Pneurevue.cz » Fórum » O všem, co hýbe gumařinou

O všem, co hýbe gumařinou

 

pondělí, 14. května 2012

Pravidla registrace a diskuze na fóru

 
 
 
hohencenda
hohencenda BF smutná pravda ty tvé články.
čtvrtek, 4. srpna 2022
 
BF
BF Přiznám se, že někdy nabídky opravdu nestojí dělat ani náhodou, protože už dopředu víme, že je to o ničem a je to jen do jejich počtu. Proto už dnes mnohým firmám po letech zkušenosti tuto službu neděláme a zaměřujeme se na jiný směr nabídek a služeb. Nemíním sedět nad nabídkami jako kdysi hodiny a pak z toho nic není. Čas je opravdu drahý a tak za takové větší nabídky už požaduji roky napřed peníze. A mám aspoň klid. A jak to máte Vy?
středa, 3. srpna 2022
 
BF
BF Kolega má na stránkách toto a má klid od urputných lidí a firem které až někdy nesmyslně otravují a různé věci zkoušejí : Oznamujeme potenciálním zákazníkům, že nově již nepřijímáme zakázky z žádných poptávkových serverů. Odmítáme dělat zbytečnou tvorbu cenových nabídek a licitování o slevách - zdarma pracovat bohužel neumíme a ani to dělat nikdy nebudeme, jelikož práce nás živí. Ušetřený čas raději věnujeme odpovědné profesionální odborné práci a službám pro naše stálé a věrné zákazníky.
středa, 3. srpna 2022
 
BF
BF KRÁSNÁ A TREFNÁ OTÁZKA V ANKETĚ Jak si ideálně představujete vyústění vašeho pneu-byznysu po odchodu do důchodu? ------- Budou v něm pokračovat potomci či mladší členové rodiny - RÁD BYCH, ALE ZDA SYN BUDE CHTÍT JE DALEKO VE HVĚZDÁCH A NIKDY HO NEBUDU K TOMU JÁ OSOBNĚ TLAČIT.--- Podnik pronajmu- TUHLE VERZI ZAMÍTÁM, PROTOŽE MAJETEK BY BYL POSTUPNĚ ZNEHODNOCOVÁN.---- Podnik prodám- NEREÁLNÉ V DNEŠNÍ DOBĚ, KDY NEJSOU LIDI A PNEU BYZNYS NEFUNGUJE ZDRAVĚ V CELÉ SPOLEČNOSTI.--- Prodej firmy nevidím reálně, ale prodám budovy a stroje- TOHLE VIDÍM JAKO REALITU V SOUČASNÉ DOBĚ, KDYBYCH KONČIL.--- Jsem v pronájmu, tak prodám, co se dá, a odejdu- NAŠTĚSTÍ UŽ NEJSEM V PRONÁJMU. DÍKY ZA TO, PROTOŽE PRODAT STROJE JDE V SOUČASNOSTI JEDINĚ HLUBOCE POD CENOU A NABÍDKA STARŠÍCH STROJŮ UŽ TEĎ PŘEKONÁVÁ POPTÁVKU.
úterý, 2. srpna 2022
 
SAB
SAB Už vím https://www.goeggel.com/
pondělí, 25. července 2022
 
SJM
SJM Vážení přátelé, malá firma-malé problémy, velká - velké problémy, gigafactory-giga problémy, chudák Elon, co by dal za naše problémy. https://www.autoforum.cz/predstaveni/tesla-musi-uz-ted-zavrit-svou-ztratovou-novou-evropskou-tovarnu-prisla-o-pozici-svetove-jednicky/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box A to v článku se nezmiňuje, že si v Německu úspěšně podřezávají energetickou větev a 11.7. je očekávané datum odstavení Nordsream 1 z důvodů "oprav". K opětovnému spuštění mnozí s obavami hledí. Jeden by řekl, že ke spuštění onoho mostra, těžko hledal horší dobu. I přes 2-3 násobné západní platy proti východu, nedovedu si představit jak němčtí či italští zákazníci berou Teslu útokem a zářné Norsko je již solidně sanované a 5 milionů obyvatel není zas tak mnoho.
středa, 6. července 2022
 
BF
BF Hezký den přeji přátelé gum. Shambo, děkuji ti za doplňující informace, které jsou velmi důležité. Tvůj článek v pneurevue nese nejvyšší kvalitu info o situaci kolem nás v oboru. Díky za to. Co se týče cen za přezouvání dovezených nových kol tak tam to má každý servis trochu jiné. Tam se musí každý rozhodnout sám dle potřeb, možností, místa, apod.. Já mám v největší zimní sezoně stopstav a jinak jedu za základní bezslevovou cenu. V ceníku i na internetu mimo jiné mám že dovezené nové pneu procházejí vždy kontrolou a tlakovou zkouškou, takže narozdíl od Radky v tom nevidím problém a jsem na to již minimálně 10let zvyklý.Recenze mi netrhají žíly a je mi to vcelku jedno. Na jednoho blbce co napíše koninu je stovka lidí max. spokojena. Akorát to většinou nenapíšou což je smutné zjištění. Ale nehroutím se a už to ani nijak neřeším. V sezoně odmítám velké množství cizích lidí, kteří pro mne ani nejsou nijak vyloženě přínosem. Kapacita servisu je dávno daná A urputný už dávno nejsem a nebudu. Co se udělá to se udělá a co už nejde, tak se to prostě neudělá. Servisu je dost kolem mne tak ať si to udělají třeba zrovna oni. Nevadí mi to.
pondělí, 4. července 2022
 
Pneunm
Pneunm Romane myslím že zrovna tenhle by tě promluvil i kdyby sis ho dovolil odmítnout rovnou.
pondělí, 4. července 2022
 
roman
roman Dva tarify jsou nezákonné, ale dát slevu jen na "své" gumy je povolené, stejně jako kontrola nových pneumatik s dovětkem, že na nové "mé" gumy se tento poplatek nevztahuje, resp. kontrola je to zdarma. Kdo to nechápe, tak výjezd ze servisu je tímto směrem...
neděle, 3. července 2022
 
roman
roman Pneunm: To je právě ten důvod. proč já těmto kolenovrtům říkám, že cizí nové gumy zásadně nepřezouvám. Sice momentálně nevydělám, ale alespoň mě nikdo nebude pomlouvat a psát o mě pomluvné recenze na internetu.
neděle, 3. července 2022
 
Pneunm
Pneunm Ahoj Radko, přesně s tím bych chtěl mít dvojdomek:) myslím že dva tarify by byly nezákonné, já zkoušel ještě slevu pro všechny kromě internetu ale bylo to pro mě složité to všem normálním vysvětlovat, tohle je pro mě jednodušší. Toho internetu ke mě už stejně jezdí minimum. Mám ještě ve vratech dvě cedule že to nedělám vůbec abych je mohl poslat pryč když mám hodně práce.
sobota, 2. července 2022
 
XP
XP Tome, tak jsem si ty jeho recenze taky vygooglila. No tak to je docela síla! Ten pán bude určitě i skvělým sousedem... chudáci lidi kolem něho. No jinak co mě napadlo, možná už jste to tady probírali kdysi před léty, netuším. Ale napadla mě jedna věc. Já totiž nemám v ceníku KONTROLA PNEU Z INTERNETU nebo něco takového, mě to přijde jako dobrý nesmysl. Chápu, že je třeba na tom nějak vydělat. Ale co třeba vymyslet něco co už je dávno vymyšlené, ale v jiných odvětvích... Napadají mě dvě... Tak třeba taxi... má dva tarify... jeden přes týden, druhý o víkendu - proč? Protože jezdí více lidí. Hotely.... ceny v sezóně a mimo sezónu.... zase jiné ceníky. Tak proč my pneuservisáci si nemůžeme udělat takové tarify? Tarif 1 - přezouváš staré pneu Tarif 2 - přezouváš nové pneu od jinud.... Vím, že je to na palici, ale dalo by se to tak vymyslet? Je tady někdo kdo tomu rozumí? Jinak díky všem za ochotu podělit se se svým vysavačkem ;). Já už jsem něco vymyslela, ale je to balík, tak ještě chvíli počkám :D.
sobota, 2. července 2022
 
Pneunm
Pneunm Tak jsem si to při obědě pročítal a to je teda vážne vůl. Nejvíc mě pobavila recenze : rozbila se mi sekačka a vy máte v sobotu zavřeno, zamyslete se nad sebou jak to vedete :))) takový milý a slušný pán a oni se k němu všude chovají takhle hnusně :D
pátek, 1. července 2022
 
Shambo
Shambo Pryži zdar, dopady ruské agrese na výrobu a prodeje pneumatik v Evropě, u nás i jinde jsem stručně popsal v posledním čísle Pneurevue. K Bořkově dotazu ještě upřesním: 28. června jak Nokian, tak Michelin potvrdili, že jejich výroba v Rusku a následný export do zahraničí končí. Michelin: pokud dojde k nějaké dohodě o předání výroby místnímu managementu nebo novému vlastníkovi, i tak to bude bez exportu a bez vazby na značku Michelin. Nokian: totéž rozhodnutí, ze 16 milionů osobních pneumatik se exportovao 60%. Ruský Nokian snížil počet zaměstanaců už asi o třetinu, snižuje výrobu. O dalším osudu závodu se jedná. Každopádně Finové dávají od všeho v Rusku ruce pryč a to, co se řeší, je změna vlastnictví, značka výrobku, síť Vianor atd.
pátek, 1. července 2022
 
Pneunm
Pneunm pneupoplach nj máš pravdu, ten musí mít chudák těžký život.
pátek, 1. července 2022
 
pneupolach
pneupolach Pán dává všem hezké recenze, je vidět, že není spokojen snad nikde. Nebylo by na škodu aby si otevřel vlastní autoservis / pneuservis.
pátek, 1. července 2022
 
Pneunm
Pneunm Odpoveď : Dobrý den. Tu výslednou cenu jste zřejmě omylem spočítal špatně. Pneuservis provozuji už patnáct let a můžu Vás ujistit že žádné rychlé zbohatnutí v plánu nemám. Vyberte si pneumatiky které Vám vyhovují od prodejce který Vám vyhovuje, nemám s tím nejmenší problém. Bohužel já nemám kapacitu poskytovat servis k cizímu zboží. Na PRVNÍM MÍSTĚ jsou pro mě moji zákazníci kteří nakupují u mě a pro které se snažím poskytovat co nejlepší služby (poradenství, prodej pneumatik disků a příslušenství, kompletní záruku, kompletní servis, uskladnění, opravy, likvidaci, rovnání a opravy disků, kompletní řešení TPMS, atd.). Hezký den.
pátek, 1. července 2022
 
Pneunm
Pneunm Hroudo díky, máš pravdu. Už jsem mu tam něco sesmolil, nedalo mi to.
pátek, 1. července 2022
 
Hrouda
Hrouda Je to vůl. Stejně to nevyhraješ, pro koho je to moc, tak to bude vždycky moc. A ostatní zákaznici tě respektuji a to stačí. "Tak snadná práce a tak předražena proč tedy je nedostatek mechaniků do pneuservisu"
pátek, 1. července 2022
 
 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz