Pneurevue.cz » Fórum » O všem, co hýbe gumařinou

O všem, co hýbe gumařinou

 

pondělí, 14. května 2012

Pravidla registrace a diskuze na fóru

 
 
 
roman
roman Dnes telefon: Jezdím k vám do pneuservisu a teď mám nové auto a už jsem si zakoupil nové disky, zimní gumy a TPMS ventily. Chtěl bych si zamluvit nějaký termín koncem října na přezutí. Odpověď: Mám čas na vás do konce tohoto měsíce a potom až v prosinci. Zákazníci se zbožím zakoupeným u mě mají již zarezervovaný celý říjen a listopad. Mohl jste být mezi nimi též....
čtvrtek, 24. září 2020
 
hohencenda
hohencenda Sám roušku v práci nenosím jsem tu sám, tak ji striktně nevyžaduji,lidi hačaj v autě nebo se jdou projít.
čtvrtek, 24. září 2020
 
SAB
SAB Já mám režim jako na jaře tzn. na dveřích máme vylepené upozornění ohledně koronaviru: 1.vstup pouze s rouškou (se zakrytými ústy a nosem) 2.Vstupujte pouze jednotlivě 3.Na dílnu pouštíme pouze řidiče ,který následně čeká venku. Po celou dobu máme zavřená vrata a musím říct,že nám to náramně vyhovuje.
středa, 23. září 2020
 
Hrouda
Hrouda 1s/20bez je to asi tím že my ji taky nemáme.
středa, 23. září 2020
 
Pneunm
Pneunm Ke mě nepřichází s rouškou vůbec nikdo, na druhou stranu mám tu stále otevřený obrovský vrata takže to působí jako venkovní prostor, navíc kancl jsem přesunul do dílny...
středa, 23. září 2020
 
Tire
Tire trochu z jiného soudku... Kolik lidí k vám přichází s rouškou? U mě je to tak každý pátý zákazník a to se mě ještě v polovině případů zeptají jestli ji musí mít nasazenou nebo ji mohou sundat... jo prostě nejsme potraviny atd.
středa, 23. září 2020
 
hohencenda
hohencenda Karle pěkné poučné.
sobota, 19. září 2020
 
gp50
gp50 U nás se klid celé léto nedostavil. Jezdí zemědělci, lesníci, stavaři. Spousta oprav, dost nových pneu. Co se týče zimních, tak je zatím klid. Možná dvě sady, jinak nic. Ale čekám do každým dnem.
úterý, 15. září 2020
 
Pneunm
Pneunm Také hlásím klid a mír
pondělí, 14. září 2020
 
hohencenda
hohencenda Kšeft jak stehno dnes výměna jednoho kompletního ventilku ha ha ha
pondělí, 14. září 2020
 
SAB
SAB Od začátku záři jsem již prodal 10 sad zimních pneu některé i s disky. Asi to bude tím jak jsem psal,že si ty zákazníky ,,vychovávám" a již několik let vysvětluji zákazníkům ať nečekají na poslední chvíli a přijdou si koupit pneumatiky před sezónou a musím říct ,že to funguje.
pondělí, 14. září 2020
 
roman
roman Zatím úplný klid. Pokud někdo něco vůbec chce, tak to jsou letňáky.
pondělí, 14. září 2020
 
SAB
SAB Kolegové jak to u vás vypadá s prodejem zimních pneumatik? U mě se to pěkně rozjíždí a chytří zákazníci nakupují už od minulého týdne.
pondělí, 14. září 2020
 
hohencenda
hohencenda Na jaře bude krize jako prase celkově pak se uvidí kdo je pevnej v kramflecích.Spousta lidí přehodnotí priority a pak zas bude líp neboj Hroudo o tebe strach s tvým přístupem k práci nemám.
sobota, 12. září 2020
 
Hrouda
Hrouda Ani jeden z uvedených se už nikdy nevrátil. A první nás opustil před 7lety. Pneuservis a to vážně bez nadsázky je byznys . My si tu stěhujeme to je pravda, ale uz bez malá 15 let. A porad tu jsme akorát o něco chudší každý rok. Cendo nevrátí a nevadí
pátek, 11. září 2020
 
hohencenda
hohencenda Hroudo a jsou sou zpátky u tebe nech je vykysat....
pátek, 11. září 2020
 
hohencenda
hohencenda Hroudo neboj vono je to přejde nové koště dobře mete po záruce se stroj po...e, ten kdo na něm bude dělat škubne pár patek bude mlčet ,někdo si na tom pak někde nabije hubu, rozbije jim auto.Strojek nebude mít nikdy takovou péči jako u gumaře ten kdo to tam bude dělat zjistí že z toho bolí záda a že za hrst rejže to nemá smysl ,Člověk na plný ůvazek jim bude lízt do peněz a stejně bude na tom melouchařit náklady se najednou zvednou a hele von ten Hrouda nebyl zas tak špatnej na ty gumy.
pátek, 11. září 2020
 
SAB
SAB Kolegové eguma se vyjádřil jasně: vyserte se na prodej pneumatik ,protože od toho jsou teď tady online shopy a dělejte si jenom ten váš servis a cituji:klidně si ty lidi za servis roštujte kolik chcete. eguma: pneumatiky se vždy prodávali v servisech a prodávat se budou i nadále v servisech a záleží jenom na nás jak se k tomu Vašemu online obchodu přizpůsobíme.Kdyby jsi to náhodou nevěděl tak každý chytrý a rozumný servis si vychovává své zákazníky ,ale to ty vědět nemůžeš ,když neznáš osobní kontakt se zákazníkem.
čtvrtek, 10. září 2020
 
 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz