Pneurevue.cz » Fórum » O všem, co hýbe gumařinou

O všem, co hýbe gumařinou

 

pondělí, 14. května 2012

Pravidla registrace a diskuze na fóru

 
 
 
 
Pneunm
Pneunm eguma zní to velmi rozumně, jen bych nesouhlasil s tou "většinou lidí" já mám za poslední týden nazuto tak 60-70 nových pneumatik, z toho internet nula. Jaký si to uděláš takový to máš, eshopy můžou dávat na reklamu miliony ale pokud jim to my přestaneme přezouvat bude jim to celkem k ničemu.
úterý, 19. března 2019
 
eguma
eguma :) Jak je to s tou panenkou v koutě? Internetové médium bude nejspíš pracovat taky s online zdroji. A protože e-shopy vydávají stovky tisíc (některé i miliony) korun na reklamu, propagaci a zlepšování zákaznické zkušenosti, tak jsou víc a lépe vidět. Tím spíš, pokud u nich třeba už sám autor nakoupil a v některém pneuservisu mu ty netový pneumatiky přezuli (a je jeho blbost, že si sám neřekl o přirážku). Jakkoliv můžu vašim snahám o narovánvání cen práce fandit (a budete se divit, ale je to tak), tak pneuservis má v sobě slovo SERVIS (službu) a tak ho většina lidí taky bere. Jinak můžete web zkusit kontaktovat na mailu redakce@garaz.cz Dost zpravodajských serverů kontakty na jednotlivé redaktory neuvádí, aby se nemuseli jen prokousávat maily místo psaní.
úterý, 19. března 2019
 
Pneunm
Pneunm Hledal jsem na stránkách garáže kontakty na pány Žáka a Janského abych se na ně obrátil z dotazem proč záměrně vynechávají ve svých článcích možnost koupě pneumatik a disků v Pneuservisech ale neuspěl jsem...
úterý, 19. března 2019
 
roman
roman A opět: https://www.garaz.cz/clanek/pozor-na-padelky-automobilovych-disku-mohou-byt-nebezpecne-21001368 . Cituji: "Před prodejem je tedy vhodné prověřit si prodejce (například na internetovém hodnocení e-shopů), případně ho požádat o doložení homologace prodávaných kol." O prodeji disků v pneuservisech ani náznak. Tak jsme to dopracovali, kamarádi... Takže milý pneuservisáku, jsi v této době tím posledním nejpodřadnějším otrokem na špinavou práci a sluhou shopům.... Probuďme se, braňme se!!!
úterý, 19. března 2019
 
roman
roman Pneunm: Jasně, je to blábol o ničem, jenže spoustu lidí (kolenovrtů) to utvrdí v tom, že nejlepší podmínky pro nákup gum jsou na netu a bez váhání "poletí" na nějaký webshop, aby vzápětí začali kroužit po pneuservisech, který "otrok" jim to přezuje za pár drobných dukátů. A pak bude záviset na nás, jestli si ty novky z netu vystaví do vitríny, nebo na nich odjede (předpokládejme, že s "vysokohorskou" přirážkou za přezutí). A jak správně píšeš: "Záleží jen na tom, co my jim dovolíme". Kdo z nás pneuservisáků už nechce dělat ze sebe šaška pro webshopy, tak ať se nebojí a přidá se.
úterý, 19. března 2019
 
Pneunm
Pneunm entr... všechno všude. Záleží jen na tom co my jim dovolíme.
úterý, 19. března 2019
 
Pneunm
Pneunm Romane je to klasickej blábol, nicméně diskuze pod článkem je taky výživná. Ukazuje krásně že někteří lidé by si nejraději nosili
úterý, 19. března 2019
 
roman
roman Zatím klid a tak koukám co je nového z naší branži a narazil jsem na několik "rad" v tomto článku: https://www.garaz.cz/clanek/na-cem-lze-pri-servisu-auta-setrit-a-na-cem-rozhodne-ne-21001356 . Mj. se zde píše: "Na prověřených e-shopech lze i špičkové pneumatiky koupit výhodně." O tom, že i pneuservisy mají více než konkurence schopné nabídky ani slovo. Neklamný důkaz, že my pneuservisáci jsme bráni (u některých lidí) pouze jako ten největší póvl či odpad, při nejlepší vůli pouze jako sluhové eshopů. Pokud jsme tedy (dle jejich názoru) ten největší póvl resp. jen jejich poslušní sluhové, tak proč bychom měli ve všem vyhovět a s radostí přezouvat ty jejich "úžasné" netové pneumatiky? Musíme se přece bránit => Nebojte se, přidejte se!!!
pondělí, 18. března 2019
 
SJM
SJM Dnes byly opět zveřejněny registrace vozidel. Samozřejmě, mohli by být lepší, ale i -7%, je proti lednovým -17% solidní výkon. Jen tak dál. Co mě ale tento týden překvapilo, bylo množství zpráv, které se tu nesou (asi škarohlídi), že v okolních firmách rapidně ubývá zakázek, převážně tedy strojírenských, dokonce, kde ještě na konci roku hledali lidi, tak tam se otevřeně nyní mluví o propuštění. Ještě že živnostníci mají u vrchnosti zastání, jinak bych těžko usínal.https://www.ceskatelevize.cz/porady/10175540660-mate-slovo-s-m-jilkovou/219411030520010/
pátek, 15. března 2019
 
GUMOVEJPES
GUMOVEJPES Ano Romane souhlasím zrovna dnes jsem řešil tuto otázku záruka za cizí pneu a co práce s tím spojená . Nic odjel nespokojený že mu pneu za tu cenu a ještě na záruku v rámci reklamace vady pneu zdarma dělat nebudu a mám o jedno vrtkoleno méně . Asi nějký vych....ek.
středa, 13. března 2019
 
roman
roman Pneunm: Mě se to bohužel stalo před cca 3-4 roky. Jedna nová pneumatika udělala ihned po nahuštění bouli a kolenovrt se okamžitě pustil do mě, že jsem to způsobil já špatnou montáží a že chce ode mě nahradit škodu resp. chce novou nepoškozenou pneumatiku. Když neuspěl, tak chtěl ode mě napsat "odborný" posudek pro prodejce. Opět jsem mu nevyhověl - nejsem přece soudní znalec. Pak vyhrožoval soudem, kontrolami atd. Poslal jsem ho sebejistě kamsi, ať tohle zkouší na někoho jiného, ale ne na mě a je od něj snad pokoj. Od té doby je na mé černé listině a bude pro něj vždy obsazeno (jak se říká UPPDKV). Tato událost se stala jedním z prvních impulsů, proč odmítat nazouvání právě zakoupených "cizích" pneumatik.
středa, 13. března 2019
 
Pneunm
Pneunm Romane díky za varování, jsem si vědom že se to stát může, naštěstí mě tohle zatím nepotkalo.
úterý, 12. března 2019
 
roman
roman Pneunm: Jj, tak se na hmyz kolenovrtný musí. Jen jedna poznámka resp. upozornění, že může platit v tomto případě i přísloví "za dobrotu na žebrotu": Jeho syn může být pěkný vych*ánek a dostane brouka do hlavy: Namontoval to pneuservis tatíkovi vůbec správně? Pokud ano, tak proč to vůbec navlékal, pokud se jedná o vadný plášť? Zeptá se v Makru a tam mu sdělí, že od nich "šel" ten protektor bez jediné vady... Za to může pneuservis chybnou montáží.... A problém pro pneuservisáka je na světě. Neříkám, že to tak dopadne (byly už i takové případy), ale vyloučit na 100% se to nedá. Jistě, případný spor s kolenovrtem vyhraješ, ale je to velká ztráta času, nervů a dalších starostí.
úterý, 12. března 2019
 
Pneunm
Pneunm Zdravím, tak jsem právě za dvojnásobnou cenu nazul dva Protektory Praha z makra. Co čert nechtěl druhej se vlnil jako když mlátí hada holí. Pán na to jen smutně koukal že prý mu je dal syn a co s tím? No co, zavolejte synovi a on to přece vyřeší.
úterý, 12. března 2019
 
Shambo
Shambo V souladu s politikou Evropské komise se připravují další změny v tzv. štítkování pneumatik. Nově bude zaveden údaj o přilnavosti na sněhu a ledu. Štítek má informovat spotřebitele o předpokládané životnosti pneumatik. Bude zavedeno štítkování pro protektory. Připravuje se projekt evidence a registrace pneumatik čipy. Poznámka - Rusko zavádí od 1. prosince 2019 povinné čipování pneumatik domácí výroby i z importu. Oficiální důvod? Evidence a kontrola zboží... Pryži zdar.
úterý, 12. března 2019
 
SJM
SJM malý, nenápadný článek---https://www.kurzy.cz/zpravy/486026-komentare-k-inflaci-rapidni-rust-cen-bydleni-elektriny-ale-take-brambor/---Přátelé černých, kulatých nesmyslů, vyčleňte si 1/2 hodinku v týdnu a zajděte se ženou na běžný nákup do marketu a podívejte se na ceny v sektoru ovoce-zelenina, mléčné, maso, ale jiné. Jsem si jist, že po návštěvě budete vážně přemýšlet, zda vaše ceny práce odrážejí současný stav.
pondělí, 11. března 2019
 
OCHRANAGUM
OCHRANAGUM Romane díky. Už jsem něco udělal na zimu, ale teď jsem pořádně přitvrdil. Je nejvyšší čas. NEBOJ SE- PŘIDEJ SE.
neděle, 10. března 2019
 
BF
BF A JEN PRO ZAJÍMAVOST Ať MNOZÍ JEŠTĚ NEROZHODNUTÍ PNEUSERVISÁCI JSEM POSLAL TOHLE NĚKOLIKA PNEUSERVISŮM VE SVÉM OKOLÍ A JE MI ÚPLNĚ JEDNO JAK S TÍM NALOŽÍ, JESTLI SE PŘIDAJÍ, NEBO TO JEN SUŽE ZNEUŽIJÍ. JÁ NAROZDÍL Z MNOHÝCH NICH PEVNĚ STOJÍM NA ZEMI A VÍM CO PÍŠU -- Pneuservisáci, po zimní u mne velmi úspěšné akci, znovu od 15.3. 2019 do 30.4. 2019 s technických, provozních a hlavně kapacitních důvodů opět vůbec nepřezouvám JAKÉKOLIV NOVÉ DOVEZENÉ PNEUMATIKY odkudkoliv. Preferuji a chci obsluhovat především své věrné, stálé, ale i nově příchozí zákazníky, kteří využívají, nebo by chtěli využívat a mít komplexní mé služby. Mám jim co určitě nabídnout a i proto jsem musel určité části zimní sezony a teď už i letní vyloučit právě např. dovezené nové pneumatiky odkudkoliv, které nejsou zakoupeny v mém servisu, aby jsme se mohli plně věnovat zákazníkům, kteří mají zájem o naši rozšířenou nabídku služeb a ne jen např. o přezutí svých nových dovezených kol zakoupených zrovna třeba na internetu a to právě v blížícím se náporu roku na pneuservisy. Jsem si po dlouholetých osobních zkušenostech plně vědom toho, že tohle nepřináší špičkově vybavenému pneuservisu zcela a zhola nic, a po zimní sezoně kdy jsem to už měl se mi to jen a jen potvrdilo. Je to také i jedním z důvodů proč tuhle službu velmi rád přenechám někomu jinému a budu se raději plně věnovat zákazníkům, kteří chtějí nejenom komplexní profesionální pneu služby které nabízím a hlavně i mám. Pokud třeba Vy máte zájem to přezouvat, nevydělat pořádně, ničit si své stroje, mít jen náklady na energie a především pořádně naštvat své zaměstnance, rád vám zrovna tuto internetovou činnost od lidí opět přenechám a pošlu je velmi rád k Vám na servis. Klidně se mi ozvěte a já budu tyto kolenovrty, jak se jim mezi skutečnými pneuservisáky přezdívá velmi rád posílat, protože je na svém pneuservise a hlavně v dalším největším náporu roku nepotřebuji a ani nechci vůbec vidět. Skončila totiž absolutně doba kdy si zákaznici poroučeli a dělali z nás na servisech doslova sluhy. A i díky tomu, že tady ukončil činnost v Třinci p. Skotnica, začala osobně u mne skutečná krásná doba si vybírat své zákazníky, kteří přinášejí pohodu, klid a hlavně potřebný zisk. Ano, klidně to někteří dělejte, ale vím, že tím na beton nezaplatíte absolutně pořádně své zaměstnance. Já si to nechám řádně zaplatit a raději dám svým lidem, kterých si nesmírně vážím a budu je vždy podporovat. Raději udělám méně práce a za podstatně větší peníze, než abych dělal od rána do večera, ničil své špičkové stroje, zařízení, nevydělal a hlavně naštval své pracující lidi na servise. Pak to totiž dopadne jak to vidíme v celé ČR.- Nejsou a ani nebudou lidi do pneuservisu a bude ještě hůř, to vím naprosto přesně, protože 28 let skutečné praxe v této činnosti mi dává právo uvažovat a psát, tak jak to i dělám. Přeji všem rozumným lidem v oboru velmi dobrou letní sezonu a přemýšlejte nad tím co jsem napsal. Mnozí pneuservisáci v ČR se k výzvě NEBOJ SE - PŘIDÉJ SE přidali a to je i smysl mé akce pro pneuservisy v ČR. Kdo chce dělat přehozy a sluhu nejenom internetu tak ať to dělá. Já však určitě nikdy nepodlehnu právě a zrovna třeba tomu někdy podvodnému prodeji pneu přes internet a jeho dovozu na můj pneuservis. http://pneucentrumprofi.cz/rezervace S pozdravem Bořivoj Filipec
sobota, 9. března 2019
 
BF
BF Romane, krásně to máš uděláno. NEBOJ SE PŘIDEJ SE je v současnosti podle mne jediná cesta pro rozumné pneuservisy které mají v hlavě rozum, které chtějí jít dál do budoucna v tomto oboru. Po zimní sezoně za sebe řeknu, že to byl skvělý krok, pozitivní výsledky se jednoznačně dostavili a proto znovu u mne na stránkách a v kancelaři už to taky visí - POZOR!!! Z technických, provozních a kapacitních důvodů od 15.3.2019 do 30.4.2019 NEPŘEZOUVÁME JAKÉKOLIV DOVEZENÉ NOVÉ PNEUMATIKY A PROTEKTORY ZÁKAZNÍKEM, ( např. zakoupené na internetu, v prodejnách náhradních dílů, apod. ) které nejsou zakoupené v naši provozovně. V tomto termínu zákazníci s těmito dovezenými novými pneumatikami nebudou obslouženi. Proto se prosíme neobjednávejte ani v našem rezervačním systému, předejdete zbytečným nepříjemnostem. Děkujeme Vám za pochopení.--- Nepotřebuji ani nechci tyto lidi mít na svém servise. Přeju si aby jezdili kdekoliv jinde a neotravovali mne při práci u svých věrných zákazníků kteří používají komplexní nejenom pneuservisní služby. A to že zaplatí mimo to období jinak v základní ceně pořádnou palbu, je naprosto v pořádku. Nebudu si kvůli nějakým pošukům ničit stroje, vybavení a své lidi abych dělal poskoka internetu. Na to mne neužije a nikdy se tak ani nestalo a hlavně nestane! Raději udělat méně a více poctivé práce za mnohem více peněz, než mít servis narvaný od rána do večera a dělat třeba jen na náklady které rostou jak hřiby po výbuchu Černobylu. Konec charity z internetem. Vidím přesně co se děje na mnohých pneuservisech a to mi dává jednoznačně za pravdu. Romane díky a další servisáci je jen na vás jak se k tomu všemu postavíte. NEBOJ SE - PŘIDÉJ SE
sobota, 9. března 2019
 
SJM
SJM Tak jsme svědky taškařice, jak se konečně povedlo narovnat tržní prostředí v ČR. Bába, co na trhu Vám prodá svazek mrkve, musí evidovat on-line a tisknou na příruční tiskárně účtenku, aby bylo na školy a nemocnice, zatím co tendr za desítky mld. se řeší po hotelích.A třešničkou na dortu je pasáž, jak u dveří zazvoní nějaký policista a poprosí Vás, aby jste mu půjčili telefon, případně noťas, že Vám ho za 3h zase vrátí. Má zkušenost s předáváním telefonu je poněkud jiná. Je to pár roků, co mě v obci předjelo a zablokovalo cestu civilní vozidlo. Z něj vystoupili uniformovaní policisté (muž a žena) a že jsem telefonoval. Já na to že ne. "Tak proč jste jel tak pomalu", tázal se policista. "No protože tady v některém v domě má mít živnost člověk, kterého hledám", odvětil jsem. "Můžete mě dát váš telefon, já se přesvědčím, mám na to právo", pravil policista. "Já se napřed poradím se svou právní zástupkyní", pravil jsem a jal se vytočit svou kamarádku, advokátku. Ta mě řekla:"Vůbec o telefonu se s nimi nebav, nebo víš co, vyndej simku a řekni jim, že jim ho předáš, ale je třeba vypsat protokol, kde bude vše do posledního detailu popsáno, proč, kde, kdy, jak a hlavně kým (služební čísla) ti telefon zabavili a já ti garantuji, že je vysléknu z uniforem. Tak jsem jim to reprodukoval, načež policista mě dal radu, abych si nechal zatmavit skla, že tím se tyto problémy vyřeší jednou pro vždy.
sobota, 9. března 2019
 
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz