Pneurevue.cz » Fórum » O všem, co hýbe gumařinou

O všem, co hýbe gumařinou

 

pondělí, 14. května 2012

Pravidla registrace a diskuze na fóru

 
 
 
roman
roman V každém případě by měl mít každý stát vypracovaný plán, který je "kuchařkou" jak v takové situaci postupovat. U nás nebylo nic a je otázkou, jestli je to byla chyba jednotlivců nebo chyba celé státní správy. Za totáče tyto plány existovaly (tím samozřejmě totáč neschvaluji). Jsem zvědavý, co se po uklidnění situace vyšetří, pokud se vůbec něco vyšetří To "nedorozumění" o nahrazení pojmu stav ohrožení vers. ochrana našeho zdraví, jak psal SJM, je (pokud se to potvrdí) nebetyčnou prasárnou vůči všem podnikatelům. Jinak je jasné, že letošní jarní sezóna bude fiaskem a je jedinou otázkou, jestli jej přežijeme ve zdraví, nebo to skončí fiaskem a s poničeným zdravím. Osobně preferuji první variantu.
čtvrtek, 26. března 2020
 
hohencenda
hohencenda Případ z mého blízkého okolí zdravotní problémy 74 leté paní podezření na covid19 se symtopy.Shánění obvodní lékařky nebo hygienické stanice telefony nikdo nezvedal nakonec se podařilo Odběr proběhl toto pondělí s tím že výsledky budou tuto středu ,nakonec po telefonickém dotazu jak se věcí mají odpověd výsledky ješte nejsou zkuste v sobotu děláme 2000 odběrů každý den,nestíháme.Proč neposílí kapacity? Třeba armáda ta by neměla nějakou kapacitu?
čtvrtek, 26. března 2020
 
Pneunm
Pneunm Myslím že důvod proč stejnej jako důvod proč nešlo dělat testy v soukromé laboratoři za pětinu ceny. Zakleknutí už se možná taky chystá.
čtvrtek, 26. března 2020
 
hohencenda
hohencenda Může mi někdo vysvětlit proč vláda shání roušky a respirátory všude po světě a až dnes podepíše smlouvu s českou firmou Respilon která covid nejen zachytí ale taky zničí ?????Kurva to to nešlo dřív???
čtvrtek, 26. března 2020
 
hohencenda
hohencenda Výlet na pastvu už potvrdila mastná h..a.
čtvrtek, 26. března 2020
 
SAB
SAB Dát srovnávat se sezónou na, kterou jsme byli zvyklí. Jinak máš pravdu jsem rád, že můžu chodit do práce a práce je dost a teď bude jenom přibývat. Proto mě úlevy od státu nezajímají. Pozastavení EET také nic neřeší, když už mám nový certifikát na další tři roky.
středa, 25. března 2020
 
SAB
SAB Romane to je jasný, že to bude úplně jiná sezóna, která se nebude
středa, 25. března 2020
 
roman
roman Oprava, ať to má hlavu a patu: mluvil s jedním z dodavatelů.
středa, 25. března 2020
 
roman
roman SABe, já se ptal také na tento konkrétní případ a věř mi, že nemám chuť se s tebou opět hádat a rozpoutávat další války.Pokud máš práce až nad hlavu, tak buď rád. Hodně servisů cítí rapidní pokles kšeftů, dnes jsem o tom mluvil z dodavatelů. který mi to potvrdil.
středa, 25. března 2020
 
SAB
SAB Romane to je úplně jiná situace ,protože ten dotyčný se rozhodl jít do té své prodejničky a nabízet to své zboží,tam je pomoc od státu na místě,že mu lidé ze strachu kvůli nákaze nechodí.U mě to je úplně jiná situace zákaznici mi volají jezdí a kupují tudíž nebudu od státu požadovat žádné úlevy. A není to žadné machrovaní ,ale je to prostě fakt.
středa, 25. března 2020
 
Pneunm
Pneunm SAB já to beru tak že od 18ti jen platím a nikdy jsem po nikom nic nechtěl tak že to že v této situaci zrušení povinnosti jedné z plateb klidně příjmu. Ale chápu co tím myslíš, mě přijde třeba absurdní že mi posílají příspěvek na děti (nebo jak se to jmenuje) nicméně přiznám se že jsem ho přesto nikdy nevrátil.
středa, 25. března 2020
 
roman
roman SABe, jak by si řešil situaci s těmi odvody, když nějaká malá prodejnička mohla mít otevřeno, měla otevřeno, ale nikdo nepřišel, protože měl strach z infekce. Neboli projevila maximální snahu, ale zisk je nula.
středa, 25. března 2020
 
Shambo
Shambo SAB - výjimku jsme nedostali z důvodu našeho mistrovství v tanci nebo hře na citeru, ale pro zabezpečení elementární osobní a nákladní dopravy obyvatel a firem. M8me otevřeno, zaměstnanci ve střehu, ale nemám pocit, že by zákazníci museli stát ve frontě s bezpečnostní mezerou na rozpětí paží. To v galanterii je proti nám našlapáno. Ale zase tam došly gumičky a mají už jen textilní tkanice. Já gumiček mám plný sklad, ale nejsem galanterie. Ale jinak pohoda. Masky až k obočí.
středa, 25. března 2020
 
SJM
SJM ROZHOVOR S RADOMILEM BÁBKEM--Vláda připravila pro živnostníky taková opatření, aby se mohla prsit, jak se stará, a přitom neudělá pro ty nejmenší nic. Nepodnikající veřejnost a Babišovi voliči budou chválit pana premiéra a nadávat na ty „podnikatele“, co pořád chtějí. Je to pokrytectví a pokračování protiživnostenské politiky i v době epidemie koronaviru. Vlastně jediné, co dostala malá část živnostníků, je právo na úhradu ošetřovaček, pokud mají děti do 13 let. Už fakt, že na to dosud neměli právo, je donebevolající nespravedlnost. Jinak nic – žádná podpora pro ty, kteří ze dne na den přišli o příjmy, žádná kompenzace ztrát, nic. Andrej Babiš a jeho vláda poslali desítky tisíc živnostníků na pastvu.https://www.forum24.cz/babisovi-muze-verit-jen-naivni-clovek-vlada-posila-desitky-tisic-zivnostniku-na-pastvu-rika-babek/
středa, 25. března 2020
 
SAB
SAB SJM už jsme to tady probírali jen jsem natolik soudný,že by mě svědomí tížilo ,kdybych požadoval od státu úlevy aniž bych nemusel.
středa, 25. března 2020
 
SJM
SJM SAB-hezké gesto, klobouk dolů. Na druhé straně existuje také rčení, že hrdinů jsou plné hřbitovy.
středa, 25. března 2020
 
SAB
SAB Já za sebe pouze můžu říct,že pokud mi vláda umožnila vykonávat svou činnost a udělila mi výjimku tak nebudu požadovat po státu žádnou úlevu npř.v podobě placení záloh. Přišlo by mi to vůči OSVČ ,kterým vláda zakázala své činnosti nefér.
středa, 25. března 2020
 
roman
roman To teď Vůdce udělat nemůže, to až po volbách... :)
středa, 25. března 2020
 
hohencenda
hohencenda Vaniš špíny se zbavíš, Babiš díky covid 19 se živnostníka zbavíš.
středa, 25. března 2020
 
roman
roman 2 SAB: To platí pro všechny OSVČ. Ten, komu navíc stát zakázal činnost (to ale nejsme my) by teoreticky mohl žádat po státu kompenzaci zisku. Ale výsledek si asi domyslíš sám...
středa, 25. března 2020
 
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz