Pneurevue.cz » Fórum » O všem, co hýbe gumařinou

O všem, co hýbe gumařinou

 

pondělí, 14. května 2012

Pravidla registrace a diskuze na fóru

 
 
 
pepazdepa
pepazdepa No nekupto za ty prachy. https://reality.bazos.cz/inzerat/119031402/pneuservis.php
středa, 10. června 2020
 
roman
roman Ohledně toho příměru s kadeřnicemi: Nevím, jestli probíhá mezi kadeřnicemi "cenová válka", jaká probíhá soustavně mezi gumaři. Třeba kadeřnice drží více spolu, nevím. Takže tady by se měla zamyslet nad sebou celá naše branže, jestli je naše obchodní strategie dobrá. Jednotlivec toho sám moc nezmůže.
středa, 10. června 2020
 
SJM
SJM Pneunm-kadeřnice, to bylo téma tady nějaký rok zpět. Kadeřnice (dámská) má jednu obrovskou výhodu. Službu poskytuje výhradně ženám a ty jak známo, mají, co se domácího rozpočtu týče, poněkud odlišné priority než chlapi. Jelikož se ale budget mnohým domácnostem nezvětší, spíše naopak, ke kadeřnici a nákupy chodí převážně ženy, nájemné, hypotéky, energie jsou dané, tak úspory budou muset hledat asi většinou muži, a to pro servis není dobrá zpráva. Objem peněz v ekonomice (mezi lidmi) se dozajista citelně zmenší.
pondělí, 8. června 2020
 
Pneunm
Pneunm Já prodávám tak 90% Sebring, když chce někdo něco lepšího tak mu to rád objednám, upřímně si myslím že Sebring za tu cenu je dobrá volba.
pondělí, 8. června 2020
 
SAB
SAB No já tyto značky prodávám jen vzácně a to buď SEBRING nebo TAURUS a to většinou ,když zákazník chce KORMORAN nebo RIKEN ppř. TIGAR tak jim vysvětlím,že to je stejná pneu. Jsou to levné budget pneu žádná super kvalita jen vyrobené na cenu.
pondělí, 8. června 2020
 
Pneunm
Pneunm SAB jasně že jo, nespadl jsem z jahody, nijak mě to ale neirituje, tebe jo?
pondělí, 8. června 2020
 
SAB
SAB Pneunm/Tomáši víš že Sebring se prodáva pod značkami KORMORAN,RIKEN,TIGAR,TAURUS? Každá je za jinou cenu,ale je to stejná pneu ze stejné továrny. Věděl jsi to?
pondělí, 8. června 2020
 
Pneunm
Pneunm Máš pravdu a já mám taky máslo na hlavě, nicméně musím brát v potaz ceny okolních kvalitních servisů, na podzim ale ceny každopádně znovu přehodnotím. Sebring je fajn, trošku mě zklamaly ceny na zimu ale že prý to je kurzem tak snad půjdou nahoru i ostatní značky.
pondělí, 8. června 2020
 
SAB
SAB Pneunm/Tomáši zamyslet by se měli všechny servisy ,kteří jsou připosraní,že příjdou o zákazníka když zvednou ceny služeb .Někteří připosránci se ani nezmůžou na to aby rozlišili svého věrného zákazníka od interneťáka,který si doveze pneu z netu. Naše branže je pokřivená přesně těmito připosránky,kteří to celé kur... Jinak jak se Ti prodává Sebring?
pondělí, 8. června 2020
 
Pneunm
Pneunm Kamarád před chvílí psal že jeho přítelkyně nechala u kadeřníka 2500 Kč, asi se budu muset zamyslet...
pondělí, 8. června 2020
 
jenicek
jenicek Hroudo: moc pěkný článek v pneurevue! S manželkou Vám to sluší :)
pondělí, 8. června 2020
 
Tire
Tire když jsme u toho TPMS, "kamarád" si zakoupil na své BMW X3, starší ráfky a¨"nové" run-flaty Pirelli staré 8let (výhodná koupě přes kamaráda v Praze) no a tpms ventilky přes bazar někde z Polska (originál) při montáži před cca 3 týdny jsem je vyzkoušel jestli fungují a dobrý takže v pohodě odjel. dnes přijel že mu to hlásí chybu a světě div se ventily mrtvé všechny 4. tak jsem mu tam dal nové univerzální MX-senzor od Autel a spokojenost :-D
čtvrtek, 4. června 2020
 
hohencenda
hohencenda A co výrobce a tzv. kulance?
čtvrtek, 4. června 2020
 
gp50
gp50 Ahoj, používám programovatelné ventily TECH a diagnostiku ATEQ. Dělám je od 2014 a zatím jsem měl dvě reklamace. Ventily se neprobudily po sezónním uskladnění. V obou případech to byly všechny čtyři ventily, cca měsíc po záruce. V obou případěch Opel Mokka X. Výrobce reklamaci uznal i po lehce překročené záruce. Jinak nic.
středa, 3. června 2020
 
Hrouda
Hrouda Tak mám novou zkušenost. Zařizoval jsem koupení a montáž skleněných dveří na Class axinon 950. Cena dílů 17000bez a montáž 850kč bez dph za jednu hodinu účtováno 6 hodin práce (8ךroub nalepení nové těsnící gumy) a potom mají mít zemědělci peníze pro pneuservis. Přehodnotim ceny .
středa, 3. června 2020
 
roman
roman SAB: Ten samý výrobce. Buď shoda náhod nebo nevím... Jednalo se vždy o programovatelné ventily.
úterý, 2. června 2020
 
SAB
SAB Romane,který výrobce TPMS to je? Já používám celou dobu TPMS od SCHRADER a zatím jsem neměl žádnou reklamaci. Jinak na svém voze mám 11 let staré TPMS a stále fungují bez problému.
úterý, 2. června 2020
 
roman
roman Nevím, jestli to je či není jen náhoda, ale letos už jsem měnil docela dost "chcíplých" TPMS ventilů starých 2-4 roky od jednoho známého a uznávaného výrobce. Domníval jsem se, že nové typy TPMS senzorů od něho vydrží přes 5 let a realita se značně liší. Paradoxně historické TPMS ventily makají i přes 10 let s původní baterkou.
úterý, 2. června 2020
 
Pneunm
Pneunm Romane :) tedy šlauf má, a ten jsem právě měnil... Jinak senzor nic nevysílá tak ho zkusím vyměnit a uvidím. Díky všem.
úterý, 2. června 2020
 
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz