Pneurevue.cz » Fórum » O všem, co hýbe gumařinou

O všem, co hýbe gumařinou

 

pondělí, 14. května 2012

Pravidla registrace a diskuze na fóru

 
 
 
SAB
SAB Pan prezident se důkladně chystá na cestu do Číny, proto není vidět.
úterý, 17. března 2020
 
SJM
SJM Určitě je to problém na straně výroby, bez debat, ale všichni výrobci vidí i započatý obří problém na straně odbytu. Prodeje všude o cca 10% spadli už v lednu i bez C19, únor by měl být znám zítra a březen, duben, květen, to bude masakr a pokud se C19 zvládne, do konce roku se budeme všichni vzpamatovávat. VK, jak ho nemusím, dnes v rozhovoru řekl, že když čte, že letos asi neporosteme, se musí smát, že propad HDP bude 10-15%, což jsou stovky mld Kč.
úterý, 17. března 2020
 
hohencenda
hohencenda Máme ještě prezidenta ,že není ani vidět ani slyšet...
úterý, 17. března 2020
 
roman
roman Na jedné straně zisk firmy, zaměstnanost atd. na druhé straně životy a zdraví člověka. Není to jednoduchá volba. Nepatrně "lepší" prognóza: https://www.novinky.cz/zahranicni/koronavirus/clanek/epidemie-vyvrcholi-v-evrope-na-konci-brezna-ukazuje-studie-jpmorgan-40317044
úterý, 17. března 2020
 
SJM
SJM Německá automobilová skupina Volkswagen uzavře na dva až tři týdny své evropské závody. Největšího výrobce aut na světě k tomu vede pandemie způsobená novým typem koronaviru a s ní související odbytové potíže. Poslední směna ve většině provozů bude tento pátek, oznámil v úterý koncern. Automobilka zároveň varovala, že letošní rok bude velmi obtížný. Tisková konference vlády 16.3.2020 Andrej Babiš, předseda vlády: Já bych k té Škodě Auto ještě… Prosím vás, Škoda Auto je klíčový podnik naší ekonomiky. Já se divím, že jsou takové návrhy, protože to by samozřejmě mělo obrovský dopad na celou naši ekonomiku. Škoda Auto tvoří největší podíl na HDP. Takže my naopak, my jsme mluvuli se zaměstnavateli a každá firma má krizový štáb, každá firma si je vědoma, že v případě nákazy koronavirem svých zaměstnanců hrozí nebezpečí. Takže naopak, my máme zájem, aby ty firmy fungovaly, aby lidi chodili do práce, aby chodili jenom do práce a domů, to je samozřejmě ideální situace, občas i nakoupit… Ale já s tím nesouhlasím, aby zkrátka tady cíleně došlo k uzavírání firem, protože samozřejmě my připravujeme tu pomoc našim firmám, ale v případě zastavení výroby těch největších firem ty dopady budou obrovské. Takže nemyslím si, že je to dobrý nápad vyzývat takovouto firmu, největší firmu v České republice, aby přestala vyrábět.
úterý, 17. března 2020
 
SJM
SJM Jak tohle dopadne...Panické výprodeje zasáhly korunu. https://www.novinky.cz/zahranicni/koronavirus/clanek/panicke-vyprodeje-zasahly-korunu-euro-uz-je-za-27-40316860?seq_no=3&source=hp&dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku&utm_campaign=null Panické výprodeje zasáhly korunu. V tento okamžik, je všechno co dovezeme o 8-10% dražší, gumičky nevyjímaje.
pondělí, 16. března 2020
 
roman
roman Téměř všichni dodavatelé zasílají emaily, že ruší osobní odběry a přechází na nouzový režim s dodávkami přes spediční služby. Každý omezuje kontakty na nejnutnější. Jak tohle dopadle... Myslím si, že by celoplošný zákaz všeho "ne nutného" nebyl od věci.
pondělí, 16. března 2020
 
jenicek
jenicek Já s opatrností pomohu jen těm potřebným a jinak zavřeno.
pondělí, 16. března 2020
 
Pneunm
Pneunm Já na to tento týden kašlu úplně, do práce to mám půl hodiny takže kvůli defektu tam jezdit nebudu.
pondělí, 16. března 2020
 
roman
roman Nevím, jestli to byl od Vlády dobrý tah, zejména když nejsou roušky k dostání. Svět by se úplným zákazem (kromě jídla a lékáren) na 10-14 dnů asi nezbláznil. Nakonec jsem zvolil takový kompromis: Neodkladné opravy a možnost koupě nových pneumatik po předchozí telefonické domluvě - to jsou jediné možnosti mé činnosti až do odvolání resp. možného dalšího zpřísnění. Ostatní musí počkat.
pondělí, 16. března 2020
 
SAB
SAB Michal je to na Tobě jestli zůstaneš doma nebo půjdeš do servisu. Každý z nás bere tu zodpovědnost na sebe.
pondělí, 16. března 2020
 
Michal
Michal Takže podle vlády my a zahrádkáři můžeme klidně být vystavováni viru....
pondělí, 16. března 2020
 
roman
roman Až budou k dostání roušky nebo respirátory, tak se můžeme bavit dál. Do té doby zavřeno.
pondělí, 16. března 2020
 
Pneunm
Pneunm Karel to zní rozumně
pondělí, 16. března 2020
 
karel
karel Přijet k nám můžou, otázka spíš zní - chceš aby k tobě jezdili davy nezodpovědných a někdo Tě nakazil? Já zavřu a budu dělat jen stálé zákazníky s nutnými případy . U mě stejně ta pravá jarní sezona začíná až v dubnu.
pondělí, 16. března 2020
 
Pneunm
Pneunm No ale jen pokud to není nezbytně nutné což přezutí asi úplně není ne?
pondělí, 16. března 2020
 
BIB
BIB Spadáme pod opravy motorových vozidel takže k nám můžou i zákazníci
pondělí, 16. března 2020
 
Pneunm
Pneunm Tak pokud to chápu správně tak my jít můžeme ale zákazníci přijet nemůžou?
pondělí, 16. března 2020
 
roman
roman Pneunm: Když jsem byl na vojně, tak pár lampasáků denně "pracovalo" na krizových plánech v době ohrožení země. Něco málo se dostalo i ke mně a musím uznat, že to měli docela promakané. Teď je na prvním místě výsledná cena, neomezení lidských práv a je jen tuna úředníků, kteří sčítají kolonky bez efektu a výsledný efekt je nula. Tím samozřejmě netvrdím, že za totáče bylo blaze.
neděle, 15. března 2020
 
hohencenda
hohencenda Jen mam obavy,že tohle bude běh na hodně dlouhý trati...
neděle, 15. března 2020
 
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz