Pneurevue.cz » Fórum » O všem, co hýbe gumařinou

O všem, co hýbe gumařinou

 

pondělí, 14. května 2012

Pravidla registrace a diskuze na fóru

 
 
 
Pneunm
Pneunm Zdravím, tak mám druhej šroub v Contisealu a druhý kolo na ráfku. Nevím ale tahle inovace mě nějak neuchvátila. Jinak jsem objednával nějaký závaží a přijde mi že pěkně podražilo:(
pondělí, 13. září 2021
 
PM
PM Hroudo díky za názor, trochu jsem doufal, že Hunter pomůže i u menších rozměrů...
čtvrtek, 9. září 2021
 
hohencenda
hohencenda Video dobrý ale do těchto kaskadérskejch bych se nepustil,net´áků pár volalo,nepustil jsem si je do dílny.
sobota, 28. srpna 2021
 
Hrouda
Hrouda To nářez. Bohužel lepší odkaz nemám. https://www.instagram.com/p/CTC5Z7-juIM/?utm_source=ig_web_copy_link
pátek, 27. srpna 2021
 
Hrouda
Hrouda To video je udělaný tak aby se to prodávalo samo. Realita je jiná. Normální kola pod 18" a profil od 45 nahoru je pomalá čas jsou peníze. Jako divadlo když zrovna nemáš fofr, tak to je super. Ale jinak klasika + ramínka a šup než bude studená kava. Jinák určitě si to pořiďte na velká kola a ruflat je to bomba . I kdyby ti stála jen maketa na dílně, tak získáš nové zákazníky ovčané rádi divadlo.
středa, 25. srpna 2021
 
PM
PM To kolo na feldu by jsme mu taky přezuli, udělal bych mu to co nejlíp a doporučil příště koupit pneu u nás (nebo ještě hned vrátit a koupit u nás) . Myslím , že by mu dvojka za práci stačila i se závažím :)
středa, 25. srpna 2021
 
PM
PM Dík za zprávu Hroudo, je to dobrý pomocník i na běžná kola? To video od nich vypadá celkem dobře, zadáš první kolo a pak už to jede ,,skoro" samo :)
středa, 25. srpna 2021
 
Pneunm
Pneunm SAB na to mám stejný názor, jde spíš o to že chci dělat dobrou práci. Tady to ale dobře udělat nešlo a zákazníka jsem předem upozornil. Přesto nemám dobrý pocit z toho, že se auto které ode mě odjede, bude třást jak osika.
středa, 25. srpna 2021
 
SAB
SAB Pneunm: zákazník náš pán,takže pokud akceptuje cenu a chce to tak mu rád vyhovým.Dnes jsem měl zákazníka,který si koupil nového Karoqa a jako spravný chytrák si koupil na internetu celoroční pneumatiky a hádej co z něho vypadlo jako první? Za kolik přezouvám ,že on už má zjisštěné ceny v jiných servisech a že pokud budu nejlevnější tak si to nechá u mě přezout ,,dobračisko",Tak jsem ho hned vyvedl z omylu,že si spletl dveře,že já jsem právě ten nejdražší servis ve městě a že ty své velkolepé nabídky si může nechat pro jiný garáž servis.Tím chci říct,že pokud zákazník akceptuje tvé ceny a chce po tobě službu tak není co řešit.
středa, 25. srpna 2021
 
Pneunm
Pneunm Tak se mi po dlouhé době dostaly zase do ruky Protektory Praha. Zákazník si je přinesl na Felinu a souhlasil s internetovým příplatkem 150/kus. Rozmlouval jsem mu to co mi dech stačil ale nerozmluvil. Hned první kolo (liťák 13") 125 a 205g. Tak mu volám že to vážně nejde a on že ne že to chce. Tak jsem to polepil jak to šlo a nazdar. Bude to děs ale říkám si :když to chtěl... Co by jste udělali vy?
středa, 25. srpna 2021
 
Hrouda
Hrouda Jo jo. Docela dobrý. Na velká kola určitě pomocník. Zatím bez poruchy.
úterý, 24. srpna 2021
 
PM
PM Hezký den přeju. Nemáte někdo zkušenost s Hunterem evolution walk away? Přemýším, že ho pořídím do servisu. Poloautonomní stroj zní celkem dobře :) Ušetří Vám práci?..Případně má někdo zkušenost s podobným strojem od jiného výrobce? Rád bych nám tu práci na servise trochu zpříjemnil.. Ať se daří....
pondělí, 23. srpna 2021
 
BF
BF Hezký den přátelé gum z Orlické přehrady. Dnes mi to nedalo a jel jsem se projet jako každou dovolenou do nějakého pneuservisu. Vybral jsem si pod Pískem v Protivíně známý a velmi hezký pneuservis pana Veselého. https://www.veselypneu.cz/ Ač jsem se trefil velmi nešťastně do času, kdy tam měl kamion na přezutí a další osobní auto čekal každou chvíli, tak mne velmi ochotně provedl svým pneuservisem. Téměř jeho první slova zněla ??? Nejsou lidi na práci v servise, nemocenské, dovolené a nestíhám. Na jeho velkém servise byl jen on zdatný blížící se padesátník a náklaďák zrovna dělal pán která měl na beton už přes 60 let!!! Takže kde to jsme? Kde jsme se dostali z pneu oborem, že mladí nebudou dělat tuhle práci? Kde se to vše posunuje? Řeknu to slušně -- do zadnice!!! A vina je vlastně pak kde? Toto je velmi obsáhlá část, na rozebrání a diskuzi a dnes se do toho už raději nebudu pouštět, ale vím, že to co ještě přijde pokud servisy nezačnou napříč celým oborem a všude zdražovat jak pneumatiky, tak především práci, pak to zlomí mnohým pneuservisům totálně vaz. Příkladů bych tady mohl uvézt už několik. Ano, není to populární, avšak není čas ztrácet čas hloupostmi, výmluvami a jen hloupými kecy jak to nejde. O tom jsem přesvědčen. Děkuji tímto panu Veselému za chvilku kterou mi věnoval a mohu jen popřát mnoho úspěchu v práci i v osobním životě. Dokázal mi jako další pneuservisy v ČR, že je třeba rychle něco začít dělat než bude hodně zle a pro mnohé už i doslova pozdě.
pátek, 20. srpna 2021
 
BF
BF Ano Hroudo přesně tak píšeš, jen ty záda nebudou totál zničené za 5let, ale mnohem dřív. Toto video je pro mne jen instruktážní kravina, protože jen ty 2patky mít sražené na autě je utopie a je to práce jak .....Vytahaná guma se mu dobře dělá a ten protektor co tam nazouvá jak by smet. Ano jde to když je to venku se spec. pákami, ale jste dodělaný jak borůvka kdyby jste to měli dělat každý den. Totálně Vás to odrovná velmi brzo. Sami dobře víme co dnes dokážou jen čím dál více těžké osobní gumy s celkovou páteří, plotýnkami, koleny, apod. takže na frajera s pákami na náklaďáky si hrát nebudu i když to umím ještě myslím velmi solidně. Kolem sebe u mnoha kolegů teď mám jen a jen problémy takže naopak jednoznačně zvolnit, zefektivnit strojový park a samozřejmě se musí ZDRAŽIT PRÁCE. Ale opět se ukazuje to co vidíme roky. Připosraní pneuservisáci nejenom nezdražují, ale dokonce i začali mírně zlevňovat práce. Ano i s tím jsem se teď v létě setkal, kdy vše zdražuje brutálním skokem a oni že není tolik práce tak raději hlupáci zlevní. Mě se pěst zavírá a dal bych některým přímo mezi oči aby se jim rozsvítilo. Totálně jdou proti proudu a nakonec stejně zjistí, že je to nezachrání a v ničem jim to absolutně nepomůže. Kvalitní lidi do servisu nejsou a ani jen tak brzo nebudou. Lidé z ulice stejně přilezou na zimu přezout, mnohé gumy nebudou a tak nechápu tyto zabedněnce že ještě vůbec fungují. No, funguji? Spíše kazí vše co jen jde. Ale dočkéj času jako husa klasu se říká a řady servisáků se zase jen zmenší, což bude mít i pozitivum. Jen ať ale neskončí dříve ti, kteří to dělají dobře, zodpovědně, logicky, profesionálně, apod, třeba že jim právě doslova jebne v páteři, nebo kolenu s těch čím dál tím těžších kol a skončí s podnikáním na ůkor těch doslova debilu oboru, kteří mají v mozku jen nasr.... Hezký večer přeji přátelé gum.
čtvrtek, 19. srpna 2021
 
Hrouda
Hrouda No popravdě pokud bych to měl dělat takhle jako na videu, tak si vezmu za jedno kolo tak 2500 Kč protože za 5 let je znej bude mrzák . Jinak s normální zouvačkou cca 750 s DPH jedna pneu je to tak akorát a až zdraží El en. a další věci posunu to někam k 9tistovkam a nebo se na to v.....u a nechám se zaměstnat .
čtvrtek, 19. srpna 2021
 
Tire
Tire http://www.drsnysvet.cz/vymenit-pneumatiku-u-nakladaku-je-pohoda/ a jak přezouváte nákladní pneumatiky vy? a pak přijde nějaký kokot a řekne : „to chcete tolik peněz za pár minut práce?
čtvrtek, 19. srpna 2021
 
Pneunm
Pneunm Jinak CS začal ucházet tak jsem tam vrazil knot a dal jsem to do rezervy, na knotu vážně jezdit nechci. Je to pro mě dost zklamání a řadí se to k dlouhé řadě zázračných inovací v oblasti pneumatik které jsou ve finále úplně k h.... Dírka byla malá, od šroubu, uprostřed běhounu.
pátek, 13. srpna 2021
 
Pneunm
Pneunm No předpokládám že snad myslel TPMS i když možné je všechno. Když si někdo přinese kbelík se starým závažím tak proč ne ventilky. Odmítl jsem ho. Co začal covid tak sice internet beru (s příplatkem) ale tohle by bylo hodně drahé a vím že by to odmítl.
pátek, 13. srpna 2021
 
roman
roman Já z těchto důvodů dávám ventily zdarma, počítám si jenom peníze za jejich montáž (od 20Kč výše dle typu ventilu), TPMS ventily montuji jenom "svoje".
čtvrtek, 12. srpna 2021
 
roman
roman Pneunm: To vidím na přezutí za 3000Kč a více. Měl si dovést ještě mašiny na přezutí, pak by to měl o 100Kč levnější...
čtvrtek, 12. srpna 2021
 
 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz