Pneurevue.cz » Fórum » O všem, co hýbe gumařinou

O všem, co hýbe gumařinou

 

pondělí, 14. května 2012

Pravidla registrace a diskuze na fóru

 
 
 
hohencenda
hohencenda Tak něco pro pobavení už se vezu od části rodiny jsem dostal kartáč ,že já strejda nepřezul neteři pneu koupené na netu.Jsem černá ovce rodiny.....
středa, 29. dubna 2020
 
BF
BF Hroudo, kamaráde, přeji ti k dnešnímu svátku jen to nejlepší. Zdravíčko, štěstíčko a ať tě ten tvůj harém na dílně poslouchá.((((-:
středa, 29. dubna 2020
 
Hrouda
Hrouda Mám geom. od Kocha je to základní žádná elektronika a nepotřebuji k tomu nic. Dělám hlavně nákladní a traktory takže zvedák není nutný. Ale pokud bych ti mohlo radit tak jáma nemůže se po...rat ty zvedáky to je hrůza cena jako za bazén s pergolou a geometrie za 1000kč ? Pokud neděláš jen ty moderní káry za pořádný balík . Můj zákazník obchodující s naftou a benzínem dnes říkal že si máme držet klobouk, tak si nejsem jistej co se zvedákem za 400000kč jáma se bude hodit.
středa, 29. dubna 2020
 
pepazdepa
pepazdepa Hrouda"Kolegové,mám dotaz.Používáte na geometrii kanál,nebo zvedák.Mám už 3 generaci geometrie,od inrfa-rádia přes 3D Hofmena až po Huntra.Nůžkový zvedák je bohužel do vrtule a nevím co zvolit. OMCN mě stál cca 400 000-s centrálním přízvedem za prahy a s testerem vůle.Kanál je na věky,zvedák cca 15 let. 4 sloup nechci . Děkuji za reakce."
středa, 29. dubna 2020
 
jenicek
jenicek Hroudo: v rozšířených údajích jsem měl vyplněné vše. Ale tedka jsem si všiml, že vedle každé informace je okénko, na které je potřeba kliknout, aby se ukázala fajfka. Už jde vše vidět? Protože když kliknu na svoji prezdivku tak vše vidím. Možná to bylo potřeba zviditelnit "fajfkou".. :)
středa, 29. dubna 2020
 
Hrouda
Hrouda Pepazdepa. Geometrií dělám převážně nákladní. Co máš za průser? Děkuji za pochvalu strojů je to moje hobby. Pořád je co zlepšovat. Ale po pravdě už to není ono velký marketing okolo každého stroje dokud ho má dodavatel na skladu a pak 18 reklamaci za rok není žádný problém. Je to vše jak z alliexpresu. Jen je to dražší.
středa, 29. dubna 2020
 
Hrouda
Hrouda Možná na jiné diskuzi. jenicek Pohlaví: Muž E-mail: honzabrezik@gmail.com
středa, 29. dubna 2020
 
Pneunm
Pneunm pepazdepa geometrii nedělám ale když vydržíš, měl by se tu stavit kámoš kterej to dělá roky, tak se zeptám...
středa, 29. dubna 2020
 
jenicek
jenicek Hroudo:Však já to mám dávno... :)
středa, 29. dubna 2020
 
hohencenda
hohencenda Profil vyplněnej mám si myslím su z Prahe a o dvojce bez dph se mi jen zdá.
středa, 29. dubna 2020
 
pepazdepa
pepazdepa Asi nikdo tady nedělá geometrii,takže mi nikdo neporadí s průserem.No nic, můžete si zase ztěžovat na internet.Takovej Hrouda-ten má vybavení o kterém se Vám může snad jen zdát. A maká se ženou od rána do noci.
středa, 29. dubna 2020
 
Hrouda
Hrouda Souhlas šup šup. Jinak je to jen tlachání. A začneme u Jenička:D
úterý, 28. dubna 2020
 
jenicek
jenicek Chlapi, nechcete si vyplnit profily? Rád bych věděl kde se dá mimo Prahu vzít za prezuti 2k bez DPH. Někteří se asik znáte, ale mě přijdete každý jako anonym a nevím jestli takové brát vážně.
úterý, 28. dubna 2020
 
Hrouda
Hrouda SAB. naprostý souhlas . Avšak za 2000 bez DPH to se nevrátí ani na další přehoz použitých pneu z předešlé sezóny. A když vrátí tak znovu za 2000 ? Pamatuješ si každého tupce co si donesl pneu? Já tedy ne nepamatuji ani ty co koupí u nás pokud to není LASSA nebo Point S. Ale dobře děláš nemám se dobře protože prodávám pneumatiky, ale protože je montují ve dne i vv noci z prodeje bych zhebnul hlady za tu almužnu vydělat se dá jen na pár znáčkách KAMA za nákladní a LASSA +PointS za osobní jinak je to velkej průser. A prodávat za každou cenu komu tim přispějeme jen výrobci nebo dovozci. Takže montáž je to jediný na čem se dá vydělat a odhánět ty paznechty co mají strach že je na gumách 70% marže a musí si dát pozor na korunky protože v práci jim po 10 letech přidali a oni to nehodlají nechat v pneuservisu, to je škoda protože montáž je v naší režiji.
úterý, 28. dubna 2020
 
roman
roman SABe, rozhodně ale nesouhlasím tvrzením, že "je mu trapné". Maximálně si řekne, že "narazil", ale trapné mu to rozhodně není. Vždyť to koupil za "úžasnou cenu u těch borců na netu" a příště půjde vymrzovat někam jinam, když tolik "neprohulil" při přezutí u Tebe. To by se musel spálit vícekrát a snad se to tak i stane v budoucnosti. Teprve pak začne uvažovat snad jinak. Toť můj názor.
úterý, 28. dubna 2020
 
roman
roman Pokud bych měl trochu volného času, tak bych za 2000 bez daně asi také přezul hmyzáka místo dnešního řešení tj. "oprava z ulice", nicméně stálý klient by měl stále přednost. Jenže to je u mě (a asi nejenom u mně) zcela nereálná situace, viz dnešní zážitek se sousedem z vedlejší ulice. Takže Ti nic nevyčítám, ale ber v potaz to, že na hodně místech je 1500-2000 bez daně za přehoz nereálná a pak logicky volím možnost "zákazu vjezdu hmyzáků v sezóně". Mám ovšem obavy, že cena za přehoz za 2 litry bez daně bude v mé lokalitě až v době, kdy já už budu v důchodu a budu si hrát s gumami jen pro zábavu.
úterý, 28. dubna 2020
 
SAB
SAB Romane kdyby ti tvoji zákazníci akceptovali tyto ceny dělal by jsi to?
úterý, 28. dubna 2020
 
roman
roman SAB: K těm "raketám" => Dělám za tolik peněz, kolik jsou zákazníci ochotni mě maximálně zaplatit a nepůjdou s netovou zakázkou (mimo sezónu) někam jinam. A to záleží mj. na lokalitě. Takže 2000 bez daně za přehoz je v mé lokalitě zcela mimo. O tom, co je moc a co není moc se můžeme sice bavit, ale prvně musí zákazník nevrhnutou cenu akceptovat.
úterý, 28. dubna 2020
 
SAB
SAB Karle u mě Barumku a další zkažené značky nekoupíš já je neprodávám ,ale máš pravdu 4 měsíce v roce odchozím z práce domů zbitý jak pes,ale zato s úsměvem na tváři ,že jsem si vydělal na dalších 8 měsíců v roce. Mimo sezónu se doslova flákám v práci ,ale to určitě všichni co máte jen pneuservis znáte. Ze sezóny se vždy snažím vyždímat co nejvíce abych byl v klidu. Za 2. na sezónu mám brigádníka ,kterého platím 200,- /hod asi bych byl špatný manager ,kdybych pro něho neměl práci a já ho musel platit za to,že se štourá v nose.
úterý, 28. dubna 2020
 
karel
karel SABe , nabízím pouze značky na kterých se dá vidělat, když musím dodat Barumku a tak podobně, pod 300,- na 14“ – 15“ nejdu,mám svou cenu. Bohužel Ty díky montovnám a sám sobě, máš na Barumce 100,-Kč .Ty pneuservis děláš jen pro peníze , já proto ,že chci aby mojí zákazníci byli spokojeni a dojeli bezpečně až do cíle, a za to mi platí a rádi se vrací a věř tomu ,že za litr auto neudělám, kdyby čert na koze jezdil. Jo a myslím si ,že domů nejdeš s úsměvem ale spíš jsi utahanej jako pes. A to je to o co tu běží.
úterý, 28. dubna 2020
 
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz