Pneurevue.cz » Fórum » O všem, co hýbe gumařinou

O všem, co hýbe gumařinou

 

pondělí, 14. května 2012

Pravidla registrace a diskuze na fóru

 
 
 
Shambo
Shambo Zajímavá data o tzv. pomoci podnikatelům: O dramatickém rozdílu mezi finanční pomocí, kterou podnikatelskému sektoru přislíbila vláda, a realitou, svědčí i průběžná bilance hlavní ekonomky Raiffeisenbank Heleny Horské. Zatímco ministryně financí Alena Schillerová hovoří o 216 miliardách korun přímé pomoci, k 28. dubnu bylo vyplaceno jen 13,2 miliardy korun (programy Pětadvacítka, COVID a Antivirus na část mezd zaměstnanců). https://www.forum24.cz/temer-70-procent-lidi-neveri-vlade-ze-jim-v-soucasne-krizi-pomuze/
pondělí, 4. května 2020
 
Tire
Tire to co přijelo v dubnu 50% se teď rozloží na květen a červen... klasika... prodeje v osobních pneu zatím lepší jako loni ale zase horší jako předloni... uvidíme kolik lidí bude dojíždět zimáky ale uloženek tu mám pořád 40%...
neděle, 3. května 2020
 
hohencenda
hohencenda Meju kola prodloužený víkend se hodí ,vapkou ručně výsledek myslím velmi obstojný.Slyším z dílny telefon na nabíjčce domyju kolo jdu kouknout kdo volal. Letitý známý potřeboval bych přezout dvě pneu Ptám se nové jeté? Odpověd nové, proběhne moje klasická odpověd. Musím mít prostor dílnu stroje zavaží lepení opravit vyměnit kdykoliv i když se mi to zrovna nehodí.No já vím že pneuservis děláš léta,ale nevěděl jsem že je taky prodáváš pneu syn mi dvě koupil tak je potřebuji nazout,Pověděl jsem mu příběh s neteří .No syn bude shánět pneu 185 bla bla bla tak seženeš? ŘÍkám ano,ale tvoje nové nepřezuji odpověd mám u nás v ulici gumaře tak se ho zeptám zřejmě k němu leta jezdil,no gumař se asi n....l tak zkoušel mě.
sobota, 2. května 2020
 
roman
roman Docela mě překvapuje, kolik autosalónů vybavilo kupce nových vozů zimními sadami bez TPMS ventilů se slovy "bude to svítit, ale ničemu to nevadí" a zákazník to klidně akceptuje...
pátek, 1. května 2020
 
jenicek
jenicek Jak se říká nemusí pršet, hlavně když kape.
pátek, 1. května 2020
 
roman
roman Co se týče práce, tak duben byl kousek nad úrovni minulého roku, ale kšefty jsou poloviční. Uvidíme, jak proběhne květen, nevyzvednutých uloženek mám ještě cca 40%. Březen nebudu ani komentovat, to bylo fiasko.
pátek, 1. května 2020
 
Pneunm
Pneunm U mě práce méně než v předchozích letech a prodaných pneumatik rozhodně méně. Hlavně 1956515 a 2055516 totální bída. Příští rok je ale aspoň nemusím kupovat:) Na druhou stranu moje rodina i já jsme zdraví a všechno už se nějak zařídí.
pátek, 1. května 2020
 
Hrouda
Hrouda Už to slábne,ale do 7.5 zatím naobjednáno. Prodej jako pořád na ho...no. obrovské až nabývale množství zoufalců se zalomeným nebo jinak poškozeným bezpečnostním šroubem při pokusu o samopřehoz. Super kšeft vydání sady 500kč lehké případy práce 10minut za zavřenýma vratama .Těžší případy do druhého dne cena dohodou. Na pondělí čekám specialitku zalomený ořech 19 uvnitř otvoru na kovový šroub . No to se picnu jak tohle dokážou.
čtvrtek, 30. dubna 2020
 
SAB
SAB Pánové nápor na přezouvání u nás po měsíci odezněl a můžu konstatovat, že letošní sezóna u nás byla velmi vydařená. Auta samozřejmě stále jezdí na přezouvání ,ale už to není takový nápor jako na začátku a v průběhu Dubna. Musím říct, že i platební morálka firem, kterým jsem dodával zboží na fakturu převodem mě mile překvapila nemám žádného dlužníka a firmy platili dá se říct hned na druhý den i když jsem dával týdenní splatnost. Co se týče skladových zásob zůstaly mi nějaké kusy 195/65 R15 a 205/55 R16 ,ale vůbec se nebojím,že bych je do podzimu neprodal jelikož si myslím, že tyto rozměry ted začnou zákaznici poptávat. Tato sezóna se u nás nesla v prodeji I přezouvání velkých rozměrů od R18 až po R21 úžasné. Co se týče interneťáků tak jsem jich několik popřezouval jak jsem psal za raketu bez slevy. Neříkám,že každý to akceptoval ,ale většina si to u mě přezula.Únava se u mě začíná projevovat ,když zpomalím a někdy si sednu jsem hotový,ale jelikož to je každou sezónu tak mě to nepřekvapuje.Korona nás taky obešla a jsem velmi rád a šťastný,že jsme to zvládli ve zdraví a následku npř, v nucené karanténě . Za sebe můžu říct,že jsem se sezónou maximálně spokojený. Jak to vypadá u Vás?
čtvrtek, 30. dubna 2020
 
Tire
Tire včera taková perlička demontoval jsem 2x michelin energy rok výroby 1996 ze Saxa ještě z prvovýroby... a měli to ještě dobré 3mm kdyby neudělali boule pán by na nich ještě jezdil :-D
čtvrtek, 30. dubna 2020
 
BF
BF Hroudo, Čendo, ale i ostatním kteří mi napsali a volali děkuji za přání. Vždyť věk je jen číslo. Přeji všem plné servisy dobře platících a neremcajících zákazníků (((-:
čtvrtek, 30. dubna 2020
 
Pneunm
Pneunm hohencenda to je v takovýchto situacích to nejhorší, ty jsi vlastně neudělal nic špatného a nakonec jsi to ty kdo má špatnej pocit. Ale to už je asi na jinou diskuzi
středa, 29. dubna 2020
 
hohencenda
hohencenda Pneunm pro klid v rodině možná ale mám ze sebe stejně velmi negativní pocit o tom žádná.
středa, 29. dubna 2020
 
hohencenda
hohencenda BF též se připojuji hlavně zdraví a pevné nervy.
středa, 29. dubna 2020
 
Pneunm
Pneunm hohencenda nebuď na sebe tak tvrdej, manželka se poslouchat musí :)
středa, 29. dubna 2020
 
Hrouda
Hrouda Bořku a Čendo děkuji. A Bořek má dnes taky velký den tak vše nej a nej ať se daří.
středa, 29. dubna 2020
 
hohencenda
hohencenda Tak potom co mi manželka ted domluvila jsem zavolal neteři at teda přijede,byla milá ale již to má domluveno jinde na pondělí sám sebe si již nevážím.
středa, 29. dubna 2020
 
SAB
SAB Čendo tak to tě úpřimně lituji , já nedělám nikomu z rodiny práci zdarma max. dám nějakou slevu,ale i když si švagr doveze gumy z netu tak to má za raketu :-)
středa, 29. dubna 2020
 
hohencenda
hohencenda Jo Roberte přidávám se s přáním uplně mi to vypadlo.
středa, 29. dubna 2020
 
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz