Pneurevue.cz » Fórum » O všem, co hýbe gumařinou

O všem, co hýbe gumařinou

 

pondělí, 14. května 2012

Pravidla registrace a diskuze na fóru

 
 
 
Anonym
Anonym Radku , také nejsem příznivec této společnosti , ale na jejich obhajobu bych řekl že od tohoto odvětví (internet) stáli poměrně dlouhou dobu stranou a myslím že ve finále jim asi nezbylo nic jiného než se do toho nesmyslného kolotoče zamotat také. To co se na trhu celkově děje je věc druhá
čtvrtek, 18. října 2012
 
Anonym
Anonym Vypadá to, že těch 100 000 kusů barumek co hoši z coc prodali NP a DP se skvělou slevou a cílem vyvézt aby si při 3. quartálu přišli na super prémie za prodeje se nakonec mnoho nevyvezlo. Něco šlo Pešíčkovi a sem a tam a nakonec se na zboží oba dva subjekty přetlačujou o první pozice. Moje rada zní. Vážení Barumáci, těch 100 tis. kusů by se teď krásně prodalo po malých kvalitních pneuservisech. Nemuseli by jste vypínat nedostatkové rozměry v Contionline atd. Bohužel pro vás bez těch prémií. A jsme zase u toho. Zase jde jen o prachy manažerů a obchoďáků.
čtvrtek, 18. října 2012
 
Radek
Radek Aspon si vyzkouší být na druhé straně když někdo škodí jim.
čtvrtek, 18. října 2012
 
Anonym
Anonym Pánové to není contitrade ale nějaký idiot , který to obšlehnul aby škodil, moc bych se divil kdyby ho nežalovali určitě by to každý slušný právník rozsekal během chvilky- tohle už je pěkně velká prasečina i mezi konkurencí a rozhodně se to podle mně nedělá.
čtvrtek, 18. října 2012
 
Anonym
Anonym to zboží rozhodně z contitradu je.
čtvrtek, 18. října 2012
 
Radek
Radek No každopádně je odvážný. Tentokrát jsem tedy contitradu křivdil, ale první mně napadlo že jim zase jeblo.
čtvrtek, 18. října 2012
 
Anonym
Anonym Bořek-Třinec--Právě mi volal známý že zítra ke mne přijede na kalibraci geošky, revizi zvedáku a že napřed bude montovat nějaké Číny v Třinci v novém pneuservise. Tak to jsem zvědav co nového mi tu přibude.
čtvrtek, 18. října 2012
 
Michal
Michal ...v naší banánové republice? Pochybuji, že by se tím chtěli zabývat...
čtvrtek, 18. října 2012
 
FAKE
FAKE Michale použití vizuálu ipneu.cz portálem i-pneu.cz je dle mého názoru určitě žalovatelné. Používají prakticky stejnou infografiku, logotyp a další jejich prvky včetně provedení v jejich barvách. Pokud by jim to za stálo, tak určitě mohou použít nějaká ustanovení obchodního zákoníku ohledně nekalé soutěže, třeba § 47Vyvolání nebezpečí záměny.
čtvrtek, 18. října 2012
 
Anonym
Anonym Copyright © ipneu.cz 2009–2010 Všechna práva vyhrazena.Jakékoli užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování textů, fotografií a jiných dat je bez souhlasu provozovatele zakázáno. Uvedené ceny zahrnují 20% DPH. KONTAKTNÍ INFORMACE:TELEFON: 725 390 390 |E-MAIL: info@ipneu.cz
čtvrtek, 18. října 2012
 
Anonym
Anonym conti, barum,uniroyal, matador, to je ale náhodička
čtvrtek, 18. října 2012
 
Anonym
Anonym kromě sortimentu
čtvrtek, 18. října 2012
 
Anonym
Anonym Bořek-Třinec--Nic s Barumem to chlapi nemá.
čtvrtek, 18. října 2012
 
Michal
Michal Radku to je vidět, že je to celý nějaký neprůhledný. Je tam psaná nějaká firma z Prahy nějaký HOLZTHERM-CZ, a.s., který se zabývá zpracováním dřeva či co podle justice. Přes tohle se podle mě perou prachy, nic víc...já se přít nechci, ale nějak nevěřím, že by s tím měl contitrade něco společného. Co by si nenechal líbit? vždyť s tím nic nezmůžou...neexistuje zákon, který by tuhle podobnost vymezoval.
čtvrtek, 18. října 2012
 
Radek
Radek HSJ Auto spol. s.r.o. = http://www.pneu-kvalitne.cz/kontakt , že by je zkusil napodobit ? Řekl bych že by to bylo hodně za hranou.
čtvrtek, 18. října 2012
 
Radek
Radek Stejná grafika, stejný sortiment. Nemyslím že by si to nechal contitrade líbit, kdyby v tom nejel. Zajímavé je že v obch. podmínkách je "Dodavatelem je společnost HSJ Auto spol. s.r.o. IČ 29214441". Každou chvilku se musí objevit někdo kdo se snaží cenu úplně sprasit.
čtvrtek, 18. října 2012
 
Anonym
Anonym to ano ale obojí je pod křídly contitrade.
čtvrtek, 18. října 2012
 
Michal
Michal Počkejte, počkeje, ale on je rozdíl mezi www.i-pneu.cz a www.ipneu.cz to druhé je barum conti. Tohle i-pneu je nějaký soukromník....
čtvrtek, 18. října 2012
 
Anonym
Anonym Pan Sabol není žádný malý Jarda, ten ví přesně co dělá. Já to tipuji, že se záměrně drtí vlastní síť, aby se po neslaných-nemastných výsledcích nachystala k prodeji za připravenou cenu. Na podobné akce jsme u nás kabrňáci, ne? Jen namátkou MUS.
čtvrtek, 18. října 2012
 
Anonym
Anonym Kdyby Barumky, ale i Contíky za cenu číny. Asi holt i kvalita je podobná. Jakpak se asi tváří pan Sochor? S výrobcem se válka vyhrát nedá, může se vyhrát bitva třeba o Hamé, ale to je tak asi všechno.
čtvrtek, 18. října 2012
 
 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz