Pneurevue.cz » Fórum » O všem, co hýbe gumařinou

O všem, co hýbe gumařinou

 

pondělí, 14. května 2012

Pravidla registrace a diskuze na fóru

 
 
 
hohencenda
hohencenda Konečně též pozitivní zpráva 96 letá dáma uspěšně zvládla koronavirus.
čtvrtek, 2. dubna 2020
 
BF
BF Tak a teď jsi to SABE napsal přesně. Takhle se karanténa v servise, ale kdekoliv jinde může objevovat třeba 4-6měsíců nepřetržitě. Skončí jedna a nastane druhá, protože tam byl zase jiný člověk s koroušem. Komplet zničená firma jen to hukne. proto jsem pořád zastánce 14 dní se to mělo minimálně komplet zavřít na začátku toho 16.3 a bylo by to o myslím aspoň o 50% minimálně lepší. V Itálii hrozí díky Číňanům, kteří jim teď radí ať zavřou komplet vše na 1 měsíc a jídlo bude rozvážet myslím že po blocích domů nějak armáda, nebo nějaké jiné složky. Takže je to podle mne stále vše špatně. Strach bude obcházet kolem každého a jestli zdravá sestřička co teď umřela v Praze neumřela z korouše kterého měla, ani nespáchala sebevraždu jak píšou, pak možná umřela třeba a zrovna ze strachu, obav a velkého stresu. A v tom teď budeme žít všichni kdo si vážíme života jako takového. Některé tyto následky se však ale nikdy nezapočítají do těch mrtvých které asi ještě i přijdou a čísla tím pádem budou dost nepřesné a matoucí.
čtvrtek, 2. dubna 2020
 
SAB
SAB Kolegové můžeme dělat jakákoli bez.opatření z naší strany ,ale stát bude trasovat a lokalizovat infikované osoby (připravovaná „chytrá karanténa“). Každému servisu hrozí nucené uzavření provozovny. Stačí, aby někdo ze zákazníků/zaměstnanců nebo jeho blízcí byli pozitivně testováni a lidé, kteří s ním byli v kontaktu, budou nuceni přejít do karantény. V tu chvíli zavíráte servis minimálně na pár týdnů, záleží na tom, jak bude karanténa nastavena.
čtvrtek, 2. dubna 2020
 
SJM
SJM Za povšimnutí stojí hlavně datum, kdy byl tento názor zveřejněn ---1. února 2019 Lukáš Kovanda Názor Český průmysl padá do mizérie. Podmínky v něm se v lednu druhý měsíc v řadě zhoršily. Poprvé za šest let průmyslové podniky propouští. Důvodem je pokles objemu výroby a nových zakázek. Český průmysl doplácí z velké části na neblahý zahraniční vývoj. Částečně si ale za méně zakázek můžeme sami. Z důvodu až přílišného růstu mezd napříč ekonomikou totiž průmysl ztrácí konkurenceschopnost. --- Nyní si k tomu připočtěte současný stav, který vidíte kolem sebe. Podle článku na iDnes, např.pan Soukup očekává žně až za dva měsíce, ok, také názor a po pravdě, závidím mu jeho optimismus.
čtvrtek, 2. dubna 2020
 
Shambo
Shambo Pár globálních čísel, ale napoví v jaké jsme jámě. Čína spotřebovává 40% produkce přírodního kaučuku. Za leden její poptávka klesla o 27% ve srovnání s minulým rokem, za únor už o 74%. Tato čísla si pormítněte na celý světový trh a pochopíte, co se odehraje za dva měsíce u nás v Kardašově Řečici.
čtvrtek, 2. dubna 2020
 
Hrouda
Hrouda https://www.borgun.com/cz/ Přes toto přijímám karty. Už asi 4roky a pohoda jejich terminál 1000kč na půl roku a 0.99% z transakce peníze na mém účtu cca 2 až 3 dny
středa, 1. dubna 2020
 
jenicek
jenicek Sumup používám a jak říkáš žádné poplatky "jen" 1,95 procent z platby.. Akorát někdy dlouho trvá než se terminál propojí s telefonem. Co jsem zahlédl tak mělo tenhle problém víc lidí. Je to docela otravné.
středa, 1. dubna 2020
 
roman
roman Jednou z možností jak minimalizovat nákazu virákem je platba platební kartou. Proto sem dávám odkaz na srovnání platebních terminálů => https://www.mesec.cz/clanky/chcete-prijimat-platebni-karty-poplatky-moc-nezlevnily-mame-podrobny-test/ . Jelikož jsem živnostník a mimo sezónu mám minimální obraty, tak jsem si vybral řešení bez fixního poplatku, byť s vyšším odečtem procent platby => http://r.sumup.io/oCQYX . Ať si každý vybere to, co mu bude nejvíce vyhovovat.
středa, 1. dubna 2020
 
Shambo
Shambo A to jsem jen krok na začátku. Půlkrok.
středa, 1. dubna 2020
 
SJM
SJM malý výběr ze zahraničního tisku tisku-----Všichni z 1630 zaměstnanců Nokian Tires se sídlem ve Finsku jsou dočasně propuštěni. Jsou to zaměstnanci společností Nokian Heavy Tires, Nokian Tyres, Vianor Holding Oy a Vianor Oy. Délka dočasného propuštění se liší v závislosti na rozsahu práce, maximálně však 90 dní na osobu v tomto roce. Ve společnosti Vianor Oy bude opatření prodlouženo do února 2021, uvádí společnost. ---Michelin původně plánoval v polovině roku 2020 zavřít svou továrnu na pneumatiky v Dundee ve Skotsku . V důsledku krize Corona, již francouzský výrobce závod odstavil a jak uvádí místní tisk, Michelin nechce závod znovu spustit. Vhodné plány jsou „nerentabilní a nerozumné,“ říká. V továrně na výrobu pneumatik pro automobily, která byla uvedena do provozu v roce 1971, stále pracovalo asi 850 lidí.---Hospodářský dopad celosvětové pandemie Covid 19 je patrný zejména v automobilovém a dodavatelském průmyslu. Nejsou-li žádná auta prodána, nebo pokud je v jednom bodě přerušen mezinárodní dodavatelský řetězec, továrny se zastaví. Péče o zaměstnance v továrnách je dalším důvodem. Automobilové výrobce, kteří vyrábějí v Evropě, nyní také následují četní dodavatelé, kteří zcela, nebo z velké části, odstaví výrobní zařízení a nechají je odpočívat. Poté, co společnost Continental minulý týden oznámila, že postupně upraví výrobu ve svých závodech po celém světě a sníží ji „dočasně na nulu“, Bosch - největší dodavatel automobilového průmyslu na světě - a ZF nyní také mluví o podobných plánech. ---V případě společnosti Reifen Becker GmbH se sídlem v Leverkusenu zahajuje okresní soud v Kolíně nad Rýnem insolvenční řízení týkající se majetku společnosti. Leverkusenský právník Jochen Müller byl jmenován dočasným insolvenčním správcem.---Ne, ano - možná - výměna pneumatik v Bavorsku není důvod opustit byt.
středa, 1. dubna 2020
 
Shambo
Shambo Nekomentuji, jen odložím. Ale nějak se v tom ztrácím. Co vlastně chtějí? https://www.forum24.cz/stav-nouze-musi-skoncit-co-nejdrive-proc-vlada-neuvolnuje-restrikce-jak-sliboval-prymula/
středa, 1. dubna 2020
 
Pneunm
Pneunm Tire já tady mám celkem klid na druhou stranu včera celý den sněžilo a teď je tady - 7°C takže i to bude možná důvod
středa, 1. dubna 2020
 
Tire
Tire Covid neCovid sezóna probíhá ve zhruba stejném rytmu jako loňská, kdyby všichni neměli něco přes pusu tak by to člověk ani nepoznal jak je celý den zavřený v dílně. I když jsou výjimky, každého desátého zákazníka musím upozornit na ceduli zákaz vstupu bez roušky. Dezinfekci klik provádím tak 4x denně a každý den zapnu na večer a přes noc v dílně a v příjmací místnosti ozón (ten prý dokáže zabít i ten virus).
středa, 1. dubna 2020
 
Shambo
Shambo A jdeme studovat vládní návrhy podpory.
úterý, 31. března 2020
 
Pneunm
Pneunm Díky za info. Koukám že s mými 360 až 600 nejsem úplně nejlevnější...
úterý, 31. března 2020
 
SAB
SAB Pneunm osobní vůz 430,- vůz SUV 500,- Dodávka 600,-
úterý, 31. března 2020
 
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz