Pneurevue.cz » Fórum » O všem, co hýbe gumařinou

O všem, co hýbe gumařinou

 

pondělí, 14. května 2012

Pravidla registrace a diskuze na fóru

 
 
 
Anonym
Anonym Sočástko kolik máš prolinkovaných kreténů????? )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
středa, 24. října 2012
 
Anonym
Anonym Roadstone a Debica za cca 950. Dezen 7mm, životnost 5000-8000 km- černá tma. Na drahé gumy lidi v tomto rozměru z vysoka serou - bohužel.
středa, 24. října 2012
 
Michal
Michal káčka tam mají mraky gum, je fakt, že nemají barumky a kormorany, ale ve 165/70 R13 je tam toho bohužel pořád dost.
úterý, 23. října 2012
 
Anonym
Anonym klasika, všichni na internetu uvádějí, že všechno maji, ale nemaj nic.
úterý, 23. října 2012
 
Michal
Michal Co blázníš, těhle gum je všude mraky....loňský rok touto dobou se už bohužel asi opakovat nebude:-(
úterý, 23. října 2012
 
Anonym
Anonym Nádhera, dva dny běží pořádně a internet je bez základních rozměrů. Barumka i Michelin mají úpně kulové. Je ideální doba na vyváženou cenu k poptávce. Felda za 999 bude dobrá a obě Fabky sa 1450 ideální. V pátek takovým tempem bude felda za 1100 a Fabče za 1600.
úterý, 23. října 2012
 
Michal
Michal Jirko mám vrtulku v zadku normálně...Myslel jsem, že už to bude trochu padat, ale jaksi opak je opak je pravdou. Teď už je plno až do 9.11., přiznávám, že se mi tahle sezona líbí, zatím je to rovnoměrně rozložené a pořád se to dá stíhat, zatím jsou ve frontě jen 2-3 čekající auta, až budou k bráně, tak to asi uvidím jinak:-) Ale pořád ta samá písnička, barum, conti, semtam kleber. Ale už mi ty conti začínají docházet, tak budu asi brzo bez práce..
úterý, 23. října 2012
 
Anonym
Anonym Jirka - Michale, jak to jde u tebe ?
úterý, 23. října 2012
 
Tire
Tire poslední týden před námi? ale kde pak! když koukám na objednávací kalendář tak to vidím ještě na 3 týdny.
úterý, 23. října 2012
 
Anonym
Anonym To víš, že makáme, je to nářez. Poslední týden před námi.
pondělí, 22. října 2012
 
Anonym
Anonym vrrrrrrrr
pondělí, 22. října 2012
 
Anonym
Anonym Co šmejdi makáte ))))
pondělí, 22. října 2012
 
Anonym
Anonym SJM--chlapci dobře se vyspěte, ráno si namasírujte svaly alpou a jdeme na to. V tomto týdnu to rozjedem, od středy ochlazení, na Labské spadne nějaká vločka, Nova bude jako první a jedinná u toho a šílenství může vypuknout. Pak ještě 2-3 týdny to vydržet a zase do Vánoc může být klidně 15°C a potom se již oteplovat.
neděle, 21. října 2012
 
Anonym
Anonym Jirka - Lukáši prozradíš kdo jsi?
neděle, 21. října 2012
 
Radek
Radek A proc by to delal
sobota, 20. října 2012
 
Anonym
Anonym Lukáš- Michale prozradíš svůj e shop??
sobota, 20. října 2012
 
Michal
Michal Ano, to tak přesně je. čím větší kára tím arogantnější majitel. Pokud tyto auta má slušný zákazník, tak je třeba hlídat si ho zlatem. Já měl přesně to stejné. Pán s Felicií kupoval klebery, zaplatil komplet přezutí a ještě mi dal 150 navíc...až mi to bylo fakt blbý si to vzít....a pak přijdou tyhle trotli, kteří si koupí drahou káru. Když mu řeknete, že guma stojí ve 225/45 R17 3500 Kč nokian, tak omdlí a řekne, že to je drahý, že to nedá, ať mu aspoň litr slevím...že to platit nebude. Ale to, že v tý srágoře má vyhřívaný volant, elektrický sedadla a já nevím co za co zaplatil navíc víc jak za dvě tyhle sady nevidí....tohle je pošetilost mocných...nic jinýho.
sobota, 20. října 2012
 
Anonym
Anonym Jak pravil Švejk.Vojna bude!!!Holt žijeme ve zkurveném státě,ale kam jít?? Servis za 20 mega a kdo ho dnes koupí??Jsem měl dnes jednoho osla-kapacita mezi doktorama a ten hňup mi řekl,že ty letní pneu ještě dojede,že je sjíždí až na dráty.A to je usraý Mondeo 235/45R17.Hlavně že měl v kufru golfovou výbavičku za 200 papírů a ještě se tím chlubil.Přijede důchodce s filckou ,zaplatí 900 kč za gumu 720 za kompl.servis a ještě dá chlapům láhev domácí slivovice ,poděkuje a na jaře je tu zas.
sobota, 20. října 2012
 
Anonym
Anonym Bořek-Třinec--SJM je to neskutečný byrokratický přístup státniho aparátu. Chtějí peníze od slušných lidí a pak se nedivme že se i oni zařeknou a udělají třeba i malý podvod aby ten státní ansábl odrbali. Jinak dnes je tady opět nádherně, sluníčko svítí a na servise se to jen hemží práci. Prodej pneu na sobotu luxusní. Mám prodlouženou směnu do 14hodiny a nebojím se že tu nebudu i déle. Zítra se jedu podívat někde při tomhle krásném počasí do ZOO na zvířatka. Asi do Zlína je prý moc hezká a kdybych tam náhodiou našel nějakou volnou klec s tygrem tak tam pak pošleme a zavřeme ty co myslí né hlavou ale .......
sobota, 20. října 2012
 
Anonym
Anonym SJM--Poo, to je dobře, že krásně běží. Tady je mlha, že i ptáci chodí pěšky a řidiči servis ani nenašli, ale vážně. Zdejší sobota probíhá takto. V 9h je město ještě liduprázdné a v 11h je již zase liduprázdné. V průběhu těch dvou hodin jsou všichni v okolních marketech, jiné obchody než vietnamské tu již nemáme. Tam stráví notně nasraní ony dvě hodiny, jilikož tam ve špičku jedou z 12-16 pokladen tak 4, v lepším případě 5 (řady jako za komančů, na druhou stranu se těm ženským pokladním nediví, dělat takovou pakárnu za 9000). Pokud neleží na silnici sníh, nemá cenu v sobotu otvírat, nezaplatí to ani chlapy. To raději přes týden jedeme až do posledního zákazníka. Barumáci berou posledního objednaného v 16.30, u nás i v 20.00, ale je pravdou, že běžně poslední je kolem 19.00h a když odcházíme, je město zase jako po vymření.
sobota, 20. října 2012
 
 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz