Pneurevue.cz » Fórum » O všem, co hýbe gumařinou

O všem, co hýbe gumařinou

 

pondělí, 14. května 2012

Pravidla registrace a diskuze na fóru

 
 
 
 
hohencenda
hohencenda Nový zákazník Kia Rio 2016 jedny plechy, přezout na zimu ze čtyř snímáčú jeden přinesl pán v hrsti že to dostal od gumaře do ruky zbývající tři na autě tam jsou ale rozlámané prima přezuto na Slevomatu adresu toho dovedy si rád vyslechnu.....
pondělí, 11. listopadu 2019
 
gp50
gp50 www.lezici.cz
sobota, 9. listopadu 2019
 
roman
roman Jak jsme si je dříve sami rozmlsali, tak se k nám teď chovají. Stavoval se u mě pán s dotazem, jestli mám v neděli otevřeno. Odpovídám že ne, ale že je jedno volné místo na sobotu. On mi odpověděl, že nemůže, protože chce zazimovat své kytičky na zahrádce a že v neděli může už pršet. Říkám OK, po 1.12. bude na vás už času dost. Koukal jako puk. Jinak práce i kšeftů stále dost a těch několik dotěrných hmyzáků bylo přesměrováno až na prosinec.
pátek, 8. listopadu 2019
 
Hrouda
Hrouda Dnešní hláška: dobrý den kolikatej budu dneska na přežití no 20.11 můžete bejt první hmmm tak já se zeptám u nás tam máme taky 2 nebo 3 zloděje noooo tak snad vám to klapne pane.
pátek, 8. listopadu 2019
 
Pneunm
Pneunm Myslím že ano, nebuď z toho rozladěný určitě ti tam přibudou i lepší recenze ;)
čtvrtek, 7. listopadu 2019
 
hohencenda
hohencenda Doufám že odpověd se podařila .....
čtvrtek, 7. listopadu 2019
 
Pneunm
Pneunm Obrana proti těmhle čůr@kům (já vím jak ho pojmenovat) je jediná, slušně mu na recenzi odpovědět a odpovědí si zároveň udělat reklamu.
středa, 6. listopadu 2019
 
hohencenda
hohencenda Ten muj ctitel se teda alespon podepsal pod tu recenzi.
úterý, 5. listopadu 2019
 
hohencenda
hohencenda Hroudo sobota cca 16:00 myji kola z předchozího týdne ručně wapkou za werkštatem, telefon tudíž neslyším z vedlejšího domu přijde soused že mám nikoho u vrat. Jdu k vratum tam osoba : měním si doma kola uchází mi ventilek potřebuji to opravit měl pocit že všeho nechám skočim šipku a pujdu měnit,vyvažovat není potřeba děl ten bodrý muž.Říkám mám rozdělanou práci stavte se za tmy udělám vám to za tmy je v kolik hodin děl ten dobrák co mě chtěl nechat vydělat říkam za tmy cca za dvě hodiny poděkoval odešel .No a dnes mi volal jeden zákazník jakou mám pěknou recenzi na firmycz. Co dodat nepřišel a ještě mi udělal prima reklamu.......Obrana proti nevím jak ho ted pojmenovat nemožná.
úterý, 5. listopadu 2019
 
Hrouda
Hrouda Další recenzent alaaa ukřivděny zákazník: J Fr: “Nepřijímají zpět pneumatiky, i přes to, že jsou členy Odběru Eltma. Špatný styl jednání - pokud máte pneumatiky z internetového obchodu, tak raději sem nejezděte! Mají příjemné ceny - přezutí čtyř kol Fabie za 1340kč.” _____ no co dodat pan nechtěl počkat na prázdný kontejner a to při rychlosti svozu trvá i tři týdny, tak se vyzvracel na internet a do telefonu na Eltma a dudou další protože kontejner je stále plnej , asi nemají čas mě ho vyvézt. Bořku dopravci a zemědělci jsou verbeš neplatičů lhářů a vyčůranků. Ale celí svět se jim věnuje jako nikomu - různé aplikace na sledování vozového parku hlídání stavu pneumatik a další vymoženosti za 100tisice ,ale včas zaplatit a dobře zaplatit nato není prostor. Možná to tu čte nějaký programátor co se potom vychloubá svoji apkou v odborných časopisech __ mám prosbu můžete jim tam dát nějaké zvýraznění že ty skvělé pneumatiky co už mají najeto xx tisíc nejsou stále uhrazeny.Třeba jako vyskakovaci okno to bude dost otravny to by mohlo zabrat.
neděle, 3. listopadu 2019
 
roman
roman BIB: Tvůj příspěvek nám krásně říká, jak si práce pneuservisáků kolenovrtní lidé "váží" => Pokud jim okamžitě nevyhovíš, chtějí si stěžovat do novin (asi tím myslíi populární občasník s názvem Kolenovrtní Listy), ale na prodejce svých pneumatik si otevřít ústa nedovolí. Přitom by bylo logické, aby ten, kdo to prodal to také hmyzákovi přezul - a nejlépe ihned.
neděle, 3. listopadu 2019
 
BF
BF Chlapi, jde vidět že prostě mnoho servisů se přidalo k výzvě Nedej se - Přidej se. Je však stále mnoho bláznů kteří jak píše SJM přezouvají za hrst rýže. Absolutně to je pro mne nepochopitelné a může to dělat jen mini servisek bez oficiálních zaměstnanců, jinak by žral omítku. Kur... oboru jsou všude, ale v pneu branži to je extrém. Kolega z velkého servisu mi v pátek říká: teď zkolabovali dopravy a máš vidět co se tu děje. Servisáci, garažfušer mistři předtím brali gumy od interneťáků, teď mají problémy a tak jezdí ke mne a víš co? Dostávají ceny jako lidi z ulice, berou a prodávají asi jen za práci hlupáci!! Řekl jsem jim asi šesti dnes, kdyby jste brali od začátku a vše pak jste dnes měli jinou lepší cenu, tak jste jen zákazníci jako jiní z ulice. Hned chtěli všichni brát všechno a já jim řekl, tak od ledna se ukažte a pak se domluvíme, teď je už pozdě. Tak to má i být, neustupovat, těm kteří ničí cenu práce a jsou pro pár korun na večerní pivo udělat svou činnost za tašku hrušek.
neděle, 3. listopadu 2019
 
BF
BF Bibe, krásný blb to byl. Oni si někdy myslí, že se zblázníš, teď hned okamžitě. jeden střípek taky dám. Volá majitel autodopravy a říká: potřebuji na kamionu udělat hned defekt, potřebuji jet do Španělska. Říkám- pane, až budete můj stálý zákazník, budete nakupovat u mne pneumatiky na své i soukromé vozidla a uděláte kšeft, tak pak můžete požádat o největší humus co jde dělat, největší dřinu a špínu s defekty na nákladních kolech. Až dáte i tu čistou to znamená prodej pneu na vaši firmu, pak můžete zavolat a požádat mne o to zda bych Vám v této době udělal defekt na náklaďáku. Do té doby si jezděte ke svému pneuservisu, který teď zrovna nemá čas, který Vám ale prodává gumy a ten ať se taky o vás postará. A že říkáte, že nemá vůbec čas? To máte blbé, že Váš servis nemá čas na Vás který mu dáváte tak vydělat. My máme taky jen zase čas pro své věrné, stále a nakupující zákazníky, ne pro ty co přebíhají ze servisu na servis a nebo ty úplné blbce co si myslí, že si koupí gumy někde jinde a já jim budu dělat otroka a vola. Ne nebudu, stejně jako i Vám, protože jako žena má svého gynekologa, vy zubaře, lékaře , tak máte mít i svůj dobrý a spolehlivý pneuservis. Nemáte? Tak hledejte chybu i v sobě, že se nevěnujete tomu jak máte a hledáte často jen to nejlevnější a když přijde chvíle kdy nutně potřebujete, tak Vás servis vyšplouchne. Musíte si najít někoho na koho bude spolehnutí. A když jsme u toho, udělám Vám to osobně po práci někdy kolem 21hod. Zaměstnanec by mne poslal k šípku, ale napřímo vám říkám klasický defekt na nákladním kole je cca +-1500,- Vám to neudělám smluvně pod 3000,- a na to se připravte. -To je moc, mi to dělají do 1000,-Kč. Chcete? Ne? Nevadí aspoň ušetřím záda, stroje, čas. A vy hledejte dál. Přeji hezký den pane.
neděle, 3. listopadu 2019
 
SJM
SJM Zábavné počtení, kam se hrabe týdenní hlášení AB. Mě v pátek ráno, kdy mlha byla tak hustá, že by se dala krájet, při zcela mimořádném průjezdu novou příměstskou čtvrtí, kde se cena domků pohybuje asi od 5 do 15 mega, pobavil člověk, který si před garáží přehazoval kola na Land Rover Discovery Sport. Hlavou mě blesklo, že takto se střádá jmění, pak mě ale napadlo, zda to nemohl být např. zručný zahradník, kterého má na povel paní majitelka. Včera jsme se domluvili na 8 se zedníkem na stavbě. Přijel na 9, že se zdržel v místním First Stop. Asi 10 roků staré Berlingo - zednická klasika. "Za kolik", ptám se. "Za 360". "Tak to jen přehodily celá kola, vyvážili je alespoň"? Zedník na mě nechápavě hledí: "Ale já nemám druhé disky, to bylo i z disku na disk".
neděle, 3. listopadu 2019
 
BIB
BIB Sobotní story. Dobrý den, potřebuji přezout, manželka si koupila nějaké pneu a potřebuju je tam hned jen obout. V prosinci za plnou cenu není problém pane. Jak v prosinci? Povinnost zimních pneu je od 1.11., nemůžu čekat. Musíme první obsloužit zákazníky co u nás maji uskladněné pneu a ty kteří u nás kupují nové pneu. Dřív jsem k vám jezdil a kupoval pneu za desetitisíce... Bohužel, jsme plní, až v prosinci by to šlo. To není snad možné, jste přece pneuservis tak vám musí být jedno co mám za gumy, já potřebuji jen servis. Bohužel nejsme schopni vás teď obsloužit. Já to snad dám do novin, to snad není možné, pokud se takto chováte k zákazníkům tak jich brzy mít moc nebudete... Mějte se hezky, nashledanou :-)
sobota, 2. listopadu 2019
 
roman
roman Vzpomínám si, jak před několika lety přišel ke mě kolenovrt a říká, že mám "šikovný zvedák" a "šikovnou pistoli" a že bych mu pouze auťák zvedl na zvedák a on by si s mojí pistolí vyměnil kola sám. Tak jsem mu řekl, že to sice může, ale že mu to budu účtovat tak, jako bych to měnil já. On se zhrozil a říká: Proč bych vám to měl platit, vždyť si to přece budu měnit sám! Divil se, že dostal ode mě "doživotní zákaz vjezdu" do mého pneuservisu.
sobota, 2. listopadu 2019
 
Tire
Tire mě dostal do kolen jeden místní "dřevorubec" volá v pátek dopoledne, že si koupil na vyvážečku 4 nový kola a že by je co nejrychleji potřeboval přehodit... tak jsem mu řekl, že možná za 3 týdny nebo jestli to chce hned tak ať si jede tam kde si je koupil..
sobota, 2. listopadu 2019
 
Pneunm
Pneunm :) to by asi nedopadlo, ale v týdnu tam byl jeden s Vraníkama v kufru že to strašně nutně potřebuje přezout tak jsem mu řekl že jedině když Vraníky vrátí a koupí si gumy ode mě a to dopadlo :)
sobota, 2. listopadu 2019
 
roman
roman Pneunm: Pokud zaplatí předem zálohové "výserné" ve výši 3000Kč a současně víkendový příplatek ve výši 1000Kč, tak může...
sobota, 2. listopadu 2019
 
Pneunm
Pneunm Mě dnes volal jeden že si doma přezouvá a že mu nejdou sundat zadní kola, jestli prej se může stavit :D
sobota, 2. listopadu 2019
 
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz