Pneurevue.cz » Fórum » O všem, co hýbe gumařinou

O všem, co hýbe gumařinou

 

pondělí, 14. května 2012

Pravidla registrace a diskuze na fóru

 
 
 
Hrouda
Hrouda Tak a tak to je. Cituji:Kamenné obchody i nadále existují, ale většinou jen jako showroomy pro náročnější nákupy nebo jako sklady zboží okamžité spotřeby. Umělá inteligence nastavuje cenotvorbu a počet vývojářů vysoce převyšuje počty skutečných prodavačů.“ . Nenadálé nic budem jen montovat a mít radost ze zákazníci mají radost.
sobota, 5. září 2020
 
roman
roman Ono to bude asi o něco složitější: Je otázkou, "proč" většina VO nabízí čínské pneumatiky. Odpověď bude asi znít v tom významu, že na nich je ještě nějaká marže, což na "Evropě" momentálně není a jelikož každý musí být z něčeho živý, tak prodává i "Čínu". Navíc jsou případy, kdy VO prodá své zboží levněji koncákovi než servisákovi a i ten servisák musí být z něčeho živ, takže začne si "třepit ústa" a prodávat Čínu, na které má vyšší zisk.
sobota, 5. září 2020
 
Tire
Tire čína se zlobí... čína vyhrožuje ale ty jejich šmejdy (např. právě Tomkety) zapleveluje trh vesele dál... dnes už asi neexistuje velkoobchod, který by právě čínu nenabízel jako svoji vlajkovou loď... a ty kecičky, že právě ty jejich číny jsou nejlepší... musím se jen smát... když to vidím z praxe, kolik toho ty čínské gumy vydrží (tedy nevydrží, jak se chovají za mokra atd. například už jsem se setkal pravda na agropneu, že na nich nedrží ani záplaty tzn. neopravitelné. Vážně už uvažuji, že vedle cedule čínské pneu neprodáváme přidám čínské pneu nepřezouváme.... pozn. za letní prázdniny jsem prodal cca. 5-6ks pneu mitas 16x4 (4.00-8) na stavební kolečka (kotouče) v drtivé většině případů jsem sundával originály made i china po jedno nebo dvouročním používání (totálně rozpraskané, steřelé), samozřejmě i novými dušemi protože ty čínské které smrdí po směsi plastu a asfaltu nejdou opravit.
pátek, 4. září 2020
 
roman
roman Pneunm: Samozřejmě. Pokud je hmyz ochotný zaplatit hmyzí přirážku (neboli práci beze slevy) a mám volnou kapacitu, tak ano. Ale pokud hmyz není ochotný akceptovat tyto podmínky a bzučí něco o zlodějích a vyhrožuje kontrolami, tak raději hmyz ihned odmítnu (což je u mě mnohem častější případ). Nejsem zvědavý na jejich uražené a značně kyselé obličeje.
pátek, 4. září 2020
 
Pneunm
Pneunm Jen ať jim to přezouvají, každou sezónu přijde minimálně deset lidí kteří nakoupí u mě protože konkurence nemá čas, když k tomu připočtu že zhruba polovina interneťaků akceptuje přirážku tak jsem na tom stejně jako když dobroser přezuje cca 50 interneťaků
pátek, 4. září 2020
 
SAB
SAB Tak stále se najde spousta dobroserů ,kteří mu to budou přezouvat za pár grošů.Já pořád nechápu,že zatím většina servisů přezouvá interneťákům pneumatiky za pár grošů. Přitom to je tak jednoduché nekoupil jsi pneumatiky u mně nemáš nárok na slevu. (samozřejmě když máš kapacitu i na tyto zákazníky)
pátek, 4. září 2020
 
roman
roman Když jim to někdo přezuje.... Já to rozhodně nebudu a mít neobuté pneumatiky místo obrazu na stěně není ideálním řešením.
pátek, 4. září 2020
 
Pneunm
Pneunm Pěkná reklama, ale já zákazníkovi vymluvím Tomket během pěti vteřin a je úplně jedno kolik reklamy si pan Grill zaplatí.
pátek, 4. září 2020
 
roman
roman Je to klidně možné a asi i velmi pravděpodobné, ale klidně to může být zaměstnanec Franta z Horní Dolní, který to ze své virtuální záplatované kůlny přeprodá načerno nějakému VO za "zajímavou" cenu. Notabene: Do skladu, kam se vejde sto kamionů se stoprvní kamion jaksi lépe "vypaří" a jak se říká: Ukradneš jeden pytel cementu a je to na prokurátora, ale pokud ukradneš celý vlak s cementem, tak je to pouze chyba v účetnictví a život jde dál.
čtvrtek, 3. září 2020
 
karel
karel Před několika lety jsem dostal informaci , že Barumce do místa určení ,ročně !!, nedojede několik kamionů osobních a nákladních pneumatik . Kde myslíte že tyto pneumatiky končí? Já bych řekl , že na internetu.
čtvrtek, 3. září 2020
 
SJM
SJM Malinko mě tam pár drobností nesedí: "Od roku 2017 kradli ve velkém", a přesto to dva roky nikomu nechybělo, mělo by se dodat.Již léta existuje institut, který se nazývá "inventůra skladových zásob". Práce zdaleka ne oblíbená, ale nadmíru potřebná, u obchodů, natož velko, naprosto nezbytná. O mzdách, spíše by sedělo pojmenování almužna, si u "ochranek" nedělám iluze a toto je holt výsledek, protože pak naberou lidi jaké naberou, čímž to konání samozřejmě neomlouvám, ale nejedná se o ojedinělý případ. To se vezme nejprve sada pro kámoše a počká se. A nic. Pak 2, 3, 4 a stále nic a jak praví přísloví " S jídlem roste chuť" a toto je výsledek.
čtvrtek, 3. září 2020
 
Hrouda
Hrouda To se těm blbečkum vyplatilo . pneumatiku porodávají za 700-1000kč protože jinak to nikdo nekoupí ( internetové ceny kazí obchod nejenom nám, ale i zlodějům) a ve výsledku jim napočítají do trestu pneu v hodnotě 1200 000kč : 229 ks = 5240kč za ukradenou pneumatiku. Jo Jo je to boj prodávat pneumatiky není to pro slabé povahy.
středa, 2. září 2020
 
hohencenda
hohencenda Že by měli internetový obchod v opačném případě bude mít nějaký pneuservis dost problém.
středa, 2. září 2020
 
SAB
SAB Romane jen bych doplnil pro info.,že tento lék již mají lékaři a lidé v první linii doporučený už od 23.3.
úterý, 1. září 2020
 
roman
roman Jen pro informaci. Studie tohoto léku již probíhají od 4.5.2020 => https://clinicaltrials.gov/ct2/show/study/NCT04383717 . To, že pro současný farmaceutický byznys to asi není radostná zpráva je jasné. Peníze jsou až na prvním místě a tady to "kazí" lék za zcela dostupnou cenu. Uvidíme, až bude studie dokončena a vyhodnocena (pokud to farmaceutické koncerny vůbec dovolí).
úterý, 1. září 2020
 
SAB
SAB https://www.info-koronavirus.cz/isoprinosine-a-koronavirus/ Povinně přečíst až do konce.
úterý, 1. září 2020
 
jenicek
jenicek Nedokážu si představit co to je být velký pneuservis s několika zaměstnanci. Ty odvody, DPH, těžká práce s nákladními a agro pneu... Hroudo nezávidím ti tvé starosti. Doufám, že bude lépe..
pondělí, 31. srpna 2020
 
Hrouda
Hrouda Nepleteš se. Kdyby měl komu tak bych přidal, ale poslední zaměstnanec u nás vydržel tři dny a už jsem ho nepotkal. A další dva uchazeči po dohodě na nástupu do práce ani nepřišli. Asi si to hodím protože to všechno nemůžu sám utratit .
čtvrtek, 27. srpna 2020
 
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz