Pneurevue.cz » Fórum » O všem, co hýbe gumařinou

O všem, co hýbe gumařinou

 

pondělí, 14. května 2012

Pravidla registrace a diskuze na fóru

 
 
 
hohencenda
hohencenda Pěkně napsáno ze života gumařského musíme se bránit.
pondělí, 27. dubna 2020
 
roman
roman Nj. Připustili jsme si lidi obrazně řečeno moc blízko k tělu a tak s námi jednají jako s tím největším póvlem. Bohužel zatím skoro vždycky najdou nějakého dobrosera, který přistoupí na jejich podmínky hry.
neděle, 26. dubna 2020
 
Pneunm
Pneunm Nejlepší jsou hlášky typu, to bude jen ventilek. A proč si to myslíte? No uteklo to přes noc... Ale všechno je to v poho oproti borcovi kterej mi tam bez roušky hodil na zem prázdný kolo a když jsem mu řekl že na počkání to nebude tak mě poslal do prdele.
neděle, 26. dubna 2020
 
roman
roman BIB: Nebál bych se říci, že tento "styl" telefonního rozhovoru je naprosto běžný a spíš je skoro zázrak, že by tento druh telefonního rozhovoru probíhal jinak. Když volá žena, tak s oblibou používám přirovnání "pokud zavoláte do masny a zeptáte, kolik mě bude stát u vás kus salámu" a když volá muž, tak se odpovídám "pokud zavoláte lékaři a zeptáte se, kdy budete zase zdravý, protože vás že vás bolí hlava". Někdo křápne telefonem, někdo pochopí, že se to nedá po telefonu odhadnout a staví se.
neděle, 26. dubna 2020
 
BIB
BIB Dobrý den, mám na autě defekt, můžu přijet hned a kolik to bude stát? Ehmm moment, vytáhnu si z pod stolu křištálovou kouli a řeknu vám cenu opravy :-D Tyto borce fakt miluju.
sobota, 25. dubna 2020
 
hohencenda
hohencenda Na otázku co to bude stát odpovídám nejdříve by jste měl vědět co a v jaké kvalitě ode mne dostanete pokud sháníte kvalitní material a práci jste tu správně, pokud prioritně řešíte cenu jste na špatné adrese.
sobota, 25. dubna 2020
 
roman
roman Pokud volající pokládá jako první otázku "za kolik", tak odpovídám "jako na podzim a je plno" nebo "je plno a nejdříve za 14 dní". Proč? Protože tato otázka většinou bývá typickým znakem kolenovrta a ten asi nikdy nebude mým stálým klientem a nehodlám se zúčastnit soutěže o minimální cenu. Raději obsloužím člověka z ulice s defektem než kolenovrta s novkami. Jinak práce je stále docela dost, ale kšefty jsou na bodu mrazu.
pátek, 24. dubna 2020
 
BIB
BIB U nás, taky krásná sezóna, príští týden už je prakticky obsazený...
pátek, 24. dubna 2020
 
SAB
SAB Pánové nevím jak Vás, ale mě nesmírně uráží, když zákazník jak v telefonu tak osobně se ptá jako na první informaci kolik stoji přezutí,za kolik přezouváme, atd. moje odpověď na tyto otázky zní, že pokládají špatnou otázku neboť první na co by se měli ptát je, kdy na ně přijde řada a kdy si na něj uděláme čas. Na otázky, kolik stojí přezutí atd. neodpovídám. Zcela upřímně uráží mě to docela hodně.
pátek, 24. dubna 2020
 
Pneunm
Pneunm Tady taky klid, asi jsou všichni u SABa :)
pátek, 24. dubna 2020
 
hohencenda
hohencenda Od rána se štourám v nose.
pátek, 24. dubna 2020
 
SAB
SAB Neuvěřitelná sezóna R17.R18.R19R,20,R21 tyto rozměry se tuhle sezónu prodávají a přezouvají nejvíce.R14, R15 a R16 u nás zatím těžký propadák. Nápor na přezouvání stále pokračuje a jsme zbytí jak psi .No mazec.Ráno to začalo Porschem R21 pokračovalo to Jeepem R20, BMW X5 R19 a končilo to Q7 R20 .
pátek, 24. dubna 2020
 
Tire
Tire Práce je opravdu hodně, tento týden budu mít přezuto cca. 40-45% zákazníků, z centrálu od bestdrive mi vyjeli statistiky prodeje - osobní a suv pneu nárůst o +5% o proti loňsku ale u agro a nákladních propad o - 35%, alu ráfky zatím jedna velká 0.
čtvrtek, 23. dubna 2020
 
roman
roman Na práci mám "rozumně" plno, ale není to ten cvrkot jako jiné roky, pokles zakázek je tak cca 20%, ale kšefty úplně stojí, lidé předem předjednané kšefty odsouvají na příští rok a gumy z předzásobení zatím jen zabírají místo ve skladu. Uvidíme, jak to bude vypadat v květnu.
čtvrtek, 23. dubna 2020
 
hohencenda
hohencenda Ulice 0 stálý zákazníci jezdí plus prudiči internetový ty maj u mě smolíka...pro.dej pneu disků bída
čtvrtek, 23. dubna 2020
 
Pneunm
Pneunm U mě práce dost ale blázinec předchozích dvou let to není. Prodeje taky slabší, obzvlášť 1956516 a 2055516 kterými jsem zásoben víc než slušně moc nejdou, už jsem smířený s tím že zůstanou na příští rok.
čtvrtek, 23. dubna 2020
 
karel
karel Od vyhlášení nouzového stavu do prvního uvolnění asi deset defektů, po velikonocích jsem se, zatím, nezastavil a jak říkáš, prodávají se velké rozměry střední a vyšší třídy. Jen tak dále. Přeji Všem hodně zdraví a rozumné zákazníky.
čtvrtek, 23. dubna 2020
 
SAB
SAB No je to masakr s těmi matkami já už taky viděl ledacos, ale teď trochu odbočím a musím Vám napsat, že letošní letní sezóna je u nás zatím nad očekávání a je na stejných číslech jako loni ne li vyšších číslech.Takový nápor na přezouvání jsem na jaře už dlouho nezažil. Prodej pneu a disků jde pěkně ,nepozoruji žádný pokles v prodeji ba naopak letos se prodávají mnohem více velké rozměry od 18 do 20 palců a žádné Číny, ale premium pneumatiky. Zatím musím říct, že většina respektuje mé ceny . Když se někomu nelíbí moje ceny a má nabídka a mají hloupé řeči tak zcela klidně jim říkám, že mají možnost si najít jiný pneuservis , pokud se jim nelíbí moje ceny můžou jet jinam,kde budou čekat např.dva týdny až na něj přijde řada a oni ušetří , ale naštěstí mám většinou chytré zákazníky, kteří si to umí spočítat. Máme kapacitu i na interneťáky a proto je také přezouváme, ale jak jsem už psal dříve nemají žádný nárok na slevu základní cena pro interneťáky je 1500,- bez DPH. Jsou to jednoduché počty, ale chápu pokud bychom neměli kapacitu pro interneťáky tak je také nepřezouváme. Musím říct, že v mém případě nepřipadá v úvahu žádat 25cítku. Jak to vypadá u Vás?
středa, 22. dubna 2020
 
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz