítel ) chodí na pivo do hospody? Jo odpověd .Nosí si tam pivo muj dota:.Ne .Moje otázka děláš kadeřnici nosí si zákaznice svoji barvu na vlasy..... Odpověd tak to neřeš přezujem jinde.Pneu a disky ode mě měla vždy za nákup uskladnění ,mytí nazouvání vyvažování ventilky závaži zdarma... co dodat budu v rodině za hajzla...je mi to jedno.
pondělí, 27. dubna 2020
 
SAB
SAB Pneunm takových kreténu ,kteří si myslím že nemáme co na práci a čekáme zrovna na něj a chce buď přezout nebo defekt na počkání v sezóně tak ti si u mě ani neškrtnou.
pondělí, 27. dubna 2020
 
SJM
SJM Pokud nám stát nepomůže, Češi si za cestu na dovolenou slušně připlatí, říká zakladatel Smartwings--https://ihned.cz/--Jak se tomu říká, vydírání? A kolikrát pomohl stát vám, servisům? Že ani jednou, no tak to by si měli zákazníci slušně připlatit,ne? Btw, loni poprvé a naposledy jsem byl nucen (ženou) použít služeb zmíněné firmy. Obstarožní 737 postávající na ploše nepřekypovala důvěrou. Při vstupu na palubu se pochybnosti o stáří stroje ani zdaleka nerozptýlili, spíše naopak. Prosezená, ošoupaná a flekatá sedadla, zašlé a popraskané plasty a nevábný vzduch. Vedoucí letuška, postarší dáma po několika plastikách obličeje, s ruským přízvukem, jen podtrhovala celý děj nástupu. Představení posádky před startem už ani nepřekvapilo. Kapitán Vasiljev a první důstojník Ivanov. Od palubního personálu (dvě velmi příjemné i hezké slečny - Slovenky) jsme vymámili, že piloti jsou Bulhaři a šéfová Ukrajinka. Tak že národní dopravce, strategická firma. Omlouvám se za toto odbočení.
pondělí, 27. dubna 2020
 
hohencenda
hohencenda Pěkně napsáno ze života gumařského musíme se bránit.
pondělí, 27. dubna 2020
 
roman
roman Nj. Připustili jsme si lidi obrazně řečeno moc blízko k tělu a tak s námi jednají jako s tím největším póvlem. Bohužel zatím skoro vždycky najdou nějakého dobrosera, který přistoupí na jejich podmínky hry.
neděle, 26. dubna 2020
 
Pneunm
Pneunm Nejlepší jsou hlášky typu, to bude jen ventilek. A proč si to myslíte? No uteklo to přes noc... Ale všechno je to v poho oproti borcovi kterej mi tam bez roušky hodil na zem prázdný kolo a když jsem mu řekl že na počkání to nebude tak mě poslal do prdele.
neděle, 26. dubna 2020
 
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz