Pneurevue.cz » Fórum » O všem, co hýbe gumařinou

O všem, co hýbe gumařinou

 

pondělí, 14. května 2012

Pravidla registrace a diskuze na fóru

 
 
 
hohencenda
hohencenda DOT 32822 .
pondělí, 12. prosince 2022
 
hohencenda
hohencenda Pánové a dámy ,poučí nikdo z Vás staříka ,proč je na pneumatikách pětimístný DOT? Konkrétně Yokohama Advan AD 052 225/45/17 84W.Děkuji zdejším dopisovatelům.
pondělí, 12. prosince 2022
 
hohencenda
hohencenda Neteř cca 2-3 roky zpět od 18 let ke mně jezdila ,práce i uskladnění zdarma,platila jen nákup pneu za můj nákup.Našla si nového přítele ted´je jí 30 let přišel pat´ák poradil jsem co koupit Conti 870 že se ozvou.Po 14 dnech nesou pneu z netu ,hrozně se divili že jsem je nepřezul,už jezdí jinam.
pátek, 9. prosince 2022
 
roman
roman Tak dej Mudrovi Pudrovi na nějakou dobu zákaz vjezdu (hlavně nemůžeš couvnout) a třeba se mu to v palici rozleží a v dobrém se za čas vrátí.
středa, 7. prosince 2022
 
SAB
SAB Pneunm:On totiž pán Mudr. rozumbrada radí ostatním jak by měli podnikat a na čem vydělávat ,ale jen pro zajímavost pan Mudr. během Covid šílenství si nejdříve nechal vyplatit covid kompenzace ve všech etapách a následně si měsíčně přišel na dvě kila měsíčně za štourání se v nose (testování) a takový člověk tě chce moralizovat a radit ti na čem by jsi měl a neměl vydělávat.Masakr
středa, 7. prosince 2022
 
Pneunm
Pneunm Sabe to jsou strašný keci, myslím co bys měl dělat a na čem bys měl vydělávat. Až si rozumbrada otevře vlastní úspěšný servis ať radí ostatním.
středa, 7. prosince 2022
 
SAB
SAB Romane:Býválý kamarád pán Mudr. měl u mě nadstandartní péči a individuální přístup, všechno co píšeš se stalo i v našem obchodním vztahu, ale i přesto se rozhodl mě obejít a podpořit cizáka a to jsem od něj nečekal a zamrzí to opravdu dost. Jak já říkám karma je zdarma!
středa, 7. prosince 2022
 
Pneunm
Pneunm Díky Romane :)
úterý, 6. prosince 2022
 
roman
roman Sorry, to mělo být jako reakce pro Pneunm.
úterý, 6. prosince 2022
 
roman
roman Sabe, protože Ti ten člověk chce ukázat, jaký to je "borec" a že on si nenechá kálet na svoji "nejchytřejší" hlavu. Něco jako uznání Tvé práce je pro něj naprosté scifi a hlavně neušetřil, jak se původně domníval.
úterý, 6. prosince 2022
 
Pneunm
Pneunm Sabe takové jsem taky letos měl, doma auta za milióny, jezdí ke mě roky ale stejně je ten internet zláká. Už to neřeším, je mi to úplně jedno. Co nechápu je to když mi někdo příplatek odkýve a pak si začne stěžovat, to mi hlava nebere,proč nejede jinam? Jinak měl jsem tu letos majitele firmy kterému to objednal na netu zaměstnanec a ten mi řekl "jasně, to chápu, já bych to dělal stejně..."
úterý, 6. prosince 2022
 
roman
roman Sice to zamrzí, ale alespoň se člověk nenaprdne kvůli netovým gumám přinesených kamarádem. Měl jsem podobný případ, než měl kamarád v sobotu večer defekt a potřeboval to nutně opravit. I počítač s internetem jsem mu poskytl, aby si mohl najít toho "vola", který mu to v sobotu večer opraví. Od té doby je už "vyléčen" a náš obchodní vztah funguje zase "normálně".
úterý, 6. prosince 2022
 
SAB
SAB Pneunm: Buď v klidu já jsem si vyslechl od teď již bývalého kamaráda,že bych neměl prodávat pneumatiky s marží a neměl bych vydělávat na prodeji z pneumatik,protože od toho jsou e-shopy a že bych se měl živit pouze servisem a,že by to mělo tak být,že je to správne.(Víš abych náhodou moc nevydělával) No a co se stalo? Bývalý kamarád se kterým jsem chodil zhruba 10let na pivko a na badminton atd. a pravidelně jezdil ke mě do servisu se rozhodl,že si koupí na e-shopu pneu a hádej kam to šel přezout? No přece ke konkurenci,protože to má levnější,než já! A jelikož já nedělám žádné výjimky pro nikoho,kdo si do mého servisu přiveze nové pneu zakoupené jinde než u mě nezíská žádnou slevu což on věděl tak si vybral raději cizáka než mě! Respektuji jeho rozhodnutí,ale zamrzí to. Podotýkám není to žádný chudák je to pán Mudr. který má nadupadý vozový park, a nemá důvod řešit drobné ale rozhodl se,že dá raději vydělat cizímu než mě.To člověka zamrzí.
úterý, 6. prosince 2022
 
Pneunm
Pneunm Hezký den. Tam mi přistála další negativní recenze, slečně říkám :bude to příplatek 200! /to se nedá nic dělat, opravdu to chcete přezout? Bude to drahé /ano to je v pohodě. Určitě? Já jen aby potom nebylo zle... /v pořádku, přezujte to. Bum a za chvíli si stěžuje její starej že tam bohužel poslal přítelkyni která nemá zkušenosti s podobnejma praktikama podnikatelů. Tak já nevím, je tohle normální? Asi jim nechám příště podepsat čestné prohlášení že jsou příčetní a při plném vědomí. Už aby byly vánoce
pondělí, 5. prosince 2022
 
gp50
gp50 U nás teda letošní sezóna strhla veškteré rekordy. Přezouvání spomalilo úterý. Teď už jen vyklusáváme.
sobota, 3. prosince 2022
 
Hrouda
Hrouda Podobně. Nejdříve nic a potom stres . Ale na loňskou sezónu to u nás určitě nemá.
středa, 30. listopadu 2022
 
Pneunm
Pneunm Hezký den všem. Sezóna mi pomalu končí, slabší říjen vystřídal skvělý listopad a tak můžu říct že úspěšně. Nějací nedočkavci byli ale většina chápala že nejde všechno najednou. Kecy typu "já přece nemůžu jezdit do zítra na dojezdovce" přecházím s úsměvem a doporučením: tak to zkuste jinde, nejlépe tam kde přezouváte. Trochu jsem zdražil ale na cenu jsem neměl jedinou negativní reakci. Přijelo hodně nových zákazníků a mezi nimi i pár interneťáků které příplatek zaskočil a kteří nezapomněli dát špatnou recenzi. Jeden na mě řval přes parkoviště že mě nechápe :D. Vtipná byla jedna paní která mi v ten pátek podala klíče se slovy "přijdu za hodinu" :D a to je tak asi všechno. Přeji všem pohodovou zimu plnou zaslouženého odpočinku. A jak to vypadá u Vás?
středa, 30. listopadu 2022
 
Hrouda
Hrouda Masakr trošku sněhu a lidi kolabujou. Zoufalí, naštvaní a zklamání naší nedostatečnou připraveností na jejich potřeby. Při proč někoho nepřijmeme když nestíháme.
pondělí, 21. listopadu 2022
 
Pneunm
Pneunm Jo dnes to bylo výživný a zítra to bude ještě lepší.
pátek, 18. listopadu 2022
 
 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz