Pneurevue.cz » Fórum » O všem, co hýbe gumařinou

O všem, co hýbe gumařinou

 

pondělí, 14. května 2012

Pravidla registrace a diskuze na fóru

 
 
 
 
roman
roman Musí nějak nalákat nové montéry pro jejich netové pneumatiky. Třeba se někdo chytne...
čtvrtek, 7. února 2019
 
Pneunm
Pneunm Poo, :D právě jsem chtěl napsat to stejný. Asi si taky nechám ujít tu skvělou možnost, podpořit svou konkurenci, která roky parazitovala na mé práci, nákupem Čínský kaše.
čtvrtek, 7. února 2019
 
Poo
Poo Ahoj, nedá mi to se nepodělit o vtip dne co došel do mejlu: " Předzásobení TOMKET.............a zajistit si tak okamžitou generaci vysoké marže, jejíž výši dosáhnete pouze na pneumatikách TOMKET".......... když jsem toto četl tak jsem u toho vybouch smíchy.......(sorry)
čtvrtek, 7. února 2019
 
GUMOVEJPES
GUMOVEJPES Krásné nádherně jsem se zasmál asi jako otázka dnes ráno jestli přezouvám na svých strojích Af 3000 19ctky zamyslel jsem se a koukl na aktuálně chystané 21 a řekl ano zakoupené u mne poděkoval než mu došlo co jsem řekl já poděkoval za dotaz a na když pneu atd však to znáte jsem zdvořile odpověděl je zde zákazník pro nové 21 pneu . Položil pán telefon . A o výdrbech ala TPMS vůbec nemluvím .
pondělí, 4. února 2019
 
roman
roman Minulý týden jsem byl poctěn mj. návštěvou jednoho kolenovrta ultra lakomého. Kolenovrt začal popisovat svůj příběh. Na svém SUV má letní kola 19" a zimní kola 18" a každý půlrok vše přezouvá... Nějak jsem nechápal oč jde, ale pak mi kolenovrt sdělil, že má pouze 1 sadu TPMS ventilů, která se musí prostřídat na obou sadách AL disků. Nevěřil jsem vlastním uším. Samozřejmě nové gumy si zásadně kupuje v Německu, aby ušetřil cca 150-200Kč na gumě oproti ČR a jestli by se mohl na jaře stavit s tímto harakiri. Moje odpověď zněla: Ne, nově zakoupené gumy jinde vůbec a nikdy nepřezouvám. Odpověděl, že musí tedy se svou nabídkou kontaktovat další, již čtvrtý pneuservis. Oči mi zazářily radostí.
neděle, 3. února 2019
 
SJM
SJM Velmi tristní počtení. Jistě všichni znáte rčení, cesta do pekel je dlážděna dobrými úmysly. Po pravdě, jsem vůbec nerozuměl tomu nedávnému veletoči VW, jak se zbláznil do baterek. Těch 100.000 míst na zrušení je první krok, který mě dává smysl. Taková čísla by měla dříve než později prezentovat každá značka. Samozřejmě to vyvolá efekt sněhové koule s ohromnými ekonomickými dopady.
středa, 16. ledna 2019
 
BF
BF Karle, nemáš zač. A tady je jeden krásný článeček- https://www.idnes.cz/auto/zpravodajstvi/elektromobil-zdrazeni-co2-emise.A190115_074849_automoto_fdv
středa, 16. ledna 2019
 
BF
BF Hroudo, neděkuj, známe se již řadu let a ty i manželka jste neskuteční nezmaři(((-: Sám víš že vše co je přínosem a posunem pro kvalitní pneuservisy je pozitivum. Nejde jen o naši srdeční Lassu, která má srdce na pravém místě. Nejde také Hroudo i o naši společnou síť Points která má jednoznačně správný směr a jde cestou která má jasný smysl a cíl. Jde o celkovou změnu ve společnosti gumařů. Dnes jsem navštívil 4 krásné servisy a mohu ti říct, že mám radost že dva si pořídili kvalitní myčku pneu, další zvedáky, další Hellu na seřízení čidel adapt. tempomatů, apod. Tyto servisy věřím budou určovat a už i podle mne zřetelně určují v těch městech kde působí směr gumařiny a poslání které má. Nevěšme hlavu chlapi gumařští se srdcem na pravém místě, cesta je a ti co o to stojí půjdou dál i kdyby na ni byli hřeby.
úterý, 15. ledna 2019
 
BF
BF Karle, pokud napíšeš příspěvek a mezi tím si zajdeš udělat čaj, tak jak se vrátíš a dopíšeš už se automaticky odhlásíš a když dáš enter tak to nenaběhne. Naštěstí když klikneš zpět zůstane ti to tam, přihlásíš se a už to jen odpálíš. Pak se konečně objeví co jsi psal. Bohužel se to podle mne brzo odhlašuje a stalo se mi to taky několikrát.
úterý, 15. ledna 2019
 
SJM
SJM Shambo-zajímavé čtení. Jen bych si dovolil doplnit.Pro SRN to určitě bude představovat jistý problém, pro ČR to bude ale velký problém a tím nemyslím primárně Škodu, ale hlavně ty stovky dodavatelů a tisíce jejich dodavatelů atd. Ten řetězec je hodně, hóóódně dlouhý. Netušil jsem, jak obtížné je najít firmu, která není žádným způsobem zainteresována v automotive.
úterý, 15. ledna 2019
 
karel
karel Co se děje ? napsal jsem příspěvek a je pryč???
úterý, 15. ledna 2019
 
Pneunm
Pneunm Karle, montovny bych tolik neřešil. Kolik aut jsou schopní přezout? Většinou ty chlapy živí něco jiného a přezouvání mají jako okrajovou činnost. Většinou nezvladnou velký kola, TPMS, pořádně vyvážit a někdy ani nezalepí defekt. Tohle je v každým oboru, majitel stavební firmy taky může hořekovat že Franta chodí na melouch za 70 na hodinu ale myslím že je to kapka v moři. Myšáky z netu bych taky nehrotil, kolikrát jimto třeba někdo dá bez DPH takže se jim to vyplatí i s vysokohorskou přirážkou...
pondělí, 14. ledna 2019
 
roman
roman Enter.... Ale největší problém je v tom, že se kolenovrt nás ani nezeptá na naší nabídku gum a jde zcela "automaticky" na net. Pneuservisák je pro něj ten největší blb, absolutní póvl a jenom montážní otrok - nic víc.Tohle je ten hlavní pr*ser a to se musí změnit.
pondělí, 14. ledna 2019
 
roman
roman Ahoj Karle, domnívám se, že 1200,-Kč za přezutí 16" octy v mým domácích podmínkách mimo sezónu není zase tak úplně málo, zejména když vedle v ulici to "uliční expert" udělá (jak i ty píšeš) za cca 600,- Kč. Není problém si říci o 2000,- Kč, ale též druhá strana musí tu cenu akceptovat.
pondělí, 14. ledna 2019
 
karel
karel pokračuji, těžko a jen pomalu, budeme situaci v oboru napravovat. Přeji všem rozumným a poctivým gumařům hodně sil a kuráže do letošní práce a úprav cen.
pondělí, 14. ledna 2019
 
karel
karel Romane,někde je chyba.Buď ty "myšáky" koupil hodně levně a nebo Tvoje plná cena bez slevy je pořád nízká.Zamysli se nad tím. A ještě k internetu.Pokud zde máme montovny pneumatik, které pláště nemají skladem a jejichž majitelé sami říkají zakošům a teď cituji (slyšel jsem to na vlastní uši). kupte si pláště na internetu tam je to levnější, já vám je pak za 600,-Kč namontuji.
pondělí, 14. ledna 2019
 
Shambo
Shambo Velice zajímavé informace. Doporučuji: https://www.kurzy.cz/zpravy/479537-nemecke-automobilky-v-chaosu-ale-zbytek-zeme-prosperuje/
pondělí, 14. ledna 2019
 
roman
roman Ještě jedna dnešní vsuvka do diskuze: Před chvílí se stavil zákazník a donesl si 16" myšáky z netu. Přezuji mu auto a dochází k placení... Říkám: "Pane, bude to bohužel bez jakékoliv slevy na přezutí". A on mi odpověděl: "To samozřejmě chápu, počítám s tím, to už jste mi říkal i minule. Přece mi nedáte slevu na práci, když si ty gumy nezakoupím u Vás, ale na netu". Zaplatil plnou cenu, podali jsme si ruce na rozloučenou a život jde s úsměvem dál...
pondělí, 14. ledna 2019
 
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz