Pneurevue.cz » Fórum » O všem, co hýbe gumařinou

O všem, co hýbe gumařinou

 

pondělí, 14. května 2012

Pravidla registrace a diskuze na fóru

 
 
 
 
Pneunm
Pneunm "připravili jsme unikátní akci, kdy při nákupu minimálně 20 kusů pneumatik TOMKET získáte dopravu ZDARMA, čímž ušetříte nejméně 1180,- Kč. Rozvozy pneumatik budou probíhat denně na hlavních trasách. V odlehlých lokalitách dvakrát do týdne. Tato podpora je doplněk k již tak mimořádným cenám, které máte na značku TOMKET, a ta je díky tomu nejziskovější značkou na trhu, protože rozdíl mezi vaší nákupní cenou a cenou za kterou se naše pneumatiky prodávají na internetu, je výrazně vyšší než u jiných výrobců. I u běžných rozměrů jste nyní nakupovali sadu v průměru o 800,- Kč levněji, než byla internetová cena. Díky dopravě zdarma bude nově výše slevy v průměru 1050,- Kč při koupi 4ks pneumatik." Tak honem všichni nakupovat dokud jsou! Že by si i v nejpneu už všimli těch ušmudlanců z pneuservisů?
středa, 27. listopadu 2019
 
hohencenda
hohencenda BF se divím mladejm že nevezmou klacky do ruky a nejdou jednat.A nejsem pyšnej na to že v tomhle směru pro svý děti nic vlastně nedělám. Něco je tu hodně špatně už nějakej pátek o tom přemýšlím a držím palce originál Anglánům .
pondělí, 25. listopadu 2019
 
SJM
SJM Bořku zdravím. Nějaký ten pátek, co sleduji na ACEA jak jdou prodeje aut, mě vrtalo hlavou, že zatímco Německo se třetí Q po sobě o fous vyhýbá recesi, drží stále prodeje aut +- jako loni, v říjnu dokonce téměř +13%, zatímco ČR, skvělá země k žití, s nepřetržitým růstem HDP i mezd, kdy jsme již dohnali Itálii i Španělsko, s nejnižší nezaměstnaností, skvělou vládou, skvělým premiérem, který myslí jen na lidi, aby se měli lépe, zaznamenala jen zanedbatelný nárůst prodejů o 1,2% ve srovnání s loňským říjnem, který byl ale díky VLTP naprosto tragický. Tak mě napadá, zda ti Němci náhodou nepřemýšlí stejně jako Ty. Btw, tady v okolí se již někde nedělají pátky, a pak ještě jeden drobný rozdíl. Německá firma, když nemá objednávky, přihlásí se do kurzarbeitu za 70%. zatím co firma v Česku, co pobrala i desítky milionů dotací na posílení konkurenceschopnosti, vědu a výzkum, pošle lidi na neschopenku a nesmí přijít dříve, než jim řeknou. Pokud by přišli dříve, tak dostanou padáka. Ano, jsou tu např i jiné nadnárodní koncerny, kde stále nabízí volná místa, na dvě směny za 16 a na tři až za 19 tis.brutto. No neberte to.
sobota, 23. listopadu 2019
 
roman
roman Kšefty zatím stále jsou, takže ještě celý příští týden má hmyz zákaz vjezdu a pak se uvidí dle aktuální situace. Líbí se mi, jak hmyzáci po vyslechnutí informací o zákazu vjezdu okamžitě provokativně "prásknou" telefonem. Naivně si myslí, že si "probzučí" svou...
sobota, 23. listopadu 2019
 
Hrouda
Hrouda SJM To bude hukot až se to podělá. Možná začnu šetřit na horší časy a přestanu utrácet za zbytečnosti od předražených dodavatelů. A nebo je možná potřeba si ještě užít a pořídit si nějakou poslední radost než bude všemu co známe konec. Možná nějakej 4,0 l motor s 600 HP později už to nepůjde . co nás asi čeká jako evropany ???
sobota, 23. listopadu 2019
 
BF
BF SJM kamaráde a proto jsem si koupil teď ještě poslední typ poctivého dizláka bez těch chcan.. , stop startu a dalších kravin které se na nás valí a budou konečnou stanicí pro mnohé automobilky včetně těch elektrických potvor. Když jsem si ho ve středu vyzvedával z firmy co mi tam montovali dálkové nezávislé topení tak majitel říká: V Německu už několik týdnů každé pondělí nechodí zaměstnanci společnosti Eb…. do práce, protože je tak obrovský pokles ve výrobě a montáži a aby nepropustili lidi, tak stát jim platí 60% mzdy. Jde to do pr… a lehne to jednoho dne ať chceme nebo ne. Takže mne nepřekvapuje, že to vše pomalu a jistě spěje k problémům nedozírných hodnot.
sobota, 23. listopadu 2019
 
Pneunm
Pneunm Tak pán "dělá motorky" gumy si koupil, nazul a ode mě chtěl JEN vyvážení. A co uděláte vy když si k vám přinesu díly na motorku? Pošlete mě do háje! No to jo no..
sobota, 23. listopadu 2019
 
SJM
SJM A protože "dobrých" zpráv není nikdy dost, přidám také jednu:http://www.autoforum.cz/predstaveni/dalsi-nemecky-automobilovy-gigant-ohlasil-masivni-propousteni-dopande-i-na-cechy/ Celé toto elektro šílenství může mít ale i pozitivní dopad na pneu segment. Jak prohlásil v pořadu na čt24 gen.ředitel, myslím že equa bank, která si pořídila flotilu éček, že náchylnost pneumatik k defektu je asi 100x vyšší než u běžných automobilů a životnost v důsledku vysoké hmotnosti a velkého krouťáku je násobně nižší, pokud si nekoupíte absolutní top pneu.
čtvrtek, 21. listopadu 2019
 
hohencenda
hohencenda S dovolením si též banner stáhnu Děkuji celému zdejšímu dopisovatelskému kolektivu za pěkné články.
čtvrtek, 21. listopadu 2019
 
GUMOVEJPES
GUMOVEJPES Už to visí a to jsou pohledy nenávistné to je stejný jako diskuze o cenách za práci bez dokladu a za polovic jen tak na ně . Jinak hezký klidný večer všem.
středa, 20. listopadu 2019
 
roman
roman Bořku, ten "banner" nemá chybu. Dovolil jsem si přepsat do Wordu https://uloz.to/file/o1nGxgldeqfi/hmyzaci-zip (heslo k archivu je "roman" bez uvozovek). Ať si jej každý rozumný pneuservisák upraví sám a vyvěsí jej ve svém pneuservisu.
úterý, 19. listopadu 2019
 
BF
BF Pneumn jak se říká na pohodu. Taky jsem už udělal několik káviček kontrolorům a vždy odešli s úsměvem na tváři. A ti pablbi co je poslali se museli kroutit jak had(((-: Jednoho jsem kdysi i osobně potkal na pumpě a tak rychle natankováno něměl v životě(((-: Dnes už to neřeším. Tady jsou jasná pravidla a buď ber nebo běž klidně jinde. Máš na výběr stejně jako já lidi co chci a co nechci dělat. Zákon poptávky a nabídky existuje i tady, jen trochu upravený ku prospěchu servisů. Jaké si to uděláš, takové to i máš. Kolega co si udělal plachtu mi pomohl že místo rozmluvy s hmyzákem mu dám přečíst článek o účtování za kontrolu pneu a aspoň mne nebude bolet pusa od toho mletí pořád dokola. Čekám prvního kterému to tak jen podsunu a mám už teď na duši klid. A každý ať si sám rozhodne zda bude nějakou formou brzdit parazity z internetu, je to svobodné rozhodnutí každého z nás. Rozumní to dělají a chápou, ti druzí na to časem dojdou, nebo si sami časem zavaří. Hezký zbytek večera přeji.
úterý, 19. listopadu 2019
 
Pneunm
Pneunm Tak jsem tu měl na udání ČOIku, pánové byli příjemní, zkontrolovali protihmyzí ceduli, sepsali protokol a s úsměvem odešli. Chtěl bych být moucha na zdi až milí udavač dostane vyrozumění že vše je ok.
úterý, 19. listopadu 2019
 
roman
roman Jak píšeš: Vyčůránci skřípou zubama => Nebojte se, přidejte se!! => oni se časem naučí! Není jiná možnost. Proč si máme nechat stále kálet na svoji hlavu. Jen tak dál!
neděle, 17. listopadu 2019
 
BF
BF A zase ten enter. a ktomu mi dopsal----Plachta vyrobena a vyvěšena na nákladním servise. Stálí zákazníci se tomu usmívají, vyčůránci skřípou zuby. Zatím se však nikdo neodvážil jakkoli protestovat. K tomu jsem všem oznámil , že pneumatiky zakoupené mimo provozovnu, nebudu montovat mimo pracovní dobu a bez předchozího řádného objednání.(i řidič musí dodržovat bezpečnostní přestávky) Pokud zákazník požaduje termín mimo prac.dobu, přezutí je uskutečněno za speciální příplatkové ceny. Co říct? Jirko děkuji a více takových a bude zase ještě líp. V pátek jsem tu taky jednoho s novými traktorovými vyléčil. Nepřezul a skuhral že jsem 3 servis!((((-:
neděle, 17. listopadu 2019
 
BF
BF Tak tady máme dalšího skutečného pneuservisáka který má koule. Pořád ho otravovali lidé s nákladními pneumatikami a tak dokola mlel o kontrole pneu a ti čuměli jak péro z gauče a tak se naštval a udělal banner 3x1m a dal to na servis-- Vážení zákazníci Jakákoli pneumatika zakoupená mimo náš servis bude vždy z důvodu plné funkčnosti a bezpečnosti vás i našich pracovníků plně zkontrolována. Pokud jste nás dosud z ohleduplnosti neobtěžovali dotazy na možnost zakoupení pneumatik zde na provozovně, kde jsou pneumatiky již vždy zkontrolovány a pojištěny našimi výhradními dodavateli, prosíme vás, ani nyní nás neobtěžujte vašimi dotazy na nutnost tohoto úkonu, který je velmi důležitý a podstatný pro celkovou bezpečnost všech zůčasněných . (servisní mechanik, řidič, lidi na ulici, apod.) Pokud se vám tento pracovní úkon zdá zbytečný, nepotřebný, nebo při zjištění jakéhokoliv bezpečnostního rizika na pneumatice jsme nuceni a vyhrazujeme si právo odstoupit od realizace takovéto zakázky.
neděle, 17. listopadu 2019
 
BF
BF Krásný páteční den přeji. Tak konečně od středy opadlo davové šílenství a jede se na pohodu. Od zítřka už ruším i soboty, protože všeho moc škodí. Je třeba po těch týdnech hodit spočing a trochu se zrelaxovat. Jinak práce bylo jak na kostele a děkuji počasí že vydrželo, tím pádem byl čas na pohodové přezouvání bez větších či menších stresů. Prodej pneu taky letos zatím velmi slušný a to jakmile nasněží příjdou další opozdilci a ti kteří dojíždějí zimáky celý rok. Co se týče interneťáků, tak tam jsem eliminoval nežádoucí hmyz a byl velký klid. Očekávám teď volnější průběh s čekáním na sníh a pak ještě klasika odjezdy lidí na svátky do zahraničí, kde si nedovolí to co s gumami u nás. Věřím, že se všem rozumným pneuservisákům podaří uspokojit své potřeby a budou dál bojovat nějakou svou formou v naši akci NEBOJ SE - PŘIDEJ SE. Hezký víkend přeji.
pátek, 15. listopadu 2019
 
roman
roman Já mám od hmyzu zatím pokoj. Dalo to cca 5 let odpuzování, domlouvání, vyvěšování "zákazu" na mém webu nebo používání různých jiných restrikcí. Někdo to nepřekousl a odešel, druhý přišel a zůstal a akceptuje moje podmínky. Do středy mám plno, pak to bude asi už volnější. Vypadá to na dobrou sezónu.
čtvrtek, 14. listopadu 2019
 
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz