Pneurevue.cz » Fórum » O všem, co hýbe gumařinou

O všem, co hýbe gumařinou

 

pondělí, 14. května 2012

Pravidla registrace a diskuze na fóru

 
 
 
hohencenda
hohencenda Jestli tomu tady začínám rozumět tak bejt doma nikam nechodit pro jídlo a čekat pár let doma. Kdo za mě zaplatí sociálku,zdravotní dph daně elektriku vodu plyn.P.S. Nenakupoval jsem jak šílenec při prvních špatných zprávách filtr na hubu mám ze starýho trika . Zásoby na rok doma nemám ani kdybych tušil jak to dopadne stejně nemám peněz na nějaké měsíční zásoby jíst musím alespon´zatím.
čtvrtek, 19. března 2020
 
hohencenda
hohencenda Karle to nebude 10 dní a dělat potom pneuservis nonstop v jednom člověku tak to já neumím.
čtvrtek, 19. března 2020
 
roman
roman Koronavirus se šíří i přes povrchy materiálu => takže i při "bezkontaktním režimu" se nevyhneš možné kontaminaci z povrchu vozidla, volantu, gumy atd. To jen tak na okraj. Kdy otevřeme na plný "výkon"? Dobrá otázka, ale hlavně to závisí na rozhodnutí naší vlády a na situaci s nákazou. Jak jsem už napsal níže: V tuto dobu chápu nouzový režim servisů (opravy atd,) nechápu ale přezouvačky. Já se zase těším na tvé porovnání prodejen potravin versus banky a pojišťovny aneb proč to ty banky a pojišťovny dělají?
čtvrtek, 19. března 2020
 
hohencenda
hohencenda SABe ty mi asi rozumíš můj kmenový zákazník přijede po telefonické domluvě na můj pozemek zastaví před dílnou,která je zamčená sedí v autě se zavřenýma oknama, nebo odejde.Vytáhnu hever dám jej pod auto a sundávám holt ručně celé kolo z dílny vyndám dofouknuta,vyvážená u mě uskladněná kola od podzimu,nazuji na vůz zavolám zakaznikovi že je hotovo, učet má za stěračem, na sud u dveří dá peníze nebo platí bankovním převodem nevím co je na tom špatně? Při nákupu v obchodě nemám oblečen protichemický oblek správný filtr rukavice, brýle při příchodu ke své Felicii neprocházím odmořením pod specialní sprchou. Doma jídlo které jsem zakoupil balené neprochází chemickou očistou ...Ani nevím jak bych obal ve kterém jídlo je očistil od nemilého Viru
čtvrtek, 19. března 2020
 
Meza74
Meza74 Já mám taky otevřeno a nestydím se za to.Obvolal jsem si firmy co mají u mě uskladněno a jsou v práci.Přijede řidič,sedí v autě,přehodíme a jede.Vše přes fakturu.A nedělámto pro peníze,jak tady bylo již napsáno,ale jen pro sebe.Až bude po karanténě a začne se něco dít,tak první co bude každý chtít tak aby si neojel zimáky.
čtvrtek, 19. března 2020
 
karel
karel Vážení , já nikoho nechci moralizovat ani urážet, pouze vyjadřuji svůj názor , ale s přístupem některých lidí to může skončit tak, že bude vyhlášen totální zákaz vycházení, v provozu bude jen to života nutné a nákup potravin atd. , co pak budete dělat? Podívejte se na Kynice, Litovel,Uničov a okolí. Přeji nám všem hodně štěstí, zdraví a aby co nejdřív našli lék.
čtvrtek, 19. března 2020
 
SAB
SAB Romane to je v pořádku to já chápu,ale nemoralizujte a neodsuzujte tady servisáky,kteří mají otevřeno v omezeném režimu npř. jako já bezkontaktním. Budu se těšit až nás budete informovat,kdy otevřete své servisy na to si rád počkám .)
čtvrtek, 19. března 2020
 
roman
roman Neboj, nebudou, stejně by nám na*rali. Ale nechci si z*urvit své zdraví a zdraví jiných. Toť vše, snad to není tak těžké pochopit.
čtvrtek, 19. března 2020
 
SAB
SAB Pneunm pěkně jsi to napsal,jsem zvědavý jestli tito moralisté otevřou až virus úplně vymizí. Kurw… já jsem rád,že jsme dostali výjimku a můžeme se starat o svou obživu. Romane,Karle a BFe budete žádat od státu nějakou kompenzaci nebo nějakou pomoc?
čtvrtek, 19. března 2020
 
roman
roman Pneunm: Třeba k tomu Vláda dojde sama. Uvidíme do týdne a pak se uvidí. Buď ta omezení zaberou, nebo bude finýto.
čtvrtek, 19. března 2020
 
roman
roman Jenom byl musel zopakovat to, co už napsali Karel a Bořek. 90% firem co nemusí mít otevřeno omezuje své činnosti na to nejnutnější, omezuje styky s veřejností téměř na nulu atd. a těch zbývajících 10% chce změnit otáčení zeměkoule. Tak nevím, jestli to těch 90% firem nějak nepřehání... Já jsem přesvědčen, že ne.
čtvrtek, 19. března 2020
 
Pneunm
Pneunm Děláte machry, moralizujete a za deset dní stejně půjdete do práce. Co jako bude za deset dní lepší? Vůbec nic bude to jen horší. Pokud si vážně stojíte za tím co říkáte tak otevřete až virus zmizí. Což může být třeba v srpnu nebo taky za tři roky. Pokud otevřete dřív a budete riskovat nákazu, očekával bych omluvu lidem které tady teď urážíte.
čtvrtek, 19. března 2020
 
SAB
SAB Romane celou dobu se tady bavíme o tom jestli máme mít zavřeno nebo otevřeno já mám otevřeno a nejsem jediný tady odsud. Ty a další nás moralizujete a odsuzujete za to,že máme otevřeno! To mi vadí chápeš?
čtvrtek, 19. března 2020
 
roman
roman SABe, jestě jedna citace z emailu, který právě dorazil: "V souvislosti s krizovými opatřeními přijatými v těchto dnech vládami České republiky a Slovenské republiky uzavřela od 16. 3. 2020 až do odvolání skupina AXA Česká republika a Slovensko z preventivních důvodů své pobočky, aby v této vypjaté situaci přispěla svou měrou k potřebě omezení fyzického kontaktu mezi lidmi." => Čekám na tvé srovnání s prodejem potravin.
čtvrtek, 19. března 2020
 
roman
roman SABe, u defektů byl tvé jednání pochopil a dokonce bych tě i pochválil. Chápu, že lékař, prodavačka, četník, dělník ... mohou mít defekt a vozidlo nutně potřebují. Ale u přezouvaček zbytečně dráždíš hada bosou nohou. Většina národa má oprávněné obavy a tak sedí pokud možno na zádeli doma a pak tu je druhá kategorie lidí (někteří i v karanténě), kteří na to hulí a budou šmajdat všude tam, kam jim to jiní dovolí, hlavně když nebudou čekat. Mám vážné obavy, že u současných přezouvaček je to spíš ta druhá kategorie. Ber to tak, že já chci omezit riziko nákazy na minimální možnost. Hrdinství a nezodpovědnost jsou trochu odlišné věci.
čtvrtek, 19. března 2020
 
SAB
SAB Karle chceš mi říct,že ty neriskuješ,když si jdeš koupit potraviny? Chceš mi říct,že ty neriskuješ,když si jdeš natankovat nádrž? Ano já v tom mám jasno pokud mám výjimku a možnost obživy tak ji využívám a pokud si myslíš,že to bude trvat jenom 10dní tak to se Karle pleteš! Budeš rád,když s tvým a přístupem půjdeš do práce v květnu. Takový hrdina a borec já nejsem!
čtvrtek, 19. března 2020
 
karel
karel SABe, je důležité, že jsi sám sebe dokázal přesvědčit, že ten risk za to stojí. To seš na tom tak špatně , že nemůžeš na 10 dní zavřít a až se to uklidní, tak dělej třeba nonstop a pos.. se z toho.
čtvrtek, 19. března 2020
 
SAB
SAB S ohledem na vážnost situace kolem šíření koronaviru Vám nabízíme bezkontaktní služby.Tohle mám vyvěšené na dveřích servisu. Já se zákazníkem komunikuji přes zavřené dveře,mám respirátor a vysvětlím mu ,že v zájmu naší bezpečnosti bude lepší ,když ho obsloužím bezkontaktně. Tzn. auto nechá před servisem on jde cca. 20m od servisu já si s tím autem najedu na zvedák samozřejmě mám respirátor a jednorázové gumové rukavice, které po provedení služby na jeho voze vyhodím. Následně mu vystavím doklad,který mu dám do auta ,kde je částka ,kterou má zaplatit tu mi nechá na venkovním parapetu on odjede a já si ty peníze vezmu.Je to bezpečnější než nakupování jídla v marketu? Já myslím,že každopádně!!!
čtvrtek, 19. března 2020
 
roman
roman https://www.bestdrive.cz/aktuality.html Bod číslo 1) Požadujte pouze zakázky zajišťující nutnou mobilitu. To pochopím. Ale provádět sezónní výměnu pneu? To dělat momentálně asi nebudou. Přesně jak to napsal ráno Karel: "Vláda nám nedala výjimku proto abychom přehazovali stovky letních kol a sebrali zákazníky od konkurence, vláda nám udělila výjimku proto, abychom v případě defektu kola nebo poruchy auta mohli pomoci lidem, kteří jedou do práce (lékaři, hasiči, prodavačky v potravinách atd.)". Absolutní souhlas, Karle.
čtvrtek, 19. března 2020
 
roman
roman Nejsem si jistý, že pojem "bezkontaktní služba" je ten správný a výstižný. Tím říkáš, že se pneumatika sama naložila, sama přezula, sama dotáhla, sama zaplatila, sama hopsla zákazníkovi do auta atd. Uvědom si, že třeba na klikách aut nebo volantu se drží až dva dny, na gumách v kufru auta nevím, ale budou to minimálně hodiny => takže pojem "bezkontaktní" je přinejmenším silně zavádějící. Na téma aerosol se už ani bavit nebudu, komu není rady...
čtvrtek, 19. března 2020
 
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz