Pneurevue.cz » Fórum » O všem, co hýbe gumařinou

O všem, co hýbe gumařinou

 

pondělí, 14. května 2012

Pravidla registrace a diskuze na fóru

 
 
 
 
roman
roman Pneum: Není to trochu jinak? Neznám pneuservis, který by byl nadšený novými pneumatikami zakoupenými jinde. Ceny za přezutí se ani zdaleka neblíží Evropě, ale vstupní náklady jsou srovnatelné. Až budou evropské ceny za přezutí, tak se nikdo bránit asi už nebude, ale ceny s Evropou 1:1 jsou zatím v nedohlednu => Žádný pneuservis není nadšený, když si zákazník koupí gumy někde v Tramtárii a pneuservis se už nemůže dočkat, jak je bude přezouvat za "naše" ceny a navíc bude muset staré gumy grátis zlikvidovat... Rozdíl je jenom v tom, že někdo se brání, druhý sklopí uši a třetí dělá, že o ničem neví, aby nepřišel ani o jednoho zákazníka. Navíc se blíží sezóna a opravdu nechápu, proč bych měl přezouvat cizí gumy z netu, když nebudu stíhat přezouvat ani "své" stálé klienty. Pokud někdo dává přednost přezouvat gumy ze shopů před přezouváním své stálé klientely, tak je to jeho volba a nikdo mu v tom asi bránit nebude. Nechápu, čemu se tedy tvoji kolegové tak diví, jak uvádíš níže.
sobota, 21. září 2019
 
Pneunm
Pneunm Romane když se bavím s kolegy mám jinej pocit, to že někdo znevýhodňuje internet je pro ně často překvapení.
sobota, 21. září 2019
 
Hrouda
Hrouda Jo ještě jsem zapoměl. Romane možná by nebylo na škodu zapřemýšlet nad dodavatelem servisního vybavení, že nepodporují dodejem jen pneuservis a prodávají všude kam to jen jde. Ventily ,závaží, vložky a td. Díky tomu je také těžší donutit zákazníka k nákupu v pneuservisu, protože je šopa co má nové ventily a když krkouny nepřezuje servis tak on to udělat nekdo v boudě. Jednoho takového jsem uz odstřihl a dalšího to čeká. A tak není to jen internet je to kolem nás.
sobota, 21. září 2019
 
Hrouda
Hrouda Romane děje se něco špatného po finanční stránce se zákazníkem nebo jsou to všichni jen kolenovrti ? Protože pokud se děje něco špatného ( většina médií tomu říká recese) tak se to dotkne i nás i tebe a tím že odmítneš toho zákazníka si jen urychlíš to co se děje těm zákazníkům. Jinak začínáme lehce přezouvat na zimu . Nato ze je sobota tak to bylo slabé, ale i tak něco se udělalo a opět tři a půl sady auto kelly a 2 sady PointS ze skladu. 10x 315/80 R22.5 z cizého zdroje možná Fr , nebo někdo jiný netuším ,ale práce za peníze . Je to fajn když za vás někdo drží sklad pro krkouny a já si držím jen nutné pro jajn zákazníky. Prodám málo ,ale za pořádný zisk a ne za pětistovku. Jinak pohoda .
sobota, 21. září 2019
 
roman
roman Nevím proč, ale letos pozoruji opětovné zvýšení počtu donesených jetin z bazarů a vrakovišť. Uvažuji, že "zákaz vjezdu" nových gum od jiných prodejců rozšířím i o "zákaz vjezdu" jetin.
sobota, 21. září 2019
 
roman
roman Kdo si chce bránit svoje živobytí, tak se přidá k naší výzvě už teď a ten, který chce "být hodný" na kolenovrty a nechá si jimi kálet na svoji hlavu nepomůže ani 10 klubů na sociálních sítích. Myslím si, že tuto diskuzi čte na Pneurevue hodně pneuservisáků a záleží pouze na nich, jak se zachovají. Nebráním se vzniku klubu na sociálních sítích, ale v tomto případě a tento okamžik tam nevidím ani nějakou výhodu.
sobota, 21. září 2019
 
Pneunm
Pneunm Twitter nemám a neznám ale rád si ho pořídím. Funguje to jako na fcb že můžeš přizvat přátele? Dá se ta debata udělat uzavřená?
pátek, 20. září 2019
 
Shambo
Shambo Twitter je pro volnou debatu vhodnější. A neomezoval bych to jen na pneuservisy.
pátek, 20. září 2019
 
Pneunm
Pneunm Nenapadlo někoho z Vás vytvořit Facebookovou skupinu která by spojovala pneuservisáky? Tahle diskuze je super ale Facebook by měl podle mě několikanásobně větší dosah...
pátek, 20. září 2019
 
Pneunm
Pneunm Jasně Romane, nelíbilo se mu že mu nepřezuju jeho protektory, to že bylo po pracovní době už je jen třešnička na dortu:)
pátek, 20. září 2019
 
roman
roman Pneum: Něco se hmyzákovi nelíbilo? Že by byla naše terapie na hmyzáky účinná?
pátek, 20. září 2019
 
Pneunm
Pneunm Tak je to prý s námi hrozný (myšleno s nám pneuservisáky) pravil nasr@ný kolenovrt :D
pátek, 20. září 2019
 
hohencenda
hohencenda Hroudo chtěl jsem to hovorově zvýraznit.
pátek, 20. září 2019
 
Hrouda
Hrouda Čendo nene to je shoda jmen. Pozdravy jsem předal. A přeji ti každého nového zákazníka. měj se fajn.
středa, 18. září 2019
 
hohencenda
hohencenda Romane a net a ne a ne a nepřezuju.
úterý, 17. září 2019
 
hohencenda
hohencenda Liduprázdno jen jeden zakazník co chtěl opravit pneu,po prohlídce jsem odmítl opravu jako nesmyslnou,chtěl odjet a nakonec jsme se dohodli,jejda koukal na mě jak dělám a najednou vozí auto za autem celkem 6 sad prima. Hroudo zdravim tebe i tvou paní ten Veselý nebude to ten ,co mi do telefonu řekl že po dohodě se Součkem mi nic neprodá není to ta firma co zavedli cenu za dovoz pneu do pneuservisu
úterý, 17. září 2019
 
SJM
SJM A zas a pořád - bla, bla, bla. https://www.e15.cz/zahranicni/prerod-nemeckych-automobilek-prisel-ve-spatny-okamzik-1362334 --- Tady autor článku ovšem perlí "Největším hitem nejsou luxusní vozy, ale menší elektromobily, které si budou moci dovolit i méně majetní lidé. Například Volkswagen model ID3, který by měl od příštího roku sloužit jako lidový vůz budoucnosti. Jeho cena nepřesáhne 40 tisíc eur, což je zhruba 10 průměrných německých platů". Pane autore článku, vřele doporučuji si zajít do autosalónu, nebo i kamkoliv jinam, ideálně např. pro hypotéku a ohánět se národním hrubým platem. Dozajista budou prodejci štěstím bez sebe. Také "očekávám", že "baterka" bude i zde, jako i v dalších krajinách bývalého východního prodejním trhákem a o úspěchu ještě dále na východ nepochybuji. No a když to tu náhodou lidé nepochopí, tak jim ty staré káry hezky zdaníme a když ani pak nedají pokoj, tak jim je zakážeme, protože lidi neví, co je pro ně dobré.
úterý, 17. září 2019
 
roman
roman Ano, ale většina osobních pneuservisů "žije" z toho, co během těch cca 3-4 měsíců vydělá. Jinak hlásím, že u mě je "klid před bouří", zatím úplně liduprázdno.
pondělí, 16. září 2019
 
Hrouda
Hrouda Máš pravdu Romane ,ale tvá pravda trvá jen dohromady jaro,zima cca 3 měsíce. A znovu říkám nikdy se nestane aby pneuservis obouval jen svoje pneumatiky. Dneska už mám za sebou 4 komplety z netu a ze skladu jen 2 sady . Kompletní montáž 6x 385/65R22.5 continental zakoupeno zákazníkem . A 12.4-24 na předek zetora . Prodejce zahradních dílů dodal na zákazníka. A jen tak pro zajímavost já u toho prodejce poptával disk 15x34 a sleva na další prodej je jen 10% ,ale zemědělcům dává na mitas 42 -43% .Pokud máš možnost tak se podívej jaká je to sleva. Totiž kdyby mě dal třeba 20% tak bych mohl prodat se slevou 10% a posrat mu živnost a to on nedopustí. A můj dvorní dodavatel mě řek že tento disk jen na zakázku a že jen 14dní bude trvat než seženou někoho kdo mě řekne že to letos nebude děkuji pane Veselý.
pondělí, 16. září 2019
 
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz