Pneurevue.cz » Fórum » O všem, co hýbe gumařinou

O všem, co hýbe gumařinou

 

pondělí, 14. května 2012

Pravidla registrace a diskuze na fóru

 
 
 
 
roman
roman Jasně, zkus to. Pokud by neměl kolenovrt kam utéci (nebo by to neplatil ze své kapsy), tak by to určitě fungovalo. Jenže i v roce 2019 jsou pneuservisy, které netové gumy přezují cca od 600-700Kč. Proto si myslím, že jedinou možností je to, aby veškeří kolenovrti jeli k těmto přezouvačům a aby se tito přezouvači "udřeli k smrti". Teprve pak se jim (možná) rozsvítí v hlavě, že se píše rok 2019 a že krabička cigaret už nestojí 8Kč. Další věcí je i to, že mám pouze jedno zdraví a nehodlám si jej zničit právě na kolenovrtních gumách. Zdraví si nekoupíš ani za peníze a léta nám přibývají.
středa, 11. září 2019
 
Pneunm
Pneunm Např. řidičům firemních aut je cena jedno, ze svyho to neplatěj.
středa, 11. září 2019
 
Pneunm
Pneunm Romane, zkouším to, měl jsem dřív 100 Kč, pak 50%slevu pro všechny mimo kolenovrtu, pak zákaz a teď 150 Kč za kontrolu. Třeba se vrátím zase k zákazu až mě někdo vytočí, cedule jsem nevyhodil.
středa, 11. září 2019
 
roman
roman Pneum: Uvidíš, co nastane. Myslím si, že 95% kolenovrtů tuto nabídku stejně odmítne (a půjdou vymrzovat někam jinam) a Ty budeš kromě oblíbených výhrůžek od kolenortů navíc nazýván zlodějem. Pokud je odmítneš se slovy "nové cizí nepřezouvám" tak nemohou říci, že jsi zloděj, ale "jen" budeš cílem kolenovrtních výhrůžek. Osobně se mi více osvědčuje varianta "zákaz" a práci beze slevy (kterou mám uvedenou v ceníku prací) spíš používám jako nástroj k tomu, abych prodal více svých pneumatik. Já jsem měl dříve rozdíl v ceně cca 80Kč/kolo a 95% kolenovrtů po vyslovení této "přirážky" okamžitě odtáhlo někam jinam.
středa, 11. září 2019
 
SJM
SJM 150-hezké číslo-:) Jak tak brouzdám po netu, tak nebudeš zdaleka osamocen. V ČR zdražují téměř všichni a všechno. Konečně tu máme alespoň nějakou instituci (ČNB), která nejen plní, ale dokonce výrazně překračuje své vytyčené cíle. Inflační cíl je zatím plněn na 150%. To i Kefalín s Jasánkem blednou závistí.
středa, 11. září 2019
 
Pneunm
Pneunm Tak jsem právě zdražil :) Přiznám se že jsem sundal zákaz internetu ale přitvrdil jsem kontrolu cizích pneu a disků na 150 za kus.
středa, 11. září 2019
 
SJM
SJM Tak jsme se konečně dočkali "E" Škody pro široké masy pracujících. No nekupte to v základu za 429900,-Kč. Na dojíždějí např. do nějaké nové fabriky naprosto ideální, navíc při těch platech od 20.000 hrubého, simply clever. https://www.garaz.cz/clanek/skoda-iv-elektrifikovane-modely-skody-maji-sve-ceniky-21002531?dop-ab-variant=7&seq-no=1&source=hp
úterý, 10. září 2019
 
hohencenda
hohencenda romane kapl jsi na to,už mě to čím dál víc s..e
pondělí, 9. září 2019
 
roman
roman Pneum: Myslím si, že kolenovrt Hohencendovi vyhrožuje kontrolami ze "všech úřadů" a "zavřením všeho možného". Kolenovrt si totiž myslí, že jsme POVINNI mu netové gumy kdykoliv přezout (a nejlépe za hrst rýže)... Nejsme povinni. Musí to být "kšeft" i pro nás, což za současné situace zpravidla není. V hospodě mu také neuvaří guláš z masa, které si štangast donesl z marketu. Kolenovrt totiž nedokáže pochopit to, že "kšeft" musí být výhodný pro obě strany, nikoliv pouze pro něho. Já též raději kolenovrtní "kšeft" odmítnu, jelikož nevýhody tohoto "kšeftu" jsou větší, než případné výhody takového "kšeftu". Nechci být (a nebudu) tím, se kterým se pouze "vytírá podlaha".
sobota, 7. září 2019
 
Pneunm
Pneunm hohencenda jak ti vyhrožuje? To by mě vážně zajímalo... Ke mě naposledy přijel kolenovrt s fungl novým Grand Cherokee a vytáhl dva 13" Tomkety na vlek, byl strašně udivenej že to už nedělám. Tak uvidíme na podzim, jestli ho donutím obout Jeepa u mě.
sobota, 7. září 2019
 
roman
roman To, že kolenovrt Ti vyhrožuje je pravděpodobně znakem toho, že jej odmítlo víc pneuservisů. Nemá přece důvod někomu vyhrožovat za to, když odmítne jeho "úžasnou" zakázku. Přece nebudeš ručit po montáži i za pneumatiky, když na nich nemáš ani korunu zisku. Komu bys je případně reklamoval? Dodavatel pneumatik je přece prodal kolenovrtovi a nikoliv Tobě (ale Ty se musíš převzít ojeté gumy na likvidaci zdarma)... Proto máš proto uvedeno v obchodních podmínkách, že gumy zakoupené na web-shopech nepřezouváš. Tak proč se kolenovrt čílí? Můžeš si být téměř jistý tím, že v případě jakýchkoli problémů s pneumatikami by kolenovrt začal vymrzovat nejprve u Tebe, že je to způsobeno špatnou montáží... Tento stav už přestává být udržitelný, musíme se začít tomu bránit.
sobota, 7. září 2019
 
hohencenda
hohencenda Romane reakce na sebe nenechala dlouho čekat skryté číslo a vopruz vyhrožuje.....
sobota, 7. září 2019
 
SJM
SJM Erst Michelin, jetzt Continental – Deutscher Hersteller erhöht die KB-Preise- https://reifenpresse.de/2019/09/02/erst-michelin-jetzt-continental-deutscher-hersteller-erhoeht-die-kb-preise/
pátek, 6. září 2019
 
roman
roman Hohencenda: Palec nahoru za Tvůj pravdivý a výstižný vzkaz kolenovrtovi. Čím nás bude víc se stejnou vizí a názorem, tím větší máme šanci něco změnit v našem boji za naše lepší a silnější postavení, které bude adekvátní naší těžké práci rukami a našemu nelevnému strojnímu vybavení. Nebojte se, přidejte se!!
čtvrtek, 5. září 2019
 
hohencenda
hohencenda Tak zase vopruz z netu. Mám obytnák pneu z eshopu kdy mi to přezujete? U mně nikdy at si eshop pořídí svuj pneuservis a maká na svém ......
středa, 4. září 2019
 
Hrouda
Hrouda Docela sranda některé starší diskuze na internetu. https://m.autorevue.cz/na-letni-pneumatiky-pravidelne-prezouva-jen-polovina-ridicu-co-vy/?showforum=1
pondělí, 2. září 2019
 
Hrouda
Hrouda A zima se pořad přibližuje. An­ti­au­to­mat, 26. 5. 2014, 15:16 ... v tej kasi so­li a sutrov si au­to ni­cit ne­mi­e­nim (plus ri­zi­ko ze do mna vle­ti neja­ky de­bil na zim­nych). V zi­me na dlh­sie vz­di­a­le­nos­ti vlak no a ten biznis s let­ny­mi/zim­ny­mi pod­po­ro­vat fakt ne­mi­e­nim. Ono dob­ry vo­dic ne­ma pro­blem za­jaz­dit bez­nu zim­nu ces­tu aj na let­nych ale po­kial ma niek­to za­c­ne nu­tit do pre­zuva­nia, f.ck ich vse­tkych aj s ich doj­nou kra­vou. So zim­nym jazde­nim a zim­ny­mi pneu ich mo­zem vse­tkych .... jestli pak je pan mezi živými.
pondělí, 2. září 2019
 
Hrouda
Hrouda No hurá do toho. Cca20 000kč hrubého předpokládám. I Korejec žijící v Čr. Si přijde ve večerce na lepší peníze a to nemusí umět ani česky.
čtvrtek, 29. srpna 2019
 
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz